Raubíř Ralf (2012)

Na doporučení jednoho starýho angličana jsem se i přes svůj věk, rozhodla dívat na animovanou pohádku. Bohužel mi nikdo neřek, že půlka filmu se odehrává v nějaký cukrový zemi, plný lízátek a želé a já se na to zkouřila jak pes,tudíž apeluji na vás, kdo mají potřebu se před filmem zkouřit- nehulte, protože potřeba mít v puse gumový medvídky a žvejkat cokoliv duhovýho, bude velká...

Kdo je sakra Jackson Pollock? (2006)

Stará vožralá kamioňačka z přívěsovýho sídláku vyhrabala z popelnice údajně Pollockův obraz. Bude z ní rich bitch? First world problems...

Policajt ze školky (1990)

Tenhle film jsem viděla už kdysi, až teď mám potřebu ho zprznit hlubokým komentářem. Nevim co je horší, jestli tohle, nebo Junior, kde tahle hora steroidů rodí císařskym řezem. V Juniorovi to zazdil Denny De Vito a tady to zazdila policejní lesba s hrncem na hlavě. Nemluvim o ředitelce školky. Zlí lidé vás našli.......myslim, že zlí lidé odsouhlasili a zafinancovali natáčení tohoto filmu.

Definice lásky (2012) (TV film)

Kdyby to udělal Woody Allen a hrála v tom Penelope Cruz, tak se z toho všichni hrozně poserete, ALE jelikož je to český, dávaj to na jedničce a hraje tam jenom Bára Poláková...tak je to na hovno. Na český poměry slušný.

Než si pro nás přijde (2007)

Klasickej americkej shit, kdy vám má rakovina připomenou, co je v životě důležitý. Je mi upřímně líto, že herci jako Morgan Freeman a Jack Nicholson souhlasili s hranim v takovymhle hovnu.

Ten, kdo stojí v koutě (2012)

Hned jak tam někdo řek The Smiths, řekla sem si NE, další hipsterství už nechci a už vůbec ne s Hermionou, ale oukej Ezra je tam hodně dobrej, hodně teplej a divně hnusnej a dokoukala sem to. Na jednu stranu chci jet v tunelu, chci soundtrack, chci takový kamarády, na druhou stranu mi to přijde sračka, chybí tam už jenom Zooey Deschanel a zmačkanej ksicht Josepha Gordona Levitta, chybí tam Nebelvír. Proto ponechávám tenhle film bez hodnocení. Je novej rok, sem v klidu.

Shutter (2004)

Well, doposud jsem neměla zájem sledovat jakýkoliv Japonský/ Korejský/ Thajský filmy. Viděla jsem příliš hnusnýho porna z těchto zemí a tak jsem to zazdila. Tenhle film mně zbavil předsudků a momentálně se brodim po kolena v thajskejch a korejskejch hororech. Skvělý lekačky, divný zvraty, hodně hodně hodně špatnej konec, na kterej když si dneska vzpomenu, neni mi dobře. A to je dobře!

Absolvent (1967)

Pěkný barvičky, svlíkačky, slzičky, ale vaše hodnocení mě opět poslalo do hoven. Odpor je marný.

Nouzový východ (2008)

bla bla bla vyhrocení Titanicu....fuck this shit. Kromě posledních 10ti minut to bylo divný vleknoucí se NIC. Nemám ráda takovýhle tipy filmů. Pokud se chci hodinu nudit, zapnu si šachy na ČT2.

Sinister (2012)

Je možný, že se k tomuhle hodnocení ještě vrátim, protože sem právě přijela z kina, ALE tahle kombinace WHERE IS FUCKING WALDO (aka Mr. Boogie v keři) a nejlepšího hororovýho soundtracku co sem kdy slyšela, se mi líbila. Uznávám, že konec je ta slabší část, ale tomuhle lepší konec nevymyslíte, protože celej příběh neni ničim výjmečnej ani novej. Spíš je to hodně zlý, hodně temný, hodně hnusný, hodně nemorální. Přesně tak jak to pár přede mnou v kině nechtěl.