dudo0606

okres Martin

4 body

<< předchozí 1 2 3 4
    • 17.8.2017  18:58
    LazyTown (TV seriál) (2004)

Pre deti super podľa mňa. Myslím, že je potrebné sa často pozrieť na niečo podobné aj z uhlu pohľadu segmentu, pre ktorý bol produkt vytvorený. Toto je vec, ktorú by som teraz už nepozeral, ale ako dieťa si viem predstaviť, že by som pri tom vysedával a počúval tie pesničky dookola.

• 5.4.2017  16:43
    Trollové (2016)

Veľmi milé, ale naozaj len pre deti. My dospelí už v tom vidíme tú recykláciu námetu šmolkov, popolušky, Bridget Jonesovej a iných, tak v tom nevidíme moc originality. Avšak spracovanie bolo pekné a hudba chytľavá, veď predsa vybrali mnoho známych a skvelých pesničiek, tak na pozretie to bolo celkom príjemné.

• 9.1.2017  18:36
    Love on the Sidelines (TV film) (2016)

Dopredu som vedel, že to bude klišé na entú, ale Emily som si jednoducho musel pozrieť v romantickej komédii. Je to film pre veľmi jednoduchého diváka, ktorý neočakáva žiadne originálne nápady ani nebude chcieť hlbšiu myšlienku. Humor som nebadal, hlavný mužský hrdina mi neprišiel nijak extra sympatický, a ani mi len nesedelo to ako mohol byť profesionálny futbalista schopný napísať knihu pre deti. Všetko je to založené iba na prirodzenej, nádhernej a veľmi sympatickej Emily Kinney.

• 8.1.2017  17:33
    The 100 - Série 2 (série) (2014)

Absolútne perfektné! veľmi zaujímavá zápletka, neustále napätie, stále niečo nové, prehlbovanie starých charakterov a príchod nových postáv. Akcia, dobrodružstvo, dráma, záhada, putovanie. Všetko v jednom balíčku fantasticky do seba zasadené. Celú sériu som zhltol za dva dni.

• 24.10.2016  13:35
    Úplně normální (TV seriál) (2012)

Vôbec nechápem prečo seriál nepokračoval. Mal obrovský potenciál, bol netradičný, vtipný a veľmi som si obľúbil všetky postavy.

• 17.10.2016  13:47
    Lovci pokladů (TV seriál) (1999)

Skvelý seriál, naozaj výborná kombinácia Indiana Jonesa a Lary Croft. Síce občas to už začínalo byť dookola o tom istom ale vedeli sa vynájsť a vždy niečo nové do seriálu zapracovať.

• 25.9.2016  22:54
    The Boy (2016)

Tak toto je film, ktorý mal obrovský potenciál v dvoch ohľadoch, no bohužiaľ ho nevyužil naplno v ani jednom prípade. Prvá časť filmu bola prezentovaná ako duchárina ... dosť dobre spracovaná duchárina .. s veľmi pútavou myšlienkou a zaujímavým dejom. Avšak nastal tu prevrat, ktorý nebol dobre poňatý. Snažili sa tu vytvoriť kombináciu dvoch subžánrov hororu, avšak práca na týchto dvoch diametrálne odlišných poliach pôsobnosti sa im nevydarila. Druhá časť filmu vlastne podkopala celý dovtedajší dej a podľa mňa nie moc dobre sa odrazili od tohoto prevratu. Ostalo tam už len veľa nedotiahnutých záležitostí a z toho čo malo pôsobiť ako dych vyrážajúci fakt ,ostal iba pofidérny a umelý počin.

• 5.9.2016  19:29
    Melissa a Joey (TV seriál) (2010)

Príjemný seriál s relatívne dobre spracovanými charaktermi, hercami ktorých som si časom obľúbil a originálnym príbehom. Niektoré vlastnosti postáv mi liezli na nervy ako napríklad dosť vysoká namyslenosť u Joeyho alebo občas prílišná afektovanosť u Melissy ale inak ma to bavilo. Taký milý sitcom na zrelaxovanie, škoda že po 4-ej sérii skončil lebo to malo celkom dosť potenciál na pokračovanie.

• 30.8.2016  12:19

Ja som ostal v nemom úžase. Film som si stiahol za účelom katastrofického žánru ale dostalo sa mi omnoho viac než som očakával. Perfektne spracovaný príbeh, ktorý ma dostal po katastrofickej aj dramatickej stránke. Slzy na kraji som mal neraz a srdce búšiace od napätia a očakávania taktiež. Ešte stále sa spamätávam z toho aký silný film som práve videl.

• 25.7.2016  22:52

Za horor by som to určite nikdy neoznačil ale bolo to atmosférické a pekne temne natočené.

• 8.5.2016  13:30
    Warrior (2011)

Výborný film! Ja osobne nenávidím bitky a agresivitu, a je toho dôkazom aj moje hodnotenie filmu Bitkári (71%-ný film), ale tento Bojovník bol skvelý. Príbeh bol silný, každé rozhodnutie opodstatnené a nebolo to o tupých bitkároch čo riešia záležitosti len agresiou, ale o intelektuálovi, ktorý nemal moc na výber a to čo urobil bolo skôr odvážne než hlúpe a tupé! Jennifer Morrison bola krásnym zjemnením tvrdého filmu o dvoch nabúchaných mužoch a som rád že bola zapojená do deja aj nejaká pekná žena, ktorá tomu celému dodala aspoň trochu pôvabu.

• 23.4.2016  11:03
    Magnolia (1999)

Karma, náhoda, zhoda okolností, šťastie, smola .... to sú všetko abstraktné záležitosti, o ktorých ľudia hovoria a zároveň ich zatĺkajú. Jedni veria, iní nie a tento film pekne poukazuje na takéto životné prepletance, situácie znejúce absurdne, a pritom neustále sa dejúce či tomu alebo tamtomu.

• 13.4.2016  11:14

Krásna rozprávka, v ktorej si každý nájde to svoje. Dobrodružno, milé zvieratá, správna dávka humoru, cesta k priateľstvu, a perfektne prepracovaná zápletka akú by som od animáku asi ani neočakával. Ešte aj hudba vo filme bola skvelá, no proste 100% za všetko.

• 12.4.2016  20:52
    Láska bolí (TV seriál) (2011)

Absolútne perfektne všetko do seba zapadá, individuálne dejové línie, ktoré sú navzájom nenútene poprepájané a tieto prelínania situácií párov sa mi veľmi veľmi páčia. Poukazuje to na to aký je ten svet malý, ako majú ľudia spoločných známych ani si to neuvedomujú a ako každý pár rieši svoje vzťahové komplikácie. Becki Newton sa mi tu neskutočne páči, obľúbil som si ju už v HIMYM ale tu sa mi páči ešte viac a milo ma prekvapilo, že tu hrá aj Michelle Trachtenberg. Super seriál, ktorý kľudne mohol mať oveľa viac epizód, však s toľkými hlavnými hrdinami a dejovými líniami to malo taký potenciál!

• 31.3.2016  18:56
    Svět podle Evelyn (TV seriál) (2015)

Náhodou ja tomu absolútne nemám čo vytknúť. Veľmi sa mi zapáčilo posadenie scenára medzi postavy ako mladí spolubývajúci, 3 baby a 1 chalan, pričom každá z postáv je iná a vzájomne sa dopĺňajú. Príbehy sú zaujímavé a celkom pútavé, je to celé také milé a ničím neubližuje. Akurát možno mierne preafektované občas ale tak čo sa dá čakať od Evelyn no :D ... Mne to celkom sadlo a rád si pozriem každú ďalšiu časť. Dúfam, že sa spraví aj druhá séria, všetkých som si tam obľúbil.

• 26.3.2016  12:54

Ohromne silný film! ... ani neviem čo viac dodať. Ten masaker bol neskutočný ale v každej tme je kúsok svetla a tu to bol pre židov neuveriteľne silný človek, škoda že takých nebolo viac.

• 25.3.2016  12:40

Fest dobrá myšlienka, páčil sa mi príbeh lebo mal hlavu aj pätu ale to spracovanie bolo dosť nafigu. Jadro filmu bolo hororové ale tá škrupina a teda spracovanie bolo poňaté akoby rodinným filmom a tak to bola spleť rodinnej drámy s pár hororovými prvkami, pričom námet bol fantastický. Škoda lebo keby to režíroval možno niekto hororovejší tak je to pecka, takto nič moc na horor ale celkovo na film good.

• 17.2.2016  22:43
    Pod zemí (2014)

Skvelý horor! Veľmi zaujímavá myšlienka, už začiatok ma chytil za srdce, pretože archeologické, vykopávkové a podobné veci ja skutočne môžem. Perdita sa tu trochu zahrala na Indiana Jonesa v ženskej verzii a šlo jej to perfektne, čo ma milo prekvapilo. Celý film bol výborne spracovaný, postupne naberal na hororovitosti a neustále ma udržiaval v napätí, pár ľakačiek to fakt len vylepšilo, a konečný efekt filmu bol absolútne úžasný!

• 17.2.2016  17:43
    Ona (2013)

Veľmi zaujímavá myšlienka, námet, príbeh ale spracovanie mi hrozne nesadlo. Keby to spravili naopak, že hlavnou hrdinkou by bola žena, alebo keby aspoň sympatickejší muž, tak by to bolo lepšie. Vytvorili z neho strašne úlisne, slizko a pedofilne vyzerajúceho starého mládenca podľa mňa. Vôbec sa mu to nehodilo.

• 9.2.2016  14:50
    The Lying Game (TV seriál) (2011)

Seriál ešte nemám zhltnutý celý ale aj napriek tomu si dovolím ho hodnotiť už teraz pretože ma veľmi zaujal. Zo začiatku mi riadne pripomínal Dvojičky so SMG ale podobnosť je asi len vo výmene dvojičiek, zvyšok zápletky je zdandlivo úplne iný, a taktiež je to postavené do rolí teenagerov, nie dospelých ľudí. Síce som dal 5* ale úroveň Ringer-u to nedosahuje, a taktiež aj napriek tomu, že som si obľúbil Alexandru Chando, nie je to Sarah Michelle Gellar a tak je to skôr 4,5* s priklonením na tú lepšiu stranu. Dej je ale pútavý, po konci každej epizódy chcem vidieť ďalšiu a zatiaľ ma tam nič nenudí ani nijak extra neirituje, čiže nemám veľmi čo vytknúť ... možno okrem tej snobskej preafektovanosti priblbých postpubertálnych holiek ale aspoň že sú pekné a dá sa na ne pozerať no.

• 9.2.2016  14:43
    Nebezpečná identita (TV seriál) (2011)

Perfektný seriál, mám ho pozretý minimálne tri razy a nemôžem uveriť tomu, že v ňom nepokračovali. Dej sa postupne prehlbuje, nenudí, neustále sa na scéne objavuje niekto nový a každá odpoveď na otázku prináša pár nových otázok, čo skvelo ťahá človeka do deja. Mimo toho, že Sarah Michelle Gellar je moja top najobľúbenejšia herečka, sa mi seriál veľmi páčil aj hlavne pre zaujímavo vyobrazené charaktery postáv, a myšlienka dvojičky preberajúcej miesto svojej sestry, pričom neviem nič o tej druhej často otvára aj priestor pre humorné situácie čo občas odľahčilo atmosféru. SMG je neuveriteľná v tomto seriáli, krásna, pôvabná, perfektná herečka s obrovským talentom!

• 4.2.2016  19:54

Výborne vyobrazená skutočnosť ako málo má právo spoločné s morálkou, aké je nedomyslené a dá sa ľahko prešťať. Film so skvelými hercami a zaujímavým príbehom poukazuje na to ako ľahko dokáže človek manipulovať s inými ľuďmi, a že nič nemusí byť v živote také ako sa to javí.

• 28.1.2016  16:58
    Castle na zabití (TV seriál) (2009)

Absolútne geniálny seriál. Gradácia deja v jednotlivých sériách je spracovaná výborne, každý diel má svoj príbeh, svoju pointu a zároveň sa skrz naskrz preliači pomedzi celú sériu jedna ústredná dejová línia danej sezóny. Presne takýto štýl sa mi páči a tu ho vychytali. Stana Katic je nádherná, silná, racionálna a nikdy neveriaca na nadprirodzeno, čo oponuje charakteru Castla a vytvára obrovský priestor aj na mnoho vtipných situácií v dôsledku nezhôd apod. Bez Becketovej by som si seriál nevedel ani predstaviť a jej krása dodáva vražednému krimi pôvab a akési nadnesenie, čo sa mi veľmi páči. Stana Katic má po tomto seriáli nového fanúšika!

• 24.1.2016  09:54
    Hotýlek (TV seriál) (1975)

Tak z tohoto seriálu mám úplne protichodné pocity. Seriál sám o sebe s jeho myšlienkou, postavami, priestormi a celou svojou atmosférou sa mi veľmi páči, avšak čo ma neskutočne doráža a irituje je charakter hlavného hrdinu. Ja viem, že zrejme práve na ňom je postavený celý vtip seriálu (a poznám ľudí, ktorí by sa ňom isto riadne pobavili), ale ja ho neznášam. Toho človeka by som zabil, vytáča ma skoro každý jeho názor, veľa toho čo podnikne mi príde absolútne nelogické a nad obrovským množstvom rozhodnutí, ktoré učiní len krútim hlavou. Videl som jeden a pol série ale viac sa naňho nemôžem pozerať lebo by ma už asi porazilo. To ma ale mrzí pretože seriál ma celkom bavil.

• 11.9.2015  13:44
    Falling Skies (TV seriál) (2011)

Výborné postapokalyptické scifi, zaujímavé postavy, rôznorodé príbehy, dejové línie, v každej sérii príde niekto a niečo nové. Charaktery sú v priebehu seriálu vykresľované neustále podrobnejšie a celkovo pôsobí Falling skies gradujúco a nenudí človeka. Finále bolo spracované na jednotku a fakt poriadne. Moon Bloodgood a Sarah Carter, máte nového fanúšika :D výborné a krásne herečky!

• 19.8.2015  23:49
    Hon (2012)

O tom akí sú ľudia zdegenerovaní, dementní, zbytočne si navzájom ubližujú a ako málo stačí aby sa verejná mienka o človeku zmenila rýchlosťou svetla. Ako aj študovaný urobí z komára somára a zo slušného človeka odpad spoločnosti. Po tomto filme sa každý ozaj zamyslí nad tým či stojí ohováranie a slepé obviňovanie za to.

• 17.8.2015  12:02
    Bez dechu (2011)

Zaujímavá zápletka, akcie bolo dosť, dramatická vložka tiež celkom ušla, ale ten Lautner mi tam fest liezol na nervy. Ja si nemôžem pomôcť ale on podľa mňa je strašne zlý herec, akoby ho do filmov hádzali len kvôli svalom a tomu že relatívne obstojne vyzerá pri pekných dievčatách. Bez Lily Collins by to nestálo ani za zapnutie ale urobili dobrý ťah tým že k nemu na útek dali milé a pekné dievča. Inak by to stratilo strašne veľa lebo on bol hrozný. Keby tam dali herca čo vie hrať tak by to mohlo byť aj 5.

• 12.7.2015  23:43
    Annabelle (2014)

Spracovanie, aj keď z veľkej časti bolo schématické, sa mi páčilo pretože bolo predsa len niečím obohatené. Začalo sa to vlastne skoro ako na konci a potom sa vrátili k úplnému štartu celého teroru, ďalej ma milo prekvapilo, že bábika nebola tá ktorá ich tam napadá a útočí (bál som sa toho po chuckym) ale tam zakomponovali mytológiu démonov. Avšak atmoška skutočne mohla byť hustejšia a dlhšie trvajúca pretože to boli iba sekané ľakačky a napätia, no plynule to netrvalo a dlho sa to rozbiehalo. Synergicky je to nadpriemer no určite nie špička.

• 28.6.2015  19:17
    Taková moderní rodinka (TV seriál) (2009)

Absolútne úžasný seriál, tu asi ani nie je nič čo by som vedel vytknúť. Perfektný sitcom s výbornými hercami a neustále novými a neohranými vtipmi, či už situačnými alebo slovnými. Smejem sa na každej jednej časti a furt len čakám čo sa komu kedy stane alebo kto čo vyparatí. Mitchell a Cameron sú proste naj.

• 17.6.2015  22:59
    Sněhurka (2012)

Veľmi nekonvenčná verzia Snehulienky a bohužiaľ čím menej tradícií, tým viac nedúh vo filme. Samozrejme tam boli aj úsmevné momenty a zaujímavé scény, avšak v konečnom dôsledku to na mňa nezapôsobilo veľmi dobre. Navyše ten koniec v štýle pokazeného bollywoodskeho odpadu ma ale že totálne nemilo prekvapil, to si mohli fakt odpustiť.

<< předchozí 1 2 3 4