Starsky & Hutch (2004)

Dobrý nápad se skvělými herci v hlavních rolích a dál následuje improvizace.Nájezd na dobrý film-skvělé,ale poté zřejmě nevěděl režisér o do toho filmu dál doplnit,ještě když k filmu připadne takový obyčejný případ a na závěr to všecno zkazil teplý Will Ferrell s trapnou scénkou v base.Tu všechnu hrůzu nezachrání ani slaboučký komediální přístup k tomu všemu,protože toto komedie nebyla,jen marný pokus o vtip.-nevtipné,celkově slabý případ,místy opravdu nevkusné a trapné +dobrý rozjezd filmu,nápad,prostředí sedmdesátých let ++-=40% když to sečtu nevyjde mi nic pěkného,každý má prostě jiný vkus.

Blbý a blbější (1994)

Jim Carrey jako obvykle ze sebe dělá hlupáka,Farrelovy válejí a vtípky se sypou,neuvěřitelné,ale všechny tyto vyjmenované kombinace mě pobavily a povznesly mou náladu vzhůru.Ulétlé vtípky více podporují vzrůst procent a dvojice herců si sedly skutečně dobře.To a ještě o mnoho víc dělá z této skoro romantické komedie ještě vetší nářez. -v některých scénkách by to chtělo ubrat,další hloupě zábavná komedie +duo dvou herců Jima a Jeffa,zpezření o výkupném a pronásledováním dvou padouchů,kteří si o dvojii mysleli bůh ví co bylo zajímavě vtipné ++-=80%není co dodat,shlédněte film a budete vědět více!

Lhář, lhář (1997)

Celkem příjemný rodinný film,který někdy dokáže pobavit,udělat usměv na tváři a nedokáže ho rozvinout ve smích,jen na mále ufrknutí.Jako obvykle u komedií bývá slabý dějový příběh,kde kolýsá jen na malých forkách,byl jsem zklamaný,čekal jsem možná něco víc než jen tuto slabší komedii a zdlouhavé soudní scény. -někdy přehnané,celou dobu ze sebe dělal Carrey hlupáka,jak taky jinak?+naštěstí film nenudil + + -=65% na oddech dobré.

Suprhrdina (2008)

Celkem obyčejná nepovedená parodie,ale za chabý děj,úplně stejný ze spider-mana a zcela jasným ukončením,ty některé procenta mínus.Některé momentové forky dobré,někde už s humorem přesáhly hranice zábavy do nechutnosti.Většinu času zcela neoriginální kopírka na akční komiksové filmy od spider-mana,přes fantastickou čtyřku,až po x-meny.Celková stopáž 1hodina15minut poukazuje také,že tvůrcům kompletně došly veškeré nápady,které jim došly i od 30minuty filmu.Nepříjemně jsem se tedy bavil na nejnižžší úrovni shlédnutého filmu.U prvního shlédnutí jsem hodnotil 60%,nyní po shlédnutí druhém se mi tato parodie neskutečně znepříjemnila.=30% od tvůrců Scary movie se čekalo daleko více ve všech směrech.Já se tedy nebavil,většinu filmu jsem protrpěl,ten zbytek jsem se bavil.

Když musíš, tak musíš? (2003) (pořad)

Velmi poučný TV seriál o drogách a co z člověka udělají,skutečné příběhy dobře zformulované,stačilo mi vidět pár dílů a jsem spokojen.=60% nechápu jak může někdo drogy používat,po tomto seriálu jsem z nich ještě více znechucen.

MXŠ: Mimořádně extrémní špión (2006)

Myslím si,že Vince už ujel míle mil za hranicemi smyslnosti,což by nevadilo kdyby byl film dějově i celkově zábavný,a vidím,že Vince s tímto slabě komediálním nádechem neuspěl,když je zde pouze žánr rodinný...=35% -těch opic už bylo moc!!!

MXP: Mimořádně extrémní primát (2002)

Robert Vince se pořád asi neumí představit to,že filmy o Jackovy prostě nejsou dosti dobré a nadále udělal další.Film na úrovni s dvojkou,místy mi přijde,že Vince kopíruje svá předchozí díla(vždy je nějaká hlavní postava s Jackem,vždy ho něco naučí-bruslit,jezdit na skateboardu a snowboardu),a tím už začíná Jack skutečně nudit.=40% +tragédie nebyla až tak velká.

VIP 2 - Jack se vrací (2001)

Trošku slabší,ale ne špatné pokračování dětského filmu.=45% někdy místy pobaví,to je tak vše.Překvapilo mě,že tvůrci sehnaly úspory na dvojku po slabší jedničce a spíše se divím proč???

VIP: Velmi inteligentní primát (2000)

Celkem průměrná zábava,ale z prvu ocenit nápad,že koho by napadlo udělat film o opici,která hraje profesionální hokej,BRAVO!!!=55% Robert Vince film pojal ještě celkem v pohodě a slabé zábavě na obyčejný dětsky smyšlený film,s přehledem brát,že je hlavně určen pro děti.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Tak to dobře skončilo(dějově i procentově),Yates mi poprvé předvedl dobrý film a reputaci u mě si zajistil.Dobré a nepříliš drahé trikové scény a dobré fantasy akční scény,opravdu poprvé po dlouhé době co jsem se v kině u Pottera dobře bavil,smůla že to s relikvií smrti 1 části tak nedobře dopadlo,v druhé polovině filmu byly vyčerpány všechny Yatesovy možnosti.=80%,po rozmyšlení 85%, jak jsem s pročítal před shlédnutím komentáře,prý hodně chyběly emoce na to,že to byl poslední díl,já můžu jen dosvědčit,NA POSLEDNÍ DÍL SKUTEČNĚ CHYBĚLY!