Cascabel

Cascabel

Česko

0 bodů

Moje obsahy

od nejnovějšíchpodle abecedypodle roku vzniku filmu
  • 24.9.2013
  Yes We Can (TV film) (2012)

  Dva francouzští flákači se rozhodnou unést v Keni babičku amerického prezidenta Obamy a zbohatnout na výkupném. Vyváží jejich "šarm" neznalost zeměpisu a jazyků a pomůže jim vyzrát nad věčnými rivaly - německými pivaři a americkými agenty?

  • 26.3.2013
  Quanto costa morire (1968)

  Zloději dobytka nemohou převést stádo zasněženým průsmykem a nakvartýrují se do horské vesnice. Šerif (Raymond Pellegrin) s pomocí několika málo vesničanů se jim postaví na odpor. Nelítostný šéf bandy (Bruno Corazzari) jej zabije a terorizuje obyvatele, kteří mu musejí otročit. Šerifův adoptivní syn (Andrea Giordana) uprchne a v boji s bandou mu pomáhá jeden z jejích členů (John Ireland), který k tomu má zvláštní důvod.

  • 15.3.2013
  Legge della violenza - Tutti o nessuno (1969)

  Jack Barrow (Giorgio Cerioni) utíká po třech letech z vězení, aby se pomstil zrádnému parťákovi. Ten ale nyní působí jako šerif a Jacka vážně zraní. Zachrání jej Chris (Ángel Aranda), jehož fanatické nadšení pro zákony ale Jack nesdílí. Přesto, když se mu podaří šerifa zabít, prosadí Chrise na jeho místo. Spolu s banditou Billem Hackettem (Miguel de la Riva) pak drží město v šachu a provokuje místní smetánku. Jak dlouho tomu bude Chris nečinně přihlížet?

  • 29.10.2012
  W Django! (1971)

  Django (Anthony Steffen) se mstí za zavraždění své ženy. Tři pachatele zločinu vystopuje s pomocí jejich kumpána Carranzy (Glauco Onorato), kterého zachrání ze šibenice. Zná však celou pravdu?

  • 8.9.2012
  Regresa un pistolero (1965)

  Právník Denton (Helmut Schmid) se chce pomstít invalidnímu statkáři Martinovi (Pietro Tordi) za vypálení rodinné farmy a zabití svého otce. Rozhodne se obtěžkat zločiny jeho ztraceného syna přezdívaného Gringo (Daniel Martín) a zároveň s jeho pomocí získat místní povoznictví i s jeho krásnou dědičkou. Narazí však na cizince, kterého občané města čerstvě jmenovali šerifem (Götz George).

  • 10.6.2012
  Andersonvillský proces (TV film) (1976)

  Historický příběh založený na soudních protokolech vojenského soudu s velitelem konfederačního zajateckého tábora v Andersonville, ve kterém za války Severu proti Jihu zemřelo čtrnáct tisíc vojáků Unie. Původně divadelní hra (1959) Saula Levitta byla zfilmována pro televizi postupně v Belgii (1962), USA (1970), Německu (1972), Jugoslávii (1975) a na Slovensku (1976).

  • 12.12.2011
  Z mého života (TV film) (1971)

  Hudebně-filmové zpracování Smetanova smyčcového kvartetu "Z mého života", které do značné míry vychází ze skladatelových poznámek k mimohudebnímu obsahu díla (čte Karel Höger). Členové Smetanova kvarteta (Jiří Novák, Lubomír Kostecký, Milan Škampa, Antonín Kohout) nejen interpretují hudbu, ale stávají se i herci.