Piraňa (1978)

Výborný horor ze žravými rybičkami.Skvělá zábava a hlavně některé scény jsou perfektní.Chudák chlápek , který chytal ryby a přišel o nohy.

Rebelové (2001)

Vynikající muzikál s trochou romantiky.Výborné herecké obsazení - hlavně Jan Révai a Zuzana Norisová .

Purpurové řeky 2: Andělé apokalypsy (2004)

Škoda , že ani tento druhý díl nezachránil J.Reno.Děj celého filmu je zamotaný až zmatený.Někdy by si opravdu měli druhé díly odpustit.

Purpurové řeky (2000)

Opět vynikající výkon J. Renoa ve skvělém a napínavém thrilleru.Film má skvělou atmosféru a výborný film. děj.

Pád do tmy (2005)

Perfektní horor na který se kdykoliv ráda podívám.Velmi zajímavě natočený a hlavně dosti napínavý a tajemný.Výborný konec filmu.

Sběratel polibků (1997)

Velmi kvalitní kriminálka , na kterou se velice ráda podívám.Herecké duo Freeman versus Judd je výborné.

Dinotopie (2002) (seriál)

Perfektně natočená pohádka nejen pro děti.Film obsahuje spoustu skvěle natočených scén , které jsou i vtipné.Závěr filmu je dosti překvapující.

Válka policajtů (2004)

Staronová poctivá kriminálka , která je perfektní a k tomu jí dopomáhá i herecké osazení Auteuil + Depardieu.

Pustina (2006)

Vcelku zajímavý a místy brutální horor.V poslední době asi nejlepší horůrek , který jsem viděla.

Den poté (2004)

Výborné a zábavné sci-fi drama.Vynikající počítačové triky , které jsou fantastické.Skvělí film , který mě okamžitě pohltil a výborně jsem se u něho bavila.