balba

balba

<< předchozí 1 2 3 4 8 16 23 30
    • 6.9.2010  11:02
    Ďábel v Amityville (TV film) (1989)

Dům je zničený , ale i nadále věci z domu ovlivňují další životy jedné rodiny.Věci z domu jsou stále prokleté.Tentokrát je to lampa , která přináší zlo do rodiny..O něco slabší než předchozí díly.

• 1.11.2009  11:02

Opět normální vyvražďovačka. Tak trochu se to podobá Pátku třináctému nebo Texaskýmu masakru. Nijak mě film neohromil ani svými brutálními scénami natož hereckým obsazením. Čekala jsem trochu víc od režiséra Dennise Iliadisa.

• 23.2.2009  20:21

Film, který mě vůbec nezaujal. Jednu hvězdičku si zaslouží pouze herečka Diane Keaton za svůj herecký výkon. Nejlepší scéna je, kdy Jon Heder dostane facku.

• 2.12.2007  15:56
    Spiknutí (TV seriál) (2006)

Docela faj seriál.Při shlédnutí prvního dílu mě mile překvapil a hlavně v táhl do děje.Seriál se mi líbí pro jeho dynamičnost. Jen mě zklamal samotný závěr. Čekala jsem další pokračování a ono nic.

• 2.12.2007  13:14

Nezvratný osud měl skončit druhým dílem .Toto pokračování bylo podivné a hlavně nezáživné. Nevím , nevím jak dopadne čtvrtý díl.Možná se jim povede.

• 17.11.2007  18:18
    Hostel II (2007)

Výborný druhý díl .Některé scény byli opět morbidní , ale i přesto se mi druhý díl líbil více než první.

• 17.11.2007  18:00
    Gympl (2007)

Docela slušná teenagerská komedie.Skvělí herecký výkon Evy Holubové a Tomáše Vorla juniora.Musím uznat , že jsem se dosti bavila a hlavně mě to po deseti minutách neodradilo a dokoukala jsem to do konce .To se nedá říci třeba o filmu Ro(c)k podvraťáků nebo Panic je nanic ....atd.

• 17.11.2007  16:23

Nevím , ale nějak jsem se u této komedie nebavila.Asi proto , že to nebyla komedie , ale filmová slátanina.

• 16.10.2007  13:38
    Trhni si! (2006)

Největší ptákovina co , kdy mohli vydat.Hodnocení odpad je pro tento film velice slušné hodnocení určitě bych to nazvala hůř.Paris Hilton ať radši chodí po večírcích a neplete se hercům do řemesla.

• 8.4.2007  13:31
    Kopyto (1981)

Výborný film se skvělým P.Richardem v hlavní rolí , který si opravdu tuto roli musel užít.U filmu jsem se velice dobře bavila.Nejlepší scéna byla s vosou v letadle.

• 2.4.2007  20:55
    Piraňa (1978)

Výborný horor ze žravými rybičkami.Skvělá zábava a hlavně některé scény jsou perfektní.Chudák chlápek , který chytal ryby a přišel o nohy.

• 2.4.2007  20:49
    Rebelové (2001)

Vynikající muzikál s trochou romantiky.Výborné herecké obsazení - hlavně Jan Révai a Zuzana Norisová .

• 2.4.2007  19:34

Škoda , že ani tento druhý díl nezachránil J.Reno.Děj celého filmu je zamotaný až zmatený.Někdy by si opravdu měli druhé díly odpustit.

• 2.4.2007  19:29

Opět vynikající výkon J. Renoa ve skvělém a napínavém thrilleru.Film má skvělou atmosféru a výborný film. děj.

• 2.4.2007  19:21
    Pád do tmy (2005)

Perfektní horor na který se kdykoliv ráda podívám.Velmi zajímavě natočený a hlavně dosti napínavý a tajemný.Výborný konec filmu.

• 2.4.2007  18:54

Velmi kvalitní kriminálka , na kterou se velice ráda podívám.Herecké duo Freeman versus Judd je výborné.

• 2.4.2007  18:31
    Dinotopie (TV seriál) (2002)

Perfektně natočená pohádka nejen pro děti.Film obsahuje spoustu skvěle natočených scén , které jsou i vtipné.Závěr filmu je dosti překvapující.

• 2.4.2007  17:30

Staronová poctivá kriminálka , která je perfektní a k tomu jí dopomáhá i herecké osazení Auteuil + Depardieu.

• 2.4.2007  10:54
    Pustina (2006)

Vcelku zajímavý a místy brutální horor.V poslední době asi nejlepší horůrek , který jsem viděla.

• 2.4.2007  10:37
    Den poté (2004)

Výborné a zábavné sci-fi drama.Vynikající počítačové triky , které jsou fantastické.Skvělí film , který mě okamžitě pohltil a výborně jsem se u něho bavila.

• 2.4.2007  09:08

Pokračování , které už nemělo ani vzniknout , protože už samotný první díl byl dosti průměrný.Některé vtipné scény byly spíše debilní a herci se taky chovali přitrouble.O dabingu ani nemluvě.Prostě hrůza.

• 2.4.2007  09:01

Průměrná pohádka o Bondovi pro děti.Skvělé hračičky , které používá na svojí ochranu.Jinak děj celého filmu je nenáročný a nekomplikovaný.Co se týče jeho vztahu k holkám je úplné dřevo.

• 2.4.2007  08:51

Výborný díl Star Treku.Výměna staré posádky za novou byla skvělá a hlavně prospěla.Prostě tento díl je super.

• 2.4.2007  08:45

Krapánek slabší díl , ale i přesto perfektně natočený a s výbornými speciálními efekty.Vynikající setkání obou kapitánu lodi Enterprise.

• 2.4.2007  08:35

Skvělá komedie u které jsem se výborně bavila.Baba na zabití má mnoho skvělých gagů a vtipných scén , ale i herecké obsazení je perfektní.

• 1.4.2007  21:13

Komedie , které chybí vtip a zábava.N.Cage mi do této komedie moc nezapadá .Je to takový průměr.

• 1.4.2007  20:00

Docela slušný animák , který je spíše určený pro děti.Válka zvířátek proti lovcům byla výborná.Nejvíce mě zaujal "milouš" než medvěd Booga.

• 1.4.2007  19:15

Nádherný příběh , který je velice zajímaví a nechybí v něm napětí.Krásný a nečekaný konec.

• 1.4.2007  19:04

Nádherný příběh pro děti.Velice krásné písničky , které se líbí mé dceři a hlavně jí zaujalo slonisko a prasátko.

• 1.4.2007  18:56
    Lemra líná (2006)

Romantická komedie , která není nijak zajímavá.Lemra lína je spíše producent co to napsal , protože příběhu chybí zábava a pořádná romantika.

<< předchozí 1 2 3 4 8 16 23 30