Těžká váha (2000)

Tady nejde o kombinaci toho, že "Steve" učí v mateřské školce nebo že je vzdělaný v oblasti filozofie, ale o tom, jak možná jeho koníček dokáže využít při svádění cizích žen. Metafora je ta, měj pro něco vášeň a pokus se to někomu jinému předat, tak aby si z toho něco vzal i další. Způsob jakým mluví se ženami je úchvatný. A mimochodem jsou mezi námi takoví, kteří jsou tlustí a přesto mají ohromný úspěch u krásných žen ;-)

Wanted (2008)

střílení za roh, to jsem nemohl přenést přes srdce a ty některé akční scény...

Mrtví jako já (2003) (seriál)

jednou se mi stalo, že jsem se zamiloval do herečka, ale to mi bylo dvanáct, teď je mi o deset víc a stalo se mi to znovu. Líbí se mi i seriál, takže hodnocení není zkreslené

Bořiči mýtů (2003) (pořad)

za spoustu věcí, třeba za potenciální nadzvukovou slepici

Once (2007)

a máme díky Markétce dalšího Oskárka do sbírky, děkujeme

Věčný svit neposkvrněné mysli (2004)

tohle je boj za lásku! perfektní režie a střih, všechno do sebe mi začlo zapadat až na konci filmu, možná o to víc bylo toto zjištění působivé. Jim tady ukázal, že umí hrát

Návrat do Cold Mountain (2003)

Postava Ruby, byla pro mě naprosto úžasná, nejenom jménem. reneé si to zasloužila, očka mi nezůstala suchá, lze víc očkávat od filmu jako je tento?

Hellboy (2004)

skvěla komiksovka která pobaví a navíc u toho ani nemusíte přemýšlet, těším se na dvojku

Česká spojka (2002)

akční film který vám zhola nic nového nenabídne a další minus, jen anthony hopkins, že by jen mediální tahák? ani ne podle vydělaných peněz, zase další propadák, Joel má na víc

Král Artuš (2004)

přepis téhle legendy se vubec nebpovedl,"krásný happy end" a spousta chyb v anglii na východ do hor, statečné srdce asi už nikdo nepřekoná

Ovládací panel
1 bod