Takešiho hrad (2002) (pořad)

Mnohem lepší, rozmanitější kola a uvolněnější bezpečnost než Drtivá porážka. Já bych do toho nešel. Navíc ty zvukové efekty z grotesek, navíc mnohdy ta elektronická hudba... Moje nejoblíbenější věci dohromady.

Drtivá porážka (2009) (pořad)

Za začátku, když jsem to viděl, jsem si myslel, že to bude zábava, jak tam pořád někdo vráží do míčů a padá do vody. Jenomže po shlednutí více dílů, jsem si všiml, že se právě ty míče a voda dokolečka opakují. Málokdy ukážou další kola. Takže dávám nižší hodnocení. Mnohem rozmanitější je Takešiho hrad

Domov pro smyšlené kamarády (2004) (seriál)

Nebere mě to, když to má zrovna jít, přeju si, abych to promrhal. Přesto je to pořád lepší než Normálky, Čas na dobrodružství, které se mi zdají málo vtipné a řídké a pomalé. Toto je spíš legrace, včetně ten díl s bezpečnostním kódem.

Louskáček a Myší král (2004)

Já osobně nemám rád takové pohádky, kde se zpívá a přepracovává známé díla. Také mi přišlo spíš trapné ty myši jak pořád komentují novodobé výrobky a služby (pizza, taxi, ...) ve staré době. Jedině ta animace mě zajímala. Krásné pohyby postav.

O myšce a medvědovi (2012)

Je to zábavné, ale jenom na krátko a už to dál nemusím sledovat. Dějově se mi nejvíc líbilo, jak ta horda policistů z obou táborů Medvědů a Myšek honí a dělají zmatek. Dále pak ta scéna s vězením a nevhodné velikosti vězňů k cele.

Tygrův příběh (2000)

Tento film mě nebral, vadilo mi pořád to zpívání a navíc ještě na Medvídka Pú netypický žánr hudby - rock. Navíc mě Tygr charakterově až tak nebere, narozdíl od Prasátka, Íjáčka. Já mám mnohem raději spoustu jiných filmů s Púem.

Slovutný detektiv Holmes (1984) (seriál)

Podle upoutávky jsem si to vybral, abych viděl animaci anime z 80. let, které mě aspoň trochu zaujaly, narozdíl od těch nových a tvrdších seriálů. Dějově je to typický západní seriál, jenom animace je japonská. Ale ta okatá šablona, kde se pořád děje v každém díle pořád to samé dokolečka, jenom odlišované prostředím. Tím mě ten seriál odradil.

Timon a Pumbaa (1995) (seriál)

Jako mnoho kreslených seriálů, jsem i tento pochopil obsah až za více jak 10 let. Dějově i animací mi dost připomíná Looney Tunes (vzhled postav miminka a Quimba), (pointy typu, že Timon a Pumbaa chtějí zachránit ptáče před pádem ze skály, postaví rychle most, sotva vylezou na to a už je přejede auto). Také jsem konečně po letech uslyšel na záporácké medvědy hrubé hlasy, jaké znám od mala a ne aby nasadili na ty postavy hlasy, které se k tomu nehodí. Ale poslední desítky dílů jsou dějově už ne ztřeštěné, ale takové hodné a poučné, to byl důvod, proč se seriál přestal natáčet.

Lionhearts, The (1998) (seriál)

Tohle mě atmosférou ani podáním nebralo. Jediné dobré bylo jenom to jedno z log v závěrečné znělce, které mi připomínalo elektronické.

Pojďme za zvířátky (1999) (seriál)

Tohle jsem sledoval hlavně kvůli dabingu Blanky Zdichyncové, Inky Šecové, Oty Jiráka a Zdeňka Hesse, na kterých jsem vyrůstal protože tito už ani nedabují ty moje oblíbené seriály, co znám od mala, jenom ty novejší a buď nasládlé nebo kontroverzní. Jinak dějově a kresbou je to spíš pro menší děti.