Pupidyk

• 20.2.2009  21:41

Malcolm McDowell je Boh

• 14.2.2009  23:15
    Speed Racer (2008)

Nedodíval jsem se. V určitých pasážích se mi z toho kolorovaného wannabe nářezu dělalo zle. Larry? Andy? Může mi to někdo vysvětlit? P.S.: Viděl jsem toho dost natolik abych mohl hodnotit.

• 11.2.2009  16:38

3,5 hvězdičky. Všichni jste pohanili Extra Život a Pláž a teď tu budete vynášet do nebe Milionáře, protože Vám hraje na city. Moje pocity vkusové nadřazenosti jsou někdy více než oprávněné... Jestli tohle klišé dostane sošku tak už vážně nevím. Poklona pro Dannyho Boylea, oblbnul jsi svět a tvůj film si zaslouží Oscara za režii, kameru, ovšem za nic jiného. 78% P.S: Na konci si všichni vzpomeneme na Chrise Pontiuse.

• 7.2.2009  10:32

Jeden z nejlepších filmů všech dob, s pár zásadními nedostatky, které jsou však přebity ostatními kvalitami filmu. Za nedostatky mám na mysli názor, že naděje je dobrá věc, a klasicky přehnaný konec. Ale takhle Hollywood vždycky točil a točit bude.

• 28.1.2009  00:27
    Jak jsem poznal vaši matku (TV seriál) (2005)

4,5* Má to sakra něco do sebe, ale ten rám klasickýho sitcomu je prostě moc výraznej

• 26.1.2009  23:26

Živě si pamatuju, jak jsem si poprvé říkal jaká je Pulp Fiction sračka. Pak jsem se podíval znova a znova, a už to nešlo zastavit. Asi jediný film, který tady na čsfd komunitě zraje s každým shlédnutím jako víno. Kéž by všichni dokázali měnit názory.

• 25.1.2009  22:54

Když člověk vidí fantastické ohlasy na tento film, jak ho mnoho lidí velmi chválí, a to i Brada Pitta atp, najednou se to člověku znelíbí, zkřiví se mu huba a začne hledat nedostatky. Já bych řek, že dost z těch lidí, co tento film kritizují, kdyby viděli, že je většinou lidí neoblíben a zatracován, vychvalovali by ho do nebes. - gen. zhukov

• 16.1.2009  22:51

Kdybych věřil na objektivní hodnocení, dám 4*.

• 15.1.2009  21:01

Monstrózní konec

• 14.1.2009  18:22
    Sejmi eso (2006)

Po druhém shlédnutí zvedám. Je rozdíl dívat se na film s partou postpubertálních kamarádů, a sám u dvd přehrávače. Takhle by točil Guy Ritchie, kdyby věděl něco o akci.

• 11.1.2009  15:38
    RocknRolla (2008)

3,5* ale nemůžete stavět filmy jen na stylu

• 7.1.2009  14:21

Přesně tohle v mé top 10 chybělo. Vyhecované patetické utkání, ve kterém se snoubí morální otázky se skvělým fotbalem. Bez uzardění přiznávám, že při gólech týmu "Mean Machine" jsem křičel jako na Anfield Road. Korunovační klenot ve svém oboru.

• 6.1.2009  20:12
    Dexter (TV seriál) (2006)

Krom toho, že mi hlavní hrdina přijde sympatický asi jako hovno na zápraží, je to téma nechutné, nepravděpodobné, nevkusné, a nesportovní.

• 30.12.2008  02:17

Sex, sex, sex, všude samej sex...

• 29.12.2008  22:26
    Kancl (TV seriál) (2005)

Slabá náhražka britského originálu. Řekne mi někdo proč to točili? Závist? Pravděpodobně

• 29.12.2008  19:51
    Oko dravce (2008)

Laciná náhražka Nepřítele státu, aneb jak seděl Will Smith v křesle, které se po nájezdu dvou hvězdiček nezatřáslo.

• 27.12.2008  00:19

Herecký koncert Brada Pitta, skloubený s geniálním scénářem.

• 26.12.2008  17:04
    Futurama (TV seriál) (1999)

Odvárek Simpsonů, ale pořád se na to dá koukat. Sranda, že první díl je okopírovaný červený trpaslík, ale co naplat, vždycky je Mistr a až potom Padawan :-)

• 22.12.2008  23:13

Skibidibidimdom dadomdom

• 18.12.2008  15:19

Božská legenda, dokonalá od plastelínových nestvůr, až po nejvyhecovanější název všech dob

• 14.12.2008  00:11
    Sedm (1995)

The movie world had been pwned by David Fincher™

• 13.12.2008  19:09
    Rolling Stones (koncert) (2008)

Přiznám se že Scorsese je jeden z mých nejméně oblíbených režisérů a jeho filmy jsou podle mne jen nadhodnocené, i když dobře zpracované filmy, bez šťávy a alkoholu. V dokumentu Shine a Light však dokázal, že s kamerou dokáže neuvěřitelné věci, a v práci se světlem se blíží snad i Stanley Kubrickovi. Bravo.

• 13.12.2008  00:29

Laciné, prototyp hollywoodské sračky. Tváří se to šalamounsky, má to pěkný obal, ale jádrem prostě sračka

• 12.12.2008  17:43
    Smrt panen (1999)

3,5*, heh - sebevražedné pocity vypadají úplně jinak.

• 6.12.2008  20:33

Po 60 minut, kterých jsem v sálu vydržel (s dlouhou přestávkou na toaletě) jsem si říkal: Lze na HSM3 objektivně najít alespoň tu jednu hvězdu? Ne. Pro amíky je tohle Americký sen. Pro mě je to Americké psycho. ZAc Efron se mi upřímně řečeno minimálně protiví v jedné věci ho ale opravdu obdivuju. Ten borec dokáže lovit bobříka trapnosti tím nejkýčovitějším způsobem a ani jednou při tom nevyprskne smíchy. To zaslouží Respekt™

• 5.12.2008  10:29
    Fakulta (1998)

Nevím proč, ale celkový dojem z filmu mi zkazila každá scéna s Usherem, já ho totiž pokaždé vidím v tom bílým taxídu jak piští - Jéa, Jéeá!

• 29.11.2008  16:11

Hlubocí můžeme být v prváku na fildě

• 21.11.2008  23:55

Fundamentální čtyřhodinový opus o dvou dějstvích. Nejnákladnější francouzský film všech dob ty maňále nenásilně chrlí všemy směry. Nesnáším dlouhé stopáže, ale oba filmy jsem sjel takřka nepřetržitě, a nechápal jsem. Profesionálně dokonalý snímek. Když spusili Clash po třech a půl hodinách svoje London Calling, nevěřil jsem, že je něčeho takového franc. kinematografie schopna. Nevěřil jsem, že mě dokáže po čtyři hodiny udržet v sedle. A vy tomu teď také určitě nevěříte. Věřte. top 10

• 21.11.2008  23:54

• 9.11.2008  15:21
    Gauneři (1992)

Když jsem se na konci filmu díval na stopáž na obalu DVD, nevěřil jsem vlastním očím. Tohle bylo snad nejrychlejších 99 minut v mém životě. Přišlo mi to jako dvacet

<< předchozí 1 2 3 4 6 7