Filatov

okres Jindřichův Hradec

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12
    • 6.8.2018  15:12
    Květiny v podkroví (TV film) (2014)

Květiny v podkroví jsou pro mě příjemným překvapením. Za prvé jsem vůbec nevěděl, že film je na motivy knihy, takže mám zase co číst postupem času a za druhé snímek mě udržel v ději po celou dobu a vůbec nenudil. Ano daly by se mu vyčíst nelogická místa třeba o tom, že děti mohly utéct klidně dříve, ale tak to prostě bylo, že zůstaly v domě tak dlouho a vůbec mi to nevadilo. Matka této čtveřice se vybarvila jako hodně sobecká mrcha a společně s babičkou vytvářela v domě pořádné dusno. Matka se celou dobu tvářila jako ta co chce, aby vše bylo jako dřív a ta zlá byla hlavně babička, ale ve finále byly obě stejné. Na konci jsem už dětem moc přál, aby se osvobodily ze zajetí a říkal jsem si, kéž by byl druhý díl, že bych chtěl vidět, aby se děti matce za to co jim dělala pomstily a ono se moje přání splnilo. Když jsem zjistil, že film má pokračování, měl jsem radost a už se těším na další díly.

• 15.7.2018  08:02
    Proud smrti (TV film) (2017)

Proud smrti je napínavý film, který mojí pozornost udržel po celou dobu stopáže. Jednak téma smrti na řece je samo o sobě napínavé a krajina ve filmu je skvělá a navíc film disponuje vcelku dobrou hudbou, která skvěle doplňuje to, co se děje na obrazovce. Herecké výkony nebyly vůbec špatné a když si připočtu podařený závěr se zvratem, který byl ale možná už moc překombinovaný, tak mi vychází dobrých 70%. Hlavní hrdinky mi bylo docela líto, protože do průšvihu padla aniž by věděla jak a znovu se ukázalo jak moc je těžké dokazování nevinny.

• 27.5.2018  17:38
    Kdo přežije: Vanuatu (TV pořad) (2004)

Poslední řadou All Stars koncept Survivoru uzavřel jednu kapitolu a ostrovy Vanuatu vstupuje do té druhé. Kvalitativně bych tuto řadu s pořadovým číslem devět hodnotil někde na úrovni Thajska. Lokace byla parádní, k logu série také není co dodat, bohužel velkým problémem Vanuatu je špatný casting, protože zde nenajdete moc oblíbených hráčů a vlastně jsem si horko těžko dokázal vybrat kmen, který bych měl raději. Naštěstí se od sloučení hra docela rozběhla a ke konci už měla tempo, na jaké jsem zvyklý. Oblíbení hráči: Eliza, Chris. Oblíbený kmen: LOPEVI

• 12.2.2018  12:05
    Robinsonův ostrov (TV pořad) (2017)

Po roce a kousek vkládám komentář. Čekal jsem totiž, jestli TV Nova odstartuje i druhou sezónu a představte si, že odstartovala. Moc jsem tomu nevěřil, protože přeci jenom jde o velkou finanční náročnost celého projektu. Musím říci, že Robinsonův ostrov má prostě smůlu v tom, že není naším produktem, ale pouze českou verzí legendárního amerického Survivora. Kdyby to byl totiž náš projekt, tak si myslím, že by zde neměl tak nízké hodnocení. Předně řeknu, že výběr hráčů byl takový, že někteří soutěžící ani moc netušili, o co jde a tak měl náš první český Robinson vítězství chtě nechtě tak nějak v kapse, protože prostě hrál nejlíp. On vlastně ani moc hrát nemusel, protože mu stačila pouze znalost americké verze. Co se týče soutěží, tak mě hodně bavily a dalo by se říct, že kvalitou byly srovnatelné se Survivorem a některé vlastně byly stejné nebo hodně podobné jako v americké verzi, což vůbec nevadilo. Co mi ale vadilo bylo to, že tvůrci se snažili předvést vše nejlepší z amerických verzí a nacpat vše do jedné naší řady, takže často byla hra moc komplikovaná a až moc se do ní zasahovalo, co se týče imunit a různých zvratů. Celkově dám ale první sérii 70% a jsem rád, že jsem se vůbec české mutace dočkal, ale musím říci, že výběr soutěžících moc dobrý nebyl. Oblíbenců jsem našel jenom pár. Oblíbení hráči: Radovan, Martin, Jakub, David. Oblíbený kmen: CALLAO

• 21.1.2018  07:20

Bylo to dobrý a mělo to všechno, co jsem od filmu téhle kategorie čekal. Amanda Detmer v roli matky byla stíhačka, až byla svým chováním protivná a byla opravdu "na pěst" a Dina Meyer v roli nadržené zkušené ženy, která si našla zajíčka, zahrála psychopata na jedničku. Sam Lerner v roli puberťáka byl trochu mezi nimi, takže jeho výkon nehodnotím, ale faktem je, že film opravdu není tak špatný, jak se tu píše. Ano jistě, chyby tam byly, ale tady rád přimhouřím oči. Člověk nechce furt jenom u filmů přemýšlet. Někdy stačí se jenom bavit no ne?

• 20.1.2018  10:42
    Satan přichází (TV seriál) (2016)

Nenene, tohle nebude ono. Filmy a věci okolo exorcismu mám rád, ale tenhle seriál jsem opravdu nedokoukal. První díl mi dal naději, že to bude skvělý seriál, protože měl atmosféru a vše, co bych od téhle tématiky čekal, ale od dalších dílů přišlo zklamání, až jsem sledování vzdal. Velká škoda, protože pro mě to byl promarněný potenciál. Vydržel jsem asi čtyři díly.

• 20.1.2018  10:38

Velmi příjemné překvapení! Vůbec jsem nečekal, že mě film tak chytne, ale vlastně se divím sám sobě, proč jsem se Ledového ostří tak bál, vždyť je zde skloubený můj milovaný hokej s krasobruslením, což by vlastně mohlo dát zajímavý výsledek a k tomu olympijská atmosféra, takže není co řešit a já musím říct, že mě snímek nezklamal. Přikloním se k hodnocení nejvyššímu, protože i když je děj tak jasný, že hned na začátku víte, jak to dopadne, tak cesta obou hrdinů ke svému cíli a olympijskému finále je tak zajímavá, že stopáž filmu uteče tak rychle, že než se nadechnete, tak už je konec. Komediální i sportovní stránka filmu také funguje, takže ano opravdu se mi to líbilo a v tomto "předolympijském" období, kdy čekáme na olympiádu v Koreji, má snímek ještě větší kouzlo.

• 5.1.2018  18:25
    Shark Lake (2015)

Podle ukázek jsem si říkal, že Shark Lake bude docela blbost, takže jsem nečekal žádnou oscarovou podívanou, ale i přesto jsem byl po dokoukání trochu zklamán a to hlavně z toho důvodu, že Dolph Lundgren je pouhé lákadlo pro přitáhnutí pozornosti diváka. Sám film totiž ničím jiným, než reklamou na solidní jméno této legendy, přitáhnout pozornost nemůže, protože se v něm neděje zbla nic. Akce hrozně málo a Dolph Lundgren je ve filmu zbytečná postava, protože téměř nic neukáže ze svého umění. Čekal jsem, že si to se zákeřným žralokem brutálně vyřídí a místo toho nic a ani žralok nedostává vůbec žádný prostor. To bych raději snesl více ŠPATNÉ akce, protože bych to v tomto filmu očekával, než toto jedno velké NIC.

• 10.12.2017  08:27
    Já, Kajínek (TV seriál) (2017)

Nevím jistě, jestli vše, co Kajínek říká, je pravda a nevím jistě, zda střílel nebo ne, ale jedno vím určitě - jeho vyprávění mě hodně bavilo a všechny díly byly dost zajímavé, protože se člověk dozvěděl o tom co ve vězení prožíval a o jeho útěcích, i když znovu podotýkám, že je otázkou do jaké míry je jeho vyprávění pravdivé a do jaké míry jde pouze o výmysl. Stejně jsem byl ale rád, že jsem se z Kajínkových úst dozvěděl o tom, jak tedy z Mírova utekl, protože jsem si pořád říkal, jak to ten chlap udělal a teď mi to on sám objasnil Bavil jsem se dobře a spíše bych se přikláněl ke Kajínkově nevinně.

• 10.12.2017  08:18
    Posedlá (2009)

Posedlá má dobrou atmosféru a vyniká i dobrou hudbou, což film pořádně utvrzuje a dodává na dramatičnosti. Musím také říct, že těží z dobrého hereckého výkonu Idrise Elby a Ali Larter. Idris hraje svou roli manažera dobře a Ali Larter se psychopatické kolegyně zhostila také na výbornou, čímž podle mě absolutně převýšila Beyoncé, která mě hodně štvala a do filmu se podle mě moc nehodila. Jen kvůli ní dávám Posedlé "pouze" čtyři hvězdičky. Film pěkně graduje s tím, jak Ali Larter začíná tlačit na pilu a dává Elbovi zabrat. I na podruhé velmi dobrá podívaná.

• 9.12.2017  18:07
    Kdo přežije: All Stars (TV pořad) (2004)

"Říkají o sobě, že jsou nejlepší z nejlepších, tak teď je na čase, aby to dokázali!" Zpátky na Perlových ostrovech :-) Na Návrat hvězd jsem se opravdu těšil, protože jsem získal možnost vidět podruhé ve hře mé oblíbené hřáče a že jich bylo dost. Faktem je, že bych místo některých raději viděl někoho jiného, ale tak už to prostě je a nelze se zavděčit každému. I tak jsem byl rád za Rupa, Boston Roba, Cesternina, Colbyho a další. Musím říci, že jsem v této řadě držel palce opravdu hodně hráčům a náramně jsem se bavil u každého dílu, protože jsem chtěl, aby imunity vyhrál každý kmen, když jsem měl oblíbence ve všech kmenech, takže vždy byl někdo z mých oblíbenců vítěz a někdo poražený. Rupert tolik nezářil jako v Perlových ostrovech, což bylo asi pochopitelné, vždyť neměl ani moc času na odpočinek a řadu totálně ovládl Boston Rob, který byl s Amber ústřední dvojicí celé řady. Jejich vztah daleko přesáhl nějakou hru a ukázal, že i v takovéto hře lze najít lásku a závěr řady ukázal, že je jedno, kdo z nich dvou vyhraje, protože oni získali jeden druhého. Dalo by se říci, že Perlové ostrovy daly světu Ruperta a Návrat hvězd Boston Roba, protože tady se zrodila další legenda soutěže. Vítěz tak jak už to bývá pro mě klasicky nic moc, ale na konci jsem pochopil, proč se vlastně stal vítězem. Věděl jsem, že sám není tak dobrý hráč, aby dokázal přelstít ostatní hvězdné hráče. K tomu prostě potřeboval Boston Roba, který udělal černou práci a on pak slízl smetanu. Oblíbení hráči: Cesternino, Boston Rob, Colby, Lex, Jenna Lewis, Jenna Morasca, Rupert. Oblíbený kmen: CHAPERA

• 9.12.2017  07:15

Druhý Anděl Páně v mých očích ještě o něco překonává první díl, protože zasazení na zemi v období mikulášského večera snímku moc a moc prospělo a celkově bylo hodně roztomilým rozhodnutím. Ona atmosféra Krumlova je prostě nezapomenutelná a když se k tomu přidají další postavy v čele s výborným Bolkem Polívkou jakožto příšerným krejčím Košťálem a dobře hrající Vicou Kerekes, získáváte kvalitní vánoční pohádku s nádherným vizuálem. "Nesvaté trio" v podání Majer, Liška, Taclík se také staralo o porci zábavy a o hlavních postavách Uriáš, Petronel (Trojan, Dvořák) ani nemluvím, protože mezi těma dvěma funguje chemie, kdy jsou schopni do sebe neustále střílet jednu vtipnou hlášku za druhou a přitom nikdo z nich nemá navrch. Ty dva musí mít člověk rád. Jirko Strachu natočil jsi kvalitní pohádku, která má právem tak veliký úspěch.

• 9.12.2017  06:59

Zapař jako matka! :-D Inu, kdo už má děti, tak pochopí. Ne, bavil jsem se opravdu velmi dobře, a to že ve fillmu hrála Mila Kunis je milým plusem. Musím ale spravedlivě uznat, že ač má Mila hlavní roli, tak nejvíce hláškující postavou je její kamarádka, kterou ve snímku pozná v podání Kathryn Hahn. Ta jak otevřela pusu, tak jsem se musel smát. Bez ní by to určitě nebylo ono. Matky na tahu jsou výbornou komedií a ano, i když někdy (avšak v minimu částech) film ztrácí tempo a upadá do lehké trapnosti, ihned se z ní oklepe a dostane se zpět na svou úroveň. Poctivých 70%.

• 9.12.2017  06:45

Dvojce dávám stejné hodnocení, jako prvnímu snímku. Když jsem se vloni dozvěděl, že do kin přichází pokračování, měl jsem velkou radost a musím říct, že jsem dostal to co jsem očekával. Santa je pořád úchyl je kvalitativně srovnatelný s jedničkou a rozhodně je stále vtipný. Do snímku přibylo několik nových postav, které rozhodně dojem nekazí, i když musím říct, že ženská role vedle Boba Thorntona byla v jedničce asi obsazená lépe. Christina Hendricks nemá tolik prostoru aspoň podle mě. Willieho máma bylo dobré oživení a velkým plusem je návrat dementního kluka v podání Bretta Kellyho.

• 9.12.2017  06:38

U téhle komedie jsem se bavil a musím říct, že nejvýraznější postavou snímku byla pro mě Lizzy Caplan, která film utáhne skoro sama. Vtipných situací bylo opravdu bezpočet a film pobavit opravdu dokázal.

• 18.11.2017  09:10

Série, která v mém žebříčku oblíbenosti prozatím poskočila na první místo. Jednalo se o dosud nejlepší, co může Survivor nabídnout. Pirátská tématika celé série mě absolutně dostala ať už se to týkalo loga série, nebo hudby, ale i soutěží, kde vítězný kmen mohl jít drancovat do toho druhého. Celkové vyladění do pirátského světa a s tím spojené tématické pirátské výzvy byly prostě ono se vším všudy a když se přidá totální démon Rupert Boneham, kterej by snad dokázal všechny porazit sám, tak není co řešit. On byl ústřední postavou celé série a to ještě nesmíme zapomenout ani na možná největšího zloducha celé soutěže Jona "Fairplay" Daltona, kterej dokázal prolomit snad všechny limity slušnosti a vkusného chování. Perlové ostrovy nabídly napínavé soutěže a hodně zvratů, díky kterým se vypadnuvší dokázali dostat zpět do hry a také skvěle vyvážené charaktery od úplných klaďasů po záporáky a nesympatické soutěžící se vším všudy. Asi nikdy nezapomenu na Lil ve skautském oblečení, kterou jsem opravdu strávit nedokázal a byl jsem rád, když vypadla. Kdybych jen tušil, že se vrátí a dotáhne to do finále, kde se utkala s druhou úplně nečekanou finalistkou u které jsem si přál po prvních minutách, aby vypadla. Nakonec si mě ale docela získala. Tuto sérii jednoznačně doporučuji. Reklama na Survivor jak má být. Oblíbení hráči: Rupert, Andrew (Savage), Darrah. Oblíbený kmen: DRAKE

• 3.11.2017  14:19
    Kdo přežije: Amazonie (TV pořad) (2003)

Amazonie byla hodně zajímavá série. Už počáteční rozdělení na muže a ženy dávalo zajímavý námět pro počáteční výzvy o imunitu, které logicky nemohly být silové. Taky jsem se zmýlil a favorizoval chlapi a překvapilo mě, jak dostávali od holek na holou. Prostě moc chvástání a málo makání. Celkem mi vadily od kluků ty oplzlé kecy o tom, kdo by na koho skočil a která holka se komu líbila víc. Sexu tu bylo prostě dost a to nepočítám svlékající se Heidi a Jennu, které chtěly hru hrát jenom přes svou krásu. Bylo toho docela příliš. Jakmile ale došlo ke sloučení, začala být hra zajímavá. Najednou jsem si všiml i ostatních charakterů a začal jsem si všímat Matta a Roba, kterej mi ze začátku svýma sexistickýma narážkama hodně vadil. Druhou půlku hry byl skvělej a dá se říct, že to měl vymyšlený hodně dobře. Matt se vyklubal z nenápadnýho kluka v sympaťáka. Hodně lidí říká, že vítěz série nebyl zaslouženej, ale já to řeknu jinak. Rozhodně si vítězství nezasloužil tolik, jako někteří ostatní, nicméně pár strategických tahů taky udělal a hlavně získal tuším tři individuální imunity, takže zásluha tam rozhodně byla a navíc jsem ho tipoval na jednoho z vítězů někdy od sloučení, takže rozhodně neprávem to podle mě nebylo. Oblíbení hráči: Matthew, Rob, Deena, Christy. Oblíbený kmen: JACARÉ

• 1.11.2017  06:31
    Kdo přežije: Thajsko (TV pořad) (2002)

Thajsko nabídlo zase zcela jiné unikátní exotické prostředí a nabídlo i jinou znělku, která mi ze začátku moc nesedla, ale zvykl jsem si na ní a ke konci už jsem proti ní nic neměl. Thajsko je kouzelné, takže výběr prostředí na jedničku. O trochu horší to bylo s castingem, protože zde bylo více nesympatických soutěžících, ale i přesto jsem si své oblíbené hráče našel. Konec série gradoval velmi pěkně, takže pořád solidních 70%. Oblíbení hráči: Brian, Ted. Oblíbený kmen: CHUAY GAHN

• 1.11.2017  06:21
    Tygr lidožrout (TV film) (2007)

Ve filmu se toho moc nedělo. Popravdě jsem nečekal nic extra, ale tohle byla trochu škoda, protože téma na dobrej film by tu bylo. Bohužel je vše pojato trochu nudně, protože trochu akce se dočkáme až ke konci a to už je trochu pozdě. Jak je tu psáno, obal je lepší, než film.

• 5.10.2017  16:25
    Kdo přežije: Markézy (TV pořad) (2002)

Markézy začaly fantasticky, protože poprvé v historii soutěže byli soutěžící vysazeni úplně bez jídla, ale poté přišly trochu slabší díly, nicméně ke konci nabírala řada fantastický směr a poslední výzvy a kmenové rady byly jedinečné. Systém přenosné imunity, rozhodující losování ze sáčku v případě stejného počtu hlasů byly dobré posuny ve hře. Výzvy byly ale jinak hodně podobné, jako v předchozích řadách a velmi podobné byly i odměny. Markézy se zkrátka dost opakovaly a i na některé soutěžící jsem si musel dost zvykat. Vítěz a vlastně finálová trojice byla úplně nečekaná. Pořád šlo ale o kvalitní sérii a Markézy jako lokace byly fantastické. Všechna ta mystika, bůžkové Tiki...co víc si přát. Oblíbení hráči: Robert (Generál), Sean. Oblíbený kmen: ROTU

• 18.8.2017  17:30
    Kdo přežije: Afrika (TV pořad) (2001)

Afrika si bere to nejlepší z dvou předchozích sérií (myslím hlavně výzvy o imunitu) a přenáší je na černý kontinent - konkrétně do Keni. Moc a moc oceňuji úvodní intro v afrických rytmech, které je opravdu neopakovatelné a chválím za výběr místa natáčení, protože Afrika je naprosto kouzelná. Šlo co se týče lokace o zase úplně jiný Survivor a také přišel první twist v historii soutěže, který hře hodně pomohl, protože do té doby bylo vše jasně nalajnováno a ostatní z kmene Samburu byli téměř bez šance něco změnit. Casting o maličko horší, než v druhé sérii, ale pořád výborné. Oblíbení hráči: Clarence, Lex, Tom. Oblíbený kmen: BORAN

• 6.8.2017  15:59
    Kdo přežije: Austrálie (TV pořad) (2001)

Nutno podotknout, že pro mě druhá série "Australian Outback" překonala první sérii. Našel jsem si zde možná ještě více oblíbenců, než na Borneu a bylo to rozhodně zapříčiněno dobrým castingem. Víceméně skoro všichni mi byli sympatičtí a bylo vidět, že docela i drželi v rámci hry při sobě. Vítěz byl vybrán porotou správně. Australské vnitrozemí také hodně zvedá výběr výzev, protože ty byly hodně napínavé a v neposlední řadě soutěžící museli čelit požárům, zraněním ale i bleskové povodni. Opravdu drsná řada. Oblíbení hráči: Elisabeth, Michael, Rodger, Colby. Oblíbený kmen: OGAKOR

• 22.3.2017  10:33

Tajemství loňského léta osobně řadím k zlatému fondu hororu a stal se pro mě takovou klasikou, ale stejně ho nebudu hodnotit více, než třemi hvězdičkami. Rozhodně to není nudný horor, to v žádném případě, ale pro mě je hororem tuctovým bez náznaku něčeho originálního, takže prostě slušnej průměrnej hororovej film, kterej dokáže zabavit a je dobře udělanej. Nic víc a nic míň, ale nebudu zastírat, že místo si u mě vybojoval.

• 15.1.2017  11:01

Film mě zaujal prakticky od začátku a i když se mi Hillary Swank jako objekt zájmu moc nelíbila, tak Jeffreyho Dean Morgana teda zaujala a zahrál svou roli vyšinutého magora velmi dobře. Bohužel pro Intimní past už jsem na toto téma viděl lepší filmy, ale stejně mě něco nutí dát čtyři hvězdy. Je to asi tím, že toto téma mě nikdy neomrzí, i když uznávám, že to jak si Jeffrey chodí po jejím bytě jako by se nechumelilo a ona to nezjistí je trochu přitažené za vlasy, ale zase svůj důvod to má, vzhledem k tomu, jak jí oblboval, že o sobě ani nevěděla.

• 19.10.2016  07:02
    Pod povrchem (2000)

Zemeckis mě nezklamal. Po režijní stránce paráda a k tomu podzimní Vermont, výborně hrající Michelle Pfeiffer a démonický Harrison Ford - to celé dává pět hvězd. Lekaček je ve filmu celkem dost a znepokojivých momentů také. Atmosféra mě hodně bavila a jen jsem očekával, jak se děj bude posouvat dál. Nejlepší bylo, že očekáváte zlo někde jinde a máte ho přímo doma.

• 13.4.2016  15:30

Čarodějnice podle traileru vypadala jako nářez, ale přináší pouze nudu a nudu. Nestane se prakticky nic a závěr je hodně zpackanej. Nepřijde ani žádná lekačka, dávám jen hvězdičky za pár chvil tíživé situace, kdy se hledá, kdo je vlastně tou čarodějnicí. Jinak nemám co bych vyzdvihl.

• 16.3.2016  16:42
    Polednice (2016)

No sláva tak konečně někdo v tý naší malý český kotlině měl koule na to vytvořit horor, nebo jak bych řekl já spíše psychologický thriller a výsledek není vůbec špatný! České prostředí je pro takový druh filmu sice velký nezvyk, ale tajemno tam je, když člověk vidí rozlehlé obilné plány a po ní procházející se postavu. Daniela Kolářová dobrý výkon, ale hlavně musím uznat, že Polednice má dvě dobré lekačky, ale to proč mi šel mráz po zádech, nebyl hororový děs, ale spíše mrazivě zhoršující se vztah mezi dcerou a matkou. Hvězdičku ubírám za slaboučký konec, který jedním tahem zkazil vše, na čem byla Polednice celou stopáž vypracovaná.

• 16.3.2016  16:30

Očekával jsem moc a pak jsem byl zklamán. Někde jsem slyšel podtext k tomuto filmu, kde zaznělo toto motto: "Letos o Vánocích nepoteče punč, ale krev." Abych řekl, tak krev sice tekla, ale nebylo jí tak moc, jak bych čekal a navíc jsem si prostě myslel, že pokud film nese název Krampus, tak půjde o to, že Krampus bude v hlavní roli a bude masakrovat všechno okolo, co se pohne, tak proč sakra je Krampus pouze šéf a nechá vraždit svoje sluhy, i když nevypadají špatně a šlo o celkem vtipný nápad? Nebylo to špatné, ale k filmu mám tuto velkou výtku, kvůli které musím hodně srazit hodnocení dolů.

• 4.2.2016  17:26

Jak jsem dočetl popisek filmu, tak jsem si říkal, že to bude v háji. Jak to bude z budoucnosti, tak mi bylo jasný, že to nepůjde nic moc. Nevím, co se stalo s Kate Beckinsale, ale tady hrála prostě příšerně. Tvářila se tak strašně moc cool, že jsem v ní Selenu opravdu nepoznával a vůbec celé to bylo takové už hodně přehnané ve stylu, že Selene je mašina na zabíjení a prostě se jí nemůže nic stát. Scénář byl tragickej a Probuzení od dvou hvězdiček zachránilo pár dobrých scén a závěrečná bitva, ale jinak velké zklamání - ještě větší, než u Vzpoury Lycanů.

• 4.2.2016  13:58

Vzhůru v čase zpět! Ale to je asi tak vše a po dvou dílech přišel třetí a bylo to zklamání. Kate Beckinsale vystřídala Rhona Mitra, ale to je logické, pokud jde o prequel, takže to vůbec není nic proti ničemu. Člověk si říká sakra jdeme do středověku, tak by to mohl bejt upírsko-vlkodlackej středověkej nářez jak hovado, kde by upíři vyměnily pistole za meče a řezali se s Lykany v naprosto epických bitvách. Bohužel se z celého filmu stala pouze lovestory dvou osob a vše ostatní jenom sekundovalo. Podle mýho hodně promarněná záležitost, i když uznávám, že výzbroj upírů se mi líbila a pár hvězdiček za atmosféru středověku dám. To bude ale asi vše.

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12