Sokka_

Sokka_

okres Praha
bla

Twitter: bla

34 bodů

Moje oblíbené pořady

 • poster

  Kdo přežije: Caramoan (TV pořad) (2013)

  Sice byl Reunion naprosto příšernej a to snad poprvé, ale stejně to moc nemění na tom, že mě to neskutečně bavilo. Ohledně Favoritů vůbec nevim co tam dělala Francesca a Erik a u Fanoušků se dalo koukat jenom na Reynolda, Matta a Michaela. Sralo mě, že se Eddie dostal tak daleko. Vůbec nic nedělal a připadal mi z FINAL 4 ten nejslabší. Nejvíc mě překvapila Brenda, která se naprosto změnila a od její dřívější série a strašně jsem jí to přál, škoda. Ostatní Favoriti naprosto váleli a byla sranda se na to koukat. Vítěz ujde, hodně se změnil, ale jako vítěze bych viděl radši někoho jiného. A snad nejlepší Ponderosa vůbec. Hodně dobrá série. I když horší, než Mikronésie, ale stále dobrá.

 • poster

  Kdo přežije: All Stars (TV pořad) (2004)

  Polovina z těch "hvězd" neuměla hrát. Nejvíc tím mířim na Toma, kterej se vyřadil vlastně sám, protože je totálně blbej, pak na Jennu L., která udělala velký hovno za celou sérii a hlavně na naivku Lexe. Je to hra, nechápu proč byl takhle vážnej ohledně toho, co se stalo. Shii Ann jsem fandil od začátku a opět ezklamala! Miluju její způsoby vyjadřovaní na kmenovkách.

 • poster

  Kdo přežije: Hrdinové proti padouchům (TV pořad) (2010)

  Jerri, Sandra, Parvati. Fandil jsem jim od začátku, jen škoda, že ve finálové trojce seděl s holkama Russell, kterej měl furt tu samou strategii - bylo to fakt nudný a otravný, místo Jerri, která si měnila aliance kdykoliv potřebovala, přitom jí všichni zbožňovali. Je sice pravda, že každá měla jinou strategii, ale každá z nich to hrála chytře. Nejlíp Sandra a nejhůř Jerri. Jerri se až moc držela Russella, který jí sice dostal až do FINAL 4, ale stejně si myslim, že by to dotáhla líp s aliancí Roba.. Parvati to hrála fakt dost dobře, po Mikronésii se stala fakt hvězdou a tahle série je důkazem. A Sandra? Tohle je nejlepší hráč Survivora, bez debat. Vyhrála po druhé a zaslouží si to!

 • poster

  Kdo přežije: Krev není voda (TV pořad) (2013)

  Tahle série je naprosto skvělá. Nápad postavit favority proti milovaným byl fakt dobrej. Nejvíc jsem fandil asi Cieře, která uměla hrát líp, než polovina favoritů. Pak Lauře M., která všechny totálně drtila. Tomuhle páru jsem fandil od začátku. Skvělá série!

 • poster

  Kdo přežije: Mikronésie (TV pořad) (2008)

  Snad nejlepší poslední čtyřka vůbec. Máme tu Parvati, která je prostě Parvati. Jedna z nejlepších hráček Survivoru. Amanda je jenom sympatická:D Skvěle zahrála imunitu! Cirie je jedna z nejlepších "neviditelných hráčů", co tu kdy bylo. Místy mi připomínala Sandru z Perlových ostrovů. A snad největším překvapením byli fanoušci, kteří naprosto váleli! Narozdil od Caramoanu tu víc než polovina z nich věděla co vůbec dělat. Například Natalie. Ona měla tak strašně dobou strategickou hru, že doufám že jí uvidim třeba za padoucha v HVV #2. Ta byla z fanoušků rozhodně nejlepší. Tyhle čtyři holky fakt válely.

 • poster

  Kdo přežije: Cookovy ostrovy (TV pořad) (2006)

  Penner největší píčus v historii Survivora.

 • poster

  Kdo přežije: Čína (TV pořad) (2007)

 • poster

  Kdo přežije: Perlové ostrovy (TV pořad) (2003)

 • poster

  Survivor: San Juan Del Sur (TV pořad) (2014)

 • poster

  Kdo přežije: Cagayan (TV pořad) (2014)

  Zrovna tohohle vítěze jsem vůbec nechtěl. Hrál hodně podobně jako Russell, neříkám, že je to špatně, ale oba dva mě neskutečně srali. Rozdíl mezi nima je ten, že Tony vyhrát dokázal a Russell ne, takže myslim, že Tonyho uvdíme ještě minimálně jednou v nějaké All Stars sérii. Ale hrál dobře, to jo.. Víc jsem to přál Tashe, Spencerovi, nebo klidně i Trish..