Marvels (2023)

Myslím že stačí, keď napíšem že je to najhorší Marvel film čo som videl.

Saw X (2023)

Úvodná polhodinka odkopírovaná z iných filmov. A čo sa týka ďalších 90 minút, tvorcovia stavili viac na nechutné zábery ako na originalitu. Vidím to tak na 50%.

Malá mořská víla (2023)

Príliš dlhé zvlášť nato, že sa tam v podstate nič nedeje. Dosť to zráža dole aj otravné spievanie každých 5 minút. Keby vystrihli 80% otravných pesničiek a tým pádom by padla minutáž na nejakých 100 minút, bolo by to určite pozerateľnejšie.

Trol (2022)

Prvá polhodina je vlastne celá vykradnutá z Emmerichovej Godzilly, len lacnejšia verzia a zvyšok za moc už nestojí. Videl som to bohužiaľ s anglickým dabingom a ten je ešte horší ako efekty.

Barbar (2022)

Prvá hodina super za 5* a potom to už klasicky americky pokašlali.

Miracle Mile (1988)

Námet je dobrý ale scenár písalo asi 10 ročne decko. Neskutočne stupídne správanie všetkých postav.

Přátelé z dovolené (2021)

Obyčajne je John Cena v komédiach otrasný a pokazí celý film. Preto som mal aj obavy si to pustiť. Ale v tomto prípade mu rola sadla perfektne. Patrí rozhodne k tým lepším komédiam čo sa tento rok natočili. 70%.

Lovná zvěř (1986)

Áno je to akčne, skoro stále sa niečo deje a je to krátke. Lenže stupidity toľko že by sa dala nadeliť do 3 filmov. Neskutočne otrasne urobený hudobný doprovod celého filmu a tie herecké výkony OMG.