Hellierer

4 body

1 2 3 4 5 6 následující >>
    • 29.12.2016  23:08
    Inferno (2016)

Další film u kterého jsem se ukousal nudou. K této sérii přistupuji vyloženě otevřeně ale prznění Danteho klasiky mne opravdu otrávilo. Díkybohu Hanks zahodil tupé a vypadá už jen pouze rozkydle a né rozkydle a uměle jako v Andělech a Démonech. Felicity Jones je pro mne stále relativní prkno a ani ne moc klátitelné. Ano Howard si zde vybral i světlé chvilky (Například Danteho ztvárnění pekla bylo docela efektní). Thriller to pořád moc není, protože napnutý bude akorát z toho zda-li Felicity Tomovi dá. Není to úplné zlo ale pořád se bavíme o velkém průměru. 45%

• 29.12.2016  19:04

Tak tohle mi opravdu nesedlo. Assassin's Creed je film strašně rozvláčný a scénaristicky velmi rozmazaný. To hlavní z příběhu se odehrává,( jak už všichni asi víte) v současnosti. Zde vynikne plochost a nezajímavost postav a "unuzenost" herců ( Marion to opravdu odehrála jenom kvůli výplatě). Osud ani jedné z postav vás nezajímá. Scény z historie byli ovšem něco jiného. Zdařile zpracované akční pasáže z příjemného prostředí zaprášeného Španělska příjemně odsýpají. Jenomže opravdu se jedná jen o akční sekvence. Nedozvíme se nic o pozadí války mezi templáři a assassíny. Ani tak se nedozvíme nic o jednotlivých postavách a jejich motivaci či nedejbože historii. Ne takhle by to opravdu nešlo. Nerad to přiznávám ale Warcraft byl lepší 40%

• 12.5.2016  16:15

Já asi jako jeden z mála lidí sem se na to i těšil. Bohužel výsledek ač koukatelný je ve výsledku docela nezábavný. Určitě to není hrůza jak někteří hnidopichové z trailerů věštili, ovšem ani zázrak. Takový obyčejný průměr. Uvidím, zatím 45% a až shlédnu v originálním znění, třeba to bude i o něco lepší.

• 12.5.2016  16:07
    Get a Job (2016)

Bohužel, ani hvězdné obsazení nepomohlo tomuto filmu být alespoň průměrný. Ano pár fajn gagu se najde ale na hodinu a půl docela málo. Herci jsou příjemní a Miles Teller je pořád sympaťák číslo jedna. Mohlo to být o dost lépe natočené s více nápady. Bohužel. 40%

• 20.1.2016  12:43
    Lovci stínů: Nástroje smrti (TV seriál) (2016)

Zatím to není tak strašné určitě dám seriálu šanci ale teda mohli by si odpustit ty přihřáté písničky a preobsadit tu zrzavou pizdu,které sice je pekelně sexy ale hereckého talentu posbírala tolik asi jako Rytmus toho hudebního. Ale démoni jsou moc pěkní a seriál má celkem slušné tempo. Zatím tedy 45%

• 17.12.2015  20:00

Tak já jsem celkem rozčarován. Star Wars epizoda VII je opravdu spíš takový úvod a připravení půdy pro rozmáchlejší další epizody. Jak je zde napsáno chybí tomu jakékoliv emoce, jakákoliv osudovost. Čekal jsem něco víc, něco nového. V podstatě jde o Novou Naději přes kopírák s pár nápady. Final fight byl naprosto skvělý a přesně u něho sem si říkal, takhle to má být, takhle to má vypadat. 45%

• 30.4.2015  20:02

Nebyla to taková tragédie jakou jsem očekával. Po úvodním digitálním bordelu jsem byl naprosto znechucen a bál jsem se, že takový bude celý film. Díky bohu nestalo se tak a dostal jsem akční výplach s kvalitními efekty. Ovšem nic víc. Ultron je jako záporák opravdu nudný. Na druhou stranu sem rád za zaměření na Hawkeye. Quick-Ass poměrně nudný a nezáživný (oproti skvělému v X: DotFP). Scarlet Witch je celou dobu sexy a dělá čachry rukama. Takže sečteno a podtrženo kvalitní letní výplach, ovšem letní hitovka rozhodně ne! 55%

• 31.12.2020  09:51

Jedničku mám rád. Jedničku mám ve skutečnosti hodně rád. Ale toto? Z tohoto jsem spíše vrhl. Podivný spletenec scének, hrozných dialogů a neskutečně nudné akce, který má osmdesátkovou atmosféru jen proto, že ji má. Tohle mě bolí.

• 25.5.2020  11:25

Tak nic. Kvalitativní vzestup se nekoná. Naopak! Tohle byl zatím nejhorší díl a vrchol trapnosti. Škoda.

• 13.5.2019  12:26

Vrchol absurdity, scenáristické neschopnosti a.....ne prostě nemám slov, tohle bylo fakt na přes držku.

• 4.8.2018  14:32
    Vodonoš (1998)

Takový dokument ze života běžného voliče SPD a posluchače kapely Ortel.

• 22.6.2018  18:44

No to zase byla fušeřina. Stallone na stará kolena začal zřejmě lézt do sraček, jako kdysi Seagal. No co už. Aspoň tu není tak moc, stejně jako Bautista. Hlavním hrdinou je totiž divný, generický asiat, jenž charismatu pobral tolik, jako rajče nechané na sluníčku. Akce je zde docela hojně, bohužel je zcela zabita chaotickým střihem. Ono se vlastně stříhá i mimo akci a to tak, že novej Resident Evil, je oproti tomuhle poklidný film. No škoda. Jednička byla fajnové odpočinkové béčko. Tohle je velmi špatná zbytečnost. 10%

• 21.6.2018  23:37
    Inheritance (2017)

A toto bolo čo? To takhle jednou v noci člověk dostane chuť na nějaký horor. Což o to. Horor to byl, bohužel ne v tom dobrém slova smyslu. Obrázky to jsou sice pěkně rozpohybované, ale to v dnešní době zvládne i kdejaký tuzemský kutil. Příběh však plyne od jednoho nezajímavého bodu k druhému a ani ta cesta tam není kdovíjak zábavná. Vlastně zábavná není vůbec. Hororový ambient se sice snaží držet diváka v napětí, nicméně žádného napětí se nedočká. Za ty hezké obrázky 15% .

• 11.9.2017  20:51

No to zase jednou byla ptákovina. FF formát se dávno vyčerpal již u série REC (kde byl taktéž použit asi nejlépe), nicméně vidina autorů, že za málo peněz vydělají slušný balík, pořád motivuje točit nové a nové filmy z tohoto sub-žánru. Skinwalker Ranch však bohužel patří k těm slabším. Nezmiňuji již klasické, že je celý film v podstatě nic nevidíte díky ruchům, jenž mají za úkol, vyvolat v divákovi pocit autenticity. Nemusím snad ani říkat, že to navozuje pocity opačné. Nicméně je fakt, že tu zde byly alespoň nějaké herecké výkony, ne jako v ostatních filmech této kategorie. To však nemění nic na faktu, že to byla nuda k uzoufání.

• 29.12.2016  01:42
    V pasti (2016)

Ne, tak takhle rozhodně ne. Po velmi podařeném The Autopsy of Jane Doe, který mě dnes naladil na tu správnou hororovou vlnu, jsem si řekl, že si dám ještě jeden zajímavě vypadající horor. A bože to byla chyba. Tak nefunkční, nesmyslný scénář jsem opravdu dlouho neviděl. V podstatě cokoli ve filmu postrádá logičnost a konec tomu všemu nasazuje korunu. Je sice fajn, že herci hrají relativně klasický standard, ale pokud vám scénář nefunguje snad ani v jediném aspektu a hororová stránka filmu alespoň pro mě je naprosto nefunkční, tak bohužel není šance uspět. 20% za určitou řemeslnost.

• 29.1.2016  18:56

Proč sem na tenhle film chodil? Jediné pozitivum je to, že je to lepší než originál. Bohužel to nebylo tak těžké a dobrého gagu aby člověk pohledal. Ach kde jsou ty časy relativně chytrých parodii :(

• 1.5.2015  08:45

No to zase byl jednou zážitek. Tak stupidní a nudný film jsem dlouho neviděl. Scénář psal nějaký leprikon svázaný ve sklepení pod pohrůžkou násilí. Tak nesympatické ústřední duo by člověk pohledal. Film mohl být naprosto neškodný zbytečný film, ale díky své naivitě a ultra tupému scénáři, se stal strašně zbytečně, strašný film. Už ty filmy podle best-sellerů radši přestaňte točit. Radši oželím těch pár dobrých, než abych musel vidět dalších X strašných. 20% za prsa Dakoty Johnson ( i když věřte mi není o co stát ani tady )

• 25.6.2017  20:20

Bay už skutečně ztratil i ten poslední ždibec soudnosti! Pátí Transformers, jež můžeme i zcela v klidu označit jako film o Transformers bez Transformers, jsou už definitivní hřebíček do rakve dříve docela šikovného režiséra, který však vždy potřeboval jinou osobou trochu přidržet ruku a hlavně fantazii. Zde bez jakýchkoliv okolků vypouští svůj bordel a hrozně to bolí. Už jen za zprznění legendy o Artušovi a udělání z Merlina notora je na kriminál. A tím to vše jen začíná. Na scénu se vrací i starý známý Duhamel, jenž hraje za oba dva týmy, ale my jako diváci netušíme proč. Zároveň jeho přeskakování stran je zcela nesmyslné a nikdy nevíte jestli jsou už s Wahlbergem kámoši či nikoli. Wahlberg hraje svůj standart, Laura Haddock je tu omylem a pozorovat Hopkinse, jak se najednou chová jak teenager je smutné, o postavě Turturra raději ani nemluvit. Pak tu máme Transformery. Ti jsou zde spíše navíc a fungují pouze jako hezké, digitální křoví. Film bychom tak mohli rozdělit na dvě části: 1) 80% Expozice 2) 20% Akce. Film má 151 minut a je to znát. Dvě hodiny se neděje nic, akce je velmi poskrovnu a vy chcete umřít. Poté přijde akční finále, které je sice epické, ale zbytek filmu nezachrání. 10%

• 23.4.2017  20:53
    Ochránci (2017)

Fuuuuuuuu,,,,,No to byla zase jednou krása. Putin, Samuraj, kopie Jessicy Alby a Rasputin, co si přišel hrát s kamením mají zachránit svět...asi. Proti nim se postaví testosteronem nadopovaný šmoula, co si rád hraje s basicem a stojí na střeše. Akce jako ok. Efekty na poměry Ruska taktéž relativně ok. Nicméně zbytek filmu je safra co? Dialogy se povětšinou skládají z jednoduché věty o podmětu a přísudku. Film stihne vystřídat asi 20 "srdceryvných" scén, kde postavy brečí o své minulosti a vy nevíte proč co a kurde jak. Hudba hrající v pozadí snad každou třetí minutou, případně "záporácké" buuuuuum jsou jen dalšími klenoty. Potitulková scéna tomu všemu nasazuje korunu a snad se dalšího díla tedy nedočkáme. Soudruzi, takhle ne!

• 23.1.2017  02:14
    Vánoční Kameňák (2015)

Panebože to byl klystýr. Koktejl nevtipnosti, ujetosti, znásilňování české kultury pokračuje již 5. ( jak?) dílem Kameňáku. S klidným svědomím mohu říci, že kvalita série nikam nevztoupá ba naopak možná ještě více prohlubuje. Film je postaven jakož všechny filmy z této pentalogie na vykrádání vtipů, co se tak občas u nás povídají. Příběh bychom zde tedy hledali marně. Jedná se tak o pouhé "vtipné" scénky, záhadným způsobem poslepované dohromady. To vše je však nové okořeněno o zvukové efekty z komunistického mix pultu, které vám říkají, že zrovna teď přišla pointa vtipu a vy se máte smát. Tuto novou "fýčuru" jsem velmi uvítal a nemusel sem po celou dobu stopáž řešit, kdy se nemám smát. Efekt mi to oznámil. 6,24% za Julču.

• 28.9.2016  21:30
    Decibely lásky (2016)

Asi sem dostal po shlédnutí tohohle filmu rakovinu.

• 14.1.2016  16:59
    Popelka (TV pořad) (2015)

Neeeeee!

• 17.2.2015  18:59
    Hrajeme s Alim (TV pořad) (2015)

Po zhlédnutí této žumpy jsem musel přehodnotit svůj postoj ke stařičkému GamePage, jelikož zhruba 3 minuty tohoto pořadu hravě strčí do kapsy 100 % scének právě z GamePage. Ne, takhle opravdu ne! Myslel sem si, že česká televizní produkce více klesnout nemůže, ale ono ejhle.

1 2 3 4 5 6 následující >>