Jurský svět: Nadvláda (2022) odpad!

Naprostá ikonická sračka, dinosauři žijí v zimě, hodně keců hlavně že černý zachraňují celý svět, lidé si jenom tak chodí po společnosti plné kamer a ověření, hlavní padouch společnosti je naprosto sprostě zabit, žádný nápad..., pád letadla pro lidi naprosto nic neznamená, řeší se dementní kobylky, neřeší se přítomnost dinosaurů naprosto nepotřebných človeku(odstřel), třešničkou na dortu sou pak smíchané dinosaury s kuřaty, já sleduju tuhle pitominu od vzniku nové trilogie a řeknu jediné, tvůrci tohohle obsahu patří na psychiatrii, jo a ta klonována dívka je nesmysl stějne jako byla nesmysl Milla Jovovich v Resident Evil, od dotočení Avengers Infinity War sou nové filmy na zvracení...

Avatar: The Way of Water (2022)

Film mě sklamal a to nechutně, nejprv začátek ve velkém stylu: příchod velké armády, vypálení obrovského prostoru a poté stavba obrovské základny, jenže pak už jenom kecy a sádoslouhé kecy, shrnu to následovně(obsah/SPOILER!): ->kecání ve filmu zabíra 2/3 času(!!!) ->granátomet byl vojákem použit jenom/až 2x(člun jde zcela mimo toho...) ->lidská generálka nám záhadně zmizela jako by prostě nic ->Jake Sully by se nikdy nevzdal vedení klanu(!!!), hlavně když si to tak pracně v minulosti vybojoval ->útěk Jaka Sullyho rovnež nepřipadá v úvahu nakolik by zanechal svůj klan jednoduše zranitelný ->střety lidí a Na'vi sou směšné, malá porce boje je v lese a pak už jenom menší slina na moři ->vznášedlo by se nikdy nepotopilo(od toho je jeho konstrukce) a též ve filmu nebylo vážne poškozeno ->přeďelání lidí do Na'vi hubridů rovnež nepřínáší své ovoce, jdou lehounko porážet kus po kusu(!) ->obrněné vrtulníky sou sestřelováni lehkými kulomety, vlak s vojenskou výbavou pak chráňen slabě ->lidé jdou lovit velryby ale ještě se vůbec nevyspořádali s původním klanem Na'vi! Lidé schopný přiletet na hvězdní systém Proxima Centauri by disponovali nejprokočilejšími zbraňovými systémy schopnými vyhladit celé generace aktuálně žijícich životu/tvorů na novo objevených planetách, pokročilými skenery, lokalizátory,, ano je to film ale mohl být aspoň kousek realistický(!), tá blbost jak si nechají lidé doslova nakálet od Na'vi je směšná, aspoň na konci sem čekal velkou epickou bitvu pri nové centrálě/základně lidí, nic(!), dvě hvězdy uděluju jenom za grafickou orgii a hudbu kde dokonce zní slovenská fujara, nebýt tohohle je to odpad, zásadní problém je v tom že si prostě režie myslela že grafika to zcela dá a srát na to, ne, nedá a to je chyba i dnešních počítačových her!!!

Spider-Man: Daleko od domova (2019) odpad!

Absolútna do neba volajúca hlúposť!, najhorší Spider-man modernej generácie zbavený perfektného obleku získaného v Infinity War, skutočného protivníka ktorý je nahradený imaginárnym bludárnym nezmyslom a svojho osobného identikitu čo sa úplne poľahky a nezmyselne odohralo iba tak, u mňa rozhodne hodnotenie 0% a ak má Marvel týmto trendom pokračovať nech už radšej neuvádza nič! Som si myslel že po odfláknutom odpade Endgame už nemôže byť uvedené nič horšie, že repeté Marvel-u bude napravené vydaním nového dielu Spider-man-a, žiaľ mýlil som sa a kruto, už nikdy nechcem tento film vidieť a ten kto tomu dal 3 hviezdičky podľa môjho osobného názoru nevidel kvalitnú produkciu Marvel-u pred Infinity War.

Vlastníci (2019)

Pre toto by som nikdy nebýval v bytovom dome kde keď sa nájde už jediný debil tak tým trpia ostatný, bývať v baráku je proste o hovne, stačí ožran, úsporochtivý dôchodca, dementné decko, susedia ktorý svietia a otvárajú šufle do 2 hodiny rána alebo to odporné venčenie psov takže sa výťah nezastaví, no a máte ozaj ukážkové bývanie, a tie dementné schôdze jedna hrôza, poznám prípad kde si zo 6 vchodov spadajúc pod jeden blok dali výťah spraviť 4 a tie 2 posledné nie kôli úsporochtivým debilom, no samozrejme že v nich teraz ľudia trpia a môžu sa srať s nákupmi až na 4 poschodie, taký byt je aj minimálna šanca že predajú, ako prídem z práce a mám sa srať s nákupom, kufrom alebo vecmi na renováciu bytu po schodoch, no sral by som nato ukážkovo, ďalej susedia ktorý snoria/ňúrajú čo robia iný, veď ani ten sex sa nedá v bytovom dome užiť, každý načúva, och či som rád že bývam v rodinnom dome, môj pozemok môj hrad, neotravujú ma všelijaký cigáni s vankúšmi, kecačky a nevraživé pohľady susedou, debilné deti, drogy v pivniciach a tiež bordel v spoločných priestoroch, bývanie v bytovom bloku proste nemá žiadnu cenu, za 140 000€ kúpiť dvojizbák je čistá samovražda.

Sestričky (2018) (seriál)

Seriál sa mi páči, pôsobí kľudným a príjemným dojmom, akoby pri ňom zastal čas, dej sa v ňom vyvíja smerom tak že to divák nečaká, veľké plus majú tiež samotný herci, nie sú opozeraný(nasratý v každom slovenskom béčkovom seriáli) tak sú svojimi výkonmi kvalitný, napr. taká Michaela Badinková: https://static.markiza.sk/media/a501/image/file/2/1728/ph8q.badinkova_jpg.jpg nielenže ukážkovo hrá ale má aj príjemný hlas a je skutočne prirodzene pekná, do budúcnosti má isto potenciál, za mňa 5 hviezdičiek, áno viem že to takto reálne nechodí, že slovenské nemocnice sú mimo tých súkromných a BB Ros. otras ale vždy sa nájde príjemný priestor a doktor, tým ktorý dali hodnotenie odpad asi ľudskosť nič nehovorí, musím však vytknúť seriálu jeho druhú epizódu, herečky Helena Krajčiová a Elena Podzámska doň absolútne nezapadli, hlavne tá Krajčiová bola úplne zbytočne obsadená, obidve herečky sú strašne umelé a vidno to na fotografii: https://www.mediahub.sk/wp-content/uploads/2019/10/Ob%C4%BE%C3%BAben%C3%A9-Sestri%C4%8Dky-zv%C3%AD%C5%A5azili-nad-%C5%A1tartom-novej-s%C3%A9rie-seri%C3%A1lu-Za-sklom.jpg, naopak ideálne je ponechať pôvodné zoskupenie, proste prirodzene pekné ženy: https://cloudia.hnonline.sk/r740x/a35aea59-baa8-400b-b06c-85bdf0c77054. Za mňa určite ďalšiu sériu.

Jurský svět: Zánik říše (2018)

Pro mne ukázkový filmový odpad, nevím nač cpali dinosauri do domu, nesmysl i to vypuštení, logika/nápad nula bodu.

Avengers: Endgame (2019)

Du přímo k hodnocení které bude silně negativní a proto si u mne film víc jak 2 hvězdičky jednoduše nezaslouží, předem upozorňuju že jde o SPOILER!: první vec co filmu silně vytknu je jeho ukecanost, jako aby 2/3 filmu byly jenom o sezení, žvanení a vzpomínaní a poté(ach konečne) vstaní si z prdele, jako to pardón pánové z Marvellu, já se lidi v kině už tak dávno nenudil, dále nechápu proč: A - by IronMan s Nebulou neletěl lodí na Zem světelnou rychlostí a B - proč by Thanos ničil silné kameny nekonečna a ješte měl nato následne na sobě navlečenou prázdnou rukavici?(jako na vytření zadku?) Já osobně čekal že když už byl setnut, tak to nebyla tá skutečná realita ale jenom tá vymodelovaná Thanosem s použitím Reality Stone, prostě takhle prišli, uďelali popravu a pak 5 let absolutně nic, co se týče cestování časem, nechápu jak se A - mohla sesynchronizovat informačně Nebula s Nebulou a B - jak Thanos zmenšil svou loď a otevřel si portál času?, prostě by přiletel jako předtím a hotovo, vždyt letí světelnou rychlostí!, to je prostě další pasé!, ale to suveréňne nejhorší, to co udělali s Thorem, to je proste rovnou odpis filmu -25%!, A - jako udělat z něho opilce a tučnáka, a ješte že si zebral další kladivo z minulosti od jiného Thora, B - nechápu nač tam sou ti tvorové z Ragnaroku s ním(sou absolutně nepostatní pro děj filmu!), a vůbec jak přežili to Thanosove běsnení?, to je jednoduše taková ikonická záhada a sprostost že ze mne srší zlost! + a jěšte si jenom tak následne to jeho kladivo jenom tak sebral Captain America i když není vůbec Bůh z Asgard-u, tak to je další silné mínus filmu, Captain Marvell si zas jenom tak jednoduše najde loďku, Hulk je v preměnné polofázi což je dle mne absolutně nemožné a silně pitomé, dále jako chápu že se jeho lusknutím znova navrátili životy těch rozprášených, ale že by kameny nekonečna následně zvládl ukočírovat sám IronMan tak to jednoduše už ne!, už Peter Quill měl s jediným kamenem Power Stone sám co ďelat a né že si IronMan sebere všech šest naraz a ešte hloupejší je ironie že luskem odďelá jenom ty zlé, to by pak v celém vesmíru zmizelo všechno zlo a již žadný superhrdinové by pak nebyly potřeba, ale je to vůbec charakterní je jenom tak oddělat když se Avengers honosí právě charakterem? podle mého názoru ne! . Nebýt té poslední bitvy kde sem ale myslel že padne IronMan právě rukou Thanosa, též v průbehu filmu padne Captain America a naopak Thor bude jediný co prěžije(a v normálním stavu), ani těch 40% v bodování bych EndGame u mne nezískal, osobně se mi líbilo jak Thanos odpálil Captain America, jednoduše CA je absolutně zbytečný charakter v MCU a dále je to pro mne celkově slabá a nevýrazná osobnost, vůbec by mi nechyběla, i ten samotný CA film víc jak 3 hvězdičky u mne nemá, zas ukecanej. Ješte jedna věc, Iron Man mel zemřít už v Infinity War!, Thanos ho přímo přebodl napříc tělem jeho zbraní a to v místě důležitých orgánů, to je jediná ikonická hloupost IW, jinak je o 60% lepší než trapná EndGame, u mne zbytočne vyhozené peníze, šlo to uddelať s o hodinou kratší pasáži a v nabité akci, zbytečný díl v MCU, pro mne je konečná IW a tečka.