Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Komedie
  • Akční
  • Krimi

Černý kluci (2020)

Silný! Jenom americký až na vrchol WTC. Úspěch, úspěch, dokážeš to, budeš nejlepší, všichni černoši budou právníci,... Jenže to se nikdy nestane. V systému, kterej uctívá úspěch, může bejt vítězem jenom jeden. A všichni ostatní musej bejt ty poražený.

Black Panther (2018)

Ultimátní multi-kulti příběh, co si kdysi vymyslel jeden bílej nerd a protože o Africe nevěděl vůbec nic, a naštěstí netušil že ho jednou budou brát všichni smrtelně vážně a nemusel tudíž vlastní fantazii ničím omezovat, poslepoval si kulturu wakandských kmenů ze všeho, co kdy zaslech, z historický indický (ta je tam naprosto jasná) i současný městský mytologie. Kdyby v sobě měly všechny komiksový filmy tuhle necenzurovanou dětskou hravost, možná bych na ně začal zase koukat.

Na jejích bedrech (2018)

Fakt depresivní film o bezmocnosti individuálního člověka nejdřív v otroctví IS a pak v otroctví médií a mezinárodní diplomacie, který vám pořád opakujou, že to, co děláte, má smysl, ale přitom, kromě slavnýho udělování oficiálních titulů, velkolepejch zbytečnejch slyšení u prezidentů a spousty krásnejch prázdnejch slov, pro vás nejsou schopný vůbec nic udělat, film, kterej nemůže skončit dobře, protože nevypráví žádnou obvyklou pohádku o hrdinným vítězství spravedlnosti, ale reálnej příběh každýho z nás.

plakát

Richard Müller: Nepoznaný (2016)

Morální ponaučení tohoto filmu zní: Vy všichni, co chodíte na koncerty přestárlejch zpěváků a kupujete jejich cédéčka, ste zrůdy, co jim nepřejou zaslouženej odpočinek!

plakát

Soudce Alexandr (2017) (TV pořad)

Včera jsem narazil na jeden boží díl, ve kterym se herci navzájem vyhecujou tak, že se to na konci zvrhne v totální anarchii a Alexandr pak marně vyhrožuje neexistující justiční stráží. Vzpomněl jsem si při něm, jak jsem kdysi s mámou koukal na Ošklivku Betty, na každodenní improvizovaný hádky a zaujatý diskuze o ničem a bylo fakt zábavný sledovat při tom jejich zaujetí a temperament a jak se tim samy bavěj. Nevěřil bych, že jsou toho schopný i Češi.

plakát

Nejlepší psí kadeřník (2008) (TV seriál)

Kdysi jsem viděl jenom jeden díl, s pudlíkama, ale pochopil jsem, jak geniální je to parodie, která ukazuje absurditu nejenom reality show, který se nevyskytujou mimo náš svět, ale všech obsesí, který poháněj naší civilizaci, jenom my nejsme schopný jí vidět, protože žijeme uvnitř ní.

plakát

Ready Player One: Hra začíná (2018)

Vlhkej sen každýho uživatele ČSFD a vlastně každýho současnýho člověka. I když možná nemáme pro svět žádný zásadní duchovní poselství, proč taky po tisící opakovat, že se máme všichni milovat a žít v míru, ne, ale máme to, co nás dělá jedinečnýma, svý oblíbený hry, filmy a kapely, svůj jedinečnej vkus, kterej se s trochou úsilí snad jednou stane masovým náboženstvím s milióny stoupenců, co budou jeho posvátný texty umět recitovat nazpaměť.

plakát

The Jerry Springer Show (1991) (TV pořad) odpad!

Springer je skutečnym autentickym králem všech slizkejch samolibejch kokotů a všichni vostatní, včetně Krause, se ho jenom pokoušej nevěrohodně napodobit.

Ovládací panel
6. nej uživatel Demokratická republika Kongo