1890 (2017) (seriál)

Pôvodne som chcel dať iba 4 hviezdy, pretože mi niektoré veci na seriáli vadia. Žandári mi tu veľmi prekážajú, respektíve réžia týchto scén keď zrazu z vážnej scény prejdeme na humornú a zase do vážnej a ten humor v tejto primitívnej forme sa mi sem absolútne nehodí. No musím povedať že výprava je neskutočná a je ro naozaj veľký krok pre slovenskú kinematografiu . Miestami aj zabúdam že pozerám seriál a nie film . Herecké výkony niektoré slabšie ale napriek tomu dávam 5 hviezd za naozaj originálny kúsok ktorý sa konečne vzďaľuje od trápnej produkcie.

Méďa 2 (2015)

Veľmi som sa tešil a film ma nesklamal. Hoci zopár hluchých miest sa nájde, smiech je garantovaný. 90%

Priest (1994)

Veľmi silný film...

Ulice (2005) (seriál) odpad!

Odpad nad všetky odpady.

Ženy sobě (2011)

V slovenskom dabingu mi ten film prišiel oveľa vtipnejší ako v českom. To mi len potvrdilo teóriu, že je najlepšie pozerať všetko v originálnom znení. Ale tak keď si ide človek s rodinou pozrieť komédiu na večer, tak to bez dabingu nejde. Situačná komika a množstvo vtipných hlášok, hoci miestami aj otrepaných, mi naozaj zdvihli náladu. Ale keď som si film pozrel po česky, akosi tie hlášky neboli vtipné. Tak neviem. Každopádne som sa prvýkrát veľmi zasmial. 4/5

Patrola (2012)

Proste tomu filmu nemôžem prísť na kĺb. A navyše toľko chýb a z toho plynúce nezmyselné, prehnané scény to len zhoršujú. Zato herecké výkony sú veľmi solídne. To jediné to u mňa zachraňuje. Ten film mi akosi nepriniesol nijaké poslostvo, nijakú myšlienku. Nepáčil sa mi. Hoci nezvyknem dávať nízke honotenia, tentokrát cítim, že musím spraviť výnimku.

Želvy Ninja (2014)

Nepáčil sa mi niektoré herecké výkony, hlavne ma sklamala Foxová, soundtrack mi nesedel k filmu a hlavne množstbo klišé...

Očista (2013)

Mal som najprv v pláne písať dlhý komentár a vystihnúť všetky alogickosti a nezmyselnosti v tomto filme, ale vlastne sa mi ani nechce. Jednoducho nezáživný film. Námet má výborný potenciál, ktorý sa absolútne nevyužil.