• Pohádka

Jak si nevzít princeznu (2021) (TV film)

Nablblost všech nových vánočních pohádek vynikne tím víc, že hned po nich se vysílá bezkonkurenční Popelka, a druhá Libuška se prostě zatím nenarodila.

Sněhulák (2017)

Kdo četl knihu bude asi lehce zklamán...

Fakjů pane učiteli (2013)

zaznělo to i ve filmu- "on je táák sladkej"...no a maj pravdu šklebouni:-))

MOST! (2019) (seriál)

pecka!!...v české televizi naprosté a osvěžující zjevení

O zakletém králi a odvážném Martinovi (2018) (TV film)

Vida že to jde- doufám, že se díval i pan Zelenka. Kdyby tohle dávali hned po chcípulkovi Žitovi, bylo by to i za čtyři, ale holt mezi Popelkou a S čerty nejsou žerty to víc než za 3 nebude..

Kouzelník Žito (2018) (TV film) odpad!

Tak tady se (opět na Vánoce) nepovedlo snad úplně všechno, už jsem čekala jedině Landu s kohoutem v podpaží. Opravdu je nutné takhle každý rok plýtvat veřejnými prostředky? A fakt u nás nemáme chlapštějšího představitele hl.hrdiny? Bo tenhle 30-ti kilový baleťák s rachitickým hrudníčkem by mohl hrát maximálně partnera 8 leté holčičce. Ještě že to po každé štědrovečerní pohádce zachrání úžasná Popelka, tam se nikdo nepitvoří, nepřehrává, nekoulí očima a funguje to už 45 let.

Přátelé Zeleného údolí (1980) (seriál) odpad!

Uááá, všechno, co se točilo v ostravské televizi, stálo tak nějak za ...., Pavlík byl neskutečně protivné Pé Zetko a Horyna byl prototypem pedofila, který má děti opravdu rád.

Mamma Mia! Here We Go Again (2018)

A tak...že nepůjde o bůhvíjaké velké umění se vědělo už v jedničce, ale na to si ani jeden díl nehraje a asi ho ani nikdo nečeká a s druhými díly to prostě bývá problematické...ale ABBA, léto, moře, mladí, krásní a neklidní... pořád to funguje. Pro mě je jednička vzhledem k okolnostem zhlédnutí nostalgická srdeční záležitost; vše stálo hlavně na Meryl a 10 let je 10 let, ale dvojka taky funguje, je to trochi jiné, ale pořád milé, letní, občas i vtipné, i slza ukápla:-)

Malé lásky (2017) (pořad)

Děs do čeho lidi pro peníze vlezou /pravda, zase jde o podobnou sortu jako ve výměně manželek a spol./, ale viděla jsem 2 díly a v každém hláška na odrovnání: 1. borka v bolestech a komentář: "já na to seru, já jdu pryč" 2. otec odmítl doprovodit partnerku k porodu v nemocnici v Plzni se slovy: "tam nejedu, protože nás /Spartu/ připravili o titul" :-) :-) :-)