agass

pilot bezpilotních letadel

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 2.7.2018  12:59
    Detonator (2006)

Wesley Snipes si dřív koupí solárko, než natočí kvalitní akční film.

• 22.5.2018  09:46

Bazuka, tank, granáty, plamenomet a potvora ne a ne zdechnout. Jak by taky ne, když ji hraje predátor Kevin Peter Hall. Při tomhle zjištění jsem si říkal, jestli vůbec tenhle řízek hrál v nějakým filmu bez kostýmu.

• 3.4.2018  17:00

Slušný revenge béčko z londýnskýho prostředí. V jednoduchosti je síla. Pozn. Dostat facáka od Lou Ferrigna, je asi jako když vás někdo flákne přes držku lopatou.

• 22.2.2018  14:04

V roli Hada Pliskena si nedokážu představit nikoho jinýho než Kurta Russella, kterej s Kárpičem v osmdesátejch letech spolupracoval na několika kultovních počinech. Tohle je jeden z nich.

• 16.2.2018  13:39
    Accident Man (2018)

Po příšerným Savage Dog si u mě tímhle kouskem Scott Adkins napravil reputaci.

• 8.2.2018  23:36

Podle mě nejlepší film Lee Van Cleefa. Dostal tady hodně prostoru a Clintovi byl rovnoceným partnerem. Ta scéna v baru s Klausem Kinským je nesmrtelná.

• 16.1.2018  12:14

Co mám dělat s Francescou? Pusť si porno a doufej že zavolá. Slušně nahláškovaná středoškolská komedie s Brucem Willisem v roli ředitele.

• 11.1.2018  14:07

Fabio Testi byl italskej Clint Eastwood.

• 23.12.2017  19:34
    Mental (2012)

Bejt Lievem Schreiberem, tak toho blonďatýho hajzla tou kytarou utluču. Nářez jak sviň. Dlouho jsem se tak nepobavil. Pozn. Debut Lily Sullivan.

• 5.12.2017  11:31
    Růžový panter (2006)

Nechápu motivaci všech zúčastněných na tomhle braku. Asi prachy, jinak si to nedovedu vysvětlit. Ve výsledku se všichni akorát pěkně ztrapnili. Šéfinspektor Clouseau bude navždy jenom Peter Sellers.

• 3.12.2017  15:53

Nabušenější a očividně i vtipnější než Secret Service. Elton John mě pobavil svým hitem Wednesday Night's Alright for Fighting. Jestli bude někdy pokračování, dopředu se těším.

• 6.11.2017  06:30

Trintignant dobrý, Ann-Margret taky, ale Roy Scheider si tenhle thriller ukradl pro sebe. Chladnej nájemnej vrah je asi nejzápornější role jeho kariéry.

• 1.11.2017  14:04

No ty kráso, hudbu na konci finálního fightu by nevymyslel ani Hans Zimmer. Vrchol retardovanosti. Steve Austin má charisma, proto se divím, že hraje jen v takovejch sračkách. Pozn. Laura Vandenvoort je kočka.

• 21.10.2017  20:17
    Contratiempo (2016)

Sakra ty Španělé ale překvapujou. José Coronado boží. Ke konci jsem jednu chvíli skoro nedýchal.

• 13.10.2017  10:00

Promiň Viléme, můj dětský hrdino, po letech je to nuda jako prase. Ta hypnotická, všudypřítomná hudba mě dorazila.

• 20.9.2017  07:23
    Luis Fonsi feat. Daddy Yankee - Despacito (hudební videoklip) (2017)

Tak už jsem zjistil, co to je Despacito. Vydržel jsem dlouhý dvě minuty.

• 15.8.2017  19:05

Docela řezba. Johnny Strong je správnej drsoň a dost se mi líbila i jeho bouchačka. Zombie filmy moc nemusim, ale Daylight’s End mi nedělal problém dokoukat

• 10.8.2017  06:25

Midnight movie of the year!

• 24.7.2017  10:52

Tony Jaa si zakřičí , vyskočí do vzduchu, udělá salto se třema vrutama a nakopne Michaela Jai Whitea do držky, až se z toho skácí. Spolu s Dolphem rozbijou srbskej gang obchodující s bílým masem, kterej vede Ron Perlman. Inu, překvapení se nekonalo, dvě hvězdy jsou až až.

• 29.6.2017  09:24

Takovýho rozsekanýho nábytku v jednom filmu jsem dlouho neviděl.

• 29.4.2017  11:28
    Lupiči (2015)

Napínavá akční krimi s neokoukanými tvářemi zjevně inspirovaná kultovním Heatem. Takovýhle filmy mě bavěj.

• 9.3.2017  14:31

Na Frankenheimera slabota. G. Peck hraje sice dobře, ale většinu děje vlastně ani nemá co. Jeho tokací scény s mladou Almou mě dost nudily. Ani vydařenej závěr to nezachrání.

• 27.1.2017  15:02

Poslední povídka z hotelu Plaza je jednoznačně nejlepší. Matthau je neuvěřitelnej :-)

• 14.10.2016  13:57

Nezapomenutelná ptákovina. Plejáda velkých herců v nejkomediálnějších polohách. Nejhustější byla Marie Rosůlková a samozřejmě Kemr.

• 22.8.2016  10:20

Strašně se mi líbí ta scéna z recepce hotelu. Ten pohled T.L. Jonese dává jasně najevo, že nemá náladu na to, aby s ním zase někdo vyjebal. V tomhle případě James Spader. Pozn. Grace Gummer je dcera Meryl Streep.

• 2.6.2016  12:51

Pěknej a chvílema vtipnej film o drogový scéně na Islandu, ale ke Trainspottingu bych si ho nikdy nedovolil přirovnat. Pozn. Zajímavej soundtrack v čele s Gus Gus.

• 19.5.2016  12:49

Sissy Spacek byla za mlada kočka.

• 21.4.2016  10:55

Kotlety mi po cestě sežrala Helena (Růžičková) a ty tři stovky prochlastal Hrzán.

• 15.3.2016  11:54

Klobouk dolů, Jack Palance si tu svoji roli střihnul pěkně s chutí. Pro mě je to na dlouhou dobu nejvýraznější bad-ass mother fucker.

• 14.2.2016  21:52

Je zajímavý sledovat Jamese Spadera jak se ze sympaťáka promění v psychouše. Co mu ale taky sakra zbejvalo, když si ho nabrnkla taková bestie. Mädchen Amick není zrovna můj typ.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6