Horryx

Horryx

Česko

<< předchozí 1 2 3
    • 9.4.2020  07:50

Spousty dílů je zbytečně překombinovaných a toto je další z nich.

• 29.1.2020  00:54

Vaškova milostná linie tento ale i předchozí díly zabíjí. Pokud jde vždy jen o problémy fabriky tak je díl koukatelný.

• 28.1.2020  02:33

Ing. Voženílek(Jiří Císler) nejlepší postava seriálu.

• 22.11.2019  03:09
    Noc hrůzy 2 (2013)

Okamžitě jsem se vylekal Fright Night v Rumunsku? Tak to se zas někdo snažil ušetřit peníze a bohužel na filmu to bylo znát. Dávám jednu hvězdičku za pěkné masky a některé zajímavé akční scény.

• 12.11.2019  23:37

Ta hudba je trošku psycho, ale film je překvapivě dobrou kopií Komanda.

• 11.11.2019  12:20

Dokument z country chlastačky, kde se omylem zatoulal vlkodlak(červený filtr). To nejzajímavější ve filmu jsou prostřihy z předchozích dílů. Zatím můj nejhorší film co jsem kdy viděl.

• 7.11.2019  19:25
    Blood Street (1992)

Všechno špatně. Dlouho jsem neviděl takovej brak.

• 1.11.2019  03:53

Překvapivě zajímavá útěkovka se sympatickýma hrdinkama.

• 1.11.2019  03:47

Film o pilotech Zero. Bohužel zub času zde zahlodal opravdu hodně, tudíž na efektech je to více než znát. Nicméně v rámci možností jde o vcelku zajímavou podívanou z pohledu druhé strany.

• 31.10.2019  21:42
    W (1983)

Pouze pro příznivce bláznivých trash filmů. U některých scén jsem měl obavu o kaskadéry viz scéna s motorkou. Děj filmu je klasická pomsta proti postapo gangu oblečených ve stylu Mad Max. Viděno na VHS pod názvem Firestorm Die letzte Schlacht.

• 10.8.2019  21:42
    Galaxy Quest (1999)

Žánr sci-fi komedie není tak častý. Naprosto skvělé scény nadávkované super humorem a moc pěknou hudbou.

• 22.7.2019  00:22

Pohled čistě očima Ruska na 2. světovou válku.

• 19.7.2019  00:35

Zajímavej příběh Boba Lazara sráží nesmyslné zbytečné psychedelické prostřihy.

• 24.5.2019  00:34

Tak bohužel konec tohoto dílu mě nemile vyrazil dech. Bohužel propracovanost jednotlivých dílů občas ztrácí jakýkoliv nápad.

• 17.5.2019  23:49

Jeden z podařenějších dílů. Zajímavé konečně nepřekombinové vyústění případu.

• 8.2.2019  02:04
    Black Moon (1975)

Nesnáším filmy, kdy je potřeba se předem zhulit at je to aspon trošičku koukatelné. Naprosté plýtvání filmovým materiálem.

• 9.1.2019  19:27

Za zmínku snad stojí první rádoby parkour.

• 25.12.2018  07:40
    Jungle Rats (1987)

Ty tmavé scény na VHSce je peklo. Chce to velkou fantazii, aby si člověk představil co se tam vůbec děje. Jinak nejzábavnější postava filmu seržant Ryzo.

• 23.12.2018  05:13

Toto se jen tak nevidí gangy motorkářů, stepařů, neandrtálců a bruslařů. Do toho se připlete kamioňák s tajným poldou psychopatem. Super je i hlavní postava u které je největší fantasy si představovat, že je heterák.

• 22.12.2018  15:14

Mazec Šílený Max, kung-fu, Indiana Jones, Rambo a Star Wars v jednom filmu plus polystyrenové padající skály na závěr co se odrážejí od lidí také stojí za zhlédnutí. Je tam opravdu spousty zajímavých momentů a absurdní logiky skoro všech postav. T1000ka v hlavní roly se jistě musí pousmát při mrknutí na svou prvotinu.

• 21.12.2018  13:41

Za povšimnutí stojí nejvíce Branscombe Richmond pro nás známý jako Bobby Sixkiller ze seriálu Odpadlík. Zde jako zajímavá záporná postava.

• 21.12.2018  02:11

Takové zvrácené hlavní postavy to už se dnes netočí...viz scéna s vlakem.

• 23.11.2018  23:02

Super si pustit tento dokument ihned po filmu a udělat si vlastní úsudek co se tam asi dělo. Vadilo mě, že jsem se ztrácel kdo a co jak vypovídá a to jsem měl díky filmu základní povědomí o hlavních protagonistech. Každopádně z uvedených výpovědí je vidět, že i speciálové jsou jen lidi a dělají stejné chyby jak nadšenci při airsoftu.

• 8.11.2018  01:28
    Vikingové (1999)

Nevím proč, ale po zabití obrovitého Anguse film pro mě ztratil tempo. Dále mě vadila v jednu chvilku až neporazitelnost nepřátelských bojovníků a následně později již bez problému to kosili hlavní hrdinové po desítkách.

• 8.10.2018  23:39

Zbytečně složité a překombinované. Chybí mě větší jednoduchost jako v předchozím díle.

• 8.10.2018  23:38

Škoda, že člověk nemá stejnou schopnost regenerace jako DiCaprio.

• 23.9.2018  04:54

Jsem v šoku NCIS v USA vyšetřuje i letecké nehody. Co je moc to je moc. Jinak tento dvojdíl patří zatím k mým nejoblíbenějším.

• 22.9.2018  02:24

Tak v jednom z dílů má nadporučík Ráž problém, že Klouček(Rychlý) dělá díry do terče a v tomto dílu už má problém s tím, že tvrdě, ale po zásluze nahlásí politruk ožralého vojáka. Postava Ráže je v seriálu je opravdu nevyzpytatelná.

• 17.9.2018  03:09
    Zabíjení po česku (TV film) (2010)

Je dobře, že se tyto dokumenty točí. Svět není černobílý je těžké odsuzovat tu či onu stranu pokud u toho člověk opravdu nebyl a nemá přehled o komplexně celých událostech, které se odehráli v nešťastném pohraničí. Pokud si Češi myslí, že měli právo takto se chovat co by potom měli dělat Poláci, kteří oproti nám zažili od Němců jistě daleko větších příkoří.

• 17.9.2018  01:26

Opravdu netuším proč údajní Banderovci ve filmu nepromluví ani jedno slovo. Dále mě vadilo scény jež jsou natočeny v tmě nebo v pološeru. Nejde vidět skoro nic a lze se jen domnívat co se stalo.

<< předchozí 1 2 3