pekas

okres Rychnov nad Kněžnou
"dělám do počítačů" : )

1 2 3 4 5 12 22 33 43
    • 30.12.2017  15:33

Že by vývoj lidstva měl své nevyhnutelné etapy, které si musí projít? Pěkný díl. 85%

• 30.12.2017  15:28

Tak tady jdeme hodně do vážna a morálního dilema. Co je pro dítě lepší? Vyjímečnost, nebo splynutí s davem normálnosti. Nádhera. 90%

• 30.12.2017  15:11

Krásná ukázka, že i u tohoto odlehčeného seriálu se nebojí nastolit morální dilemata, což ho činí ještě zajímavějším. Škoda, že nerozvedli, co se stalo se zachráněnou učitelkou a jak pokračoval vývoj vztahů s Krilly.

• 30.12.2017  15:05
    The Orville (TV seriál) (2017)

Nic zvláštního jsem od tohoto seriálu nečekal. Ale jaké bylo moje překvapení, když jsem netrpělivě čekal v dalších dnech, až bude televize volná a budu si moci pustit další díly! Jasně, je to z velké části kopie StarTreku, ale taková lehčí, veselejší, nenáročnější a to mi přišlo vhod. Navíc tu hraje pro mne známá z Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D Adrianne Palicki. Hodnotím 87%

• 27.12.2017  19:38

Je to pěkný film, ale když hrají herci z Obecné školy jiné postavy z dětství hlavního hrdiny, je něco špatně. Uvidíme do budoucna, teď nemám dojem až tak vysoký, jak se očekávalo. 75%

• 26.12.2017  21:43
    Nejlepší přítel (TV film) (2017)

Čertík a Vagnerová celkem v pohodě, princezna o ničem a Piškula.... velice rozpačitý.Čerti v pekle i na zemi taky povedený, záporák Sokol se taky dal, ale bohužel to všem kazí Piškula a sráží to do průměru. 58%

• 23.12.2017  16:20

Jednička čím víc shlédnutí, tím lepší. Dvojku už jsem viděl dvakrát a opět super! Myslím, že by měli přestat s vyčpělým Bondem, protože tohle ho předbíhá ve všech směrech. 95%

• 3.12.2017  14:30

Proč tak špatná hodnocení? Pohodová akční Sci-Fi s neokoukanými herci, kde nejslabší byl ten nejslavnější. Ano Clive toho moc nepředvedl, nepasoval mi tam ani trochu. Ale zbytek skvělá zábava. 90%

• 3.12.2017  14:18
    Stud (2011)

Miluju tyhle rádoby problémy velkoměstských úspěšných floutků. Řešení je spousta, ale my se radši budeme piplat v tom jak se trápí a jsou prázdní a nevědí jak z toho. To na mě není. Jako erotika slabý, jako psychologie mne to taky míjí, tak snad jen ocenění celkového pocitu z toho ostatního - 57%.

• 27.11.2017  17:46

Nevyrovnaný film. Mohla to být vcelku pěkná romantická komedie, nebýt těch nechutností. Ale pravda, některé absurdity mě dokázaly rozesmát - bobr, nákladní vlak. Bohužel jako celek bych těch aktuálních 55% podpořil.

• 26.11.2017  10:14

Je to blbost, ale dobře se mi na to koukalo. Takže pěkné silné 4 hvězdy. 80%

• 25.11.2017  14:38
    Blade Runner (1982)

Pro mě je hlavní hvězdou filmu jednoznačně Rutger Hauer a jeho replikantští kolegové, včetně Sean Young samozřejmě. Opět mě scéna s jeho koncem rozslzela. Je to kult a i po 35 letech má slušnou sílu. 95%

• 12.11.2017  09:53

Jasně že jako film to neobstojí. Každý soudný člověk ví, že na tyhle filmy se díváme jen pro ty skvělé bojové scény. A ty jsou opravdu legendární.

• 7.11.2017  18:00
    Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

Mám za sebou 10 sérií, tak snad už můžu hodnotit. Chvilkama jsem měl obavy, jestli to neslábne, ale ne. Pořád je to výborný a bavím se. Zatím vše s dabingem, tak uvidím, jestli se ještě někdy propracuju k originálnímu znění.

• 7.11.2017  17:52

Na první podívání lepší, než dvojka. Narážky na 80-tky jsou super pro nás, co to zažili. Jednorožec se moc povedl. Já hodnotím vysoko. 90%

• 27.9.2017  22:17

Je to hodně mini a zdálo se mi, že za jeden standardní díl agentů se toho stihne víc, než za tehle jeden rozkouskovaný. Průměr a v porovnání se skvělou čtvrtou sérií agentů je to fakt nicka. 45%

• 29.8.2017  15:39

Druhý díl byl snad ještě o kapku zábavnější, než první. Spokojenost veliká. 87%

• 6.8.2017  12:18

První dvě třetiny byly hodně slibné, ale pak to nějak ztratilo dech a začalo mi to připadat, jako blbina. Těch digitálních efektů už bylo moc a začalo to nudit. Škoda, jinak docela slušný kus, ale mohlo to být ještě lepší. 78%

• 6.7.2017  09:30

Pár dní po Frankie a Johny a totálně jiný zážitek. Absolutní balzám na duši, skvělé herecké výkony a nádherné dialogy. Tenhle film jsem si moc užil. 89%

• 5.7.2017  10:20

Sice zde hrají známí herci, ale položme si otázku. Je tenhle film díky tomu nějak vyjímečný? Není! Je veskrze průměrný a jako takový ho hodnotím. 50%

• 5.7.2017  10:13

Tak tohle nebyl příliš hezký a optimistický konec našich hrdinů. To si snad ani nezasloužili. X-Men byli pro mě vždy pěkný akčňák, který si rád pustím znovu, ale takhle to vyvrcholit? Jistě, své kvality to má, ale plný počet nemůžu dát. 76%

• 2.7.2017  13:16
    Kocour Bob (2016)

Jsou jen dva typy lidí. Ti co jim kočky nic moc neříkají a pak ti, kteří kočky milují. My milovníci koček asi nemůžeme už z principu dát tomuto filmu málo. Vyznívá pozitivně, tak si ty čtyři hvězdy a 76% zaslouží.

• 25.6.2017  15:47

Měl jsem po letech možnost vidět Director's cut a moc se mi líbil, určitě víc než "oficiální verze". Možná už jsem taky dospěl k moudrům o kterých se ve filmu hovoří. Rozhodně jeden z nejlepších Kung-Fu filmů, co byly natočeny, který se připojil k Pěsti legendy a dalším top filmům tohoto žánru. 95%

• 18.6.2017  13:54

Tohle je silně rozporuplný film. Akce relativně pomálu a spíš jen ve druhé polovině. Že by po tolika vážných zraněních byl schopen takhle tvrdě trénovat a bojovat je dost neuvěřitelné. Asi je spousta povedenějších akčních filmů, takže dávám 79% Po druhém a třetím shlédnutí zvyšuju, přece jen jsou akční scény hodně dobré. 87%

• 18.6.2017  13:43

Nádhera. Člověk se nesmí moc rýpat v nesrovnalostech následků zmizení konkrétní věci ze světa, tam samozřejmě trhliny najdeme. Ale jinak moc hezký film o tom, co vše v životě potřebujeme a jaké by mohly být následky, kdyby něco kvůli prodloužení našeho vlatního života ze světa zmizelo. Japonci umí. 93%

• 18.6.2017  13:34
    Monstrum (TV film) (2017)

Rozhodně stálo za to tento film vidět. Jako obvykle, nic není v životě černobílé a tento film to opět dokazuje. Stejně tak dokazuje, že kde hraje Martin Kraus, to je obvykle slabota. Dozvěděl jsem se nějaké nové informace a přibližně souhlasím se zdejším hodnocením. Za mne 63%

• 11.6.2017  14:19
    John Wick 2 (2017)

Pořád nablejskaná kravina, stejně jako jednička. Jen možná o chloupeček lepší, someliér, krejčí byli osvěžující, stejně jako recepční z Continentalu. Cameo Franca Nera taky potěšilo. Před pár dny jsem si párkrát pustil Pěst legendy a ve srovnání působí Johnovy akční scény poněkud toporně až směšně. Za mě pořád jen tři hvězdy, jako jednička, jen nějaké procentíčko nahoru. 56%

• 5.6.2017  19:21
    Safe (2012)

Po 5 letech jsem se k tomu dostal v televizi. A bavilo mě to tak moc, že jsem se ochudil o kus spánku do práce, což dělám nanejvýš nerad. Pohodová vypínačka hlavy a relax. 70%

• 4.6.2017  19:53

Nečekal jsem nic, jelikož tady nebylo žádné hodnocení, ani obsah. A to bylo asi dobře. Průšvih se nekonal. Akční film o partě utajených vězňů, kteří dostanou možnost utéct na svobodu, nebo zachránit New York od bombardování 50 megatunovou jadernou bombou a riskovat při tom život. Jsou totiž vězněni na základně, kde je i řízení dronů, na které se zaměří komando placené afgánským fanatikem. Jasně, není to žádná artová záležitost, ale celkem průměrný akčňák. A se synem jsme se shodli, že to nebylo špatné. 65%

• 28.5.2017  14:11
    Kalifornie (1993)

Ano, Brad si bere v podstatě celý film pro sebe, něco málo nechá Juliette Lewis a pak zbytku. Zdejších aktuálních 74% celkem sedí. 77%

1 2 3 4 5 12 22 33 43