Trapper33

Skype: vojtapolcar33
Twitter: Trapper33

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9
    • 15.8.2018  12:52

První Ant-Man patří mezi mé nejoblíbenější marvelovky, nicméně dvojka byla slabší. Co se mi fakt líbilo je opětovná spousta nápadů a humoru, který se drží na stejné úrovni. Zápletka je bohužel slabší a záporák tomu taky nepomohl. Viděno v Boskovicích v letním kině a atmosféra byla skvělá. 7. filmový víkend

• 2.6.2018  19:29

Zlatej Rogue One..

• 8.8.2017  14:14

Už mě to tak nějak nebaví, je to furt to samé dokola.. zlaté první tři díly..

• 8.8.2017  10:54
    Šingeki no kjodžin (TV seriál) (2013)

Sice se tam místy furt opakuje to samé a pro potřeby příběhu je hodně velká náhoda, kdy se dějí některé věci, ale i tak se na to dá koukat. Co je k naštvání je snad milionkrát zmíněné vyřvávání postav o jejich motivaci. Fajn jsou naopak flashbacky, akce, celý ten nápad s titány a poslední baštou lidstva a pak hlavně několik postav, které nejde nemilovat.

• 8.8.2017  10:49
    Baby Driver (2017)

Nečekal jsem od Baby Drivera vůbec nic a možná proto mě nakonec tak překvapil. Soundtrack naprosto sedí do všech scén a spolu s Elgortem je velkým tahounem. Když se na to podívám zpětně, tak je ten příběh dost obyčejný a plný klišéček, ale rozhodně stojí za zhlédnutí.

• 8.8.2017  10:44

Co na tomhle filmu rozhodně stojí za to, je prostředí, soundtrack, již několikrát zmiňovaná kolem 10. minut trvající akční scéna (naprosto boží!!!), Charlize a efekty.. zbytek je ale dost průměrný a příběh je spíš podprůměrný.. všechno je to nejdřív dost očekávané a nakonec jsem místo překvapivého zvratu dostal zamotaný konec.

• 7.8.2017  11:57
    Rozpolcený (2016)

McAvoy je naprosto boží, dlouho jsem si tak neužil něčí roli jako právě jeho. Konec filmu je trošku ulítlej, ale zase ne tak moc, aby mi ta nereálnost vadila.

• 7.8.2017  11:50
    Orel Eddie (2016)

Výbornej film, Taron Egerton do téhle role sednul jak prdel na hrnec, Hugh Jackman místy působí dřevěně, ale jinak se filmu (možná kromě přeslazeného konce) nedá moc vytknout. Soundtrack, humor a prostředí je skvělé.

• 7.8.2017  10:44

Jako s Artušem to moc společného nemá, takže když pominete tenhle fakt a prostě vypnete, tak si Artuše užijete. Guye Ritchieho mám hodně rád a jeho styl mi sedí, ale Artuš to prostě není. Nicméně, efekty má tenhle film super, soundtrack je naprosto TOP (takhle se mi naposled líbil OST u Witchera 3) a zbytek je tak nějak průměr. ČSFD Filmový víkend 2017

• 7.8.2017  10:08
    Kolonie (2013)

Místy ucházející film, jinak hodně slabé béčko.. Některé postavy se chovají tak moc hloupě, až jsem měl chuť tenhle film vypnout. Ale když už člověk v práci kouká na film, tak se spokojí s čímkoliv.

• 6.8.2017  19:08
    Dunkerk (2017)

Asi jsem to nepochopil, budu se na to muset kouknout znova. ČSFD Filmový víkend 2017

• 6.5.2017  23:26
    The Circle (2017)

The Circle měl obří potenciál a super obsazení a vznikl z toho totálně průměrný film, který nepřináší nic moc nového, ničím neokouzlí a upřímně, 4 hodiny po zhlédnutí, si kromě pár scén moc nevybavuju, co všechno ve filmu bylo. Ano, námět skvělý a šup sem s podobnými filmy, ale pro příště bych poprosil, aby na nich trošku víc zapracovali. Místy to postrádalo logiku a doteď vlastně nevím, jakou pozici Emma v Circlu zastávala. Celkově byl celý Circle obestřen mlhou, na první pohled všechno skvělé a fungující, ale nějaký ten pohled do zákulisí nám tvůrci nenabídli a vše nechali na naší fantazii. Za mě je to škoda..

• 2.5.2017  10:44

Já jsem se výborně bavil. Bylo skvělý vidět tuhle partu zase pohromadě. Spousta humoru, skvělých scén, totálně boží soundtrack, vcelku dobrá zápletka, ale hlavně.. tenhle film je další z těch, které navazují na své úspěšné předchůdce z minulého století. A myslím si, že zde se to hodně povedlo.

• 2.5.2017  10:41
    Špína (2017)

Dost silný a hlavně hodně depresivní film. Všechna čest hlavní herečce a režisérce. Některé scény byly opravdu dechberoucí.

• 2.5.2017  10:40

Robert de Niro poslední dobou točí hrozné filmy. Do toho všechny ty řeči o tom, jak by pořád jen šoustal. No nic, párkrát jsem se zasmál, ale jinak hrůza.

• 24.4.2017  09:27

Ok, tenhle film ve mě vyvolává fakt zvláštní pocity.. Po jeho skončení jsem měl pár vteřin pocit - "Fůůů, to byla docela dobrá akce.", pak přišel pocit - "Proč na ten ostrov vlastně jeli?", následovaný - "Panebože to byla hrozná sra*ka.". Jako beru, že to byl očekávaný blockbuster, ale jestli se teď všechny filmy budou točit tímhle stylem, tak brzo s návštěvami v kinech končím. Dát za to víc jak 60 korun (díky akci Cinema City), tak bych byl ještě i nasranej. Pokud u toho vypnete, můžete se možná i trochu bavit, pokud u toho budete přemýšlet, tak Vás to přestane bavit hned po příletu na Ostrov. Hej, je to fakt obří opice? Pojďme s vrtulníky lítat těsně v její blízkosti, ať nás může všechny sundat. Nějaký dinoptáci unesli člověka přímo z přídi lodi, proč tam pořád nestát a neschovat se, další už přece nemůžou přiletět! Herců je tolik, že mají skoro všichni minimum prostoru a žádný nevyčnívá, padají trapné a očekávané hlášky, Kong složí jakoukoliv potvoru na Ostrově a i kdyby jich bylo třeba 100, stejně si nějak poradí. Hlavně souboj s "The big one lebkoplazem" byl fakt otravně dlouhý. Jo a abych nezapomněl, nakonec jsme se zase dozvěděli, že člověk není pán na zemi. Kdo by to byl řekl.. Edit. Jedna hvězda je za soundtrack a docela dobrou dobovou atmosféru.

• 6.2.2017  16:19

Obsahuje spoilery: Nakonec nemůžu říct, jestli mě Nerve zklamalo nebo potěšilo. Čekal jsem od nápadu trochu víc, nicméně i to co nám tvůrci dali, se dá považovat za zhlédnutí hodný snímek. Co mi dost vadilo byla předvídatelnost a hlavně to, že nakonec nikdo neumřel. Fakt jsem se těšil, že tam zařve ideálně Dave Franco nebo ještě lépe Emma Roberts, kteří mi jsou docela nesympatičtí. No, nestalo se, je tu další happy-end, tak snad už se dočkám příště.

• 3.2.2017  12:47
    Korunní princ (TV film) (2015)

Nečekal bych, že se u novodobé české pohádky budu tak dobře bavit. Poklona tvůrcům.

• 3.2.2017  12:40

Kravina na n-tou, která mě ale na cestě autobusem pobavila a splnila to co jsem od ní čekal. Hlavně u toho filmu nemyslet. A dabing je naprosto strašlivý!

• 3.2.2017  12:37

Super návrat do světa Harry Pottera. Eddie je frajer a jeden z mých aktuálně nejoblíbenějších herců. Film má všechno co by měl mít a bohužel i pár věcí navíc (opět staré známé klišé). Nicméně jsem rád, že nám tvoří další trilogii z HP světa a těším se, jak se děj vyvine v dalších dílech. EDIT. Po druhém zhlédnutí zvedám na plný počet, film je to úžasný a všichni herci skvěle padnou do svých rolí.

• 23.1.2017  15:25

CGI everywhere! Škoda, že záporák byl jasnej už od začátku. Jsem zvědavý, jestli budou pokračování a jak si povedou. Co se musí (skoro klasicky na CGI) pochválit je vizuální vzhled.. to jsem si fakt užíval. Akční část je taky hodně kvalitní a pak tady zbývá příběh.. ten byl sice slabší, ale neurazil.

• 23.1.2017  14:51
    Big Eyes (2014)

Slabší film od mého nejoblíbenějšího režiséra. Jediný kdo je ve filmu opravdu dobrý je duo Christoph Waltz - Amy Adams a pak ta atmosféra 50. let.. jo, to muselo být něco. Stopáž je asi tak akorát abych se nezačal nudit. Příběh podle kterého je film natočen je sice zajímavý, ale dle mého názoru ne zase tak poutavý, aby se z něho dal udělat opravdu dobrý film.

• 19.1.2017  12:23

Novější filmy Michaela Baye moc nemusím a tak dopadl i tenhle kousek. Na jednu stranu je to fajn, akční scény jsou skvěle natočené, ale pak je tu ta stopáž.. film má asi o půl hodiny déle než by měl mít. Co ale musím pochválit je kvalitní výběr herců. Všichni do svých rolí pasovali a poradili si s nimi skvěle. Celkově je to průměr, který už vidět nepotřebuji.

• 19.1.2017  11:51

Původním Tintinem jsem nepoznamenán, ale líbila se mi vizuální stránka z traileru, tak jsem se rozhodl dát Spielbergovo Tintinovi šanci. Když se ohlížím zpětně (film jsem viděl před 4 měsíci), tak jediné co si vybavuji je, že animace byla úžasná a pár scén mě pobavilo. Toť vše, nepamatuju si kromě Tintina žádnou postavu, ani o čem to celé bylo.

• 18.1.2017  16:38

Když se tenhle film bere s nadhledem a nezapojíte do sledování logiku, náramně se pobavíte. Já osobně tenhle typ filmů nemusím, ale zde jsem udělal výjimku. Místy je to sice hodně bizarní, ale jinak povedené a doufám, že se taky stihnu podívat na moře.

• 18.1.2017  16:33

Haháá, oživení mé nejoblíbenější hry. Peťan pobavil a ač je jeho komparz nebyl tak dobrý, rozhodně jsem rád, za tenhle deseti minutový kousek.

• 18.1.2017  16:28
    Pelíšky (1999)

Hodně dlouho jsem se dokopával k tomu zhlédnout "legendární" Pelíšky, které nakonec ani nesplnily moje přehnaná očekávání. Místy jsem se prostě nudil a to od filmu, který je vychvalován jako jeden z nejlepších filmů z naší tvorby, rozhodně nechci. Mám radši jiná díla z Hřebejkovi tvorby.

• 4.1.2017  08:15

Dlouho se mi nestalo, že bych nějaký film zapínal na 6x, protože mě vždycky po pár minutách přestal úplně bavit. Alence se to napodruhé povedlo, ač první díl patří mezi mé oblíbené filmy. Holt Burton je pryč a s ním i kouzlo z téhle Alenčiny verze.

• 29.12.2016  00:13
    Blade Runner (1982)

Těšil jsem se na tenhle film. A asi až moc, protože hluboce zklamal moje očekávání. 2 hodiny totální nudy a absolutního nezájmu o jakoukoliv postavu. Bohužel, Blade runner nebyl stvořen pro mě.

• 14.12.2016  12:47

Taková ta klasická Hollywoodská záležitost, ač postavená na pravdivé události. Škoda spousty klišéček.

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9