• Thriller

Road House (1989)

80.léta,sice béčko,ale nebylo to vůbec tak špatné,kdy ještě bylo všechno v pořádku a rána pěstí,byla rána pěstí.Možná po letech mi to teď připadá docela bizarní,takže už jenom nostalgie.

Hrozba smrti (2024)

Bitky špatné nebyly,ale celé je to asi taková komedie,úplně o ničem. McGregor,od jeho příchodu,kde je tam jako komická figurka,to šlo dolu,nic zajímavého mi tam nepřišlo.

Železná pěst (2024) (seriál)

Samozřejmě drogové obchody bude asi pořád vděčné téma,tady to byl takový průměr něčeho,co se sice dalo,ale nic uchvatného to nebylo.

Zlatokopové z Arkansasu (1964)

Viděno jako malý kluk,to člověk Ty májovky fakt hrozně žral, samozřejmě,když už je člověk daleko starší,tak už to taky vidí trošku jinak, tohle které bylo točeno u nás a další májovky už byly točený v Jugoslávii, a další kovbojky s Gojkem Mitičem, tady se objevují herci kteří hráli příbězích o Vinnetouovi,no a samozřejmě i naše češka Olga. Teď mi to připadá samozřejmě takový obyčejný nic neříkající na konci ta přestřelka špatná nebyla.

Frontline - 20 dnů v Mariupolu (2023) (epizoda)

Nebudu řešit jestli se Ukrajinci v roce 2014 chovali jako zvěř a co se dělo na Donbase a jinde a co teď vlastně rozpoutal Putin. Nevím vlastně,kde je ta 100% pravda. Určitě my co tam nejsme tak děláme jako,že se nás to vlastně  ani netýká, ale nikdo by tam určitě být nechtěl.Jedna z věcí mě ale zaráží,že Rusko napadne Ukrajinu a ta se brání,ale nemůže střílet na ruské území. Takže vlastně Rusko nebude mít žádné lidské ani materiální ztráty na svém území. Jinak dokument je hodně autentický až surový, není ničím hraný,to je bohužel realita,kousek od nás.

Přišla v noci (2023)

Tak ze začátku je nutno říci,že české filmy v oblibě nemám,aspoň posledních pár dekád,protože se objevuje pořád jen ten jeden okoukaný okruh herců, připadá mi to jakoby hráli jenom kámoši kámošů. Samozřejmě tohohle jsem si všimnul až na předávání Lvů, kde Peková,fakt byla bezprostřední a vtipná.Ruku v ruce také přemýšlím nad tím,jestli je to tak dobrá herečka a nebo taková doopravdy je,vzhledem k tomu že jí nikdo nezná,mimo divadla,tak těžko posoudit.Celé to nebylo špatné minimálně hodinu, pak najednou přijde zvrat, No a celé to jde takzvaně do kopru,no a ten konec.... 3 jsou za Pecovou a 1 za Anette, že se svojí postavou,měla odvahu jít do té sprchy. Bohužel v našich vodách,je to jen,dobrá kapka..

Manželé Stodolovi (2023)

Dle toho co tady čtu, moc nechápu tu nadšenost, protože prakticky není z čeho. Není to ani napínavé ani záživné, vcelku hrozně pomalé až nudné a hlavní postavy mi byly úplně lhostejné,spíš možná jednostranné vykreslení jednoho aktéra,ale zahrané to bylo skvěle, No ještě aby ne, jinak už by tam opravdu nic, co by to táhlo, nebylo.

Self Reliance (2023)

Nic mi teda vtipné a zábavné vůbec nepřišlo,spíš debilita úplně o ničem a vcelku i ztráta času.

Byt č. 10-01 (2023)

Černošský příběh o ženský co vychovává od malička kluka a tak dále. Nevím co na to mělo být tak silného,nemastný,neslaný, prostě příběh jako tisíce dalších v New Yorku v 90,letech, akorát obzvlášťněný o jednu maličkost.