balba

balba

<< předchozí 1 2 3 4 8 16 23 30
    • 1.11.2009  11:02

Opět normální vyvražďovačka. Tak trochu se to podobá Pátku třináctému nebo Texaskýmu masakru. Nijak mě film neohromil ani svými brutálními scénami natož hereckým obsazením. Čekala jsem trochu víc od režiséra Dennise Iliadisa.

• 17.11.2007  18:00
    Gympl (2007)

Docela slušná teenagerská komedie.Skvělí herecký výkon Evy Holubové a Tomáše Vorla juniora.Musím uznat , že jsem se dosti bavila a hlavně mě to po deseti minutách neodradilo a dokoukala jsem to do konce .To se nedá říci třeba o filmu Ro(c)k podvraťáků nebo Panic je nanic ....atd.

• 17.11.2007  18:18
    Hostel II (2007)

Výborný druhý díl .Některé scény byli opět morbidní , ale i přesto se mi druhý díl líbil více než první.

• 23.2.2009  20:21

Film, který mě vůbec nezaujal. Jednu hvězdičku si zaslouží pouze herečka Diane Keaton za svůj herecký výkon. Nejlepší scéna je, kdy Jon Heder dostane facku.

• 18.11.2006  16:20
    16 bloků (2006)

Ve filmu je ideální poměr nejen napětí , ale i akcí a humoru.B. Willis v roli utrápeného alkoholika Jacka byl perfektní.Podle mě je to film , ke kterému se rádi opět vrátíte.16 bloků Vás pobavý.

• 18.11.2006  21:49

Celý film by se dal schrnout do pouhých 20 min.Velice nudný a neuspořádaný film.Nejlepší je běh Malcolma po pláži.Je to taky asi jediný moment , kdy jsem se zasmála.

• 11.3.2007  12:03
    Auta (2006)

Skvělá animace , super děj a výborný námět.Prostě film Auta je originál , který se povedl.Skvělá zábava nejen pro děti , ale i dospělé.

• 1.2.2007  10:17
    Bestie Karla (2006)

Čekala jsem od tohoto filmu daleko víc.Hodně mě zklamal.Film byl zbytečně roztahaný , nudný a některé scény bych vypustila.Takže by mi zůstalo z filmu pouhých cca 25min.Ještě , že jsem na tento film nešla do kina byly by to zbytečně vyhozené peníze.

• 12.2.2007  20:55
    Bobby (2006)

Film má skvělé herecké obsazení a svůj osobitý humor , ale jinak mě moc nezaujal.Přišlo mi to trochu nudné a přitažené za vlasy.

• 15.11.2006  08:44

Velmi vtipná komedie.Je šokující , legrační a pobuřující.Pít vodu ze zachodové mísy je velice nechutné.Někde jsem se dočetla , že k tomuto filmu neexstuje žádný scénář , prý to je jen experiment (nová forma zábavy).

• 30.3.2007  21:18

Daniel Craig co by nový Bond 007 je výborný. Skvělá hudba a vynikající akční scény. Nový Bond 007 je lidštější a přímočarý , což z něho dělá obyčejného člověka a NÉ! super hrdinu , kterému se nikdy nic nestane. Prostě nový Bond 007 je "super zábava" a skvěle jsem se bavila.

• 5.11.2006  18:14
    Divočina (2006)

Velice to připomíná Madagaskar.Příjde mi to jako , když scénáristovi zadali slohovou práci o předělání animovaného filmu Madagaskar.Pro malé děti je to drsný příběh a dospělí to odradí.

• 2.10.2006  11:14

Super,super,super.Veverka opět nezklamala.Hlavně bylo dobré jak bojovala s piraňami.Mamutka ,která tvrdí ,že je vačice bylo dost ujeté.

• 13.3.2007  10:02

Odpočinkový film , který vás i hned v první minutě dostane a nebudete se moci od něj otrhnout.R.Crowe - skvělí herecký výkon.R. Scott zase předvedl , že je mistrovský režisér.

• 12.10.2006  13:39

Je pravda , že tento třetí díl je nejslabší , ale pro děti je to pěkná pohádka o zvířátkách na farmě.

• 30.9.2006  14:12

Děsná hovadina ,která byla přeplácaná.Jediný co se mi líbilo byla přeměna hlavní hrdinky za okouzlující dámu.

• 22.10.2006  09:35
    Experti (2006)

Ne , ani tentokrát se bohužel nejedná o chytrou a vtipnou komedii o mladých a pro mladé.Tahle teenagerská komedie je prostě mizerná.

• 12.11.2006  20:25
    Fimfárum 2 (2006)

Ještě lepší než první díl.Je to pohádka pro dospělé.Příběhy jsou napínavější , drsnější a hlavně propracovanější.Skvěle jsme se u loutek bavili.Mohu doporučit.

• 25.3.2007  17:37

Toto pokračování je opravdová slabota.Čekala jsem daleko více akčních scén , fantazie a napětí.Souboj strýce a Flynna mi připomněl scénu z Hvězdných válek. Některé scény jsou vybrakované z jiných filmů.

• 1.12.2006  16:01
    Garfield 2 (2006)

Je to spíše komedie pro malé děti.Komedie je plná zvířátek , kteří brání svého Prince.Podobná komedie jako je Dr.Dolittle 3.

• 17.2.2007  22:08
    HDP: Hodně divné příběhy (TV seriál) (2006)

Dvě hvězdičky dávám za Zídkovo objemné zombí.

• 18.3.2007  19:11

Drsňácká hláška Samuela L. Jacksona je nejskvělejší :"MÁM ZKURVENÝ HADY VE ZKURVENÝM LETADLE!" Jinak skvěle odvedený film , který je zábavný a hlavně plný výborných scén.Některé scény jsou opravdu nechutné.Nejvíce mě pobavila scéna s anakondou.

• 18.11.2006  16:31

Režisér snímku Paul Weitz opět nezklamal.Na Prcičky to nemá , ale i tak Vás komedie mile překvapí a pobaví.H.Grantovi byla role šitá na míru , byl perfektní.

• 28.9.2006  08:10

Podařilo se. Remake se stal lepším a hlavně drsnějším než originál.Což se v dnešní době málo kdy povede.

• 19.11.2006  09:54
    Jackass 2 (2006)

Film (seriál ) je určen jen pro silné diváky s dobrým žaludkem.Děs a hrůza , velice je to morbidní a nechutný tento film (seriál ).Jak si někdo probůch může nechat na sebe třeba vylít fekálie to mi rozum opravdu nebere.

• 17.11.2006  12:51

Nenáročná filmová komedie , která jakoby navazuje na velice slavné televizní inscenace Jak vytrhnout velrybě stoličku a Jak dostat tatínka do polepšovny.Film je vtipný a hlavně zábavný.Myslím si , že M.Poledňáková se nemá za co stydět.

• 30.12.2006  12:35

Romantická komedie , která není vůbec romantická a ani vtipná.

• 3.2.2007  22:16

Skvěla komedie , která mě pobavila.Adam Sandler to u měl zase perfektně zahrát a hlavně si roli vychutnal.Takové dálkové ovládaní bych opravdu nechtěla.Některé gagy byly opravdu skvostné.Pejsek a kačenka byla pěkná vsuvka ve filmu.

• 1.4.2007  18:56
    Lemra líná (2006)

Romantická komedie , která není nijak zajímavá.Lemra lína je spíše producent co to napsal , protože příběhu chybí zábava a pořádná romantika.

• 17.9.2006  21:57

Velice dobře zpracovaný film.V některých okamžicích mi to připadá jak kdyby to bylo skutečné.Musím přiznat ,že při shlédnutí tohoto filmu mi běhá mráz po zádech.

<< předchozí 1 2 3 4 8 16 23 30