pekas

okres Rychnov nad Kněžnou
"dělám do počítačů" : )

<< předchozí 1 2 3 4 12 22 33 43
    • 17.6.2015  17:35

To co platilo o první části, platí i o druhé. Majka z Gurunu proti tomu byla skvost :-) 50%

• 2.9.2006  01:32

Jasně nejlepší Asterix a to mluvím o dabované verzi. Ten je asi nejvíc zaměřen pro královskou zábavu dospělých. U Osirise a Ápise jsi kočička!

• 18.2.2007  09:33
    13 duchů (2001)

Nedívám se na horory, protože se mi nelíbí. Na tento jsem se díval a líbil se mi. Možná právě proto, že to asi není úplně typický horor. Rozhodně na pomezí čtyř a pěti.

• 31.7.2016  11:36

Jasně, je to opět jednostranná americká agitka, ale když je to udělané tak koukatelně, odpouštím tomu snad vše. Délka vůbec nevadila, občas malinko nepřehledné, ale ano, je to dobře natočená zábava a u mě zafungovala. 82%

• 7.2.2016  10:43

Pro nás vcelku neznámý kus našeho kontinentu a evidentně je to škoda. Protože tenhle film vypovídá pěkně o kusu jejich beznadějné historie. A jako válečný film je velice kvalitní. Takže proč ne plný počet? 86%

• 30.4.2014  19:04
    1984 (1984)

Tak já si s dovolením tentokrát zkusím proti proudu. Téma je jistě silné. Ale hodnotíme snad film? Tak to žádná velká raketa zase není. Kromě bobra Suzanny Hamilton a hudby Eurythmics, obojího tam bylo překvapivě pomálu, to žádný mimořádný zážitek pro mě nebyl. 35% a už vím, proč je ten film tak málo profláknutý.

• 12.4.2014  23:27
    2 zbraně (2013)

Tenhle černošskej MothaFucka styl mi rozhodně u tohohle filmu neseděl, ba přímo vadil. Ale jinak solidní akční krimi, komedie to rozhodně nebyla. Scénář dobrej, zápletka dostatečně čitelná a netuctová. Suma sumárum na čtyři hvězdy, ale mohlo to mít i navíc, kdyby byl styl trochu jinak udělanej. 73%

• 22.3.2015  15:08

Nudné to bylo. Je to sice klasika, ale filmové zpracování nebylo zábavné. Průměr z úcty k p.Clarkeovi. 50%

• 5.4.2010  15:21
    2012 (2009)

Efektní a velkolepá ubohost. Jako parodie by se to možná dalo, ale jako vážný film je to směšné.

• 9.9.2018  12:26

Ačkoliv je nejpodobnější starému Blade Runnerovi, asi nejslabší ze tří krátkých filmů. Ale i tak potěší a navnadí. 75%

• 13.9.2012  23:04

Velice příjemné překvapení. Očekával jsem průměrnou komedii, dostal jsem nadprůměrnou. Hlavní hrdinové byli nečekaně dobří, stejně tak fórky. 75%

• 26.11.2017  10:14

Je to blbost, ale dobře se mi na to koukalo. Takže pěkné silné 4 hvězdy. 80%

• 26.12.2016  09:40
    38 (2014)

Velice povedený dokument. Nejsem až takový hokejový nadšenec, abych vnímal ještě zahraniční hokejisty. Takže zde jsem se dozvěděl o Pavlovi snad vše podstatné. A formou citlivou, pozitivní. Díky za to. 85%

• 3.1.2016  11:55
    47 róninů (2013)

Pěkné samurajské fantasy. Vadila mi však angličtina a pak taky to, že východní filmy bývají akčně lepší. Takže na plný počet to nemá, ale silnou čtyřku tomu klidně dám. 79%

• 10.12.2007  17:46

Solidní romantika s originální zápletkou. Kdyby ta Drew pořád nekřivila hubu!

• 17.11.2008  15:44
    96 hodin (2008)

Ten film měl hodně slabin. Blbá dcera, blbá matka, souboje dosti nezřetelné. Ale co na tom, když je to kvalitní akční pecka, jízda, nářez! Tedy já jsem si Liama coby akčního hrdinu představit nedokázal. No, tak teď už vím, že to funguje moc dobře.

• 25.12.2008  11:00

Krásná romantika. Sice to není úplně čistých pět hvězd, ale Reese je jako vždy k sežrání a co víc si přát.

• 19.12.2009  13:01

Viděl jsem dvakrát, poprvé hlavně ze začátku člověk lekne nezvyklé animace. A v českém dabingu falešných zpěvů. Ale postupem času, pokud se přes výše zmíněné přenese, zjistí že to není uplně špatný kousek a těch pár fórků, hlavně medvědových, pohádku zpříjemní. Za pozitivní vyznění a konečný pocit zaslouží slabší čtyřku.

• 20.11.2010  16:40
    A-Team (2010)

Neeson je zářným příkladem toho, že ani v pokročilejším věku nemusíte být odepsaní a stát se akčním hrdinou. Začal ve vydařeném Taken a tady pokračuje. Opět nic moc nového co do nápadů (i když let tankem originální byl), akční záběry nezřetelné, jenže to nakonec až tak moc nevadí, protože se povedlo namíchat vše tak akorát, aby výsledek potěšil. Mezi čtyřmi a pěti. 90%

• 9.12.2015  17:29

Tuctová romantická komedie s výborným, ale možná trochu prohospodařeným nápadem. Neurazí, ale nenadchne. Čím víc nad tím filmem přemýšlím, tím víc tentokrát souhlasím se zdejšími aktuálními 65%.

• 20.2.2011  15:38

I po 20 letech vynikající zábava. To by měli vydat na stánky!

• 28.12.2006  22:20

Tak tábor je naprosto luxusní záležitost a nejlepší část tohoto dílu. Už jen kvůli němu stojí za to tenhle film vidět.

• 3.6.2012  19:32

Hezké. K syrovým dokumentům to má na hony daleko, ale je to takové barevné, pro celou rodinu. Navíc já jsem kočičí typ. 70%.

• 22.3.2016  22:01
    Agent Carter (TV seriál) (2015)

Na CSFD ještě nezjistili, že jsou ukončené dvě série. Docela rozdílné dějem. První série se rozjížděla, za tu dávám čtyři hvězdy. Druhá série mi přišla zajímavější, jen ke konci už ztrácela na dechu. Ale i tak za ni dávám slabší pětku. Kostýmní a technická stránka je osvěžující, ženám v sukních to sekne jednoznačně víc, než těm dnešním hrůzám v riflích. Obzvlášť v druhé sérii neslezou tři krásné ženy prakticky z obrazu, tak asi i proto dávám celkově pět hvězd. 81%

• 3.7.2007  17:52

Parádní akce! Damonovi to sekne i sedne. A hlavně - film má to magické něco, tu správnou souhru ingrediencí, která odlišuje dobré filmy od slabších. Velká spokojenost a zasloužených pět hvězd.

• 10.10.2015  12:51

Zápletka vcelku povedená, ale to ostatní je těžký průměr, nevyčnívající vůbec ničím. Asi vždycky není posvícení, jen mám při tom hereckém obsazení pocit promarněné šance. 49%

• 31.8.2010  18:49

Čekal jsem průměrnou Chanovku, dostal jsem průměrnou Chanovku a přece jsem nespokojený. Závěr jsem nepobral. Rozhodně Jackie natočil plno lepších filmů.

• 15.12.2013  12:39
    Agenti S.H.I.E.L.D. (TV seriál) (2013)

Po deseti dílech si už dovolím komentovat (na rozdíl od mnoha, co viděli jeden díl). Druhé Firefly se bohužel nekoná, ale rozhodně to není šlápnutí vedle. Některé díly hodně dobré, některé ne tak hodně, ale celek jde dál a tajemství postupně vyplouvají na povrch. Pocit na silnou čtyřku, ale protože Sci-Fi seriálů je jako šafránu a protože doufám, že úroveň nepůjde dolů, trochu přidávám. Jo a slečna v květovaných šatech by stála za ... 82% Po devatenáctém upravuju výš, protože se nám to hezky rozjelo a na pět hvězd už to má dávno s přehledem. Joss Whedon po lehce rozpačitých začátcích opět boduje naplno a moc mě baví. 95% Po skončení celé první série jsem zase o něco ochladl, nějak mi ta zápletka s Wardem neseděla. Vracím na 82%. Po shlédnutí celé druhé série jsem velice rozpačitý. Těch zvratů a dějových kotrmelců je přespříliš, už to není zábavné. Snižuju na 78%. Po třetí sérii mám docela chuť přemýšlet o páté hvězdě, protože jsme ji zhltli se ženou za tři večery. Ale za závěrečné --pozor spoiler-- znovuvzkříšení Warda to nechám, jak je. I když jiskření mezi Roz a Coulsonem bylo velice příjemné a nápad s jinou planetou povedený. 80% Po druhé polovině třetí série zůstává chuť přemýšlet o páté hvězdě, kdyby to důstojně zakončili, asi bych jí i dal. Ale otevřít zase děj dál? Už snad ani ne. To jste nemuseli. 85% Čtvrtá série - hodně jsem přemýšlel, zda do toho znovu jít. Naštěstí jsem se rozhodl, že ano a musím konstatovat, že po patnáctém dílu se mi zdá, že tahle série je nejlepší ze všech!

• 27.9.2017  22:17

Je to hodně mini a zdálo se mi, že za jeden standardní díl agentů se toho stihne víc, než za tehle jeden rozkouskovaný. Průměr a v porovnání se skvělou čtvrtou sérií agentů je to fakt nicka. 45%

• 5.3.2017  10:46
    Ajťáci (TV seriál) (2006)

Skvělá zábava, která mi sedla a dokážu se na to dívat vícekrát, což platí o máločem. Přišel jsem k němu až když už byl dávno skončený, vůbec mu to ale neubírá na vtipnosti. 90%

<< předchozí 1 2 3 4 12 22 33 43