Horryx

Česko

<< předchozí 1 2 3
    • 10.8.2019  21:42
    Galaxy Quest (1999)

Žánr sci-fi komedie není tak častý. Naprosto skvělé scény nadávkované super humorem a moc pěknou hudbou.

• 22.2.2018  01:26
    9. duben (2015)

Škoda mohla být delší stopáž. Uvítal bych např. po kapitulaci změna stran jak v Estonském 1944. Jak je známo bylo i několik divizí SS ve kterých sloužili převážně Skandinávci. Na to už by asi Dánové tolik hrdí nebyli.

• 30.12.2015  08:40

Afrika je opravdu jiná planeta. Opravdu velice emotivně silné. Respekt všem co do toho dobrovolně jdou!!!

• 8.12.2014  02:35

Perfektně vybraní herci se super výpravou. Super hudba co podkresluje film a nakonec božský závěr.

• 23.11.2018  23:02

Super si pustit tento dokument ihned po filmu a udělat si vlastní úsudek co se tam asi dělo. Vadilo mě, že jsem se ztrácel kdo a co jak vypovídá a to jsem měl díky filmu základní povědomí o hlavních protagonistech. Každopádně z uvedených výpovědí je vidět, že i speciálové jsou jen lidi a dělají stejné chyby jak nadšenci při airsoftu.

• 8.11.2018  01:28
    Vikingové (1999)

Nevím proč, ale po zabití obrovitého Anguse film pro mě ztratil tempo. Dále mě vadila v jednu chvilku až neporazitelnost nepřátelských bojovníků a následně později již bez problému to kosili hlavní hrdinové po desítkách.

• 8.10.2018  23:38

Škoda, že člověk nemá stejnou schopnost regenerace jako DiCaprio.

• 23.9.2018  04:54

Jsem v šoku NCIS v USA vyšetřuje i letecké nehody. Co je moc to je moc. Jinak tento dvojdíl patří zatím k mým nejoblíbenějším.

• 17.9.2018  03:09
    Zabíjení po česku (TV film) (2010)

Je dobře, že se tyto dokumenty točí. Svět není černobílý je těžké odsuzovat tu či onu stranu pokud u toho člověk opravdu nebyl a nemá přehled o komplexně celých událostech, které se odehráli v nešťastném pohraničí. Pokud si Češi myslí, že měli právo takto se chovat co by potom měli dělat Poláci, kteří oproti nám zažili od Němců jistě daleko větších příkoří.

• 17.9.2018  01:26

Opravdu netuším proč údajní Banderovci ve filmu nepromluví ani jedno slovo. Dále mě vadilo scény jež jsou natočeny v tmě nebo v pološeru. Nejde vidět skoro nic a lze se jen domnívat co se stalo.

• 14.8.2018  01:16

Na filmu mě vadí chybička ve scénáři, když byl postřelen Caesar nikdo z jeho opičích přátel se ho nevydal hledat i přestože to byl jejich milovaný vůdce. Dále nemám rád noční scény velkých bitev, kdy jsou často nepřehledné. Proto dávám pouze 3 hvězdičky.

• 7.8.2018  11:29

Je krásně vidět, že problémy lidí USA jsou proti Mexiku absolutně nicotné.

• 31.7.2018  16:44

Bylo pěkné jak ukázali Tonyho předchozí práci a první setkání a oťukávání se z Gibsem plus počátek náboru do NCIS.

• 28.7.2018  00:34

Neuvěřitelné zničit hrad, aby se neplašila zvěř!!!

• 1.7.2018  11:47

Hlášky gesta a chování postavy Riddicka jsou to co dělá tento film nejzajímavějším.

• 3.6.2018  06:12

Připojuji se k ostatním závěrečné kaskadérské scény jsou více než nadbytečné.

• 8.5.2018  00:36
    Město 44 (2014)

Naprosto zbytečné scény: hororová scéna v podzemí, milostná scéna v rozbořeném bytě. Nepochopené scény: přímý zásah pantherem do do ultratratvrdé polské ženy. Není se čemu divit, že Německo prohrálo válku když jejich panther přímým zásahem pouze zraňuje ženy. Jinak pěkně natočený film film o Varšavském povstání. Snad se u nás také jednou podaří natočit film podobného žánru. Za mě silné 3***.

• 19.4.2018  12:34

Dávám 3 hvězdičky za moravské hlášky.

• 12.3.2018  03:46

Tony je jediný polda na lodi pro 5000 lidí. Škoda mohl tam zůstat déle.

• 12.3.2018  03:17

Jeden z nejlepších dílů této epizody......jde to i bez hlavních postav a stačí když je náhradníci kopírují.Scéna Tony policajt na válečné lodi kde není nikdy sám je top.

• 12.3.2018  02:22

vtipná scéna, když na místo činu má přijít Abby a místní policista jí nechce pustit...podpříběh Tonyho dědictví.....

• 24.1.2018  22:26

Závěr tohoto dílu, rekonstrukce případu je to nejlepší z celé série 30 případů majora Zemana. Za parádní hlas Dr. Brůny a taktéž skvělou postavu starého Brůny dávám 3*.

• 25.12.2017  05:13

Viděno 2x. Po druhém shlédnutí zvyšuji na 3* za parádní hudbu a digitální efekty.

• 4.11.2017  01:04

Kostra filmu je dobrá, ale nelogičností je moc. Vyberu asi největší. Nikdo z policejní protiteroristické jednotky v roce 2011 si nevzal sebou mobilní telefon a tudíž nejsou schopni se dovolat pomoci. Dále mě vadilo někdy až příliš natahované souboje, proto dávám 3***.

• 7.8.2017  02:25
    Vodní svět (1995)

Škoda, že film je točen spíše pro děti. Kdyby byl točen ve stylu Mad Maxe tak by to bylo určitě někde jinde. Za mě nej scéna, kdy s leteckým kulometem odstřelovali plovoucí město.

• 12.6.2017  09:24

Západ = zbabělci a propěcháři x Východ = hrdinové a idealisté. Škoda, že tak černobíle není vykreslen celý současný svět to by nám pak bylo všechno jasné. Tak jak v tomto filmu.

• 10.6.2017  22:11
    Apokalypsa (1979)

Proč tam museli vsunout poslední část s plukovníkem?Bez posledního dějství bych dal za 4 hvězdy. Takto dávám klasiku 3.

• 18.5.2017  01:40
    Zyma v ogni (2015)

Škoda, že dokument mapuje jen jednu stranu. Moc pěkné záběry. Doufám, že ted vznikne i dokument z druhé strany ať si v tom uděláme pořádek. Mimochodem v jednom ze záběrů je vidět mírumilovný student s šálou bialoczerwoni. Tyto šály mají především fanoušci polského národního týmu.

• 12.9.2016  04:23
    Osvícení (1980)

Nej psycho hudba ve filmu co jsem kdy slyšel.

• 4.8.2016  05:47
    Prezident (2015)

Síla mocné propagandy nebo pouze to jak to vidí druhá strana?

<< předchozí 1 2 3