ACAB: Všichni policajti jsou parchanti (2012)

Srthujúci príbeh z pohľadu skupiny talianských policajtov, umocnený aktualnou sitáciou v Europe: problem s fanušikmy a imigrantmi. 90%

Bitva u Gettysburgu (2011) (TV film)

V skutočnosti dokument trva 83 minút, a nie 120 ako sa tu na CSFD uvádza!

Červená Karkulka (2011)

Nebyť tých nagelovných vyfešakovaných hlavných predstaviteľov, ktorý sa skôr svojím vzhľadom hodili na módne polo ako do fantasy príbehu, malo by to odo mňa bod navyše. Celkovo mi to kazilo dobrý dojem z filmu. Drsnejšia atmosfera sprevádzana dojímavejšou hudba by to napravila...ale bohužial toho tu tiež bolo málo. Samizda že to bolo natočene aby prilákalo hlavne násťročne diváčky :-/

Lincoln (2012)

Toto myslel Spielberg vážne?! Toto má byť veľkofilm?! Veľmi som sklamaný! Všetko sa toči okolo toho ako získat hlasy kongresmanovov pre zrušenie otroctva. Na Tv film a nejakého začinajuceho režisera by to bolo celkom dobre, no ale od Spielberga... som čakal omnoho, omnoho viac ako toto! Jeho hviezda začina hasnúť a v poslednej dobe sú jeho filmy strašne mizerné

Asterix a Obelix (1999)

Jedna z mojích najobľubenejších roprávok z detsva a najlepší filmový Asterix a Obelix.

Město Osudu (2009)

Milujem takéto príbehy, je na nich niečo jedinečné a to že človeka uvolňia a dodajú mu kľud a pokoj.

Méďa (2012)

Takéto úžasne komedie by mali mať pokračovania.

Bitevní loď (2012)

Pánečku, ta loď na konci driftovala!!!

Ovládací panel
9 bodů