Lampasak

okres Hradec Králové

3 body

• 2.10.2018  09:59
    Sestra (2018)

Pokud se chcete leknout a chcete cítit napětí po celou dobu filmu, tak určitě bude Sestra dobrou volbou.

• 7.11.2017  10:49

Zpočátku jsme si mohli myslet, že zakončení první série nalezením Willa bude konec, ale v této sérii teprve zjištujeme, že je to bohužel teprve začátek ( pro nás to je ale sakra dobře! protože chceme další a další série, protože to je prostě božíííí!!! ) Zasazení seriálu do 80. let a soundtrack celé této druhé série jsem hltal od začátku do konce. To samé postavy a jejich kostýmy. Sakra hned jsem dostal chuť pustit si kazeťák a na nich Modern Talking. A nový "záporák" Dacre Montgomery ? ten tam zapadl jak prdel na hrnec a to hlavně proto, že i jeho jsem si oblíbil i když nastoupil až v druhé řadě... nechápu. Šikovný děcka... snad to s nima nepůjde z kopce až dospějí a budou stejně kvalitní jako teď, protože jestli ano, tak Hollywoode třes se! A o tom dojáku na konci radši pomlčíme, ok? YOU ARE MY FAVOURITE !

• 19.3.2017  10:45
    John Wick 2 (2017)

Bezkonkurečně nejlepší akční film tohoto století. Film si na nic nehraje a dokáže vám, že jde udělat akční scénu i bez rozklepané kamery jak to u dnešního hollywoodu bývá zvykem. Především bych chtěl pozdvyhnout práci kaskadérů a kamery, která to umí dokonale se zrcadly. V podstatě vás celý film nenechá být chladným... neustále se něco děje a nemáte ani čas se podívat kolik je hodin. Málo kdy se stane, že druhý díl je lepší než první, ale tento film je vyjímkou. Vřele doporučuji 10/10.

• 27.2.2017  21:42

Naopak já jsem hodně spokojený, že dostal konečně i Eugen svůj díl a mohli jsme ho blíže poznat. Podle mě se ukázal v tom nejlepší světle, kde si Negan myslí, že bude poslouchat jak hodinky, ale přitom je dost chytrý na to, aby byl vždy o krok napřed. Dle mého názoru za celý seriál nevynikl Eugene, tak jako v tomto díle.

• 15.12.2016  06:33

SPOJLER: Konečně jsme se dočkali dalších větších zvratů, které nás donutí napjatě čekat na druhou polovinu série, která si myslím bude hodně nabitá. Především hlavně Rick pochopil, že takhle to dál nepůjde a bude muset začít zbrojit a snažit se o připojení dalších skupin proti Neganovi. K tomu Daryla vystřídal Eugene, který bude nejspíše zásobovat celou skupinu Negan náboji do zbraní. Tohle se povedlo :)

• 22.11.2016  18:52
    The Grand Tour (TV pořad) (2016)

Máme zpátky to co tu už bylo ale zároveň to je úplně něco nového a je to z toho cítit, protože to funguje! Celá sestava, která by bez jediného člena byla pivo bez pěny. První díl měl úžasný začátek a je škoda, že trochu víc nebyli představené některé z vozů co jedou na poušti. Moc se mi líbí taky to, že studio bude cestovat ( jako cikáni ). Jen ta trať se mi zase tolik nezamlouvá... ale můžete být sponzoři, což je super, nebo ne?!

• 16.11.2016  14:28

SPOJLER: V tomto prvním díle by se dalo opravdu napětí krájet. Negan ukazuje svojí sílu a co v něm je a všichni tomu očividně moc dobře rozumí a v podstatě jim nezbyde nic jiného. Seriál přichází o další velmi oblíbené postavy a co si budeme povídat, ten seriál to potřeboval. Konečně to má zase grády a je na co se koukat. 10/10

• 16.11.2016  14:17

Vcelku poklidný díl, který mi příjde možná až moc natažený, ale i tak jsem za tu hodinu rád. Jeffrey (Negan) je opravdu skvělá postava, která je ještě k tomu všemu naprosto dokonale ztvárněna. Rick už je pomalu se vším smířený a snaží se to předat i na ostatní, který v něm vidějí vůdce. 8,5/10

• 14.11.2016  11:40

Místy tak trapné, až je to dobré. U těch sprostých slov, který vzešli z úst některých párku nebo jiných potravin jsem se opravdu bavil. Až si člověk si říká " WTF ? " a proč ne, že? Animák, který není rozhodně pro děti. Mně to teda bavilo a určitě doporučuju na zlepšení nálady si to pustit!

• 9.2.2013  20:47

Tak se přiznejte, kdo z vás si začal při spaní všímat divných zvuků a praskání radiátoru?

• 25.11.2012  17:46

Achjo, tak rád bych tomu dal 4 hvězdy ale kombinace nádraží, hodin a začátků kinematografie mě osobně moc neberou..... od druhé poloviny filmu dokonce silně nudí. To nic nemění na tom, že to má dobrou atmosféru a je to i vcelku originální.

• 5.11.2012  19:59

Seriál mě nebavil ale film mě mile překvapil. Konečně kvalitní film z české novodobé filmografie. Krobot jako trenér bez emocí mě opravdu bavil a to hlavně svými zápisky ze zápasu a Vetchý jako opravdu snaživý trenér. Celý film je doplněn povedenými hláškami jako jsou "Tak to je skvělý ! .... tak to je v prdeli !" , "Co čumíš ?" nebo "Chceš prcat?".

• 5.11.2012  19:44

Další film, který mě bavil po celý jeho dobu. 86 minut je příjemný čas u kterého si určitě nebudete kousat nehty nudou. Aubrey Plaza je opravdu talentovaná a krásná herečka, která má před s sebou určitě slušnou řádku skvělých filmů, protože tento film se jí opravdu povedl.

• 4.11.2012  18:31

Další excelentní film kde hrají hlavní roli drogy. Opět jsem si z tohoto filmu něco vzal, stejně jako z Requiem za sen nebo Rváčův deník. K tomu hlavně přispěl můj ne zrovna moc oblíbený herec Ewan McGregor a taky dobře vybrané soundtracky.

• 4.11.2012  13:29

Ten konec musí dostat každého, kdo se na to vydrží koukat až do konce. Možná tam bylo pár nudných chvilek ale celkový zpracování se mi moc líbilo a to jak souboje tak především soundtrack.

• 3.11.2012  22:56
    Black Button (2007)

Pointa se mi moc zamlouvá i když byla předvídatelná. Škoda slabšího zpracování a hereckých výkonů. http://www.videacesky.cz/kratke-filmy-online-zdarma/cerne-tlacitko

• 3.11.2012  19:45
    My z Kačerova (TV seriál) (1987)

Legendární animák, který v mém dětství byl určitě na prvním místě i když se na něho muselo vstávat brzo ale na tu znělku nikdy nezapomenu.

• 3.11.2012  19:21

Profesionálně provedený kraťák s propojením Batmana a Predátora vypadá zajímavě ale mě to nechytlo... spíše chuťovka pro fanoušky.

• 3.11.2012  12:51

Vtipně provedený kraťák s krásnou lady, která má opravdu velký oči. PS: sluha je kanec !

• 2.11.2012  18:48
    Dead Island (2011)

Těžko najdete lepší trailer na hru než právě tento !

• 1.11.2012  21:54
    Conan (TV pořad) (2010)

Tady se opravdu dokážu smát i celý díl, narozdíl od Krause nebo Všechnopárty. Conan O'Brien je frajer ! Doporučuji díl např. se Zachem Galifianakisem viz. - http://www.videacesky.cz/talk-show-rozhovory/zach-galifianakis-podruhe-u-conan-obriena .

• 31.10.2012  21:04
    Skyfall (2012)

Rozhodně nejvíce povedený filmový kousek tohoto roku a už se nemůžu dočkat na další Bondovku a to nejlépe s Danielem Craigem, který je prostě stvořený pro tuto roli ...hold na to má " ksicht ". Nesmím ani zapomenout vyzdvihnout roli Javiera Bardema který mě jednoduše bavil. A co teprve audiovizuální efekty ...který mi se to vše podtrhlo a vytvořilo to perfektní film.