Experiment Belko (2016)

Vidíte čipáci ? :-D verbal to tak pekne napísal, že to už ani netreba ďalej komentovať.

Robert the Bruce (2019)

Nečakane zaujímavý psychologický film z histórie. Áno, trochu patetický a nie podľa skutočnej udalosti, ale malo to ducha doby (trochu líznutého súčasnou mentalitou), pekné scenérie a mala som z toho (napriek výhradám) dobrý pocit, čo sa mi pri filmoch zobrazujúcich nejakú historickú dobu aj so skutočnými postavami, často nestáva.

Smrt a slavíci (2018) (seriál)

Najskôr som bola z filmu sklamaná, miestami bol príliš divadeľný, patetický atď. a nevedela som, čo si mám myslieť o konci, ale ako vo mne doznieval, uvedomila som si, že je to skvele napísaný a taktiež dobre zahraný príbeh. Možno sa niekedy pustím aj do knihy. Autor písal i drámu, tak možno preto som mala miestami pocity ako pri divadeľnom predstavení.

V Bruggách (2008)

Film jemne nadpriemerný, pohodový, ktorý nenaštve.... A Brugy sú naozaj nádherné.

Hlasy (2020)

Ejhľa, postavy nemajú vždy logické chovanie, ale je to pozerateľné. Vidieť, že film nestvorili Amíci. Španieli si to nakrútili po svojom, záležitosti s niektorými postavami sú nečakané a herci nie sú umelí, nechutní a zle hrajúci ako mnohí z tých za morom.

Boží pokušení (2019)

Hohohó, pobavila som sa skvele. Je to nedocenený film o pokryteckých katolíkoch :-D

Jaga. Košmar ťomnogo lesa (2020)

Hej, je to prznenie mytológie, ale hlavné decké postavy sú slušné, ozajstné, ľudské, nie je v tom taký ten sejrajt na americký spôsov. Milý film, vhodný i pre deti.

Teroristka (2019)

No teda, český film, na ktorý sa dá pozerať. Len mám vážne výhrady voči vyzliekaniu slovenských herečiek v českých filmoch. Češky nie sú také pekné alebo nie sú také lacné či o čo tu ide?

Složka 64 (2018)

Myslím, že verbalov komentár je dlhý, ale jasný :-)