dezibook

dezibook

Česko

• 22.4.2020  21:59
    Dobrý doktor (TV seriál) (2017)

Každý druhý pacient si příjde, hele kuk a šup našli jsme nádor tam a tam. Až se začínám víc bát raka než Covidu. Ale jinak super, žeru každej díl a jedu jeden za druhým. Uvěřitelná hlavní postava a sympatické i ty ostatní, každá svým způsobem. Doporučuju.

• 17.4.2020  02:11
    Tokarev (2014)

jsem si chtěl tady něco přečíst v úvodu o filmu a co to kurva je, proč je úvodu celý děj až do konce? Tak na tohle já seru a už to vidět nechci :D dík

• 23.3.2020  00:45

Nádherný !!!

• 4.2.2020  01:39

Nemůžu dát jinak než maximum! Srdcovka

• 10.1.2020  16:50
    Volejte Saulovi (TV seriál) (2015)

Každý díl zaujme něčím novým, baví mě to stejně jako BB. Má to prostě duši. Better Call Soul.

• 18.12.2019  23:01
    Burn Out (2017)

Nekomu to asi sedne, me ale moc ne. Dej a chovani postav je hrozne okoukanej z podobnych filmu, cele to na me pusobilo az moc nalinkovane a predvidatelne do posledniho detailu a cely dojem z filmu kazil opravdu priserny anglicky dabing, kde slo slyset, ze to opravdu ctou nekde od stolu. Po filmu jsem si dal par scenek znova s originalnim znenim a bylo to trochu lepsi, ale zase ta francouzstina, tu nemusim. Ach jo. Viz treba porovnani “Drz hubu” je ceskej Kentan z Montarzi naprosto neprekonatelnej. Ale to uz odbocuju. Celkem 50% zaokrouhleno dolu na 2* a nejsem moc ferovej, ale nemuzu si pomoct.

• 10.12.2019  12:38
    Perníkový táta (TV seriál) (2008)

Neviděl jsem nic podobnýho. Různorodý děj, nekonečné nápady, postavy v jednu chvíli na facku, v další jim fandíte, pak vás naserou, nenávidíte a pak už jen zase na facku. Můj favorit je Hank, je to prostě správňák a takovýho šváru bych bral všemi deseti. Dobře zahraná postava Jesseho, ten kluk je všestranej, tam je přerod osobnosti každou chvíli. Walter je ukázkovej podivín, herec přesně pasuje na tuhle roli a je vidět, jak si jí užívá. A Skyler je píča a její ségra ještě větší. Jako celek dokonalost mezi seriály. Jo, zapomněl jsem na juniora, no, asi to mělo důvod, ale už nevím jakej.

• 16.11.2019  22:21
    Bushwick (2017)

Skvělej film, který si zaslouží o dost lepší hodnocení. Bautista jako smutnej a trochu nasranej méďa bavil. A tu hudbu si seženu, pecka !

• 18.10.2019  13:57
    Temné léto (TV seriál) (2019)

Jsem někde u 5. dílu, zatím asi takto: Napjatá atmosféra, sympatičtí i antipatičtí herci, sprintovací zombíci, ke kterým opravdu jen nepříješ a nepíchneš do hlavy, jak ve Walking Dead, musíš prostě zdrhat a ani to ti moc nepomůže, protože ty svině si tě pěkně nadběhnou nebo proskočí skrz plot, no prostě pecka survival. Co mi někdy vadí od uvěřitelnosti, když někdo umře jakýmkoliv způsobem, tak ihned po probuzení má zakrvácenou pusu, jinak nic moc. To se asi leknou, že jsou mrtví a kousnou se do rtu? A celkově maskéři si moc nevyhráli (a nebo možná jo, ale člověk si toho nestihne všimnout). TWD v tomto jediném bodu vede. Nejsou potřeba hordy, (na ně se ale těším, až to příjde, tak to bude masakr) zatím jeden, dva zombíci najednou umí tu akci i tak pěkně rozjet. 85% za pěkné překvapení při brouzdání netflixem.

• 25.9.2019  00:21

Bylo to hezký, ale něco mi tam prostě chybělo. Asi, že do této kultury moc nevidím..

• 7.1.2019  23:46
    Poldové v akci (TV seriál) (2016)

Docela švanda, já bych si chtěl taky v něčem takovém zahrát :D

• 7.1.2019  22:05
    Naprosto dokonalé (2016)

Neskutečný! To není ani odpad, to je naprostá sračka, která mi akorát zkazila náladu. Jak může být film takhle tupej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• 7.1.2019  02:36

No a co, že výměna těl už tady byla!!! Bavil jsem se, chcal smíchy i slza v oku byla... Reynolds je borec, ale že mě rozesměje i Bateman, což jsem nikdy nevěřil, dávám plný počet! WAU !!!!!

• 2.1.2019  19:41
    Taxikář (1976)

Nemám absolutně nic, co bych tomuto filmu vytknul! pouštím každých 10 let :)

• 27.12.2018  20:25

Tak 5* za výkon herce, kterého postava mě dokázala nasrat dvakrát fest, a to v první i druhé polovině filmu. A za to nasrání bych dal odpad, především. protože nemám rád drogy. Takže výsledek 50%. 2 nebo 3 hvězdy? Přikloním se ke 3, za Alana Forda, bez kterého by jakýkoliv film z East Endu neměl šťávu a za sympatického starého pána z kebabárny...

• 25.12.2018  23:26

Tyto filmy můžu. I když bez nějaké speciální akce, vtáhlo do děje na maximum. V hl.roli rakouská verze Colina Firtha. Líbilo na 85%

• 25.10.2018  21:53

Název se k tomu hodí. Bavily mě všechny historky.

• 25.10.2018  21:49

mile překvapilo. Fajn jednohubka na večer.

• 7.10.2018  02:27

Napůl mě ten film bavil a napůl mě nehorázně sral.

• 6.10.2018  00:10
    Radius (2017)

originální nápad, bavilo mě to.

• 3.10.2018  00:05
    Smyčka (2016)

Většinou mi u podobně zamotaných filmů unikne před koncem děj. Tady právě až díky tomu konci mi celý děj docvaknul. Perfektně promyšlené, dokonalost! Stačí jen dávat pozor a koukat na pohádky s dobrými skutky...:)

• 22.8.2017  12:23
    The Wall (2017)

Scénář sice jednoduchý a byla to taková jednohubka, ale do mojí noty to něčím prostě káplo. Scénu s helmou na pažbě a následný smích jsem si přetočil třikrát :D

• 3.4.2013  22:42
    Dave (1993)

Příjemná romantická komedie si udržuje poklidné tempo od začátku až po závěrečné titulky. Spousta známých tváří si tu hraje do noty. Kevinu Klineovi to se Sigourney Weaver sekne, Frank Langella záporáky umí, ale Ving Rhames mě v roli hodnýho trouby trošku překvapil. Na tento film jsem narazil čirou náhodou proklikáváním zdejších stránek a jsem opravdu rád, že i když mi unikal celých dvacet let, měl jsem tu čest se nakonec podívat, zasmát a utřít slzu v oku. Děkuju.

• 2.11.2012  19:27

Strávil jsem u filmu celé čtyři dny a musím říct, že už dlouho jsem se tak nepobavil. Film si na nic nehraje a nabízí vše od britského humoru, přes vymazlené akční scény, až po příjemný hudební doprovod, zejména v posledních dojemných scénách. Ano, i v parodiích mohou být dojemné scény. Hlavní aktéři mi byli velmi sympatičtí. Nejvíce asi Andy a Rambo-děda. Takového dědu bych chtěl mít, škoda, že už mi žádní nezbyli... Mezi hromadou bordelu, jenž poslední dobou vychází, musím dát plný počet hvězdiček. Snad se vám budou líbit i mé titulky.

• 27.10.2012  18:11

Jednička byla odvaz, bylo to něco nového, mělo to šťávu. Dvojka slabší, ale zas hrozné to nebylo. I když jsem se při překládání titulků bál spíše při čekání, že se leknu, když jsem měl ty sluchátka na uších a nikde nikdo. Čekal jsem dlouho... Občas "vykradení" scén z prvního dílu. Nyní obsazení mladších postpubertálních nesympatických postav. Za ostříleného mazáka z kliniky 1 bodík navíc. Kdyby měl trošku jiného kámoše než "kameroducha", přibyl by další. Celkem 3*.

• 24.9.2011  13:11

V roce 98 bych to v mých postpubertálních letech žral. Teď už jsem ale přežranej a mám nafouklej pupek. 30%.

• 24.9.2011  13:09

Dá se na to koukat. Moc příjemná pohádka pro děti i dospělé.

• 24.9.2011  13:06

Hodně slabší B-čko. Proč tu probůh nemá Danny Trejo víc prostoru? Ten by to uměl okořenit... :P

• 24.9.2011  13:02
    Stopař (2010)

Nechápu proč to spojujete s Rambem a někteří dokonce s westerny. Vždyť to s tím nemá vůbec nic společného. Mě na filmu zaujala nejvíc ta příroda a to je asi vše. Příběh Van Diemena mě teda moc nedojal, nejsympatičtější postava byla asi ten stopař bezdomovec. A domorodý uprchlík, plácající tu jejich hatlapalštinou a Haka, mi spíš připadal vtipnej, což by k tomuto žánru asi patřit nemělo. Ale to je můj osobní názor... Bydlím holt na opačný půlce světa a tohle jde mimo mě.

• 28.8.2011  18:02
    Misfits: Zmetci (TV seriál) (2009)

Nejšílenejší seriál, který jsem měl kdy tu možnost spatřit. Když chce někdo z mých kamarádů doporučit, na co se dívat, neváhám. Ale na otázku, o čem to celé je, neumím odpovědět. Toto dílko je tak originální, že to nemohu k ničemu přiblížit. Postava Nathana v podání Roberta Sheehana je tak úchylně dokonalá, že se to nedá ani slovy popsat. Od třetí série se s ním bohužel budeme muset rozloučit, ale jsem alespoň rád, že Simon (Iwan Rheon) zůstává. Dle mého má velké předpoklady táhnout zbytek seriálu. To jak se druhé sérii vyšvihl, klobouk dolů. Opravdu to stojí za to vidět. Za plných 5 !!!