Paldiny

Esquizzi de

okres Topoľčany

<< předchozí 1 2 3 4 16 31 46 61
    • 17.5.2020  14:07
    Knick: Doktoři bez hranic (TV seriál) (2014)

Luxusná záležitosť z dôb, kedy sa kokaín bral za anestetikum a na psychiatrii trhali zuby, lebo škodia mozgu. Dr. Thackery je navyše toľko presvedčivý, že na neho nikto nestíha. Ako náhle to dovolí, začnete si všímať aj osudy iných postáv. Od tohto momentu seriál kladie väčší dôraz na jednotlivé príbehy. Či je to na škodu, nech posúdi každý sám. Druhá séria začne vlažne a so 6-7 dejovými linkami, v ktorých som sa spočiatku strácal. Lenže oplatí sa počkať, na ich pozadí sú počiatky dnes už bežných praxí a zakázaných činností. Veľké plus za deštruktívne finále. S01 - 80%, S02 - 70%

• 2.5.2020  07:25
    Peklo (2003)

Zlé filmy z väzníc nevznikajú, ani tie béčkové. Aj oproti iným mlátičkám je tu niečo na viac a to v pozitívnom (vývoj postáv) aj negatívnom slova zmysle (trápne spirituálne zjavenia). Vo výsledku ale stále dobrý Van Damme!

• 17.3.2020  19:56
    Průrva (1990)

Je to lacné až beda, tiež sa tam rozoberajú staré pálčivé témy o mutácii, krížení a biologických zbraniach, ale ono to nevadí. Tá béčková roztomilosť je v takomto type filmu vždy vítaná. Tu jej konkrétne napomáha šíriaca sa infekcia v ponorke, slušné maskérske výtvory mimo nej a stále narastajúci bodycount. Striedme hodnotenie dávam potom iba preto, že všetko tu má len veľmi krátku trvácnosť a ja si za pár dní už na väčšinu toho dobrého asi nespomeniem.

• 16.3.2020  19:43

Neuveriteľný zlepenec scén akých pochod sa nedal predvídať. Ako inak nazvať to, keď človek čaká, že film už čakajú titulky a on má pred sebou ešte hodinu života a ďalších päť zvratov. Dôležité plus, že sa Jason v tom miš-maši neutopil a vytrvalo strúhal jeden frajerský pohľad za druhým a k tomu predvádzal kúsky, že by to ani Chuck nezvládol lepšie. Už chápem jeho angažovanie do F&F, v tomto svete ignorujúcemu všetko reálne sa vážne nestratí. Čo mi na Meg vadilo, tak jeho škaredá korektnosť, v mori sa plahočí cez dvetisíc dovolenkárov, hlava na hlave a to dvadsať metrové hovädo neublíži snáď nikomu, teda aspoň do kamery to tak vyzeralo. Ešte pár dialógov, zvlášť tých rozlúčkových bolo peklo, ale s tým sa dá pri komerčne ladených hororoch asi počítať. Teda, hororoch, o tento žáner sa film sotva opiera, skôr ide o odľahčený popkorn s malým posolstvom nad akým Greenpeace uroní jednu-dve slzy a kráča sa ďalej.

• 15.3.2020  12:26

Slabý odvar slečny neznámej, ku koncu som už zaspával.

• 1.3.2020  20:53
    Cynická svině (TV pořad) (2018)

Že mu je prd rozumieť, vie, že je trápny, vie tiež, že vyzerá slizko, za to nemôže, že použije v priemere tri prirovnania na minútu, to by si mohol uvedomiť. Ale odpad! ti nedám. Za jazykové okienko v akom si preložil slovo bombardovanie do japončiny si ho nezaslúžiš.

• 1.3.2020  20:13
    Prokleté rodokmeny (TV seriál) (2017)

Viete čo zabilo Kennedyovcov, Brandona a Brusea Leeových? KLIATBAÁÁÁ! A teraz vám niečo prezradím, kto číta tento komentár, zomrie v 32ke strašnou smrťou. Ak ste už 32 mali, tak si vás to počká v 64ke, 96ke alebo 128ke.

• 28.2.2020  22:06
    Sviňa (2020)

Počul som hlasy, že film prekrúca realitu, stavia na konšpiráciách a z väčšieho počtu charakterov si vystačí s menším počtom postáv. A ja hovorím, že mi to nevadí. V prvom rade hľadím na film a posolstvo aké chce zdeliť a obe Solčanská zvládla na výbornú. Už pri únose exprezidentovho syna som v nej bádal potenciál, tu prišla s ešte konzistentnejším výsledkom. Zapadli v ňom herci, kde už kasting vyšiel na jednotku, fungovali dejové linky, ktoré si spočiatku kráčali každá zvlášť, aby sa neskôr spojili v jeden tučný celok a na úrodnú pôdu padlo aj filmárske uchopenie aké patrí do 21. storočia. A či Don Roberto prekotil 14tku alebo nie, nie je už toľko podstatné. Ten hlavný odkaz a zrkadlo, aké film stavia do pozoru, je presné a myslím si, že nedôjde na situáciu, aby sa človek nakoniec nezamyslel nad tým, či sú nebezpečnejší kravaťáci, "úspešní podnikatelia", alebo tá svätá garda, ktorá sa už stihla voči filmu odvolať. Možno by mal niekto hlavnému pastorovi povedať, že treba zažalovať aj Hollywood, veď už Krstný otec III ukázal na cirkev, ako na tú najväčšiu mafiu.

• 12.2.2020  20:35
    Oscar 2020 (TV pořad) (2020)

Svojim spôsobom môžme byť radi. Keby Joker Phoenix nepremenil svoju reč na apel k rovnoprávnosti a slušnému zaobchádzaniu s prírodou už v Oscaroch ani niet zmienky o témach aké tam nepatria. Tento ročník bol ale všeobecne hluchým a slepým, kde zaujalo/naštvalo máločo. Inovatívne ani svetoborné som v ňom nenašiel nič a to orchester dirigovala žena, iná zas vyhrala sošku čoby skladateľka a 24 nominácii si strihla dovtedy ignorovaná streamovacia služba. Ani to nepresvedčilo divákov, aby si ročník č.92 čo i len zapli a dovedna ho sledovalo 26 miliónov divákov, a teda historické minimum. Hudobné čísla boli zväčša zabudnuteľné, otváracie muzikálové len teatrálne a nikdy by som nečakal, že ma z letargie preberie až Eminem akého energia, možno nostalgia dodala večeru toľko vítanú šťavu. Skladbe tiež predbiehal celkom pekný zostrih soundtrackov z dôb minulých. Celkom sa vydarilo ešte lingvistické kolečko k Frozen 2, kde sa rozospievalo niekoľko dabériek vo svojich jazykoch. Čo ma dlhodobo na udeľovaní plešounov neberie sú trápne pokusy o vtip z úst hostí, tu som ich prežil v zdraví a zvuk stlmil len pri dvoch sliepkach, ktoré odovzdávali ceny ku kostýmom a výprave. Pri ďakovných rečiach sa mi tiež zväčša neotváral nožík aj keď som si počas štvrtej reklamy (mimochodom bolo ich 14) musel skontrolovať či som náhodou neprešvihol deň matiek. Rozosmiali kočky z malinového hitu Cats, otrávil Elton akému by som tie večne oblizujúce pery najradšej prilepil o čelo a pobavil Kórejský režisér, ktorý každým ďalším výstupom na pódium si sľuboval ďalší a ďalší drink, čím sa ku koncu ceremoniálu pomaly blížil k alkoholizmu. K prenosom - TV Doma sa tento rok na to vykašľala a tak som presmeroval zrak na ČT2, kde to prekladatelia zvládli. Boli zrozumiteľní, sem-tam nadhodili zaujímavosť k filmu/celebrite, sem-tam spoiler aký si mohli odpustiť, nekoktali, nebreptali, teda raz sa im podarilo, keď chceli “oplodniť kávu“. Pri už spomínanej spŕške reklám som skúsil aj iné prenosy, kde na ORF bežalo štúdio akému som vzhľadom na rečovú bariéru prd rozumel, tak mi cez pauzy robila spoločnosť PRO7. Tam počas prestávok vytrvalo frčal trailer za trailerom nominovaných kúskov. A prečo tak málo píšem k filmom? Tento rok som nemal žiadneho favorita aj keď obľúbencov bolo v hre viac.

• 3.2.2020  20:58

DeepStar Six nemá Oscarové triky Priepasti, tiež jej chýba luxusné obsadenie čo sa v ten rok ponorilo ku vraku ruskej lode Leviathan, ale nedá mi, mňa jej ponorková misia bavila najviac. Možno to bolo početnou zostavou postavičiek, ktorých charaktery by vydali na seriál, možno zvedavosťou aká spolupracovala s režisérovym prianím zostať v napätí a možno príšerkou čo nevyzerala vôbec smiešne. A že film stál skromných 8 a nie 24 či 70 miliónov? Toto nie sú rozhodujúce faktory a popravde, keby tvorcovia stopli film skôr, čím by nechali odplávať happyend, som možno ešte štedrejší.

• 25.1.2020  20:51
    Leviathan (1989)

Americkí filmári to s tou averziou voči Sovietom mysleli vážne, chudákom červeným ešte aj národný nápoj odpálkovali čoby kontaminovaný výgrc, po ktorom vám najskôr začne byť zle, potom chladno (odkaz na studenú vojnu nesmie chýbať) a všetko to končí premenou v dačo chápadlové, slizké a najmä krvilačné. Ale netreba sa obávať, proti stojí celá plejáda známych tvárí, ktoré najskôr počítajú straty a divák čaká v napätí ako sa s problémom popasujú. No čo by to boli za Američania, keby nevedeli ako naložiť s nebezpečným parazitom. Veď kto iný má toľko medzigalaktických skúseností. Tak prečo nie tento raz s hláškou na perách a karbobrúskou v ruke. A čo na to Rusi? Tí odpočívajú na dne mora a Gorbačovovi nechýbajú.

• 18.1.2020  21:20

Jeden nový prvok, jedna stará deštrukcia a medzi tým desivá predstava ako poľudštený Terminátor prebaľuje plienky, miesto záchranných misií posiela SMSky a spred rodinného domu vysedáva na záhradnej stoličke. Už chápem prečo Skynet vyhlásil ľudstvu vojnu. Ďalší reštart by mohol zaplatiť Netflix a ten ďalší Disney.

• 14.1.2020  21:34
    Pád anděla (2019)

Opäť výborné pokračovanie a ani mu nevadí ľahšia peňaženka. Ba naopak, nevidno to, streľby a výbuchov je tu dostatok, nechýbajú naháňačky, ale čo je zásadné, ten film sa vie oprieť o zaujímavý príbeh. V ňom čakajú dva dejové twisty, jeden som odhadol, druhý už nie a čo ma prekvapilo, mal som obavu o zdravie bodyguarda Butlera. Teda prvú polovicu, kedy sa dopoval tabletkami aj tak ho potácalo, tú druhú už to bola tá stará známa šelma po akej môžete hádzať aj granáty a on si vás i tak počká pri helikoptére. A ešte tá oddanosť, kto by ho nemal rád, kto by mu nefandil.

• 13.1.2020  11:20

Film je o konfrontácii dvoch mužov, ktorí v jednu chvíľu zápasili o vrchol nezdolanej hory a tak medzi rečou ešte o tú istú ženu. Film ale na papieri vyzeral asi lepšie. Len neviem či to bolo jednotlivými scénkami, chýbajúcou hudbou aká sa objavila až v závere, či postavami, ktoré z ničoho nič prichádzali a odchádzali a to iba preto, aby nakoniec vytvorili pôdu pre zvrat. A ten bol najlogickejším vysvetlením ich prítomnosti, a preto sa dal očakávať. Na trojec to ale myslím si vydá, veď naraziť na neamerický dobrodružný film, kde je hlavnou záporačkou nedostupná ľadová mrcha nie je zas tak častý jav.

• 12.1.2020  20:09
    Annabelle 3 (2019)

(Pred)posledná scénka zlá, ako zo Stratených duší. Dianie predtým však výrazne lepšie a to aj bez deja. Ono sa tam vážne toho moc neudialo, zvedavosť prebudí vo Warrenovic sídle snáď polovicu inventáru a zrazu zvončeky cengajú, mince sa kotúľajú, vlci zavíjajú. Žiadna iná zápletka ani zvrat z toho nekuká, sem-tam sa objaví iba humor, no väčšinou to istí husia koža z celej plejády nových prízrakov a tie dokážu nervy našponovať.

• 10.1.2020  12:41

Mne sa druhá Mačeta páčila viac ako tá prvá. Vďaka asi tuctu zvratov som sa nenudil, krvavo sa mašírovalo takmer celý film a aj obsadenie sadlo viac. Do tretieho dielu mi tak stačí pridať ešte viac krvi, čriev a kozy v bezváhovom stave.

• 6.1.2020  21:12

Akýže to rozdiel, keď sa blbý scenár neberie vážne. Útok na hlavy štátov, čo si do Londýna odskočili na štátny pohreb, je ešte s kamennou tvárou. No i napriek očividne počítačovým deštrukciám sa boom efekt dostavil. Ale ako sa bodyguard Butler v londýnskych uliciach rozkuká začína tá správna zábava. Nechýbajú hlášky, pridáva sa aj prezident, nechýba nabušená akcia, znovu si zastrieľa aj prezident a čo je dôležité Mr. USA nemá v záujme brať rukojemníkov. Butler sa tu skrátka s nikým neserie a strieľa, sadisticky reže-bodá a granátmi mašíruje teroristov každého druhu a vôbec ho netrápi či ide o po zuby ozbrojeného pešiaka alebo administratívnu krysu so ZŤP preukazom. Odbachne každého. A či onú nasrdenosť do filmu dostala naštvaná Amerika, alebo ten iránsky rejža mi je v podstate jedno.

• 6.1.2020  14:13

To je tak, keď si adoptujete dieťa a potom rozmýšľate či by vám nebolo lepšie bez neho. Zaujímavý film, ktorého denná rutina by sa mohla odohrávať aj u vašich susedov. A takéto napohľad obyčajné príbehy majú v sebe vždy veľkú silu, keď sa ich chopí schopný štáb so schopnými hercami. Film nás stavia pred zásadné otázky, ktoré môžu viesť a vedú ku konfliktom a tie zas smerujú do rodinnej krízy a s tou sa každý jeden člen vysporadúva po svojom. A tam niekde korení pointa filmu, ktorá hľadá riešenie v súdržnosti a úprimnosti. Film by som si vedel predstaviť aj bez happyendu.

• 5.1.2020  23:12

Podobné filmy o outiseroch môžem a aj pri tomto musím prikývnuť, že Američania si skrátka svoje veľké chvíle archivovať vedia. Miracle je výborne vyskladaný, poctivo natočený a najmä retro príťažlivý. Možno až tak, že som ho tipoval na rok výroby 2015 a za režijným kormidlom odhadoval precíznosť Rona Howarda. I keď som tušil, že tomu asi tak nebude. Veľa spravila aj charizma spoľahlivého Kurta Russella. Preto jediné čo ma pri sledovaní zamrzelo, že je náš filmový priemysel taký krpatý a podobných látok sa sotva raz chytí. A je to škoda, pretože ani tie hokejové zázraky sa rokom 1980 neskončili. Kluci z Nagana či ich bratia od Göteborgu by o tom vedeli rozprávať svoje.

• 5.1.2020  17:38

Rozmýšľam, aké by bolo fajn, keby ľudstvo už odpočívalo v pokoji a príšerky si to rozdávali bez jeho prítomnosti. A síce mi najskôr prišlo zaujímavé snažiť sa pochopiť zmýšľaniu Lorry Warrenovej, ktorá chcela obnoviť rovnováhu sveta tak, že prebudením príšer vyhubí trištvrte vlastnej rasy. Ale každým ďalším jadrovým výbuchom mi bolo počínanie ľudstva čoraz viac na obtiaž. Mňa skrátka rušila všetka tá odolnosť voči radiácii, ktorá im pol filmu doslova vybuchovala pod zadkom, rovnako schopnosť na seba natrafiť v meste o veľkosti západného Slovenska, či v jeho ruinách tak náhodou nájsť stratený ovládač. Zvlášť vtedy, keď viem aké ťažké je nájsť kľúče od auta alebo v Tescu stratenú polovičku. Miesto dialógov a ľudí všeobecne mohli dať priestor obriemu pavúkovi, mamutovi či všetkým tým prerasteným jašteričkám, u ktorých si Godzilla potrebovala vydobyť rešpekt. A že by mal film len 90 minút? Why not, keby to bola pecka a ešte v originálnom balení.

• 30.12.2019  13:42

Vážne som sa schuti zasmial (autogramiáda, hlásenie pilota, volanie o pomoc..), je tu veľa vtipných situácií a detailov, ktoré sa oplatilo si všimnúť. Štvrtý film od louisianských lesov je ale trochu iný, nemá metalový otvaráčik, má potitulkovú scénu a medzi tým rečou satiry poukazuje na všetko dnešné, počnúc víkendových hviezdičiek talk show, samozvaných veľkých blogerov a marketérov snažiacich sa vytiahnuť z tej najtragickejšej udalosti aj posledný dolár. Mám pocit, že duchovný otec série mal už plné zuby toho čo videl v šoubiznise a takýmto spôsobom nahromadenú pachuť chcel zo seba dostať von. A myslím, že sa mu to aj podarilo. Nielenže prekvapil fanúšikov tým najoriginálnejším spôsobom, ale dokonale mu vyšlo si vypestovať odpor voči každej jednej postave. Pochybujem, že som bol jediný, kto im prial pomalú a bolestivú smrť. Výnimku tvoril iba Aziat, ktorý v bitúnkovej tetralógii hral doposiaľ v každom diele, no až teraz si postavu zopakoval. Prečo potom iba za tri? Nebudem klamať, keď poviem, že mi mlžný opar plný dusna, blata a munície prišiel o čosi bližší.

• 29.12.2019  22:53
    Hatchet III (2013)

Keď sa zakrvavená Marybeth so skalpom v ruke ocitla na policajnej stanici a tí zmobilizovali arzenál, že by si s ním vystačil aj Cameron, som sa pocitovo ocitol na LV-426. Tretí Hatchet pod novým režijným dohľadom ponúka presne tie ingrediencie aké mi chutia najviac - hlučnú akciu a mäsiarčinu toho najhrubšieho zrna. Nonstop fuckujúca jednotka sa neserie, páli do všetkého, aj ľudí z vlastných radov, Viktor sa neserie, trhá na kusy ženy, mužov bez rozdielu a Green, ten sa už vôbec neserie a do nekorektnej zábavy prináša aj spoločenskú kontroverziu, ktorá by pohla žlčou celej africkej komunite na americkom kontinente. A tam niekde sa objavuje jedno z prekvapení aké spomína George S. Jediné čo som nepobral, bola operácia “vezmi popol do ruky“, ale zas chápem, zabiť niečo, čo má viac životov ako mačka a rovnako životov ako Voorhees si žiada aj neotrelé a možno trochu bizarné spôsoby zabitia. Teraz už friško rekonvalescencia a šup do 4ky.

• 29.12.2019  20:12

Ak už Tromáci musia spievať, tak radšej v KFC. Tu sa hoši od divokého západu držali na môj vkus až moc pri zemi. I keď hovoriť pri tomto type filmov o vkuse môže pôsobiť scestne, to uznávam. Čo však bez recesie pochválim sú muzikálové čísla. Je vlastne jedno či sa spieva o koňoch, snehuliakoch alebo zajačikoch stiahnutých z kože, pesničky sú veselé, smutné, no vždy melodické. Tiež sa našlo dosť šibnutých momentov, ktoré rozosmejú. Ostatok klasická Troma, na pohľad lacnota, že keď neviete do čoho idete, film vypínate, herci, že by ich zamestnali len v Rumunsku a na Jojke a tá hlavná postava s plnofúzom si cez pauzu kľudne mohla odskočiť na natáčanie Rasputina. Takže iba na vlastné riziko.

• 29.12.2019  14:28
    Jumanji (1995)

Triky mali ešte pár rokov počkať a ja naopak pár rokov meškám, ale inak do pohody. Film má náboj, príbeh nie je iba urážkou a hlavne sa neutápa v trápnostiach aké sú rakovinou dobrodružných rodinných komédií po roku 2000.

• 28.12.2019  21:09

Hotový kódex zlých a príšerných rozhodnutí, pričom tým najhorším nebol vznik filmu, ale nulová súdnosť tvorcov. Netuším či boli tlačení sponzormi k obsadeniu podaktorých beztak zbytočných rolí, no ak by sa aj vystrihlo to peklo z horného poschodia, stále by zostala prsatá obluda Bára, opulentné tanečné kreácie a horda uvrešťaných štrbavých mrňúsov, ktoré vytlačili niekdajšie nosné postavy mimo dej. Len miestami to fyzicky nebolelo, lenže ani tam film nefungoval pre herecky neprítomnú Annu. A ak sa aj snažil o nejaké bočné príbehy, nedokázal som ich cez všadeprítomnú trápnosť zachytiť. Rovnako tak mi nešiel do hlavy technologický progres akého som bol svedkom. Aby ste to správne pochopili, časový rozdiel medzi druhým dielom odohrávajúcim sa v sedemdesiatkovom socializme a tým tretím je osem rokov a tu už sa veselo surfuje po nete a fotí telefónom. Až sa bojím dať tomuto “zázraku“ odpad.

• 27.12.2019  23:25

Úvod s črievkom ma chvíľu nechal na pochybách či sa neodkloníme iba k jednému žánru, lenže ďalší priebeh moje pochyby dostatočne rýchlo vyvrátil a finiš ma rozsekal úplne, že tam musím šľahnúť aj piatu hviezdu. Toto bol skrátka ešte väčší masaker než minule. Lenže to nie je iba o ňom, ono aj príprava a výsadok novej expedície ma bavili. K videniu tu bolo množstvo rôznych motivácii, prečo sa do bažín nová skupinka a stará známa vydávajú, narátal som dohromady päť dôvodov. Navyše nám pán Washington prezradí o Viktorovej minulosti dosť na to, aby som pochopil prečo "sloní muž" vyzerá ako vyzerá. Ba čo viac, pri scénke s plešatou pani Crowleyovou som vyslal do pozoru všetky chlpy na tele. A čo ten finiš? To bola kapitola sama o sebe, napínavá, brutálna s jedným originálnym mordom za druhým. Zvlášť oceňujem vyrovnaný pästný duel s motorkárom, ktorý síce vopred poznal víťaza no priniesol do čvachtavých jatiek trochu iného korenia. Jednoducho pecka aká ma ku koncu nechala bez dychu.

• 27.12.2019  20:48
    Hatchet (2006)

Škoda, že sa Green neukázal skôr, mohli mu zveriť AvP a my sme dnes nemuseli touto značkou pohŕdať. Hatchet a jemu podobné filmy by preto malo chrániť Unesco. Ide totiž o filmárčinu z čírej radosti pre fanúšikov, ktorí z nej budú mať radosť a to sa počíta. Veď tento režisér aj v tak mladom veku dokázať skĺbiť snáď tri hororové subžánre a popritom ešte strúhať odkazy na iné kulty osemdesiatok. Tak sa schválne započúvajte do melódie, keď sa výletníci rozhodnú šľapnúť Viktorovi do úsmevu. Takže do ruky kalkulačka a poďme rátať, vrážd tu bolo dostatok, boli brutálne, ich hnijúci vykonávateľ kapacita, kôz ako na salaši, nechýbala atmosféra ani istý druh nadhľadu a podaktorým nehercom sa dokonca podarilo votrieť do priazne. Čo viac si priať?

• 23.12.2019  11:59

Všetci tu chvália výkon pána Menšíka, ale on bol skutočne iba hladný :) Rozprávka o Ruženke ale pekná, mňa bavil aj vo svojej podstate odvážny Kraus, ktorý si to neváhal rozdať aj s medveďom a toho hral zas len ten hladný Menšík.

• 19.12.2019  10:08

Pozerám, že okolo sú pripomienky, no ja to mám opačne a z tejto trilógie mám víťaza jasného. Aj napriek tomu, že som predošlé dve kapitoly videl iba v kine, mal som pocit, že postavy poznám a to sa vždy ráta. Infantilnosti sa objavujú iba v náznakoch, stará garda v cameo roliach nepôsobí rušivo a konflikt? Ten vrcholí aj vďaka vrcholiacemu vzťahu dvoch postáv, pri ktorých nie je isté, či to neobrátia na opačnú stranu. Možno i preto stále prepierané obetovanie sa a viera v nádej nepôsobia trápne a jediné pri čom som nadvihol obočie bol prvoplánový zvrat so špehom na palube a ďalší apelujúci k novým babičkám a dedkom. Ale to už do tohto sveta akosi patrí a nech je akokoľvek veľký a rozvetvený do rôznych galaxií nezabráni tomu, aby zakaždým na seba nenatrafili viac či menej vzdialení príbuzní. V súčte ale progres, teda hlavne po tej parodickej blbosti od minula, ktorá ma až rozčúlila. Tu ma nerozčúlilo nič, dokonca ani akési pripité indivíduum, kotúľajúce sa schodmi kinosály.

• 16.12.2019  21:29

Vhodné pre tých, ktorí potrebujú vygumovať po ťažkom dni. Viac od toho asi čakať nejde a dvojriadkový obsah to tak trochu podčiarkuje. Ale kašľať na to, nejako ma najnovšia Bay(k)ovina neiritovala a že si zajtra budem pamätať len zmazanie Florencie z kultúrneho zoznamu Unesco a obrí magnet čo si pohadzuje ľudí ako bábky mi je jedno. A viete čo, ak na film zas niekedy narazím, možno ho neprepnem a skúsim zistiť či skutočne neponúka aj niečo iné ako len načančaný videoklip.

<< předchozí 1 2 3 4 16 31 46 61