Americké psycho (2000)

Slibné téma a slibný začátek. Bohužel se však Harronovi nepodařilo ukázat ani naznačit divákům postupy mysli P. Batemana, a tak ví jen on sám proč zabíjí. Scenérie a atmosféra "vyššího" New Yorku je však vrchol celého filmu. Stejně tak Christian Bale.

Andy Warhol - kompletní portrét (2001) (TV film)

Co je to za portrét, když Vám řekne míň než jeden článek v Reflexu? Kromě rozhovorů se slavnými osobnostmi jsem se vlastně nedozvěděl nic nového

Aquamarine - barvy moře (2004)

Vítězný film festivalu Voda, moře, oceány 2004. Vůbec se nedivím. Hudba skvělá, záběry skvělé, pravý odpočinkový film

Arnoldovy patálie (1996) (seriál)

Chytla mě sympatická animace resp. styl kreseb, a sžil jsem se s depresivním náhledem na svět Arnolda

Auta (2006)

Animace špičková, vyšperkované závody, propracované postavy, solidní dabing. Ale to samo o sobě nestačí k dobrému filmu (animáku). Příběh je odporně předvídatelný a semtam to zavání pořádným klišé. Film by si asi zasloužil **** ale když si vzpomenu na Shreka dávám jen třiapůl hvězdy. Ta polovina je za vyplazený jazyk na cílové čáře a japonskou hlasatelku...

Balada pro banditu (1978) odpad!

Řeknu Vám - už jsem viděl Vesmírnou prdu, Kameňák, sequel pro Bohové Musí Být Šílení. Viděl jsem 24 hodin, viděl jsem Teletubbies. Je podivuhodné, že jsem dokonce viděl i Discopříběh a přežil jsem. Ale něco tak nudného, odporného, patetického a až nenasytně zvrhlého jsem ještě neviděl. Střežte se Balady pro Banditu, neboť tohle je horor. Až ho uvidíte blížit se televizním programem, vyhoďte pojistky a odjeďte na bruslích na týden do Pákistánu. V opačném případě zemřete zlou smrtí

Běžící muž (1987)

S dokonalou knihou má opravdu málo společného a je stokrát horší. Další doklad o tom, že číst je lepší než čučet. A pro trona: Richard Bachman je Kingův pseudonym.