Vitoraz

okres České Budějovice
Jsem Jihočech

<< předchozí 1 2
    • 26.1.2017  22:42
    Modrá krev (TV seriál) (2016)

Trošku jsem se obával jak bude celý projekt pojatý. Podobných dokumentů zde mnoho nevzniká a když tak kvalita ne vždy splňuje očekávání. Po prvním díle myslím že dokument bude velice kvalitní.Kinský jako průvodce je skvělý.Miroslav Etzler celé hezky provází slovem.Jsem rád že v poslední době vzniká čím dál více podobných dokumentů.Náš národ se má stále co doučovat o vlastní historii a je na čase bořit prvorepublikové a komunistické lži a dogmata. Jasných 5 hvězd!

• 29.5.2015  22:47
    Jan Hus (TV film) (2015)

Čekal jsem to horší. Obsazení je velmi dobré,Atmosféra filmu je ucházející na to že jde o televizní projekt. Co nemohu nějak skousnout je hudba za kterou stojí Kocáb - nevím jestli mu někdo řekl o jaký film jde ale chvilku to vypadá jako návrat Pražského výběru.To je ale problém skoro všech českých historických filmů.Matěj Hádek jako Jan Hus je celkem přesvědčivý. Javorský jako Václav IV je excelentní a myslím že životní role.Michal Dlouhý jako Zikmund taky dobré - bohužel moc prostoru neměl. Jestli takhle chtějí natáčet i film k výročí Karla IV,navrhoval bych raději udělat jen obsáhlý dokument než znova tohle!! Bohužel se ukazuje že za léta natáčení přiblblých komedií nejsme schopni natočit historický film.

• 3.12.2014  19:04
    Želvy Ninja (2014)

Ale ano je to tam. Samozřejmě děj a celkově celý příběh je dán do 21.století ale fanouškům udělá i tak radost.Pěkná podívaná,příjemná zábava akční scény taky super. Příjemný návrat do minulosti kdy jsem před dvaceti lety čekal na každý díl této čtveřice - dávám tedy 4* :-)

• 16.11.2014  14:40

Hovadina ...

• 26.11.2013  10:49
    České století (TV seriál) (2013)

NinonL - Myslím že co se týče Gottwalda a jeho ženy - o karikaturu se moc nejednalo.Jinak seriál je na velmi vysoké úrovni a dost mne překvapilo že boří České mýty o Masarykovi a Benešovi.Jen tak dál - Česká historie je díky první republice těchto lží plná.

• 5.9.2012  23:02

Těšil jsem se na Burtona a Deppa tak jak je znám a mám je rád.To se bohužel nekonalo.To Burtonovo bizarní vidění světa tady naprosto schází,kdybych si v titulcích nepřečetl že hudbu dělal Danny Elfman tak bych to ani nepoznal a docela nevyužitý a nudný děj.Celkově tři hvězdy ale je to jen tak tak. PS: Burton se teď nějak nechytá-možná by bylo fajn přestat točit sračky pro masy a vrátit se k umění.

• 1.8.2012  23:01
    Dlouhá cesta na Jih (TV seriál) (2007)

Druhá cesta o poznání horší než první jízda.Je vidět že už tu není taková nervozita jako u první cesty,je to mnohem více komerční a většinu prostoru dostává jen Ewan-navíc je tu cítit že tentokrát to mezi kluky nějak neklapalo.A pak je tu ten důležitý moment jak pánskou jízdu zkazí přibrání manželky do celého projektu a části jízdy.I tak je stále na co se dívat a tiše závidět.

• 31.3.2012  20:03
    Gettysburg (1993)

Co se týče výpravy,obsazení a bojových scén nemá film chybu.Bohužel je tady jedno velké ALE-tolik národního patosu nikde jinde neuvidíte,každá druhá věta obsahuje slovo bůh,národ nebo svoboda.Na film pro televizi to není špatné ale taky ne dobré.

• 8.9.2011  16:26
    United (TV film) (2011)

Jako fanoušek Manchesteru United bych dal rád za pět ale na plný počet tomu přeci jenom něco schází.Je škoda že tam není víc autentických záběrů nebo zápasů.Film je spíše o týmu před nehodou a po nehodě ale i přesto dávám za čtyři.

• 12.7.2011  14:19
    Ironclad (2011)

Za málo peněz hodně muziky.Asi tak bych hodnotil tento povedený historický film.Pár nepřesností se tam najde,ale to snad v každém filmu.Jinak se jedná o pěknou středověkou řezničinu na kterou sem já určitě delší čas už čekal!Dobrej výběr herců,dobrá hudba výborná středověká atmosféra.Nemůžu se ubránit myšlenkám proč tohle nejde natočit u nas-lokace i historii na to máme,místo toho se tu pořád dokola natáčejí přihlouplé komedie o ničem!

• 16.5.2011  12:20

Dannyho partáci na kolech.Zlodějíčci aut vykrádaj nejlíp střeženej trezor v Riu.

• 23.1.2011  22:49

Nevím jak se to povedlo ale počínaje Colinem Firthem přes Geoffreye Rushe a Helenou Bonham Carterovou konče,všichni podávají skvělé herecké výkony.Dojemný příběh o tom jak se z podceňovaného následníka trůnu stává opora národa v nastávající druhé světové válce.

• 21.1.2011  17:44
    Fighter (2010)

Do hazlu jak já sem dlouho čekal na nějakej podobnej film!Skvělej scénář,skvěle zahraný-Christian Bale by si zlatou sošku určitě zasloužil(část kdy se rozhodne sehnat pro svého bratra peníze je výborná:-)Někdo tady podotknul že zápasy nic moc...no nevím myslím že to nejde srovnávat všechno s Rockym a nejde tady o těžkou váhu ale o velterovou váhu mě zápasy připadaly realistický!Jásných *****!

• 21.1.2011  00:44
    Cizinec (2010)

A já se tak těšil!Od prvního traileru sem si říkal že s tim obsazením,zápletkou i lokacema by to moch bejt po dlouhej době zase dobrej špionážní thriller.Bohužel se stalo to, že po nudnějším rozjezdu, krátké prohlídky Benátek a trocha akce je film prakticky o ničem a místama strašně nudí-krom toho ani Depp mi do filmu moc neseděl a Angelin ve mě budila dojem opravdového C(c)izince kterej se k filmu nešťastnou náhodou připlet..Kouknul bych se znova...ale nechce se mi.

• 14.11.2010  15:41

Čekal jsem film jako je Rocky,kdy se prokousáváte nudným filmem a sledujete boxera a jeho nudný život a čekáte kdy konečně příjde ten zápas na konci.To ovšem neplatí pro film Těžká váha.Strhující příběh na pozadí hospodářské krize a o legendě světového boxu Jamesi J. Braddockovi který i přes chudobu a odepsání se dokáže vrátit a vyhrát titul mistra světa.

• 24.3.2010  21:05
    Waterloo (1970)

Musím říct že nejsem žádnej velkej fanda ruský kinematografie takže i přes výborné hodnocení sem od filmu tolik neočekával.O to větší bylo moje překvapení.Nejen že obsazení je opravdu výborne, ale týká se to i kostýmů,výpravy,techniky a dokonce i strategie a vojenských formací které podtrhuje výborná kamera která vás opravdu posadí na zadek.Snad jen jediné mínus vidim v představiteli Napoleona-Rod Steiger kterej Napoleona nezahrál tak jak bych si to asi představoval a určitě nejni jeho nej představitel.Jinak se nesmí zapomenout že tohle všechno se natočilo bez počítačových triku-myslím že si dnešní tvůrci můžou vzít příklad jasných *****.

• 20.3.2010  20:39

Napřed bych měl říct že neznám pohádku Alenka v říši divů nikdy sem to nečet -(zlatej Ferda mravenec)ani sem neviděl jiné filmové nebo animované ztvárnění,o to víc sem se na to těšil už jen proto, že režie se ujal můj oblíbenec Tim Burton a ke spolupráci si vzal svoje dvorní herce - Johny Depp a Helena Bonham Carter.Hned jak se rozjel film sem už věděl co bude následovat a po chvilce sem i tušil jak to skončí.Ano efekty,masky,kostýmy snad i herecké výkony-(nejvíc asi potěšila Mia Wasikowska)Ale jiank mě to ničim moc nezaujalo celou dobu čekáte na něco co příběh pohne trošku jiným směrem nebo co mu dá trošku jinej náboj ale nic se neděje,ba co víc bych řek že je to film opravdu spíš pro děti kterých kolem mě v sále bylo víc než dost a hlasitě to každej z nich dával najevo!Myslím že to bude jeden z nejslabších filmu co zatim Tim udělal a určitě to nebyla dobrá volba a hlavně se to k němu ani nehodí.Se slzou v oku sem si vzpoměl na holiče co podřezává zákazníky- *** a to spíš jen za tu parádu kolem.

• 11.11.2009  00:14
    Soupeři (1977)

Tak takhle se mi Ridley Scott opravdu zamlouvá.Režie,kamera k tomu výbornej příběh pěkné exteriéry šermířské souboje parádní,k tomu přidejte období napoleonských válek a výsledek je takovej že to je asi jeden z nej filmu co Ridley Scott natočil.

• 19.10.2009  10:24

Musím říct že od Barona Prášila a od Terryho Gilliama bych čekal něco víc.Jediná hezká věc jsou vizuální efekty jinak příběh strašně nudnej-málokdy se mi stává že popoháním film ke konci.A krom toho nemám rád filmy kde hlavní hrdina je už starý a jen smutně vzpomíná na zašlou slávu-to nejni Baron Prášil.Jestli se chcete podívat na Barona Prášila a bavit se puste si toho od Karla Zemana.

• 27.8.2009  14:29
    Lenssen & spol. (TV seriál) (2003)

Myslím že všichni víme že v národě německém je cosi zvráceného až nechutného o čemžš nás němci stále přesvědčují ale něco podobného sem nečekal už ani já sám že taková škvára a hnus se dá ješte natočit-nuda,děj žádnej,zápletky směšné až dětinské obsazení hrozný je to německej odpad myslím že se nám tim mstí za prohranou valku!

• 21.7.2009  21:03

Asi sem od toho očekával víc-atmosféra je skvělá vlastně se díl od dílu ztemnuje což mě těší,ale jinak to chvilkama vypadá jako Beverly Hills 90210 jenom se to odehrává v Bradavicích.Knihu sem nečet ale podle všeho tam dost věcí a to poměrně důležitejch schází,zato se to tam hodne točí kolem prvních lásek což sem přeskakoval.Dávám *** a to z velké části za atmosféru-neurazí ale ani nenadchne!

• 14.7.2009  22:12
    Two Virgins (1968)

Dotedka sem se moderního umění jen bál ale potom co sem viděl tohle si i já troufám něco natočit:DMazec davám * jen že to je Lennon jinak musím souhlasit s Morien je to jak mejdan velryb.

• 6.6.2009  21:53
    Star Trek (2009)

Tak ted sem dokoukal Star Trek jako Kirk,Spock prostě celá posádka je fakt parádně vybraná ten humor co tam někerým lidem vadí mi tam fakt seděl nevadilo mi to tam.Hodně mě bavil inženýr Scotty efekty o tom se nebudem bavit parádní a jako Leonard Nymoy fakt třešínka na dortu to s tim prolinánim přítomnosti s budoucnosti paradni prostě "Startrekovský" ale něco mi tam prostě scházelo co bych nečekal a překvapilo mně takze za **** doufám že se natočí další film s tou samou posádkou!

• 23.3.2009  00:40

Krásná exkurze do třicetileté války která je po vyzuální stránce výborná neztrácí vtip dobré herecké výkony (krásná Emília Vášáryová)i skvělé šermířské souboje .Ze začátku má film spád pak děj trošku pokulhává ale i tak jedna z nej Zemanovek jako vždy dávám mistrovi *****

• 5.3.2009  15:01
    Joy of Painting, The (TV seriál) (1983)

Něco neuvěřitelného skvělej dokument o tom jak vzniká obraz velmi příjemná podívaná kdo neviděl neuvěří.

• 22.12.2008  01:08

jako Narnie jednicka je kupa sraček ale celou tu kopici sraček zachranuje ta řežba na konci 2 je o tom ja tři pubertáci bohužel sourozenci potkaj dalšího pubertáka s tlupou zvířátek se samx sobě snaží dokázat že sou dospělý a jak sou k nim ostatní nefér celou dobu se čeka na toho zablešenýho lva kterej akorát rozdává rozumy a posledni řežba je naprosto zmrvená tou posranou taktikou a tim jak zkušenej válečník dospělej dvoumetrovej chlap nezvládne nakopat toho smrada co ani neuzvednu ten svuj hračkovej meč a ten směšnej štít a jejich dvě sestry to hlidaj vzadu a hladí kentaurům zadky hrůza tolik peněz a nic!!!!

• 14.11.2008  10:14

Naprosto nepovedené pokračování musím souhlasit s Šandíkem že stáří Petra Voka vypadalo opravdu jinak velmož jenž hybal celou evropou a na zámku v Třeboni se sjížděli ti největší své doby to určitě nevypadalo jako ve fimu Pan Vok odchází.A opravdu velká škoda nevyužitých tolika výborných herců a skvělého námětu.Dalo se natočit určitě něco lepčího a nebo se to vůbec nemělo točit a hlavně Martin Růžek nejni Milda Kopecký-kostýmy,herecké obsazení dávám *

• 9.11.2008  23:11
    Max Payne (2008)

Sem docela dost zklamanej čekal sem trochu víc akce-a to asi nejsem jedinej kdo hrál někdy hru.Střílení do dveří a na hajzlu to nezachrání!!Po vizuální stránce se mi to dost zamlouvalo pár opravdu dobrejch scén ale jinak je to průměrná detektivka s nudným dějem.Přidání mytologie (Valkýry) do příběhu je pěkný ale nic to nezachraňuje je to mezi dvěma a třema.

• 16.10.2008  18:46

Vzpomínky na dětství jinak je to odpad!!Takže jen za vzpomínky davám **

• 15.10.2008  22:34

Skvělšj příběh,výbornej Belmondo i Deneuve.Příběhu nic nescházelo-vášeň,dobrodružství,kriminální zápletka-a hlavně láska je slépá:-)Malinké zklamání s otevřeným koncem.

<< předchozí 1 2