Ready Player One: Hra začíná (2018)

No tak zdejších aktuálních 82% je vcelku reálných. Digitální akční vyplachovačka s úctyhodnou stopáží. Po nějakém čase se klidně podívám znovu, po pár týdnech k tomu chuť nemám. 82%

Úžasňákovi 2 (2018)

Nelehký úděl dvojky po úspěšné jedničce se podařilo překonat. Nejen, že je to opět zábavný, všestranně povedený animák, ale bavil jsem se u něj možná ještě líp, než u prvního dílu. 99%

Atomic Blonde: Bez lítosti (2017)

Tak některé souboje jsou dost brutální a povedené. To je ale z kladů víceméně vše. Za srdce mě to nechytlo, takže lepší průměr. 59%

Black Site Delta (2017)

Nečekal jsem nic, jelikož tady nebylo žádné hodnocení, ani obsah. A to bylo asi dobře. Průšvih se nekonal. Akční film o partě utajených vězňů, kteří dostanou možnost utéct na svobodu, nebo zachránit New York od bombardování 50 megatunovou jadernou bombou a riskovat při tom život. Jsou totiž vězněni na základně, kde je i řízení dronů, na které se zaměří komando placené afgánským fanatikem. Jasně, není to žádná artová záležitost, ale celkem průměrný akčňák. A se synem jsme se shodli, že to nebylo špatné. 65%

Blade Runner: Black Out 2022 (2017)

Ačkoliv nejdelší za tří předfilmů, zdál se mi nejkratší. Animovaná verze vůbec nevadí. 82%

Blade Runner 2049 (2017)

Už jen za skvělý výsledek natočení nevděčné dvojky po kultovní jedničce dávám pět hvězd. Stopáž opravdu úctyhodná se dala zvládnout bez újmy. Po dalších projekcích možná doplním. 85%

Četníci z Luhačovic (2017) (seriál)

Tyhle historické seriály nemusím, humoresky mě naprosto nebavily. Čest vyjímkám a tato je jednou z nich. Plejáda osazenstva byla velmi povedená, příběhy zábavné, atmosféra příjemná. Za mne je to na pět hvězd, bez problému. 84%

Já, padouch 3 (2017)

Na první podívání lepší, než dvojka. Narážky na 80-tky jsou super pro nás, co to zažili. Jednorožec se moc povedl. Já hodnotím vysoko. 90%