Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Akční
  • Horor
  • Animovaný

Recenze (96)

plakát

Už je tady zas (2015) 

Příběh 4/ provedení 2, furt je to hrozná Kobra 11. Sorry not sorry.

plakát

Marley a já (2008) 

To si děláte prdel doufám... Hvězdy pouze za extrémní trpělivost s hyperaktivním čtyřnohým kokotem a hezké dekorace v domě.

plakát

Gran Torino (2008) 

Jelikož Nova obligátně posrala upoutávku a naprosto zásadní scénu vypíchla v traileru, posrala mi tak celej film. (Ano tuhle pecku sem nechala kvalitně vyhnít, než sem si ji dala.) Naprosto klasicky..... Pro Clinta mám však speciální slabůstku a tomuhle citovýmu kung pao mixíčku s bouchačkama dávám plnej.

plakát

Carrie (2013) 

Dvě hvězdy za pěkný záběry ale matka s dcerou u mě ztratili svou pečeť kvality...nevěděla sem, že Julianne Moore hraje v takovejch sračkách. Chloe je ještě kuře, byla donucena k podpisu smlouvy zatímco Kimberly tiskla chladnou hlaveň stříkací pistolky k hlavám jejích morčat.

plakát

96 hodin (2008) 

Starostlivej tatík zneškodňuje Albánce spalující láskou ke své dceři. Pár dialogů vyloženě vtipnejch. Napnutá po celou dobu trvání filmu sem nebyla ani nepamatuju, to bude zřejmě i důvod tak vysokého hodnocení. Stačilo pár minut a z 96 hodin by bylo 69...bohužel pro slečnu dceru. Tento film má mou pečeť kvality.

plakát

Fany (1995) 

já nevim, bylo to lehce předvídatelný, Jiřiny výborný, ale jako celek je to dnes pouze za tři bludišťáky...

plakát

Pád Třetí říše (2004) 

Moc hodnej Adolf rozdává kapsle. Eva je téměř do poslední chvíle v hrozný kalbě, matka roku nutí dětem meducínku a na dohled ani jeden žid.

plakát

Terapie láskou (2012) 

Naprosto průměrná romantická snadno předvídatelná komedie. Vlastně to ani moc vtipný nebylo. A věřim tomu, že Jennifer Lawrence v tom svym tanečnim studiu za barákem rodičů spíš po nocích vzývá Satana, než tancuje. Fokoff Excelsior.

plakát

Projekt X (2012) 

Od tohohle jsem nečekala vůbec nic, už proto, že se to líbilo mýmu 15tiletýmu vypatlanýmu bratrovi, kterej ve svym notebooku uchovává všechny díly Prciček. Pravdou je, že z toho vylezl dost výstižnej snímek dnešní doby. Čim větší hovno zapálíš a vyšňupeš, tim větší seš kokot a tim víc máš kamarádů. You go Glenn Coco!

plakát

Amazing Spider-Man (2012) 

Pro mě určitě lepší verze Spidermana. Andrew Garfield nebrečí tak divně jako původní Pítr Párkr. Emma Stone je taky rozhodně hezčí než Kirsten Dunst. Čim dál víc mám ráda dlouhý dvouhodinový filmy, čim dýl film trvá, tim víc se chci stát lenochodem.

Ovládací panel
3 body

Reklama

Reklama