Xavi6

okres Brno
Student

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16
    • 4.1.2013  22:43

Velmi milé překvapení od filmu, od kterého jsem opravdu nic nečekal. Tatum je poslední dobou čím dál víc přesvěčivější proto opět nezklamal a samozřejmě Rachel McAdams naprosto úžasná! :) Nejedná se sice o žádný velkofilm (to vůbec ne!) ale jako romantický film to naprosto funguje a tento rok rozhodně nejlepší.

• 4.1.2013  22:32

První díl je skvělý, ale má své chyby. Příchod naprosto úžasné muziky, hlavně v poslední části filmu, naprosto dokázalo oživit celý film. Efekty dosáhli už takové úrovně, že mě akorát trochu zklamali při závodu, jinak, jak světelné meče, tak i prostředí bylo znázorněno opravdu perfektně. Hlavní herecké duo nezklame, už jen proto, že slouží jako tahák na lidi. Nové provedení ve 3D prý nebylo nikterak úspěšné, ale ani se tomu nedivím, protože takovou klasiku už nedokáže vylepšit nic.

• 14.8.2012  01:03

Nepříliš povedená komedie o záležitosti s homosexualitou Já na tyhle filmy moc nejsem, ale ani kvůli celkem slušnému hereckému obsazení svůj názor nemohu měnit.

• 14.8.2012  00:59

Těžký film na přemýšlení s rozhodně dobrým potenciálem u mě uspěl. Tato životní situace je prostě strašná a nepřál bych jí nikomu zažít (o to víc, když je to podle skutečné události). Některé pasáže, když byli děti bezmocné byli opravdu strašné. Musím ale pochválit herecké obsazení, Fraser jako starostlivý a cílevědomí otec zafungoval velmi dobře, o to víc se mi ale ještě líbil Ford v roli protivného vědce, který zahrál naprosto perfektně. Jen je škoda, že tento film neměl příliš velkou propagaci, tudíž neuspěl u širšího publika, ale možná je to také způsobeno tématem.

• 14.8.2012  00:56

Fraser podle mě tentokrát nepotvrdil roli hloupého a vtíravého Elliota, ale ve zbytku přání byl už dobrý. Nejlepší byla rozhodně perfektně vybraná Elizabeth Hurley do role ďáblice. Nejvíce se mi ale líbil velice zajímavý a dobře provedený děj, některé pasáže nebyli zase tak dobré (třeba v roli basketbalisty), ale naopak druhé byli prostě perfektní! :)

• 14.8.2012  00:49
    Iron Sky (2012)

Největší blbost, kterou jsem kdy viděl. Kdyby to alespoň nebylo tak hloupé, tak by to mělo smysl, ale já jsem se vůbec nebavil a přišlo mě to místami až trapné. Hvězda je za navrácení se ke starému a dost už oprášenému tématu: nacismu. Ani nebyl špatný nápad jej vmísit do budoucnosti, ale rozhodně to nemělo být tímto způsobem.

• 14.8.2012  00:40
    Wanted (2008)

Wantedu jsem nevěřil a dělal jsem chybu. Komiksový nářez, jak má být. Jolie a Freeman jako vždycky perfektní, ale opět mě překvapil James McAvoy, který byl naprosto perfektní. Nečekal jsem, že komiks s tak nezajímavým tématem (kdo by si taky myslel, že kulka, která má různou, neexistující traektorii) mě naprosto uchvátí.

• 14.8.2012  00:38
    G. I. Joe (2009)

Akční nářez. Jinak se to nedá snad ani nazvat. Dokonale propracovaný děj, perfektní herecké obsazení a opravdu solidní průběh filmu. Když skončil film, tak jsem se moc divil, jak to že to tak rychle uběhlo. Doufám, že dvojka bude ještě lepší! :)

• 14.8.2012  00:36

Velice příjemné překvapení. :) Velice pohodový a zábavný film. Dokonalý "The Rock" a děda Caine, jejich potyčky bylo opravdu zábavné. Jako vždycky se nepovedl smysl fantasy a nebyl to ten pravý tajuplný ostrov, ale rozhodně pro zpříjemnění večera to stojí za to.

• 14.8.2012  00:34

Jaká jednička taková dvojka. Bohužel veškerá akce, napětí a fantasy byla opravdu obsazena jenom v traileru, takže se stačí v podstatě podívat jen na něj. Zbytek byla velice hloupá zápletka (v podstatě to stejné a furt dokola - Hádes je zlý, Zeus hodný, vše nakonec skončí tak jak má, protože to jsou přeci Bohové), žádná akce, spíše zdlouhavé dialogy, kdo nečekal, že se dá Perseus s Andromedou na konci dohromady je blázen a konečně nedržení se řecké mytologie scénáristy, to bylo dostatečně hloupé. Jestli plánují trilogii, tak to mají hodně co napravovat anebo by s tím měli radši švihnout. :)

• 14.8.2012  00:29

Muzikály nebyli nikdy v mé oblibě. Je pravda, že si s tím tvůrci dali rozhodně hodně práce, ale hold já na tyto filmy opravdu nejsem. Ale pár pasáží bylo opravdu dobrých, ale zase u některých se zbytečně zpívalo a dalo se to spíše odříkat slovy.

• 14.8.2012  00:27

Pegg a Frost se začínají stávat známějším duetem Spencerem a Hillem (ne tak doslovně), ale mají k tomu ještě hodně daleko. Zombie-komedie byla pojata z dobrého úhlu, začátek byl poměrně chaotický, ale postupně jsem se do toho dostával. Některé pasáže se opravdu povedli, škoda smutnějšího, ale alespoň realističtějšího konce.

• 14.8.2012  00:25
    Pan Nikdo (2009)

Jsem rád, že se produkce a režie neujmul nikdo z USA, protože jinak by z toho byl jeden velký guláš. On je to v podstatě sám o sobě, ale takhle je alespoň dostatečně snesitelný. Pan Nikdo je velice záhadný film, kde se řeší život v podstatě jen jeho ve třech různých formách (s třemi jinými ženami). Někdy jsem se ve filmu ztrácel, ale myslím, že kdybych se na to podíval vícekrát, udělal bych si dostatečný obrázek na 5 hvězd, ale takhle to je za velice dobrých 4.

• 5.8.2012  23:22
    Goon (2011)

Chtěl jsem to vidět z důvodu, že zde hraje Seann William Scott, tedy bláznivý herec, kterého mám opravdu rád díky tomu, ale bohužel jsem se nedočkal jeho "pravého já". Slušný, uhlazený a stydlivý, to je on v tomto filmu, ale na druhou stranu mi to zas tak nevadilo, protože to rozhodně nebyla špatná podívaná.

• 5.8.2012  23:19

Zatím nejlepší komedie tohoto roku! Parádní herecké výkony, ale hlavně nejlepší pasáže, když se poznávají stavy drogy, kterou jednou použijí. Těch 5 minut jsem se opravdu nejvíc nasmál. Ale tohle naštěstí není jen tak nějaká komedie (jako většina ostatních), protože vyplývá z už dlouho známého seriálu, který byl dramatem, takže hodně příjemná změna (viz. Johnny Depp).

• 2.8.2012  00:37
    Tess z rodu D'Urbervillů (TV seriál) (2008)

Rozumný anglický seriál poměrně nudného tématu. Některé pasáže nutili člověka usnout, ale rozjezd a konec byl poměrně hodně slušný. Byl zde dobrý výběr herců, jak kladných tak i záporných, takže nechybí ani ta kvalita. :)

• 2.8.2012  00:35
    Projekt X (2012)

Inspirativní amatérský film. No popravdě, kdo by to nechtěl prožít? Je pravda, že já bych taky nebyl v hlavní představilově kůži, ale ocitnout bych se tam rozhodně chtěl. :) Jinak, co dodat? Snad jen, že je to parádní crazy-odreagovačka, na kterou se dá dívat a neomrzí. :)

• 2.8.2012  00:32

Nevím ani co mám k tomu dodat. Spíš asi jen to, že když už oznámili hnedka po jedničce, že bude dvojka, tak to asi ani tu jedničku neměli točit anebo to spíš dát naprosto jiným režisérům a ti by to možná udělali líp. Opravdu velká nuda! Je mi zde opravdu Cage líto, že se k tomu "musel", ale hold co naděláme. Musí si napravit reputaci něčím jiným, tohle byl prostě propadák. Jedna hvězda je za propracované efekty, které byli už konečně hodny Ghost Ridera!

• 2.8.2012  00:27
    Dexter (TV seriál) (2006)

Dextrovi jsem nikdy nevěřil. A jakou chybu jsem udělal! Donedávna jsem si myslel, že se jedná o krimi, kde Dexter je nějaký komisař, omyl se stal, ale já jej naštěstí napravil. Neviděl jsem seriál, který by mě i po tak dlouhé době neomrzel. Nejedná se jako podobně u Ztracených, že ke konci to už prostě nešlo! Zde je to právě že naopak. Když jsem si myslel, že první sérii s Vrahem s chlaďákem nikdy nic už nepřekoná, tak to jsem nevěděl o Trinitym nebo Vrahu soudného dne. Prostě opravdová řežba. Rozhodně nejlepší postavou je samotný Dexter, nebo-li vrah-úchyl (podle prvních dílů to tak vážně vypadalo! :D), ale jinak i zbytek detektivů není rozhodně k zahození a každý si zde najde svou oblíbenou postavu. Jsem rád, že jsem se jednou konečně k tomuto seriálu rozhodl a rozhodně jsem nelitoval!

• 2.8.2012  00:21
    Živí mrtví (TV seriál) (2010)

Zombie filmy a ostatně i horory na tyto žánry jsem neměl nikdy příliš v lásce. Bylo to způsobeno tím, že postrádali něco, co dává smysl a dalo by se to i praktikovat na skutečném světě. Vše ale změnil nejprve film Já, legenda a pak tento naprosto dokonalý seriál. Jeho hudba, herci, prostředí, napětí, původ, způsob nezná hranic. Z původní mini-série se prostě musel stát televizní hit! Vůbec mě nevadí, že zde nejsou detaily přesně podle komiksu, ale základní kostra a struktura děje je v podstatě na správném místě, akorát je hodně obohacena. Třeba postavu Daryla nebo třeba Harshlovu farmu jsem si naprosto zamiloval. Všichni herci plní a hrají to co mají, tak prostě všechno klape. Kdybych to sledoval postupně v televizi, tak bych asi nevydržel to čekání na další díl, naštěstí jsem to sjel pěkně v kuse a rozhodně se to vyplatilo. Teď jen doufám, že naprosto nejlepší konec 2. série odstartuje ještě lepší začátek 3. série. Podle trailerů to tak rozhodně vypadá.

• 2.8.2012  00:15
    Nutné k přežití (TV pořad) (2006)

Bear Grylls je v mých očích komik, ale komik, který do všeho jde. Nikdo o něm nepřestanou být vtipy (jako o Chucku Norrisovi), ale jeho kousky jsou někdy opravdu k pokukání. Škoda jen, že někdy k přežití dělá takové nechutnosti, že musí být určitě někdy někomu dost blbě z toho, co dělá. :D

• 2.8.2012  00:13
    Experiment (2001)

Dalšímu německému filmu se už moc u mě nedařilo. Experiment je fajn film na logiku a přemýšlení o logice těch, kteří vykořisťují, a kteří jsou vykořisťováni. Jako každý jiný, tak i tihle toho využili a využili to tak, že se to až zvrhlo. Dostal mě třeba fakt, že to byl dobrovolný projekt, takže ten kdo tam mohl jít, mohl od projektu kdykoliv ustoupit. Zajímavé potom bylo, že když někdo chtěl odejít, tak mu odpověděli: ,,my si to rozmyslíme a dáme vám vědět", prostě vězení, jak po držené, tak i pro dozorce. Kdyby konec nepostrádal více reálnosti a bylo by to nějak vysvětleno, zvedl bych ještě jednu hvězdu.

• 1.8.2012  23:59
    Náš vůdce (2008)

Perfektní myšlenka diktátorského systému. Stačí mi jenom, když si vzpomenu, jak na začátku všichni tvrdili, že taková diktatura jako byla za doby Třetí říše již nelze nastolit. A ono se to přeci (skoro) stalo.A toto bylo způsobeno jen hloupou počáteční chybou, která kdyby se nestala, tak by se možná nic takového nedělo. Nejvíce mě zaujali jednotlivé postavy, jeden normální klučina, jeho baba posedlá svou pýchou, další týpek, co byl na Vlně závislý. Parádní požitek ne-hollywoodského vzniku.

• 1.8.2012  23:56

Oprvadu jsem nečekal, že by Daniel Radcliffe něco jiného dokázal zahrát než Harryho Pottera. Tímto se sice určitě nezbavil své role Pottera, ale rozhodně oslnil a dokázal mi, že dokáže hrát a to opravdu. Je to velice povedený horor, který si na nic nehraje. Není originální, ale ani staromódní, klasické lekačky nechybí. Dobrý horor (v poslední době hodně ceněný).

• 1.8.2012  23:53

Zřejmě až v tomto filmu mě Simon Pegg přesvědčil o mém údivu, proč je tak oblíbený. Nevím proč až teď jsem si toho všiml, ale on je to opravdu parádní herec v komediích, připomíná mi Justina Barthu (Lovci pokladů nebo Hangover). Už jsem si ho poprvé všiml v Mission Impossible 3, ale přesvědčil mě až ve čtverce. :) Prostředí tohoto filmu je dobře vybrané, starý (mladý), dobrý mazák, který je policista, působící jako profík. Jediné jeho využití je na zapadlém venkově, kde si nikdo nedělá starost ze zákona, prostě idilka.

• 29.6.2012  18:00
    Kronika (2012)

Amatérské filmy se tento rok hodně rozjíždí a získávají na popularitě, ale v tomhle případu se nedá mluvit o žádném zázraku. Programátoři se zde opravdu vyřádili a samé jejich filmové triky byli opravdu parádní (no takovej pohled v oblacích a házení si s míčem, no kdo by to nebral? :)), ale zbytek je jedna velká fraška. Herci nejsou příliš dokonalý (sice to má působit jako že to jsou kluci, kteří nikdy nestáli před kamerou, ale i tak je to děs) a zpracování toho, jak získají a využívají své superschopnosti není na nijak valné úrovni. je sice pravda, že kamera se celkem vychytala, ale to co je před ní není zas až tak úchvatné.

• 29.6.2012  17:56
    Zločin (TV seriál) (2011)

Bohužel detektivní seriály se mě nikdy moc nelíbili, tak hold i tento u mě neuspěl. Shlédnul jsem první tři díly a hned jsem usoudil, že tohle by nemělo cenu. Je pravda, že zpracování je opravdu dobré, herecké obsazení dostačující, ale ta jiskra seriálu tomu rozhodně chybí.

• 29.6.2012  17:53
    Tekken (2010)

Opravdu nepovedený film podle tak úžasné hry na PS jako je Tekken. Zde bylo všechno tak příšerné, že se to nedalo vydržet. Kdyby alespoň byl ten finální souboj trošičku víc domyšlený, tak bych tu jednu hvězdičku klidně doplnil, ale tohle se opravdu nepovedlo. Jen prosím, ať už nedělají dvojku či nějaký remake, to už by byla opravdu větší ztráta času!

• 29.6.2012  17:51
    Sucker Punch (2011)

Muzikál a akční film v jedno, to nemůže jít dohromady přeci. Možná že by to šlo, ale zde to opravdu nešlo a nenapravili to ani hlavní herečky. Kdybych k tomuhle filmu nebyl donucen, tak bych se asi na něj nikdy nepodíval, ale co nadělám. :)

• 29.6.2012  17:48

nejpříjemnější romantická komedie, kterou jsem kdy viděl! Opravdu parádní herecké obsazení a skvělý děj, který se různě proplítal. Kdybych se na to nedíval někdy na jaře, tak by to byl ideální film na období zimy. Kéž by se dnes točili podobné filmy...

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16