rytir1

rytir1

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15
    • 26.10.2017  18:51

Mark se ani neusměje a vyrobí komedii. Paráda.

• 26.10.2017  18:36
    Jack Holborn (TV seriál) (1981)

Vyrůstal jsem na Magionu s Vegou a jejich legendách Jackovi s Čáryfukem, už jako dítě sem hltal kapitána Sheringhama.

• 5.10.2017  18:06

Slavní herci netočej žádný oskarový dramata, ale dělaj ze sebe obyčejný kretény, to je moje. ,, Kouřím péra za zlaťáky 😀

• 3.10.2017  12:49

Podle Csfd sem čekal 5ti hvězdičkový filmík, ovšem zde ani zdaleka není Costner tak skvělej jako s Draft day. Ovšem i tak je vidět, že tenhle žánr umí.

• 24.9.2017  14:37
    Ulice (TV seriál) (2005)

Docela se divím, jak to tu všichni rozcupovali. Nejsledovanější seriál a odpad? Kdo potom na to teda kouká. Spíš se milánkové to bojí přiznat a hrajou si zde na tvrďáky. Doma ale jistě nevynechají ani díl. No já si to přiznám,mám Ulici rad. A vy ostatní mi neříkejte, že v dnešní době všech tupounských kriminálek není horší seriál. Jistě není to dokonalost sama. Ale byl jsem u zrodu seriálu, občas u natáčení. Pokud pominu dějové linky pubert lásek Terezky a spol., tak to svou kvalitu má.

• 24.9.2017  14:26
    Orel Eddie (2016)

Tahle olympiáda byla první, kterou jsem v životě viděl,takže pro mě srdcovka, i když víc než Eddieho pamatuju jamajskej bob, ale hltal jsem létajícího Mattiho, který mě přivedl postupně k Weisflogovi,Sakalovi,Goldbergerovi a vydrželo mi fa fandění skokům tak až do dnes. A stejně jako Rivalové dokonale zfilmovaný skutečný příběh, z jehož konce si sednete skoro na prdel jako Eddie.

• 24.9.2017  07:15

Francouzská Speciální jednotka o mnoho lepší. Kde tohle vzalo tolik procent nechápu a uživatelé píšící o střídání akce za akcí zřejmě koukali souběžně s filmem i na psa honící kočku po zahradě, jinak si to vysvětlit neumím. Bez Wahlberga to celé spadne.

• 24.9.2017  07:07
    Déjà Vu (2006)

Nudná zmatená detektivka pokoušející se o myšmaš v čase. Miluju Scotta s Denzelem, ale tady jsem od nich čekal víc. Hvězdu navíc by možná zasloužil jedině Caviezel. Ale i jeho potenciál není využit zcela jako vraha. Škoda

• 22.9.2017  16:34

Po shlédnutí téhle super komedie se dá říct jen jedno. Jak padlo v jedné hlášce, asi potřebuju teď cétéčko.

• 16.8.2017  10:45
    Oko bere (2008)

Těšil jsem se na velký karetní film a shlédl nakonec nudu jako kanec pro adolescenty, kteří v noci online na Holdemu si hrajou na Negreanu a nejradši by se jen váleli s prachama, tequilou a striptérkama na Seychelách. Studentíky tohle nadchne, já počítal akorát kdy u toho usnu, takovýhle oko jsme hráli už ve školce pod stanem. Při obsazení Spaceyho a Fishburna bych čekal víc, škoda.

• 10.8.2017  21:11

Kundibály tak to bylo fakt dobrý, dlouho mě nic z filmů tak nepřekvapilo, já si chystal nějakou oddychovou béčkovou komedii a ono taková pecka. Parádní sestava.

• 10.8.2017  07:54

Rudý - Fury, Apem - Norman..podobnosti jiných filmů tu jsou hodně, i tak se mi to moc líbilo a myslím, že Pitt a jeho furie je po Bitvě v Ardenách druhý nej tankový film.

• 23.7.2017  15:21
    Mafiánovi (2013)

Jenom škoda, že při tom jak drsně a vtipně chránil Tommy pár roztleskávaček, jsem čekal že chránit Bobbyho bude větší řachanda na bránice smíchu.

• 24.6.2017  16:03

Velebnosti sodoma gomora. No to už je do nebe volající. Nečekal jsem žádnej remajk na Oskara, ale totok. Kuchyňky z penny marketu zřejmě přestalo bavit slzet u vykradenýho Kristijánka Grejovic a tak si řekly asi vypnem Sama doma a stvoříme si popolušku míchanou postradatelnýma. Fajn, chtěli jste si strkat místo vibrátoru do rozkroku nukleární samopal jak to v jedný scéně až okatě připomínalo a zaslzet si u závěrečný scény kdy skočím pro svou upa nejbestofejší kamošku, nic proti. Ale proč jste kvůli tomu museli ničit tak kultovní komedii a vykrást z ni co se dalo nechápu. Filmaři v dnešní době už zřejmě neví kam sahat, tak si řeknou fajn mixnem Godzillu, Apokalypsu a Chuckieho, přidáme špetku drsných vtipných Expendables, zalijeme omáčkou efektů a známé muziky a zahustíme obsazením poskládaným jako Spice girls / bloncka, drsňačka, černoška, slušnačka/ abychom upoutaly všechny cílové skupiny patnáct plus a viola film je na světě. Mimochodem náhoda že se jedna podobá až moc na Jenn Aniston jak visáží tak pokusy o vtip? No pro patnáct plus určitě, ale jinak nechápu jak se k tomu Akroyd a spol.mohli propujčit. Vlastně oni s Hemsworthem tam byli jediní za co stojí aspoň tu hvězdu dát. Ale po Sedmi statečných a tomuhle veledílu s nejlepšími komiky současnosti jak to někdo trapně nazval se začínám bát pouštět remaky. A to se chystà Pobřežní hlídka..tu zřejmě zacílí na lesbičky a důchodce, protože to je asi poslední cílovka do které se zatim nikdo nepustil aby zvýšil sledovanost. Pomáhej nàm pànbu.

• 23.5.2017  16:43

Přidat tam více vtipu na téma vynálezu Viagry a je z toho kultovní komedie. Ubrat těch postelových scén a je to na 5 hvězd film o lásce. Takhle je to jen za 4, i tak skvělé. Jen Jake mi k Anči nesedí, ale to bude tím že u něj jsem nikdy nechápal co na něm kdo vidí.

• 8.4.2017  18:39
    Velký draft (2014)

Kevin mě po dlouhé době posadil na prdel a ukázal, že vynikající sportovní film se může natočit aniž proběhne jediný hráč přes hřiště. Konec sice předvídatelný, ale od začátku vysněný.

• 5.3.2017  17:47

Lepší zápletka oproti jedničce ale už méně komická, hlavní trojka už se místy až moc snaží. Vedlejší trojice ovšem mega ujetá.

• 5.3.2017  17:44

Parádní výkony nadržené Jennifer, drsnýho Kevina a matkychtivýho Jamieho, hlavní trojice mi ale nepřijde tolik komická jak tu každý píše. I tak supr.

• 2.3.2017  11:16
    Stážisti (2013)

Vynechte tady ty agitátory, kteří pinknou odpad místo hvězd, protože jejich milášek gúglík není ve filmu stejnej jako na néťu a hoďte si ho ihned sdílogramem mezi to se mi líbí. Jelikož Vince s Owenem znovu ukázali, že spolu jim to fakt šlape a tahle komedie je více než příjemnou. A famfrpál se zlatonkou musí rozsekat snad každýho joujou co je na Csfd.

• 2.3.2017  11:07

Trvalo mi dlouho tenhle film najit, protože jsem ho vidél naposled někdy v osmi a pamatoval jsem si jen chlápka, kterýmu když bliklo EKG tak spadl kostel. Ale stálo to za to. Famtastické, désivé. Nejsem zastánce hororů, kor téch dnešních a tohle bych spíš klonil ke scifi než hororu, ale to je fuk, protože za 5 hvézd Burton rozhodně je.

• 27.2.2017  17:13
    Volte mě! (2012)

Willúv humor mi krom Rona Burgundyho nikdy moc nevoněl, ale tohle je supr, v hodnocení velice nedoceněno. Takže ve jménu otce na zemi, jakož i ve vrtulníku, volte to.

• 26.2.2017  10:40

Jednička mezi fantasy pohádkami. Kdo by nemiloval Falca.

• 20.2.2017  08:51
    Inferno (2016)

Po Sedmi statečných další zklamání z filmů, na které jsem se dlouho tešil. Ne že by to nebylo dobré, pořád to má svou Langdonovskou kvalitu. Ovšem na rozdíl od Šifry a Andělů mi to oproti knize přijde velice slabé. Postava probošta mě zklamala asi nejvíce, i když herec v roli super. Více bych čekal i od Felicity Jones.

• 14.2.2017  08:35
    Pretty Woman (1990)

Kultovní romantika, bezpochyby jedna ze tří nej romantických komedií historie, netřeba víc dodat.

• 8.2.2017  13:18

Tahle hloupá neustálá pokračování prvního vysoce kvalitního kousku evidentně nikdy neskončí. Na tržbách této série je vidět, jak rychle a zběsile klesá inteligence a vkus dnešních teenagerů.

• 7.2.2017  13:32

Mimo Emmy Thompson mi tu vtipné nepřipadá nic.

• 7.2.2017  13:17
    Stážista (2015)

Velice příjemná dospělácká pohádka nejen pro seniory. Navic v jednom filmu dohromady oba moji oblíbenci Al De Nýro s Ančou, co víc chtít.

• 30.1.2017  12:38

John Q si najde Dannyho parťáky a pak se honí Nebezpečnou rychlostí. Dalo se vytěžit víc, ale konec za to stojí.

• 28.1.2017  15:25

Remake mi nevadí, ale čekal bych nabitější film na takovou klasiku stejně jako hvězdnější obsazení. Jenže Fuk si tam dohodil svoje lidi. Ze svého nejočekávanějšího filmu poslední doby jsem zklamán. Western supr, ale Stateční tihle hoši nejsou. Slavná hudba se mihne pouze v pozadí, což na Hornera mě dost překvapilo. Sestava černoch, indián, mexičan, číňan, starej dědek a mladá feministka, to je očividný pokus uchvátit celou emeriku kde už chybí snad jen gay nebo hispánec, ale bohužel statečných bylo jen 7 a ne 9. Velice slabý záporák, snad jen Ethan Hawke coby Robert Vaughn uspěl. Zbylá sestava mě nijak neuchvátila, zklamal mne i miláček Denzlík. Film připomíná pomstou spís Rychlejší než smrt než Statečné. A nejsmutnější je pokus obnovit hlášky...,,už mi dávali hodně...I tak povedené, za 4 hvězdy stojí. Čekal jsem ale plných 5 fíků...jenže to by to musel točit spíš Tarantino jako Djanga než tenhle Fíkus Tonda.

• 28.1.2017  15:03
    Mimoni (2015)

Jedině snad elitní jednotka SAS z Madagascaru mě dokázala smíchy rozsekat víc než tihle malí žlutí rákosníci. Nemaj chybu. Takže plnejch pět křížků. Nebo snad banánů? Jo...BANÁNÁÁÁ...

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15