Purity1711

okres Turčianske Teplice

3 body

<< předchozí 1 2 3
    • 20.1.2018  11:29
    Super karaoke (TV pořad) (2017)

super kokotina

• 8.7.2017  15:35
    Všechno, co mám rád (TV pořad) (2017)

Hviezdička za Kandráčovcov, drísty hostí ma nezaujímajú, trapošiny trepú.

• 28.6.2017  02:44

sorrac ale nie, doboha sak stacilo zdrhnut medzi regale a zalarmovat vsetku faunu i floru naokolo - 50%

• 12.7.2016  10:20

Kriste Keanu, na čo si sa takejto kravine upísal, tomuto filmu sa oblúkom vyhnite !

• 4.2.2016  21:10
    Naši (TV seriál) (2015)

Čo je toto za sračku ? Kde v riti je ten humor ? Nudná capovina.

• 6.10.2015  13:00

Medveď s ozvučením Tyrannosaura, mal som dosť.

• 19.9.2015  11:06
    Nesmrtelný (2015)

Boha, mňa to nebavilo. Slabé, uťahané, otravná N.Martinez, Limitless mi prišlo ďaleko viac prepracovanejšie.

• 31.8.2015  13:49

* za krásne farebné dinosaury, ináč film je strašná blbosť až ma hlava rozbolela.

• 4.8.2015  21:29
    Britney Spears feat. Iggy Azalea: Pretty Girls (hudební videoklip) (2015)

Tu je hranica najhoršieho pekla :D do 2003 sa tie songy dali počúvať, potom sú už len zlátaniny ...

• 8.7.2015  14:07
    Extinction (2014)

Ďalšia rozstrasená kamera, kde sa hodinu nič nedeje a ani potom to nie je žiadna sláva. Skôr je to smiešna prkotina s gumákom, ktorý naháňa hrôzu ako sliepky u nás na dvore :D Je to dlhé, nudné, nahovno. A ten plagát je smiešny, keď to idú porovnávať s Jurassic World.

• 24.6.2015  22:07

Takú popcornovú jazdu som vážne nečakal. A že som sa veru načakal ! Kino bolo povinnosť ľudia :) Pekný začiatok s nostalgickou hudbou a odhalenie parku mi privodil slzy radosti, proste úsmev po celý čas, príbeh je svižný, nenaťahuje ale graduje, všetko má svoju pointu, pár scén akoby z JP 1, sympatické postavy (Ch. Pratt skvelý, B. D. Howard sexi na oceľových podpätkoch), efekty sa dajú, nádherný fungujúci park a samozrejme nádherné dinosaury. Stačí len vypnúť mozog a užívať si. Toto vidieť pred 20 rokmi, tak sa poseriem od úžasu. ALE ! v 1993 mi tie efekty stále prídu lepšie. Akčné naháňačky a finále super - WOW, takto to má vyzerať ! U mňa žiadne sklamanie, spokojnosť obrovská :)))

• 14.4.2015  14:29

"No matter where you are, whether it's a quarter mile away or half way arcoss the world, you'll always be with me and you'll always be my brother" - R.I.P. Paulie :( 60%

• 6.3.2015  20:58
    Miss Universe SR (TV pořad) (2015)

Ani pomaranč ošúpať nevie, back to the kičen ! Moment, radšej nie :D Sliepky čo posadili za volant, slizký Cifra a kto bol ten vyholený playback trapák?

• 22.2.2015  14:03

Samozrejme komplet trilógia za 300%.

• 26.1.2015  11:48
    Sladký život (TV pořad) (2015)

Grcáááááám !

• 15.1.2015  17:14
    Horná Dolná (TV seriál) (2015)

Aby táto trápna pi*ovina bez štipky humoru s pri*ebanou hudbou a napi*u amatérskym dejom mala takmer hodinu je nehorázne ! Čo je na tom vtipné?

• 25.12.2014  23:46
    Netvor (2011)

Úchylák, čo masturbuje nad slonmi :D Strašný bullshit.

• 25.12.2014  20:07
    The F Word (2013)

Veľmi pekný film https://www.youtube.com/watch?v=I68JQlROaiI

• 2.12.2014  15:27

* len za Alexandru Daddario :-D, ináč je to otras.

• 1.12.2014  15:16

Tááák. Z činžáku do tankeru. Teda, po výbornej 1 a 2 som čakal niečo podobné ale ... Horor, found footage, strach a atmosféru (klaustrofóbia tu vôbec nefunguje) nám vystriedala akcia a zbrane. Film nie je zlý ale ani žiadna sláva. Krv, gore, zombies, streľba, sympatická Manuela Velasco tu samozrejme sú, len už to nejak nefunguje, aby to dokázalo navodiť tú správnu atmošku. Úvod sa vlečie, kecá sa, niečo sa poondí, sem-tam je nejaká rezačka s infikovanými, niečo sa vysvetlí z predchádzajúcih dielov a potom už len rýchly spád do finále. Záver .... :-D ? Škoda nevyužitého potenciálu, u mňa slabých 40%.

• 21.11.2014  08:43

* za vrtuľový facelift xsichtu, za scénu na moste a Subaru Impreza WRX STi.

• 23.10.2014  18:26
    Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

Prvé 3 série u mňa na 100 %. Zvyšok už išiel s kvalitou dole.

• 22.10.2014  19:16

Tak už viem čím sa inšpirovalo Rockstar Games pre svoje Vice City :-)

• 21.10.2014  16:57

Už sa nejdem rozpisovať, čo som očakával som aj dostal - chujovinu. Hentí 3 šialenci sú už k smiechu, boha, aj u nás cez Fašiangy sú lepšie masky. A myslel som že tam hrá Robo Jakab, ale nie :-D.

• 10.10.2014  16:48
    Rohy (2013)

Pekne spracovaná, zábavná, režisérsky skvelá fantasy dráma z ktorej som dostal takmer všetko. Radcliffe zahral super, hodilo sa to na neho "ako riť na šerbeľ", neviem si tam predstaviť LeBeoufa. Scény, keď sa mu ľudia zverovali so svojimi problémami, nemali chybu. Trochu ma sklamala absencia toho "pekelného" finále a od Aju tiež, že sa viac prejaví, možno viac gore, temnejšie pasáže, ale čo už. A keby to nemalo R-rating, len by ma nasrali, fuckovanie a sex mi tam diabolsky sedí. Som rád že som stihol prečítať knihu pred filmom, napr. Merrin je v knihe skvelá ale zase niektoré pasáže vo filme navyše mi nevadili. Sklamanie u mňa určite nebolo, bavil som sa. Ale poslednú Iggovu časť in neodpustím, mala necelú krásnu 1 stranu.

• 28.9.2014  15:32
    Nákupní maniaci (TV pořad) (2013)

Nákupní teploši.

• 27.8.2014  15:57
    V sedmém nebi (TV pořad) (2014)

Ja tomu drisnem hodnotenie už teraz, tohto farizejského hada nemusím a ešte tam idú pchať aj celévriti- stačili mi upútavky.

• 21.8.2014  19:11

Keby to je čisto koncert, dám 5 hviezd. Príbeh toho chalana stál za prd. Nič, idem si pozrieť nejaký ich 3-hodinový koncert, nech si napravím chuť ... :)

• 19.8.2014  12:56

Boha čo je toto za chujovinu ?!?! Jedna slabá * za hercov že sa na takú volovinu dali upísať. Strata času.

• 23.7.2014  22:36
    Jak funguje vesmír (TV seriál) (2010)

Huba otvorená, krásne, zaujímavé, poučné, fascinujúce.

<< předchozí 1 2 3