peeko

okres Praha

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 12.12.2015  19:34

Panebože, cože?! Jsem upřímně zvědav, co bude v 4. a 5. díle. Už toto bylo dost mimo. Howg

• 9.12.2015  18:23

Spravedlnost do vlastních rukouch v podání Bronsona je krásně jednoduchá a příjemně zadostiučiněníhodná.Asi mám nového hrdinu. Howg

• 15.5.2015  03:38

Vážně to natočili Wachowští? Estli ano, tak asi ztratili soudnost a cit pro věc, které doposud prokazovali. Ani tlupa "neherců" s rejstříkem výrazů lenochoda po lobotomii, tomu nepřidala. Stále mě udivuje, jak může toto řemeslo dělat někdo, kdo zvládne jen úsměv, tupé zírání a zatnuté čelisti jako projev emocí?! To už jsou nároky opravdu tak nízko? Doufám, že si vybrali slabší rok před pořádnou sklizní v letech příštích. Howg

• 15.5.2015  03:36
    Fotograf (2015)

Roden skvělý, ale tak nějak tam nepasoval. Myslím, že Kaiser by byl typologicky vhodnější a lepčí. Málková eště lepčí, ale napadla mě Geislerová. Možná režizérka uvažovala obdobně, jen to nevyšlo. Estli byl film jen z poloviny "volně a pravdivě" inspirován událostmi ze života Jana Saudka, tak on je ňouma a kanec a Saudková velmi cílevědomá sviňa. Howg

• 7.5.2015  08:59
    Oculus (2013)

Už je teho vážně moc! Takto se to robit nedá, ale stále robí! Eštěže mají filmaři tolik slušnostě a dávají filmům odlišné názvy, když už ten děj stojí v jedné řadě za mnoha podobnými, ne-li stejnými. Během závěrečných titulků se mě děj filmu tak nějak promíchal s dalšími 4-5 filmy a nevim jakými. Pamatovat si budu jen tu kotvu s činkou, ale nebudu vědět odkud. Howg

• 6.5.2015  06:23
    Želvy Ninja (2014)

Hollywoodská evoluce doběhla a nesmlouvavě nakopala pod krunýř mé milované želvičky. Udělala z nich cool mega ultra černochy s průpravou cirkusových artistů. Trhače změnila v zamindrákovaného jedince posedlého kovem a robotikou, a nepochopitelně zapomněla na Kranga, Beebopa a Rocksteadyho. Neomluvitelné a odporně nízké i za cenu stomilionových tržeb! Ale co já můžu vědět, že? Howg

• 5.5.2015  19:19

Jářku, nějakej prevít chce zas dělat hokusy pokusy s lidmama, jakože by mělo bejt i hafo mrtvejch a tak vůbec. Prostě zase rošťárna nějaké hlavy pomazané, tedy pošahané. Co s tim? No, myslim, že by nebylo od věci pozvat na to ty kluky britský, šikovný, gentlemountský, ne? A jako proč? No páč už vokázali, že něco uměj, že zvládaj větší i menší průsaky. Znáš ty kluci vod Cowleyho, ne? Něco jsem zaslech... Tak to byli určitě voni. Hele, ale voni jsou jen taková lokální náplast, jako jen na svym dvorečku, rozumíš. No prostě patrioti. Jen Londýn a pár okresních městeček, chápeš? Asi jo. Jenže pozor! Pak je tu ten Bond. A ten neřád řádí všude. Znám. Jak se tak dementně představuje a ještě dementnějc si objednává chlast. Ten je taky vod nich? No jistě. A von to udělá? Potřeboval by svolení vod královny, ale ta má nejčko starostě s vymejšlením jmen pro pravnoučata a sere na celej svět. Nějak se tam s nima roztrh pytel, či co. Herdekbaba! Neboj. Tam to může dělat skoro každej. Voni to maj v krvi, člověče! Hele. Anglie je plná uzavřených pánských klubů a... K čemu bordely?! Žádný bordely! To jsou gentlemoudi, jak se patří. Maj přísný kritéria a jen tak někdo se mezi ně nedostane. Navíc se fajnově voblíkaj, maj tu etiketu, vystříbřenou mluvu a sou fakt dost hodně ftipný, takže když někoho voddělaj, tak ten dotyčnej se ani tak moc nezlobí, chápeš? Jo. Rozumim. Kam se hrabou amíci, že? Přesně! Tak já jim dám vědět a bude zasejc na chvíli klid. Howg

• 5.5.2015  16:40

Chcete-li spáchat sebevraždu, dívejte se na ten to film od desáté minuty, páč byste zlíhali, jako tutento bankrotující miliardář. Ten naivka se chtěl oběsit na veřejně přístupném místě, a to prosím na Apeninském poloostově! Té holínce, co chce už pěkně dlouho kopnout Sicilii i s mafií za Gibraltar. Ale k věci. Všude je to prostě samej Ital, páč jich je tam logicky víc, než třeba Norků. A takovej Ital, ikdyž je to mrška lenivá a celkem lajdácká, ale za to temperamentní, se k tomu připlete a jen všecky nasere. Ne tak onoho skoro nemiliardáře. Spolu se vydají na odysseu jeho mrzkým životem zbohatlíka, aby posléze, vzápětí a vlastně pořád zjišťovali, že peníze jsou až na prvním místě a lidi jsou svině a tak vůbec. Fšak víte, jak to ve světě dospělých chodí. Nebylo mi pomoci a skoro celý film jsem myslel na tutento film http://www.csfd.cz/film/5590-zamena/ Estli někdo uhádne proč, ráčej mi dát vědět. Jináč fajná italská oddechovka írly ejtýs. Jen jsem měl neustále zmatky ze statisíců a miliónů lir, kterými se celý film všichni oháněli. Přeci jen je to nějaký pátek a kurzovní lístek s těmito údaji jsem neuměl použít ani v době, kdy byl aktuální. Howg

• 5.5.2015  16:12
    Ida (2013)

Jedna "budoucí" jeptiška během několika dní ve společnosti promiskuitní tetičky-sudičky-alkoholičky, krapet znejistí ve své víře, ale muchlovačka se švarným saxofonistou a odchod tetky do věčných lovišť jí opět nadopují křesťanskou morálkou a vše dobře dopadne. Za vidění stojí jen cynicky syrový seskok tetky z pětky (myslím patro, asi). Howg

• 22.4.2015  10:52

Krásná a mile ftipná pohádka. Howg

• 22.4.2015  10:43
    Zuby (TV film) (1978)

Jednoduše lidsky ftipné a za přispění skvělých herců dokonalé. Howg

• 7.3.2015  22:02

Za tu práci. Howg

• 6.1.2015  13:52

Čínský bůh války a ochránce sojového tvarohu vs. Bruce Campbell. Budiž, el myslím, že už to Bruce drobet přehání. Howgh

• 23.12.2014  09:32
    Kancl (TV seriál) (2014)

Pánko Kopta velice kvalitně. Howgh

• 28.10.2014  09:53
    Doktorská pohádka (TV film) (1982)

Jedna z nejlepších kulisových pohádek. howg

• 22.10.2014  11:22

První kontakt a hned za 5. Pánko je kvalitní prasce; ví to a nebojí se toho. Howg

• 28.9.2014  20:18
    Mezi vlky (2011)

Ach ti zatracení vlci... Nebo spíš tvůrci tohoto filmu, páč o vlcích nevědí ani to, jak vypadají. Howg

• 10.9.2014  07:48

Zajímavá blbost na jedno podívání s budoucím Freddym Kruegerem. Howg

• 29.8.2014  12:12
    Sousedé (1981)

Velmi zábavné. Především Dan Aykroyd. Navíc blond a s modrými očmi. Černá komedie, jak se patří. Howg

• 2.6.2014  07:45

Kvulivá Kevinovi a basketbalu. Howg

• 30.5.2014  12:21
    It's Just a Ride (TV film) (1994)

Běžný a velmi krátký dokument o někom, jehož talent bohužel nedostal prostor plně rozkvést. Howg

• 11.4.2014  10:05

Ftipnej sprosťák. Howg

• 27.2.2014  09:37

Blbost, ale ze práci, která s tím určitě byla, dávám hvězdu. Howg

• 27.1.2014  11:27

Když jsem byl mlád, měl jsem to rád. A dodnes mám. Howg

• 25.1.2014  18:10

Mstící se taťka Kevin Bacon? Ve stylu Seagala nebo Schwarzeneggera? Nyní je to skutečnost. Howg

• 17.1.2014  12:49
    Django (1966)

Pěkná titulní píseň bere hvězdu navíc. Howg

• 7.10.2013  10:27

Nečekaně svěží film o zombies. A překvapivě v něm hraje Brad Pitt. A jako dycky, velmi dobře. Howg

• 7.10.2013  09:56

Vizuálně nejspíš velkolepé. Ale s tolika miliony bych to zvládl i já. Howg

• 16.7.2013  00:01

Sly stále umí a zdá se mi, že zraje jako víno a pokud přidá pár podobných filmů, jen dobře pro staromilce. PS: Co se to děje se světem, že "důchodci" válejí v akčních filmech. Howg

• 10.6.2013  20:31
    Lesní duch (2013)