Within the Woods (1978)

Šialená zahrievačka na absolútny VHS kult, ale viac hviezd nedám, lebo kvalita v ktorej som si to pozrel mi skoro vypálila oči. (aj keď som čítal, že tá kvalita obrazu vraj bola úmyselná.

The Arena (2001)

Jedným slovom HRÔZA. Otrasný strih "akčných" scén, tu viackrát spomínané farebné filtre, dej. 1* len za dve veľmi pekné hlavné hrdinky a ich chutné primárne pohlavné znaky (taký termín používajú ťažkí intelektuáli, ja to volám fajne kozy). Ako film si to nezaslúži pozornosť.

Breaking Benjamin - Red Cold River (2018) (hudební videoklip)

Video určite ničím originálne. Zločin a trest verzia milión.0, ale takýto druh hudby ja môžem  a niektoré činy by zostať nepomstené jednoducho nemali.

Sexy Pistols (2006)

Taká milá, trápna, bessonovská jednoduchosť. Občas trápna, občas vtipná. Je to zábavné a o to pri filme predsa ide. Ak by chcel niekto dať jednu hviezdu tak asi prehliadol Salmušine neprehliadnuteľné prednosti v počte kusov 2. Čiže 1* za zábavu a 2 * viete za čo.

Fatboy Slim: Ya Mama (2001) (hudební videoklip)

Pri podobnom druhu hudby mám občas pocit preskakujúcej platne (starší užívatelia vedia čo je to platňa - pre mladších na gúglenie) 😀 ale video je super. 👍

Knight of the Dead (2013) odpad!

Škoda času stráveného pri pozeraní tejto lacnej sračky.

Josefína Mutzenbacher: Jak to skutečně bylo... díl 1. (1976)

Toto je porno. Normálne fajčiace, trtkacie a striekacie PORNO. Ako sa dá ohodnotiť porno? Podľa veľkosti a tvaru kôz? Podľa veľkosti a tvaru... FUJ. Za zlatých časov VHS platilo, že kto nevidel Jozefínu a Lesného ducha neexistuje. 😀😀😀

Alien Showdown: The Day the Old West Stood Still (2013)

NIE. Tentokrát Vás miestne komentáre neklamú. Je to naozaj hrôza natočená za stravné lístky a tomu zodpovedá aj kvalita "efektov". Masku predátora zohnali v záložni, vytiahli mobily a točili. Odolnejší jedinci nech si to pozrú, nech si to vychutnajú ako ja. 😀 Hviezda je samozrejme za účinkujúcu Nadiu - vyzerá úžasne. Aj som po zhliadnutí tohto veľdiela zase o niečo múdrejší, nevedel som, že už v 1854 mali miestne šťabajzny silikozy. 😀

Růžový panter (2006)

Urážka Edwardsa, urážka Sellersa a urážka diváka. Vo filmovom priemysle sa priživuje zopár zmrdov a Števo Martin je určite v prvej trojke. Horor má u mňa vyvolať nepríjemný pocit, porno ma má... veď viete čo a komédia ma má rozosmiať. Tu ma malo rozosmiať čo? Parkovanie malým Smartom? Úžasného Kata si dovoliť nemohli (veď rasizmus atď. Ak by zaznelo Kató Ty žlutá opice tak by tvorcov jebliny snáď ukameňovali). Škoda, že tvorcom nedošlo, že Sellersa a Loma nemajú kým nahradiť. Ani tú iskru pôvodných Panteroviek. Hviezda za Rena.