ac1976

Slovensko

4 body

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9
    • 7.6.2019  23:19
    Druhá strana naděje (2017)

Čo za hovädo dokáže v dnešnej dobe natočiť takýto slniečkársky zvratok. Fuj!

• 17.3.2019  20:23

No tak toto je neskutočný primitívny zvratok bandy zhulených holandských degenerátov, ktorý osloví snáď len divákov bez mozgu. Ale keďže som rozumu mdlého a intelektu obmedzeného, tak som si to pozrel už asi 20 krát. Dokonca mi (mne neskutočnému filmovému odborníkovi) až tak nevadí, že tie dve teľce, ktoré to režírovali sú úplne netalentované hovädá (jeden dokáže len šľukovať a druhého vrcholom herectva je povedať som hladný) a že to asi nikdy na oskarka nekandidovalo. Scény so streľbou sú trápne, ale to im prepáčim. Wesley a Huub hrajú prekvapivo dobre a Tim je pre mňa nadpriemerný herec. Navyše takto použiť kripla je šialené, keby to urobili u nás, tak je to snáď v správach. (šunka v peňaženke). P.S.1: V scéne "Ty buzerant" v strede stojí Dvojník Júliusa Pántika 😀😀😀. P.S.2: Jody Bernal ide do Maaskantje - buzerant. P.S.3: Rikkert a jeho sexuálna výdrž mi pripomína mňa. 😀😀😀(teda pred mnohými rokmi). P.S.4: Pôvodne som chcel do komentára vtrepať aj zoznam nadávok, ale nechce sa mi toľko písať. P.S.5: Mojim obľúbeným tento filmový zvratok úprimne NEODPORÚČAM. P.S.6: Objaví sa tu aj môj obľúbený bombardér Peter Aerts. 😁 Ak sa snáď nájde niekto, komu sa tento môj prudko geniálny komentár nelíbí, ať mi prdel políbí. 😂

• 18.12.2018  18:20
    11-11-11 (2011)

Nudné, otrepané, natočené za stravné lístky (asi). Jedno pozretie stačilo.

• 30.3.2018  10:57

Ďalšia prerábka, ktorá nemusela byť. Ale musím uznať, že ženské sú v tom pekné, kúzlo s rúžom zopakované a na pár sekúnd sa tu objaví aj Linnea z pôvodného filmu. Poznámka: Na fotkách nie je Diora Baird.

• 25.3.2018  18:28

Takéto nudné, nezáživné, otrepané, klišovité, zbytočné prerábky starých hororov budú Bay a spol. točiť dovtedy, kým sa nájde pár zúfalcov, ktorí budú za takéto blbosti platiť vstupné. Bez jedinej prekvapujúcej scény, ešte šťastie, že existuje tlačítko ffwd, bez neho by som sa unudil na smrť. Hviezda len za pekné herečky.

• 22.3.2018  14:31
    Pernicious (2015)

Ako pomiešať Zlaté dieťa, Mahulienu zlatú pannu, Grudge (príšerka pod perinou). Do toho vtrepať pár chuťoviek (vybité zuby a vytrhnuté nechty) a máme ďalšie otrepané 100x videné veľdielo. Hviezda len za to, že na tie tri štetiny sa dá pozerať a samozrejme za tú zaujímavú sloniu sprchu. Dohovoril som!

• 21.3.2018  16:52

Po 100 rokoch opäť v kine, spoločnosť mi robila jedna (stále) mladá pani. 😁 Príjemný roúd múví od Vejdělka, on tie oddychovky skrátka vie. Tých 90 minút ubehne ako nič, škoda len, že sa nedozvieme výsledok cesty, ale o ten vlastne ani nešlo, išlo skôr o cestu samotnú. Pozn.: Zábavná úloha pre Bolka Polívku.

• 5.3.2018  23:26

Zaujímavý námet a také minimalistické prevedenie, správne strašidelné, ale celkovo mi to príde také narýchlo zlepené dokopy. Snáď sa z toho dalo vytrieskať viac. No každopádne za pozretie to stojí.

• 18.2.2018  19:53

Nikdy som si nemyslel, že niečomu čo je v kategórii romantika a čo splodili Nemčúri dám 3*! Nemecký Roden 😀 Schweiger je príšerný herec a všade pretláča svoje detičky, ale na tomto dielku som sa zasmial, na prekvapenie aj Fricom sa občas podarí zahodiť ten svoj kockastý zmysel pre humor, pomsta nepríjemnému taxikárovi bola super. P.S.: Nora je milý zjav.

• 13.2.2018  21:09
    Nurse 3D (2013)

No do ženského pohlavného orgánu na štyri! 1. Toto nemá s hororom nič spoločné. 2. Mnohí, ktorí vedia, že mám rád horory mi hovoria, že sú to sračky, po tomto zážitku označenom ako horor im začínam rozumieť. 3. Okrem toho, že hlavná "hviezda" tohoto filmu vyzerá ako transka je dôležité napísať, že je to antiherečka, niečo tak príšerné sa často nevidí. 4. Vidieť pekný zadok Katky Bowdenovej na hviezdu nestačí. 5. Scenár tak sprostý, že scenárista a režisér patria do pracovného tábora k tomu srandovnému kórejskému tučkovi. 6. Mojim obľúbeným miestnym pisateľom to doporučujem, obetujte tých pár minút a pozrite si to. 7. Titulky sú často na hovno, autor uznávam Tvoju snahu, ale sú na hovno. 8. Idem sa vysrať, lebo tento výtvor ma k tomu donútil.

• 12.2.2018  17:52
    Hodinový manžel (studentský film) (2013)

Ale sa nám Irenka vyfarbila! 😁 Receptár domáceho kutila pre pokročilých.

• 11.2.2018  18:12
    Max Payne - Česká verze (amatérský film) (2011)

No to mi vytlač hovno uchem! 😀 Koho by nenasralo keď mu z pivnice zmiznú lahváče.

• 10.2.2018  17:57
    Knock (2011)

Ten koniec?

• 10.2.2018  17:47
    Alexia (2013)

Tuctovka. Vykrádačka Kruhu a všetkého možného.

• 9.2.2018  19:48

Je to sprosté, primitívne, urážajúce a... Pobavilo. Sebairónia a úplná neúcta ku všetkému možnému (dokonca aj z telesného postihnutia si robia srandu). Je to sprostosť. Ale rozosmialo pár krát. 2*.

• 7.2.2018  20:03
    Identita (2003)

Škoda, že po zaujímavom a zamotanom rozbehu sa to ani nerozmotáva ani nezamotáva, len sa to tak motá dokola. Zjavne sa dosť domotali aj Mangold a Cooney. Cusack je taký tuctový zjav, že je až výnimočný, fajn herec. Amanda má krásne oči, Rebecca je stále kus a ten Prút Taylor Vinco je taký neuveriteľný ksicht, že do úlohy psychopata ťažko vybrať lepšieho kandidáta. On by si mal ten ksicht dať patentovať. Napriek všetkým mínusom je to dobré na zabitie večera pokiaľ Vám na okno ští dážď 24 hodín denne.

• 2.2.2018  17:28

No poďme na to. To, že mi to viackrát pripomenulo Sinister vôbec nevadí, Sinister je môj obľúbený flák, nevadí ani radiaci slepec Bob Marley, nevadí ani to, že ten ich syn je riadne nesympatický pankhart so zlým dabingom. Nič nového neočakávajte, ale bubák je podarený, lakačky predvídateľné, ale fungujú a má to presne takú stopáž akú má mať. Odporúčam ako príjemne nepríjemné strávenie popoludnia. Pozn.: V zaujímavostiach zaujímavý príspevok od užívateľa Stanley619.

• 7.1.2018  22:46

Divné. Ako Frickovia.

• 7.1.2018  22:27
    Brutal Relax (2010)

Vybité batérie dokážu poriadne nasrať! Škoda, že tie akčné scény neboli trocha kratšie, aj keď priznávam, že mŕtve decko použité namiesto bejzbolky som ešte nevidel..

• 31.12.2017  23:09
    Chose Cooking The Movie (amatérský film) (2015)

No Ty vole! Ruský mafián na Škode Favorit! :-) Sukááá!!!

• 31.12.2017  22:43
    B*A*T*M*A*N (amatérský film) (2011)

Čo to bolo? Cejpek a Veselý, už nikdy nesadajte za PC, choďte radšej makať!

• 31.12.2017  22:39
    Brněnský masakr zubařskou vrtačkou (amatérský film) (2004)

Nevadí, že je to hrozne amatérske, veď je to amatérsky film. :-) Vadí, že je to úplne nevtipné a hlúpe. P.S.: Ani tá vysnívaná sestrička nie je nič moc. 1* za námahu.

• 31.12.2017  22:25
    Flowers (2015)

Bolo raz šesť nepríťažlivých, škaredých sliepok, ktoré mali záľubu v plazení sa a v prehrabávaní sa v rôznych nechutných sračkách , no a (medzi nami) neboli to žiadne neviniatka. Bol tiež jeden amatérsky mäsiar s obrovským bachorom a miniatúrnym pipíkom. No bol aj jeden chuj menom Phil, ktorý nakrútil túto hovädinu. Žeby nejaká variácia na Saw v nechutnom prevedení? Nechutnosti je v tom dosť, ale postaviť filmový zvratok len na tom je dosť nuda, navyše v dnešnej dobe, veď na internete sa dá bez problémov zohnať video pitvy. Mám rád horory. Ale táto úchylnosť nemá s hororom nič spoločné.

• 28.12.2017  11:47
    Swety (amatérský film) (2009)

Nezaujalo. 1* za snahu.

• 26.12.2017  21:57
    Casa Carnivora (amatérský film) (2010)

Milá jednoduchosť so zaujímavým hudobným doprovodom, škoda toho konca.

• 26.12.2017  21:54
    To není moje sestra! (amatérský film) (2015)

Jednoduché, zaujímavé, úderné, snáď z toho Soukupa niečo bude. No a malá Sofie je super.

• 26.12.2017  21:31
    Le bagman - Profession: Meurtrier (amatérský film) (2004)

Hnusný jazyk, hnusné ženy, gumené končatiny, kopa kečupu a biele držky tváriace sa ako negrogangstri, šialene amatérske, ale... Vtipné! Super paródia na väčšinu vyvražďovačiek. Pozrite si to.

• 23.12.2017  23:37
    Sexmise (1983)

Ospevujte si tu Vajdu a neviem koho ešte, TOTO je GÉNIUS Poľského filmu. Vtipné, nadčasové, aj kozy... :-) Že také nádherné sci-fi za málo peňazí nedokázali natočiť inde. Aj keď musím priznať, že tie disidentské kecy, ktoré film sprevádzali mi lezú na nervy. :-) Machulski - môj najobľúbenejší režisér zajebisty a Jerzy Stuhr naj ksicht POL filmu. Pozn.: Kobjeta mňe bíje... :-)

• 12.12.2017  18:36

Tato rusove s nama vyjebali! :-) Ale so mnou Kusturica určite nevyjebal :-) Toto šialenstvo sa ťažko komentuje, mohol by som písať o svini požierajúcej Trabant, o umelkyni menom Čierny Obelisk, o šialenom gangstrovi Dadanovi a jeho krásnych sestrách, o páde do... Tento film sa opísať nedá, to sa musí vidieť. Takú kopu šialených postavičiek dokáže dať do kopy len môj obľúbený režisér a tak Vám všetkým vrelo odporúčam túto šialenosť. Poznámka: Dadan je síce úplný psychopat, ale mojou najobľúbenejšou postavičkou je Matko Destanov. Pozn.: Ako sa to často stáva, pri tomto filme sa opäť podaril GENIÁLNY dabing.

• 12.12.2017  18:27
    Soudný den (2008)

Šialený Max na Škótsky spôsob? Obyčajný akčný film na jedno pozretie, druhá* za to, že tá Rhona má fakt úžasné pery... :-)

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9