Legenda Van Damme (2011) (seriál)

Vždy som chcela vidieť Van Damma močiť. A ešte si pritom vypočuť prednášku o ekológii. Skrátka dva silné zážitky v jednom momente.

Otec a otec (1983)

Depardieu hrá výborne na husle :)

Temné stíny (2012)

Burton predsa nebude točiť filmy podľa jednej šablóny, zmierte sa s tým. Na komédiu je to síce málo vtipné, na horor málo strašidelné ale na zabitie voľného večera úplne ideálne.

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011)

Pre mňa príjemné prekvapenie. V porovnaní s trojkou je tento štvrtý diel pirátov fantastický. Bezvýrazový Bloom konečne zmizol zo scény, pribudla Penelope, dej sa zjednodušil, ubudlo megalomanských efektov a pirátska sága sa dočkala dôstojného ukončenia.

Tajemné okno (2004)

"Only thing that matters is the ending. That´s the most important part of the story. The ending. And this one is really good. This one is perfect."

Mulholland Drive (2001)

Tak hrozne moc som sa na tento film tešila, že to nemohlo dopadnúť inak ako sklamaním. Lynch sa snaží aby jeho filmy vyzneli originálne, kvalitne a možno aj inteligentne ale nemôžem sa zbaviť pocitu, že sa mu to skrátka nedarí. Verím, že v podaní iného režiséra by to bol dobrý, 3-4 hviezdový film. Ako si to niekto môže pustiť po druhý krát naozaj nechápem, mala som pocit že sa to nikdy neskončí. Až sa hanbím, že som za túto kravinu dala € 1,50 a teraz neprávom trčí v moje filmotéke.