Nikdy neříkej nikdy (1983)

Neoficiálne a dosť slabé. Film nedosahuje kvalitami na staršie Conneryho bondovky. Film je nudný a akcia je slabá. Herci niesú zlí a na tak priemerný film až príliš dobrý, hlavne Kim Basingerová.

Podnikavá dívka (1988)

Najzaujímavejší na tomto snímku sú herci pretožesú známi a kvalitní. Z nich sa vydeluje ústredná trojica-Melanie Griffithová, Harrison Ford a SIgourney Weaverová. Alec Baldwin, Joan Cusacková a Philip Bosco už dostali menej priestoru. Zaujímavý je ešte vtedy neznámy Kevin Spacey, v maličkej úlohe.Nesmial somsa až tak vela akosom predpokladal, ale niekoľko vynikajúcich vtipov sa nájde. Výsledok je dobrý, ale mohol byť ešte trochu lepší.

Přežít (1993)

Zaujímavé ale iba priemerné. Film má niekoľko výborných miest,no nechýbajú ani miesta v ktorých sa toho príliš vela nedeje. Nie celkom sa vydaril aj scenár, pretože snímok nemá v prvej polovici hlavnú postavu, až po hodine sa iba mierne vydeluje Ethan Hawke. Z toho vychádzajú kvalitné 3 hviezdičky.

Hlavní podezřelý (2000)

Hlavný podozrivý nieje ani príliš béčko len je velmi nudný.Mohol to byť nenáročný akčný triler ale nieje. Nezaujímavý scenár a herci, na čele s Williamom Baldwinom, ktorých najväčšia chyba je že sa snažia o charakterové herectvo. 2 hviezdičky nieje za zlý film ale za nudu.

Soudcem z nouze (1995) odpad!

Neviemčo mysleli pri tomto filme tým slovíčkom komédia. Pretože nič vtipné som nevidel. Zo zočiatku asponˇ bolo niekoľko pokusov na ktorých sa dalo pousmiať, ale zvyšných 70 minút je úplne trápnych a nevtipných, zakončene brutálne béčkovým záverom. Bez toho finále by som možno uvažóval o jednej hviezdičke, ale kedˇ film skončil napadal ma iba odpad!

Jack a Sarah (1995)

Filmu niekedy chýba tempo ale väčšinou som sa príliš nenudil. Film kmitá medzi serioznou drámou a bláznivou komédiou čo nie vždy vychádza.Herci sú kvalitný, hlavne Richard E. Grant a Samantha Mathisová, zaujmú aj Ian Mckellen, Eileen Atkinsová a Judi Denchová. Poctivé 3 hviezdičky.

Temná polovina (1993)

Daľší nevydarený snímok podľa knihz Stephena Kinga. George A. Romero natočil iba béčkový triler, ktorý je skôr nudný ako napínavý. Timothy Hutton a ostatní herci sú nezaujímavý. Nečakal som príliš vela, ale 2 hviezdičky sú predsa dosť málo.

Frankie a Johnny (1991)

Romantický film s Michelle Pfeifferovou a Al Pacinom. Al Pacinomv romantickom filme, trošku nezvyk. Ale obaja hercký predstavitelia sú výborný.Zaujmú ešťe Hector Elizondo a Nathan Lane. Kvalitná romantika za 4 hviezdičky.

Ho! (1968)

Jean-Paul Belmondo je v hlavnej úlohe tak ako väčšinou výborný. No niekedy mi jeho postava pripadala nesympatická a dosť tažko sa mu fandilo. Určiťe je to dobrý film a nudiť sa nebudete ale je to len za 3 hviezdičky, aj kedˇ kvalitné 3 hviezdičky. Belmondo má aj vydarenejšie snímky.

Zabijte krále (2003)

Aj kedˇ má tento film dobré herecké výkony je len priemerný. Nenudil som sa, ale na viac ako 3 hviezdičky to nieje. Dougray Scott, Tim Roth, Olivia Williams a Rupert Everett sú kvalitný, aj scenár je dobrý ale celkový výsledok bohužiaľ nieje napriemerný.