Michalechal

Michal P.

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
    • 17.1.2019  20:36

Na to jak jsem se tesil na zajimavou divci sestavu, jsem byl nemile prekvapenej strojenejma a umeljma konverzacema, digitalnimu pozadi v situacich, kdy jsem ho jeste nevidel ... proste velky spatny.

• 12.1.2019  15:38

Obsazení super, "zpívané slovo" fajn i humor se tam našel. Ovšem mělo to všechno končit šťastnou veselkou ..., která už jako závěr vypadala. To co pak byl poslepovaný po ní už bylo fakt zbytečný dle mě ... proto taky jen 2*.

• 5.1.2019  17:37

Pro me slabsi nez jednicka. Ovsem dvojka to vykompenzovala uz jasnou provazanosti s H. Potterem i pro ty mene chapave a posedle.

• 1.1.2019  01:49

Jeste do pulky to slo (samozrejme, kdyz to clovek neporovnava s predchozima dilama a bere to jako extra sci-fi), ale pak uz to bylo umely, prehnany, blby a nevim co jeste ... Takze asi proto 2*.

• 31.12.2018  21:20

Tak díky posledním 30 bizarním minutám se hodnocení zvedlo z 2* na 3* a kvůli posledním 5 extrémně bizarním minutám bych snad dal i 4* :-) Opravdu divno film :-D

• 24.12.2018  15:45
    Láska rohatá (TV film) (2009)

A me tam zrovna ten Madl bavil! I Bohdalka klasicky pohadkove dobra.

• 2.9.2018  12:22
    Křižáček (2017)

Na takovejhle "umeleckej" film jsem asi moc velkej balik ...

• 11.8.2018  20:18

Tohle je ale hodne zvlastni ducharskej kousek. Krome par scen v pulce filmu se mi to libilo. To prostredi, doba ... Jen takovej zmatek v tom pribehu byl, jinac bych dal hned 4*.

• 6.5.2018  11:13

Nápad dobrej ... poznávání života a spravedlnosti v Káhiře. Ale bylo to hrozně utahaný.

• 15.4.2018  17:02
    Paddington 2 (2017)

Tohle už bylo hodně pro malý děti ... nevim proč, jednička měla takovej širší záběr :-) Ale ta poslední třetina filmu to vytáhla z 2* na 3*!

• 14.4.2018  12:37

Z filmů oceněnejch letos (r. 2018) na 90. ročníku udílení Oscarů byl tenhle pro mě zdaleka ten NEJ! Ta politika ve filmu mě prostě bere, druhá světová k tomu a už to pěkně nakopává :-)

• 30.3.2018  12:28

Tak pěkně neamerický ... zábavný, absurdní a třeba to někdy i dobře dopadne :-)

• 1.1.2018  20:01

Hosoda už mě nejednou donutil zamáčknout slzu, a to se mu povedlo i teď. To ten příběh, zase :-) Svět příšer v němž malej kluk najde to, co mu chybí ve světě lidí ... a zase se tak krásně prolnuly dva životy na první pohled nesourodejch jedinců. To učení, kdy vlastně není úplně tak jasný, kdo je učitel a kdo žák. To obětování tam. Nádhera.

• 30.12.2017  18:37
    matka! (2017)

Asi nejsem pořád dost zralej, abych tohle pochopil ... začátek ještě dobrý, ale pak to je ultra slátanina! Shame!

• 30.12.2017  16:23

Docela pěkně udělanej film o vojenskym cvičení výsadkářů (VDV).

• 30.12.2017  13:10
    Zóna smrti (2005)

Namlsán třetím dílem série Sha po lang, konkrétně Paradox, jsem předpokládal podobně akční nálož ... ta se ale nekonala, a 3* zachránilo až posledních 20 minut, který byly super! Ale určitě ta hodina před, někomu jako super drama přijde.

• 11.12.2017  08:49
    Dunkerk (2017)

Asi jsem se měl víc zajímat o to, o čem ten film opravdu bude. Nebylo to zlý ... ale rozhodně žádná válečná akční pecka, co jsem čekal (to teda co do akce, tak zlatej Dunkirk z roku 1958, co jsem doma měl na VHS z TV). Spíš takový "umělecký" rozpliznutí na několik příběhů, pár leteckejch soubojů a to je tak asi všechno. Ale zase se mu musí nechat (Nolanovi), že na to, o čem to je, to i tak nebylo nejhorší.

• 19.11.2017  11:44

K nevíře. Přál jsem si to, ale výsledek mě i tak překvapil. Druhou sérii jsem doslova vdechnul. Víc takovejch seriálů, který člověka napínaj od začátku série do konce. A zas ta hudba ... Jo!

• 17.11.2017  10:30
    Maudie (2016)

Trochu větší dávka emocí :-) O to větší, když je to podle skutečnosti. Pro někoho kýč, pro mě to byl silnej zážitek.

• 16.11.2017  13:34

Tak tohle byla ukecana a utahana "Noc v New Yorku" ... chapu, ze si chtel jako Captain America odpocinout, a tak si sam zreziroval tohle, ale nejak to prehnal :-)

• 3.11.2017  08:21
    Nenávist (2004)

Já tam pořád viděl ty parodie, co se k tomu točili ... a protože to zrovna není nejsilnější snímek, tak jsem tomu pocitu podléhal celkem často :-)

• 29.10.2017  10:47
    Chatrč (2017)

Rozhodne to neni film pro ty, co maj problem s virou v Boha. Je to takova Bozska agitka :-) Ja si to uzil od zacatku do konce. Kycovite naivni, az by si clovek pral uverit.

• 1.5.2017  14:27
    Ochránci (2017)

Za snahu ... Ale nacpat vsechny filmy o hrdinech do hodiny a pul je moc i na me. A jeste by to chtelo trochu zapracovat na efektech. Tak snad priste lepe.

• 12.3.2017  13:49
    Černé zrcadlo (TV seriál) (2011)

Nebylo to zly ... ale nic pro me. Dal jsem prvni 2 dily, je to na me moc absurdni, vlastne mi vadi, ze to neni serial, jako serial ... je to zkratka divny.

• 10.3.2017  09:21

Dost zvláštní film. Drsná Finka se nechá přijmout do koncetráku, aby byla se svojí láskou - SSákem, fotografem ... a přitom se nebojí ničeho, nikoho a už vůbec ne dělostřelectva :-D Je to divný, ale mělo to něco do sebe :)

• 10.3.2017  09:13
    Ploty (2016)

Takhle nudný a dlouhý konverzace jsem ještě neviděl ... po 10 minutách jsem to přetáčel kupředu a pořád to pokračovalo a pokračovalo, až jsem to vzdal. Hvězda za aspoň za Denzela.

• 14.1.2017  14:24
    Stranger Things (TV seriál) (2016)

Už jsem ani nevěřil, že seriál může mít takovej spád. Nemluvě o zasazení seriálu do mejch srdcovejch 80. let (takže hudba to ještě vyšperkovala). Super schopnosti, paralelní svět, akce, sranda ... Pecka :-)

• 3.12.2016  21:20

Tohle mělo spád! Dvě hodiny filmu utekly, aniž bych se díval, kolik zbejvá do konce minut. Akce i sranda ... k tomu nějaký nadpřirozeno a čáry (kouzla). Prostě super.

• 15.10.2016  20:19

Utahany dve hodiny s asi 3 akcnima scenama, za ktery to ma ty 2*.

• 14.6.2016  14:44

Často se mi nestává, abych na podobný film z politického prostředí, tak dlouho myslel. "Vlčí smečka" byla zřejmě trochu jiná. Naivita, sebejistota a pocit neohroženosti, jako Nikita S. Chruščov měl, ho stála post. To, jak si člověk nemohl být jistý spojenectví s nikým, jak důležité bylo pojistit si vlastně kohokoliv, kdo mohl být někdy užitečný v budoucnu či spíše nebezpečný ... moc se to od současnosti neliší. V prostředí Sovětského svazu to má, ale tak trochu jiný rozměr. Opravdu povedený historický film!

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8