Nevina (2021) (seriál)

Ja teda neviem či je to tou španielčinou, ale od nejakého tretieho-štvrtého dielu sa to zmenilo na klasickú mexickú telenovelu.

Nakrmte někdo Phila (2018) (seriál)

Ten človek nevie nič o gastronómii, zato neustále strúha ksichty ako dement. Pritom to mohol byť celkom fajn dokument, ale tie trápne grimasy totálne kazia celkový dojem.

Neviditelný cíl (2007)

Hongkongská sračka o neschopnosti polície, nad ktorou sa až rozum zastavuje. A táto blbosť má cez dve hodiny. Neskutočné.

Záchranáři (2006)

Klišoidný, ale pozerateľný film po ktorom sa ešte dáky čas bude húpať podlaha.

Batman (1966) (seriál)

Cisty mega ROFL.

Nebe a peklo (1963)

"Tady nemá na kupování kytek nikdo ksicht"

Halloween 4: Návrat Michaela Myerse (1988)

Slabsie pokracovanie, kde sa obvykle pomaly Myers premiestnuje z miesta na miesto asi dakym teleportom. Jeho samotne zjavenie sa na konci na aute bolo moc uz aj na mna. Jedna * je za skutocne silny zaver.

Halloween: H20 (1998)

Konecne sa niekto odhodlal k tomu co mi v slasheroch najviac chyba (resp je ich najvacsou chybou) a to ze najlepsia obrana je utok. Obzvlast u pomaleho autistu, akym je Michael. Co sa mi nepacilo, boli prilis viditelne oci Myersa, to mi tam skratka nesadlo. Tiez "lakacky" typu "otocim sa a bum - sused". Inak to ale povazujem za dostojne ukoncenie serie H1-H2-H20. Nic viac vidiet nepotrebujem.

Ďábelská hora (1998)

Horror :) No niektore scenky tam boli dobre :)