pekas

okres Rychnov nad Kněžnou
"dělám do počítačů" : )

1 12 22 33 40 41 42 43 následující >>
    • 2.9.2006  19:41

No, tentokrát se se zdejší většinou neshodnu. Výborná atmosféra, drsnej McConaughey. Skvělé akční fantasy z budoucna. Rozhodně na rozhraní čtyř a pěti, spíš k pěti.

• 2.9.2006  18:14

Ježiši, to je hlášek. Jedna lepší, než druhá. Ludvíčku, když ta tvoje holka je ti tak strašně podobná!

• 2.9.2006  18:01
    Hellboy (2004)

Hellboy je mazlík. Tento druh filmu zdá se mi býti poněkud PŘESNĚ MÁ KREVNÍ SKUPINA. A proto volím za 5.

• 2.9.2006  15:39
    Gattaca (1997)

Tohle je prostě kouzelnej film a rád mu prominu všechny nelogičnosti, které v něm jsou. Pět hvězdiček je málo.

• 2.9.2006  15:06

Tak na tomto filmu mě naprosto uchvátil hudební doprovod a zvuky - hned od prvních sekund čistá krásná sytá radost. Na rozdíl od FF:Esence života je tu i zajímavější děj, víc postav a lepší animace. Ačkoliv sérii Final Fantasy vůbec neznám, úplně zásadní problém to nebyl, abych si děj filmu vychutnal. Takže celkem parádní záležitost, nemám co vytknout. 90%

• 2.9.2006  14:56
    Drž hubu! (2003)

Jo tak konečně zase jedna francouzská komedie, která se mi bez výhrad líbí.

• 2.9.2006  13:48

Pokus o odpověď Pixaru na Shreka se povedl. Je z jiného těsta, těžko ty dva filmy srovnávat. Snad jen, že na obou je těžké najít jakoukoliv chybu :-)

• 2.9.2006  13:46

Klasika. Velká. Dle mého si absolutorium zaslouží i po 38 letech.

• 2.9.2006  13:29

Po dalším shlédnutí zvyšuju na pět, protože nás všechny opět tenhle film královsky pobavil. Nenápadné, ale libové jsou sázky na ukrácení chvil, než dorazí závodníci do cíle. Zvlášť letadlo a okusování nehtů ve vířivce se šampaňským.

• 2.9.2006  13:03
    Futurama (TV seriál) (1999)

Ačkoliv od stejných tvůrců, jako Simpsonovi, hodnotím výš. Sci-Fi svět otevřel nové možnosti k popuštění fantazie a vytvoření komických situací. Doktor Zoidberg, to je pane lékař!

• 2.9.2006  13:03
    Firefly (TV seriál) (2002)

Otázka zní: Je škoda, že se seriál ukočili? Nebo přestal v nejlepším a nemohl následovat kolegy typu Lost, kdy už scénáristi neví kudy kam a seriál jde z kopce? Na tu už bohužel asi nikdo neodpoví a nám tu zůstal skvělý seriál s celovečerákem Serenity. Po pár letech jsem si to sehnal v lepší kvalitě a jenom potvrzuju, tohle se MOC povedlo. 100%

• 2.9.2006  01:58

Tak já především viděl tenhle film hned při české premiéře, když ještě žádné ČSFD a přemoudřelí kritici v něm nebyli. Takže můj dojem z filmu nic dopředu neovlivnilo, jak tomu zcela jistě u valné většiny zdejších "odpadů" bylo. I když v něm jistě pár do očí bijících nelogičností nechybí, přesto to byla vcelku atraktivní akční sci-fi. V roce 2009 už asi ne tolik, ale hodnotím první dojem. Ten byl za čtyři a ty taky dávám.

• 2.9.2006  01:55

Dle mého nejzábavnější film s Les Charlots. Jasně s lety ztrácí na zábavnosti, ale jako pubescent jsem slzel smíchy. Něco mezi třemi a čtyřmi, za obžerství, scény s kardinálem a trochu taky nostalgii slabší čtyřka.

• 2.9.2006  01:38

Naprostá komediální špička. Fraser šestkrát jinak a pokaždé senzační. Liz také mnohokrát jinak, pokaždé k nakousnutí. Proměny Fraserových tří kolegů jsou taky parádní, ale chce to vidět film vícekrát, poprvé málokdo stihne postřehnout všechno. Z čistých komedií (když pominu mírnou romantickou linku) je to můj TOP!

• 2.9.2006  01:32

Jasně nejlepší Asterix a to mluvím o dabované verzi. Ten je asi nejvíc zaměřen pro královskou zábavu dospělých. U Osirise a Ápise jsi kočička!

• 2.9.2006  01:29

Další z filmových skvostů, které nestárnou. Po 12-ti letech výborná zábava, jako poprvé. Občas si říkám, co musí mít film, aby byl na plných pět. Tento film je jednou z odpovědí.

• 2.9.2006  01:25

Snad nejlepší ze Svěráků. Tříska je machr totální, klobouk dolů.

• 1.9.2006  22:19
    Podfu(c)k (2000)

Nojo, taková řada postaviček, jedna lepší než druhá, takovej typ drsného humoru, to je prostě TOPka jak vyšitá. Jmenovat některého z aktérů nejde, protože naprosto všichni, kdo se filmem i jen mihli byli skvělí.

• 1.9.2006  22:15

Snad až na příliš natahovanou závěrečnou scénu (teda tam jim ale bleskově umí nasněžit několik cm sněhu : )) ) je to nádherná podívaná. Akce, ta především, ale i dramatický romantický příběh. A s DTS zvukem, mňam.

• 1.9.2006  21:59

Co psát k filmu, kterého mám mezi svými TOP10 a na CSFD je momentálně čtrnáctý nejlepší. Kult, senzační dialogy, skvěle propletené osudy hlavních aktérů, aspoň jeden vynikající herec v každém záběru, drsný humor, legendární taneček Travolty s Umou T. Je tu snad někdo, kdo tenhle film nezná?

• 1.9.2006  21:41

Bohužel jsem měl možnost shlédnout pouze jednou v kině a od té doby ho marně sháním. Ale dá se říci, že si pamatuju z děje hodně, protože to byla taková emocionální pecka, že mi jde mráz po zádech ještě dnes. Malkovich se od té doby zapsal do mého podvědomí jako PAN HEREC. Po letech jsem ho přece jen sehnal a dá se říct, že se mi vryl do hlavy opravdu hluboko - 23 roků od prvního shlédnutí jsem si pamatoval většinu filmu. Skvělej film i když dost smutnej. 90%

• 1.9.2006  21:38
    Shrek 2 (2004)

Těžký úděl dvojek.... Ale jo, už jsem to viděl několikrát a rozhodně je to taky dobrej kousek, přesto, že není první. Na pět to má vrchovatě.

• 1.9.2006  21:37
    Shrek (2001)

První Shrek. Naprostá bomba, která zaujala originalitou, perfektním zpracováním, prostě vším, na co si jen vzpomenete. Těžká úloha pro jeho následovníky i soupeře, laťka je proklatě vysoko.

• 1.9.2006  21:18
    Kung-fu mela (2004)

Tak tohle je naprostá srdcovka. Tento styl humoru je pro mne to pravé ořechové. Taneční kreace jsou senzační a přijdou mi i dost originální. Už nevím, co víc od filmu očekávat a proto je to můj TOP. A Shaolin fotbal mi nepřišel lepší ani náhodou.

1 12 22 33 40 41 42 43 následující >>