Anusak

Anna Švehelková

okres Praha

1 bod

• 13.7.2015  10:07

"Já jsem Rimmer od toho Listera, co si vzal Kochanskou. Odtud dál to začíná být drobínek nepřehledné..." Tato hlaska z Cerveneho trpaslika mi sla hlavou po celou dobu filmu. Kdyz jsem prestala sledovat pribeh, logicke lapsy a zacala ignorovat ty scenaristicke veletoce, docela jsem si fim uzila. Clovek nesmi proste moc premyslet. Ale byl tam Arnold, ktery si ze sebe docela obstojne dela prcu, coz je mi sympaticke. Nic to ale nemeni na faktu, ze z Terminatori sagy pro me existuje vlastne jen jednicka a dvojka. Ostatni (pro me dosti sterilni) dily uz nemam potrebu nikdy videt.... PS: Nikdy v zivote by me nenapadlo ze uslysim Sarah Connorovou rikat T800 "tatko".

• 26.11.2011  23:42
    Pterodaktyl (2005)

Pátá hvězda za Petra Jákla a jeho stylovou smrt.

• 24.10.2011  22:53

Na můj vkus příliš programového amatérismu. Závěrečná scéna honičky super.

• 24.10.2011  22:51
    Zneužívaný (2011)

Podle mého trapné a amatérské zneužití zneužívání. To tam vůbec nemuselo být a už vůbec ne v tak necitlivé a vulgární formě. Kdyby si autorka vymyslela jinou historku na kterou napasovat hlavní téma, mohlo to dopadnout lépe. I když nevím nevím. Na mě to celé působí jako self promo, nemohu si pomoct. A po debatě s autorkou ještě více. Sledovat tenhle film bolí a to něco vydržím.

• 3.7.2011  22:48
    Trhák (1980)

Tenhle film mě vždycky bavil, ale až teď když jsem ho viděla po dlouhé době jsem ho dostatečně pochopila a ocenila. Pro mě hodně povedená absurdní parodie o filmařích i době. Kritiovat hudbu ani taneční čísla dostatečne nejde, protože je to prostě sranda. Zvlášť doporučuji zaměřit se na mladou "Uriel" Janu Kratochvílovou a Michala Tučného a jeho Když dítě škrtne zápalkou:)