ChillThomas

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 28.6.2016  19:48

Poprvé hodnotím 4DX.. Naprosto famózní zážitek, jak samotný film 65%

• 5.4.2016  23:23
    Ohnivý kuře (TV seriál) (2016)

Jen za Liu

• 3.7.2014  01:58
    Temný případ (TV seriál) (2014)

1. díl 75% 2. díl 79% 3. díl 81% 4. díl 84% 5. díl 86% 6. díl 87% 7 díl 90% 8. díl 71%

• 3.7.2014  01:55

Obyčejnější komedie, kterou samotní herci vynesli na vrchol !!! 80% Michael Douglas, Robert De Niro, Morgan Freeman, Kevin Kline

• 3.7.2014  01:54

klasický béčko, co víc si přát bez Seagala by to bylo céčko né-li déčko. Sám Seagal tomu dodal sarkastický humor ¨, při jeho hereckém zkamenělém obličeji, je vtipné snad vše co řekne .. 70%

• 3.7.2014  01:50

Musím říct, že námět je excelentní a Aniston soo sexy.. účel pobavení to splnilo, škoda jen stupidity "americanorodinnýchcomedysuks" .. nothing news...

• 22.5.2014  01:51
    Tady je Šloufovo...! (TV film) (2008)

Takže co z tohoto dokumentu vyplývá? Že je Miroslav Šlouf schopný manager, kterému nikdo nic nedokázal i přes všechny stíny kolem. A pokud dokázal Zemanovi pomoci na Hrad a byl si jist, že vyhraje, tak je vidno jak schopný managerem je o to víc

• 21.5.2014  23:17

Na české poměry poměrně kvalitní. Kdyby se to trochu ustálilo a zlepšil scénář, vyplnilo se dobarvení děje tak bych dal více. Film střílí od začátku jen události, akce, celkově to působí hekticky, děj o Mrázkovi znám velice dobře, jelikož jsem četl Kmenta, prostě nejde děj postaven od roku 1987 do roku 2006 mrsknout do 90 minut .. Pak je to nedostačující ... vím, že nejsou moc finance na tyhle snímky ale kdyby to vyšlo například jako trilogie mohlo to být lepší. 70%

• 25.4.2014  14:26
    Sviňák (2013)

Skvostně a bravurně zpracované téma o sviňským policajtovi na tvrdých drogách a alkoholu, co po celý snímek působí cynicky a bez lítostně. Během filmu dojde na rozebrání jeho psychiky, kde se zjistí důvody jeho chování. Celou dobu film doprovází pochmurná a negativní atmosféra s úchylnými a nechutnými záběry, do podsvětí drog prostituce a špinavých ulic.. James McAvoy absolutně heroický výkon, scénář s ním neměl slitování, tak se musel dostat do opravdu svízelných scén, kde by málokdo zahrál tak přesvědčivě jako právě on. Miluji Britské filmy bez "happyendu" 82%

• 25.4.2014  14:20
    Trans (2013)

Jeden z velmi kvalitních mysteriozních kousků. Ve snímku se objeví mno zvratů a manipulace film má skvělý spád do finální části, člověk se opravdu nenudí. Hypnóza 78%

• 25.4.2014  14:18

Mimořádně povedený scénář. Filmy o vykrádaní bank se točí jednou za rok a už jich je plno na jedno brdo, kdežto tohle je něčím významnější a propracovanější ¨, velkou roli hrálo asi, že je to inspirované podle skutečné události.. Film začíná už v napětí a to se drží až dokonce. 84%

• 25.4.2014  14:14

Filmu nejde moc nic vytknout, ale nezaujalo mě to tolik jako ostatní v tomto žánru. Co bych vyzdvihl, tak drsňáka Ricciho "Harnetta" opravdu výborně zahraný, taktéž bojové scény působily dost realisticky ..

• 12.4.2014  22:29
    Nejchytřejší Čech (TV pořad) (2014)

Podle mě je to na úrovni si chytřejší než páťák, akorát tady na mě plive brejlatý žid, co je vtipný jak pohřeb

• 24.11.2013  23:52

Několik vteřin, co otevřelo nejsledovanější vyšetřování všech dob. Díky videu se prokázalo několik lží.

• 24.11.2013  21:31
    JFK (TV pořad) (2009)

Jednu hvězdičku dávám, za některé nové záběry z věznice, co se týče obsahu velká mizérie a desinformace. Když v dokumentu co si hraje na seriozní zmíní, že sám Jack Ruby zabil Oswalda kvůli pomstění za Jacqueline a to nejlepší, že nikdy v životě nebyl součástí spiknutí a ani se o tom nikdy nezmínil, jen jednal ze svého přesvědčení ..Opravdu to dokument myslel vážně?? Videí a výpovědí je mnoho například: v březnu roku 1965 sám Ruby na krátké tiskové konferenci říkal: "Everything pertaining to what's happening has never come to the surface. The world will never know the true facts of what occurred, my motives. The people who had so much to gain, and had such an ulterior motive for putting me in the position I'm in, will never let the true facts come above board to the world." When asked by a reporter, "Are these people in very high positions Jack?", he responded "Yes." [„Svět se nikdy nedozví pravdu o atentátu: jinými slovy, moje pravdivé motivy...naneštěstí mě ti lidé, kteří tím tolik získali a kteří měli silný motiv mne dostat do této situace nikdy nedovolí, aby skutečná pravda spatřila světlo světa, "Když se zeptal reportér, "Jacku jsou tito lidé ve vysokých pozicích ?", Odpověděl: "Ano."] ... Video tohoto projevu .. http://www.youtube.com/watch?v=we2eucWXqjg. Je toho daleko více kolem Jacka Rubyho, například příčiny jeho smrti, která přišla hned po 3 letech od vraždy Oswalda.Co dokázalo další vyšetřování? O Tippitovi je navíc známo, že udržoval styky s mafií, zejména pak s lidmi z okruhu Jacka Rubyho, který se znal i s Oswaldem,,

• 24.11.2013  15:57
    Jackie bez Jacka (TV film) (2013)

Známá postava Jacqueline Kennedy v hlavní roli super dámy, jedná se o pohled na její postavu před a po atentátu na jejího manžela. Vykresluje JFK, jaký opravdu byl, převážně zmiňuje pozitiva, také se zmiňuje, že ona sama a bratr Jacka, Robert Kennedy neměli moc pozitivní reakce na Warrenovu komisi a její vyšetřování. Robert Kennedy se po smrti bratra/presidenta USA, o ní staral a pomáhal jí, říkalo se že s ní něco mohl i mít, však se to nepotvrdilo, každopádně byl její obrovská opora do roku 1968, kdy taky přišel o život při atentátu, Jacqueline v té době řekla "Chci pryč, Amerika chce zabít Kennedyovi". Ten rok byla poslední naděje odkazu svobody v podobě Bobbyho Kennedyho při kandidátce na volby, nakonec podlehl po výstřelech od atentátníka Sirhan Sirhana, událost je také obklopena konspiračními teoriemi .. 74%

• 24.11.2013  15:26

Dokument, který vybarvuje veškeré nesrovnalosti a popisuje Oswaldův život, na konci se snaží najít jeho motiv, bohužel nepřesvědčivě. Každopádně rozhovor poskytli významný osobnosti, dokonce i Oliver Stone nebo Jim Garrison. Jinak moc novinek nebo jiných pohledů nepřináší, oceňuji ale, že to není pro-Warrenovský dokument... co mě však překvapilo, že se o druhým střelci a pochybnostech vyšetřování nebo neviny Oswalda, začala literatura zajímat hned na konci 1963 a do dnes o tom vyšlo přes 2000 titulů ..

• 24.11.2013  00:30

Asi jeden z nejlepších dokumentů co se věnuje všem alternativním teoriím a ve finále zpochybnil oficiální verzi. Je to dokument vytvořen na různých průzkumech, který zadává otázky a z možných odpovědí tvoří procentuální výsledky na danou teorii. 71 % dnešních Američanů dnes nevěří v oficiální verzi, většinou lidé nad 50 let. Hodně lidí popisovalo, že slyšeli více výstřelů, ze začátku si mysleli že se jedná o petardu, poté došli k jednotnému názoru že šlo o výstřel zda byly výstřely 3, 4 nebo 5 se už neshodli, každopádně dnes 61% nevěří, že střílel jeden střelec. Po zásahu do hlavy, Kennedymu bilo ještě srdce a byl odvezen do Dallaské nemocnice, v nemocnici chtěli tělo podrobit pitvě ale CIA a FBI to zatrhla, že bezpodmínečně musí jeho tělo bez pitvy do Washingtonu D.C, 67% lidí si myslí, že je krajně podezřelé jednání s prezidentovým tělem a opožděnou pitvou. Většina lidí věří v druhého střelce, dokonce 44 svědků z místa popsalo, že slyšela výstřel z travnatého vršku za plotem 33% lidí do dnes věří, že odtamtud šel smrtelný výstřel. 80% lidí si myslí že Oswald mluvil pravdu, v přenosech, když ho táhly po chodbách policie a média se ho ptala na vraždu Kennedyho, říkal v nich.. " Nikoho jsem nezabil, jsem jen obětní beránek." V roce 1975 byl poprvé zveřejněn celý Zaprurderův film, kde bylo vidět jak Kennedyho tělo škublo dozadu a spadlo doleva, díky videu věří 73% lidí, že střela šla zepředu. Po videu vznikl další impuls k dalšímu vyšetřování a to začalo v roce 1976, objevila se taky policejní nahrávka z vysílačky, kde byly slyšet 4 výstřely. 14% si myslí že by za tím stála KGB, nebo Kuba s Ruskem. 42% lidí si myslí, že Oswald pracoval pro CIA, což je dost možné s přesunem do Ruska a pak zpět vzal si Rusku ale bez problému mu vystavěli pas a občanství jak v Rusku tak po návratu v USA. Oswalda 2 roky sledovala KGB. Spojitost Oswalda a hnutí D.R.E, což byla organizace podporována CIA, byli to kubánští studenti pro-Castrovský, do kterých se snažil infiltrovat, jejich tajný finanční podporovatel DRE byl bývalí agent CIA, nikdy nebyl předvolán k soudu ohledně spojitosti s Lee. H. Oswaldem. 81% lidí si myslí, že CIA lhala u vyšetřování v roce 1976. 14% lidí věří v okrajové teorie, že za vraždou stojí jeho řidič, Majestic 12 tedy výbor pro UFO, kde se měly odtajnit dokumenty, další věří, že muž s deštníkem tzv. The Umbrella Men, který otevíral a zavíral deštník, měl spojitost se signálem ke střelbě. Vláda = byznys tedy vojensko-průmyslový komplex mohl stát za tím, vědělo se že Kennedy má negativní vztah, dlouhodobé válce ve Vietnamu, tím by ztratily zisky. Například po jeho smrti Lyndon. B. Johnosn podpořil válku ve Vietnamu. Warrenova komise 77% lidí nevěří v její věrohodnost myslí si že byla zmanipulovaná , tedy to se ukázalo na 22: který dokonce z Kennedyho smrti podezřívají vládu. NEJVÍCE LIDÍ SE PŘIKLÁNÍ k tomu že v tom prsty má Mafie 27%, která spolupracoval se CIA i na atentátech na Castra dokonce 13x. Mafie nenáviděla Kennedyovi hlavně i Roberta Kennedyho ministra spravedlnosti, který po Mafii šel do samého konce, než ho také zastřelil mezi publikem osamocený střelec, při jeho kandidatuře na následný prezidentský volby. 77% věří, že Jack Ruby měl spojitost s mafií, vlastnil noční klub a často volal hlavám Mafie, před atentátem. Když byl Lee. H. Oswald dopaden byl ve vězení pouhé dva dny a při převozu ho v obklopení kamer a policistů zabil střelou do hrudi právě Jack Ruby, takže se od Oswalda nikdy nikdo nic nedozvěděl. 54% lidí si myslí, že Oswalda chtěla umlčet mafie, právě pomocí Jacka Rubyho. Samotný Jacob Rubinstein přezdívaný Jack Ruby byl odsouzen k trestu smrti, vykonán však nebyl jelikož v roce 1967 zemřel na rakovinu plic, měl plicní embolii. Při svým prvním obvinění z vraždy Oswalda zmiňoval, že " „chtěl jsem ušetřit vdovu po zesnulém prezidentovi od útrap, jimiž by musela projít při procesu s vrahem svého manžela“ ... před svou smrtí prohlásil "„Svět se nikdy nedozví pravdu o atentátu: jinými slovy, moje pravdivé motivy...naneštěstí mě ti lidé, kteří tím tolik získali a kteří měli silný motiv mne dostat do této situace nikdy nedovolí, aby skutečná pravda spatřila světlo světa.“" k tomu výroku je i video. Umřel v nemocnici Parkland 3. ledna 1967, kde umřel i na jeho střelné poranění L.H. Oswald a také sám John Fitzgerald Kennedy byl zde v 13.00 prohlášen po atentátu za mrtvého. Dokument byl skvělý 85%. Jen mi zde chyběla zmínka o třech trapech na vlakovém nádraží, v jednom z vagónů byli objeveni tři muži, tzv. „tři trampové“, kteří byli okamžitě zatčeni. Oficiální záznamy dallaské policie, snímky a otisky prstů, se však ztratily a jediným důkazem o jejich zatčení zůstala série několika fotografií, pořízených na Dealey Plaza. A dále mi chyběl muž s epilepsii, jelikož existuje rovněž podezření, týkající se Jerryho T. Belknapa, zaměstnance novin Dallas Morning News, kterého krátce před příjezdem prezidentské kolony (přibližně ve 12.15)postihl epileptický záchvat nedaleko rohu ulic Houston a Elm street. Podle některých spekulací měl Belknap záchvat předstírat za účelem odvedení pozornosti policie, aby by tak pachatelé atentátu mohli v klidu zaujmout střelecké pozice. Belknap byl po záchvatu odvezen do stejné nemocnice jako později John Kennedy – tedy do Parkland Memorial Hospital, přičemž však neexistuje žádný lékařský záznam o jeho ošetření. Jerry Belknap tuto skutečnost později vysvětlil tím, že právě ve chvíli, kdy čekal na lékařskou prohlídku, dorazil vůz s těžce raněným Kennedym a v nastalém zmatku odešel šokovaný pryč..

• 23.11.2013  15:04

Nic nového nepřináší, je zde dost nepřesností a nedostatek záběrů. Výpovědi jsou na míru Warrenovi komise..

• 23.11.2013  14:58
    JFK: Nezvratný důkaz (TV film) (2013)

Tento dokument přináší zas nové informace, respektive ne tak známé.Vyšetřování je více intenzivní a převážně zaměřeno na střelbu a balistiku kulek, rozebírá se jedna z teorií, že je nemožné 2x trefit cíl do 6 vteřin bez přípravy ale také to že první kulka co zasáhla Kennedyho do krku, guvernéra Connalyho do pravého ramene, levého stehna a levého zápěstí, se kulka neroztříštila a udělala čistý průstřel, kdežto smrticí střela byla z jiného kalibru, kulka vletěla 5mm pod lebku a po nárazu se roztříštila, byla to dutá kulka z útočné pušky, tedy jiná něž u italské pušky Mannlicher–Carcano.. Dále se zmiňuje o tom, jak agenti CIA a FBI zakázali pitvu a dělali jí až později kde museli agenti asistovat, a vypovídalo zde hodně lidí co u pitvy byli a bylo jim řečeno co zveřejňovat a co utajit ... Později bylo řečeno, že několik doktorů podepisovalo dokument o mlčenlivosti, v tomto dokumentu vypovídali a také museli falšovat rentgen.. Smlouvu o mlčenlivosti museli podepsat všichni v sálu, Agent Siber O´Neal z FBI, zabavil všechny rentgeny a fotky, které se po padesáti letech nikdy nezveřejnily, Warrenova komise "oficiální verze" byla zas nepřesná a vyvrácená. Poprvé je i zmíněno, kdo stál za vraždou Kennedyho, údajně to byl George Hickey agent CIA, který jel za presidentskou kolonou v autě, nechtěně vystřelil z útočné pušky, po prvním výstřelu od Oswalda odjistil útočnou pušku a když chtěl zamířit na sklad, omylem při prudkém pohybu stiskl spoušť a trefil Kennedyho do hlavy, protože to agenti věděli a byli i očitý svědkové, byl tento příběh zamlčen až do dnes. Velice zajímavé 80%

• 22.11.2013  00:15
    JFK: Poslední hodiny (TV film) (2013)

Musím říct, že je to velice povedený dokument o osobě JFK, je to ale spíše obsahové shrnutí, myslím tím kraťoučký průlet jeho pestrým životem - do dvou hodin, ale i tak, zachovává důležité informace pro diváka, aby si vytvořil obrázek o jedné z nejdůležitějších postav amerických dějin. Jsem velice rád že autor snímku se nesnažil vejít na tenký led a popisovat okolnosti jeho vraždy, už jen z důvodu, že případ není do dnes vyřešen a také by jeho nepravé či manipulativní názory byť nechtěné či cílené z velké části uškodila celému dokumentu. Co bych vytkl jako malou chybičku, by bylo asi jen to, že v dokumentu je zmínka o neúspěšné misi tzv. Zátoce sviní za kterou údajně mohl JFK, a byla mu připisována v dokumentu jako tvůrčí, kdežto pravda je, že se celá operace děla za jeho zády tedy tajně, a po neúspěchu a obrovském fiasku nesla chybu zpravodajská služba CIA v čele s ředitelem Allenem Dullesem, který byl za tuto akci bez souhlasu prezidenta právě tou onou tvůrčí postavou. Za krátký byl přijat na kobereček v bílém domě, poté byl sám za své chyby a operace za zády propuštěn samotným J.F. Kennedym. Malou zajímavost nakonec, tento Allen Dulles, který už jen z principu dění v počátků 60 let. cítil obrovský odpor a nenávist vůči Kennedymu, byl pozván 29. listopadu 1963 do Warrnenovi komise, která měla za úkol vyšetřovat "Atentát na Kennedyho", už jen to je velice zajímavé, že se nikdo sám sebe neptal jestli, právě lidé jako Dulles, by náhodou neposuzovali zaujatě a neobjektivně k vraždě JFK, později se ukázalo, že tak v mnoha případech činili .. Už se těším na další várku dokumentů o JFK.. od 21.11 do 03.12- 2013 jich bude dost nově zveřejněných :)

• 19.11.2013  01:48

Jako první díl byl skvělý oddychový akční béčáček, s velmi vydařeným scénářem, kdežto druhý díl, už je moc i na mě.. tohle nemohl snad nikdo ani myslet vážně, absolutní debilita, špatný efekty záběry, dialogy nudný příběh, více přehnanosti a trapnosti .. takový SPY KIDS pro choré jedince .. velké zklamání ani nemám chuť vidět in SPACE.. hvězdička smilování je darovaná, americkému prezidentovi USA.. Charlie Sheenovi .. 20%

• 19.11.2013  01:44
    Insomnie (2002)

Výborná atmosféra, skvělý herci a brilantní příběh o vraždě mladé dívky. Originál jsem ještě neviděl ale možná si na něj udělám někdy čas. Al Pacino a jeho charisma, plus skvělá režie v podání Nolana, dodala filmu naprosto mysteriozní nádech 84% . ..

• 9.9.2013  00:36

nafouklá bezduchá slátanina .. opakující se žánr, bez momentu překvapení .. horrorům už zřejmě odzvonilo ,,

• 24.8.2013  21:25
    Ve jménu vlasti (TV seriál) (2011)

Nejnapínavější seriál co jsem viděl, jsem u sedmého dílu a jsem nadšen zpracováním tak skvělého scénáře a režie a výběru herců ani nemluvně Claire Danes naprostá hvězda !!

• 30.7.2013  13:41
    Chalupáři (TV seriál) (1975)

Nejlepší český seriál .. :)

• 7.7.2013  15:48

Leonardo DiCaprio nám furt graduje od Titanicu hraje jen, skvělé role se super scénářem. Great Gatsby je opravdu veledílo natočeno moderní technikou a co oceňuji především je soundtrack od Jay-Z .. Film má zápletku, spád a dramatický konec není co vytknout, věrohodně trumfuje předchozí filmy o Gatsbym. A abych nezapomněl Carey Mulligan je opravdu k nakousnutí, i kdyby hrála sebe více zle její krása by to napravila v očích diváka .. 82%

• 7.7.2013  15:47
    Podfukáři (2013)

Kdo chce příliš nemá nic, asi tohle by platilo na tým scénáristů, co se snažili udělat obří mega film s nejvíce zvraty a zápletky, až na konec z toho vzniklo cosi, nesrozumitelného. Kdyby se pánové snažili udělat lehčí drama bez nápadů udělat "epičnost všech epičností" možná bych jim to i uvěřil, ale takhle to bylo dost sirové. Film na, který se dá kouknout jen jednou.. a nic nezanechá

• 7.7.2013  15:38
    Jerusalema (2008)

Kvalitní černošský film. O mafii drogách a lichvářství.

• 7.7.2013  15:36

Hodně gay film .... Měl jsem si nejdříve předčíst obsah, než jsem si pustil tohle prznění mládenců starými dědky .. to co musel podstoupit Joseph Gordon-Levitt, opravdu kloubouček .. buď je Bi, gay a nebo perfektní herec

<< předchozí 1 2 3 4 6 7