Nettrass

okres Praha
Ten ve stínu chobotu

<< předchozí 1 2 3 4 6 12 17 22
    • 3.10.2018  22:52

Stanislav Motl by si měl objasnit vlastní temnou kapitolu ze své historie. Udávat za komunistů a hájit mlátičky ze 17. Listopadu se nemá. Lézt do zadele každému kdo je u moci a platí, také ne.

• 28.9.2018  00:28

Od tvora s tak velkým mozkem a tak malými zuby, bych čekal trochu víc soudnosti a pokory, než aby se pokoušet rozdat si to ze Stathanem.

• 13.7.2018  00:48
    Kaw (2007)

Zase tak úplná ptákovina, tahle havranovina není. 50%

• 6.5.2018  10:28
    Až tam nezbyl žádný (TV seriál) (2015)

Deset malých černoušku, se ve slovníku korektní mluvy překládá jako deset malých vojáčků. Takový černoch je velmi citlivý a mohl by se mohl urazit, kdežto voják, i když je zelený, není brán jako barevná menšina a je tudíž každému u zadele. Výborně natočeno, snad jen postava detektiva mi tam úplně neseděla.

• 3.4.2018  00:29

Remake na ,,Nelítostný souboj,,. https://www.csfd.cz/film/6444-nelitostny-souboj/komentare/ Je to o něco slabší, ale pořád dobré 70%.

• 25.3.2018  17:51

Scénář, ani herci nenadchnou, ale kamera slušná a záběry se žraloky parádní. S kvalitními osvětlovači by nemuseli mít ani natolik Temný příliv.

• 24.3.2018  03:29

Doba, kdy ještě mainstream zvládal plnit svou roli. Dnes nás zaplavuje titulky, které jsou často zavádějící, jen aby si to člověk přečetl, či rozklikl. Často řeší, kdo si nevzal kam podprsenku, komu se narodila čivava, co Kalousek řekl, nebo kdo kam komu kopl gól. Informace z OSN, Evropského parlamentu, nebo zásadní prohlášení vůdců velmocí, nebo přenos ze světových fór, kde se mluví o současném a budoucím světě se nekoná. Pro nás běžný lid asi stačí chléb, hry a marmeláda. A ti co se zajímají, musí číst amatérskou alternativu a pak jsou odsuzováni za hoaxy, Ruskou propagandu a konspirační teorie. Koho je to vina ?

• 6.3.2018  06:00
    Tvář vody (2017)

Film o tom, jak si uklízečka zasouloží s mlokem. Měla radši zůstat u toho koštěte. Je pořád tvrdý a dá se přes něj hodit hadr. Nechce se mi tomu ani věřit, ale v rámci letošních Oscarů a jejich ,,oslavy různorodosti,, to získává rovnou 13! nominací, čtyři Oscary na tvrdo a devět dalších cen. Teď už zbývá čekat, kdo si bude stěžovat dřív, jestli Sally Hawkins na MeToo za zneužití mlokem, či Torem, nebo naopak ochránci zvířat za týrání mloků.

• 27.2.2018  20:17
    Robinsonův ostrov (TV pořad) (2017)

První série 4*. Druhá zatím 3*.

• 20.2.2018  00:48
    Cold Skin (2017)

4* jsou trochu moc, ale momentálních 55% mi zase přijde dost málo, tak jsem trochu nadsadil, aby měl Xaviér a vodní panny s vodníma panákama radost. ( vodní panák = manžel od vodní panny -samozřejmě budoucí, když je panna) 65-70% by tak odpovídalo.

• 18.2.2018  10:42
    Muž v oranžové košili (TV film) (2017)

Příště bych prosil romantické šokující drama třeba o nekrofilech. Jak k tomu oni chudáci přijdou, že se běžně souloži s teplým ? To si mají partnera nahřívat ?

• 15.2.2018  03:42

Ta první hodina je tak za dvě, tři hvězdy, ale závěrečných dvacet minut, to krásně vynahradí.:-) 3,5*

• 13.2.2018  22:45

Není to tak úplně debilní film. Jen se obtížněji hledají ty momenty, kdy debilní není.

• 24.1.2018  11:05
    Česko hledá prezidenta (TV pořad) (2018)

Voříšek se mi jevil dokonale vychovaný, sice tam jednu chvíli poskakoval, ale neskákal na účastníky, ani je neolizoval. U diváků si tím jistý nejsem. Vrcholem Drahošova zmaru bylo téma BIS a zmínka o tom, že by premiérem nutně nejmenoval Babiše, ale vítěze parlamentních voleb. :-).

• 14.11.2017  06:45
    Ruská cesta k revoluci (TV film) (2017)

Jednoznačně mi tu chybí vliv Německa, především jeho finanční podpora. Myšlenky a projevy, jsou hezká věc, ale bez masovějšího financování se ani revoluce neobejde. Také mi přišlo hloupé, udělat z toho v závěru politickou agitku ve smyslu: ,,Pro Putina je vzorem Stalin,,. Zřejmě nezaznamenali Putinovu kritiku Stalina, ani to že je mu hodně dávno vzorem Petr Veliký.

• 6.11.2017  05:42
    Beowulf: Návrat do Shieldlandu (TV seriál) (2016)

To fakt ne. Co dělali černoši a Arabská kovářka ve Skandinávii v pátém století bych v rámci multikulturalismu jistě omluvil. Trocha feminismu jistě taky neuškodí. I to, že Viking který se maluje musí být jednoznačně LGBT, bych pochopil.. Ale že se autor pokusí i vykrást úvodní znělku ,,Hry o trůny,, a kulisy a momentky od ,, Pána prstenů,, je fakt vážně moc. Zdá se mi, vlastně ani moc nezdá, že si tupý autor včetně režiséra cosi cucají z prstu.

• 30.9.2017  05:44
    Večerka (1981)

Dýchla na mne minulá doba ideálů.

• 23.9.2017  00:11
    Horizont (2015)

Dlouho jsem se tak netěšil na finále a nebylo to ani tak kvůli rozuzlení, jako kvůli tomu konci.

• 21.9.2017  12:02
    Silent Hill (2006)

Skutečný Silent Hill: http://www.cestovinky.cz/clanek/americane-omylem-vypalili-mesto-ktere-hori-55-let?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

• 28.8.2017  04:47
    Zlatá mládež (TV pořad) (2015)

Jara.Cimrman.jr, 666teen a kulyk vyjádřili naprosto přesně mé pocity. Mé vysoké hodnocení vychází jednak z mého úžasu, co všechno dokáže v rámci druhů chodit po světě a myslet si, že jsou lidé. A za druhak, že už nemusím polykat tolik pilulek na své deprese ze své neužitečnosti na světě.

• 2.7.2017  22:25

Za mne už to řekl Forsberg11. Takže už tu nebudu dál plácat písmenka.

• 1.7.2017  11:39
    Newsroom ČT24 (TV pořad) (2015)

Newsroom ČT24 je něco jako totalizující pořad, který má vytvářet iluzi názorové jednoty. „Je to v podstatě propagandistický pořad na úrovni stranického vzdělávání nebo týdeníku ÚV KSČ Tribuna někdy v sedmdesátých letech. Petr Žantovský

• 29.6.2017  15:37
    Habermannův mlýn (2010)

Nemohu jinak než dát odpad. Takhle brutálně a z větší části za německé peníze ( Celkový rozpočet filmu je 87 milionů Kč, česká účast na něm je 30 milionů...) překroucená zkutečnost je prostě hnus: Bludovský farář žádnému nacistovi k útěku před trestem nepomohl, ani žádné sudetské Němce do odsunu nevyprovázel, protože byl již roku 1944 i se svým kaplanem potrestán za pomoc odboji posláním do koncentračního tábora Terezín, kde tři dny před koncem války zemřel. Habermann i jeho žena byli Čechoněmci, a především – nebyl ubit místní lůzou, ale zastřelen ze msty svým známým, holičem Pazourem. Za neetické ale označil, že ve filmu je jako jeden z vrahů ukázán Pospíchal, což je změněné jméno Zdeňka Pospíšila, skutečné osoby zakladatele bludovských lázní, který za války pomáhal odboji a po únoru 1948 strávil 11 let ve vězení. S ostrou kritikou historických nepravd ve filmu vystoupil i politolog Stanislav Balík, jinak též zastupitel obce Bludov.[6] Zejména v ní zdůraznil vytržení děje z kontextu doby, celkovou manipulativnost filmu („má jednoznačnou ambici – být zrcadlem zvráceností, jichž se Češi dopustili na Němcích“) a popírání známých faktů v této konkrétní události: krom česko-německého původu obou manželů Habermannových a faktu, že žádný lynč se nekonal, také třebas toho, že na území Říše (Bludov spadal do Sudetské říšské župy) bylo nemožné, aby byl Čech starostou obce, stejně jako bylo nemožné, aby v národnostně krajně vypjatých dobách spolu cvičili Češi a Němci v Sokole (když ten byl navíc hned na začátku okupace zakázán). Wikipedie

• 27.5.2017  23:16
    Zakladatel (2016)

Jak schopný bezcharakterní hajzl k MCDonaldovi přišel.

• 20.5.2017  13:46

To je divné, vždy jsem si myslel, že Itálie byla fašistická a spolupracovala s nacistickým Německem. Ta novodobá historie je hrozně srandovní. Už chybí jen přiznat Itálii zásluhy za vítězství spojenců a zaplatit jim reparace.

• 18.5.2017  00:26

Přiznám se, že jak jsem byl po noční, tak jsem občas klimbnul. To by mi pravý vetřelec v životě, tedy v tom zbytku života, určitě nedopřál. Možná hodnotím moc, ale slavím vetřelčí početiny, porodniny a zrozeniny, takže budu štědrý. Navíc vetřelec už začíná vypadat jako vetřelec a ne chobotnice co potřebuje 2 zubaře a pět dentistů.--- Minule jsem si stěžoval, že mi chybí taťka vetřelec...Scott to pochopil jako skot, tedy spíš vůl a udělal taťku z robota. Takže chudáka matku vetřelkyni zase nikdo nevojede.... Pak se jí ale nedivím, že je nasraná, když jí někdo pořád sahá na vejce a genderově ji rozhodí. Atmosféru strachu, obav a nejistoty, žádná nabušená feministka, ani s kupou triků nenahradí.

• 10.5.2017  00:19
    Mistr Meče (2016)

Nakonec to není zdaleka tak špatné, jak mi to připadalo na začátku.

• 16.4.2017  22:04
    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)

V jednom díle mi tam hraje bejvalka, tak ten jsem dokoukal i s určitým zadostiučiněním, když jsem viděl jejího filmového manžela... Jinak nekoukatelné a trapné.

• 14.4.2017  08:28
    Nicota (2016)

Těhle filmů jsou tři pr.... , tři zadky. Nejdřív jsem odkoukal sotva jednu půlku ( z jednoho zadku ), ale nakonec jsem do toho zatnul zuby a dokonce tu prdel i celou dokoukal.

• 1.4.2017  10:55
    Lupiči (2015)

Krást se nemá, právě jsem se dozvěděl, že pořizování pirátských kopií je zločin. A v tom případě bych je tak přísně neposuzoval, pač se ničemu až tak zločinnému nevěnovali. Těch 67% co to teď má, by tak odpovídalo.

<< předchozí 1 2 3 4 6 12 17 22