Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Krimi
  • Akční
  • Dokumentární

plakát

V podezření: Případ Wesphael (2021) (TV seriál)

kazdy pribeh stoji a pada na zaujimavosti a sympatickosti/odpudivosti postav. a v tomto pribehu najdete len ludi, ktori mne osobne akurat tak dvihali adrenalin. a nie vhodnym sposobom. vratane slizkeho pana poslanca. mohol z toho byt 90 minutovy dokument a mal by sancu. takto som to len pretrpela, lebo dokumenty zvyknem dopozerat.

plakát

Tekutý písek (2019) (TV seriál)

neskutocne zdlhave, neuveritelne otravne postavy, doslova na zabitie. dopozerala som so sebazaprenim. skoda. Severania tentoraz sklamali.

Mrazivá pomsta (2019)

absurdnost mam rada, ale toto bol len nepodareny paskvil a navyse vykradacka.

plakát

Outsider (2020) (TV seriál)

vynikajuca atmosfera, hudba, herci. ale za posledne tri casti by si autori zasluzi facku. a poriadnu.

plakát

Příliš osobní známost (2020)

isla som z povinnosti, lebo sem tam treba potesit aj ludi, ktori chcu vidiet isty typ filmov, ale... dabing je smrt. vzdy bol a vzdy bude. a nadabovat ceskych hercov slovenskym divakom je absolutne zlo. dost, ze je samotny film katastrofa, este ho treba vysperkovat takymto barbarskym sposobom. trhala som si vlasy.

Jackie (2016)

nemohla som sa na tu Portmanku pozerat. toto nebolo autenticke, toto bolo nudne, preafektovane a uplne zbytocne.

Ploty (2016)

Denzel aj Viola mozu hrat ako z partesu pokojne aj cely den, ale co sa samotneho filmu tyka, lutujem, ze som sa do neho vobec pustila. konverzacky a silne pribehy milujem, ba priam vyhladavam, ale toto bolo utrpenie. po 45 minutach som mala chut si dat slucku okolo krku, zaliat sa do betonu a poprosit manzela, nech ma hodi do priehrady.

Místo u moře (2016)

urcite poznate to dlhe cakanie na film, ktory vas rozseka na cimpr campr. lebo take mame radi. potrebujeme ich prezit. precitit. preboliet. vacsinou sa mi na taketo filmy podari natrafit v intervale raz za pol roka. a som rada, ze to cakanie je na konci. neuveritelne silny film. scena na policajnej stanici, ked Lee dohovoril s policajtmi, bola sice kratka, ale absolutne dychberuca.

plakát

Tajemství smrti slečny Neznámé (2016)

nemam rada horory. citim sa pri nich neprijemne a Jane Doe mi to rozhodne neulahcila. tento film je sice minimalisticky, ci po hereckej, vypravnej, vizualnej i hudobnej stranke, ale maximalne desivy. nebudete sa lakat a bat kazdych 5 minut, ale hnusna nedefinovatelna tazoba vas bude sprevadzat celou stopazou. suhlasim s ostatnymi, finale som si predstavovala trosku inak, ale v zasade mi neprekazal ani tento zaver. spokojnost.

Inferno (2016)

super draha, prijemne obsadena, jemnucko temna a desiva rozpravocka pre dospelych, ktora nenudi. Dan Brown pise skvelo, samozrejme, do jedneho filmu vsetky historicke fakty a caro jeho uzasneho rozpravania neprenesieme ani keby sme sa rozkrajali a tym padom pribeh trpi. ale who cares. po Da Vinciho kode a Anjeloch a demonoch velmi prijemne prekvapco.