Michalechal

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
    • 2.9.2018  12:22
    Křižáček (2017)

Na takovejhle "umeleckej" film jsem asi moc velkej balik ...

• 11.8.2018  20:18

Tohle je ale hodne zvlastni ducharskej kousek. Krome par scen v pulce filmu se mi to libilo. To prostredi, doba ... Jen takovej zmatek v tom pribehu byl, jinac bych dal hned 4*.

• 6.5.2018  11:13

Nápad dobrej ... poznávání života a spravedlnosti v Káhiře. Ale bylo to hrozně utahaný.

• 15.4.2018  17:02
    Paddington 2 (2017)

Tohle už bylo hodně pro malý děti ... nevim proč, jednička měla takovej širší záběr :-) Ale ta poslední třetina filmu to vytáhla z 2* na 3*!

• 14.4.2018  12:37

Z filmů oceněnejch letos (r. 2018) na 90. ročníku udílení Oscarů byl tenhle pro mě zdaleka ten NEJ! Ta politika ve filmu mě prostě bere, druhá světová k tomu a už to pěkně nakopává :-)

• 30.3.2018  12:28

Tak pěkně neamerický ... zábavný, absurdní a třeba to někdy i dobře dopadne :-)

• 1.1.2018  20:01

Hosoda už mě nejednou donutil zamáčknout slzu, a to se mu povedlo i teď. To ten příběh, zase :-) Svět příšer v němž malej kluk najde to, co mu chybí ve světě lidí ... a zase se tak krásně prolnuly dva životy na první pohled nesourodejch jedinců. To učení, kdy vlastně není úplně tak jasný, kdo je učitel a kdo žák. To obětování tam. Nádhera.

• 30.12.2017  18:37
    matka! (2017)

Asi nejsem pořád dost zralej, abych tohle pochopil ... začátek ještě dobrý, ale pak to je ultra slátanina! Shame!

• 30.12.2017  16:23

Docela pěkně udělanej film o vojenskym cvičení výsadkářů (VDV).

• 30.12.2017  13:10
    Zóna smrti (2005)

Namlsán třetím dílem série Sha po lang, konkrétně Paradox, jsem předpokládal podobně akční nálož ... ta se ale nekonala, a 3* zachránilo až posledních 20 minut, který byly super! Ale určitě ta hodina před, někomu jako super drama přijde.

• 11.12.2017  08:49
    Dunkerk (2017)

Asi jsem se měl víc zajímat o to, o čem ten film opravdu bude. Nebylo to zlý ... ale rozhodně žádná válečná akční pecka, co jsem čekal (to teda co do akce, tak zlatej Dunkirk z roku 1958, co jsem doma měl na VHS z TV). Spíš takový "umělecký" rozpliznutí na několik příběhů, pár leteckejch soubojů a to je tak asi všechno. Ale zase se mu musí nechat (Nolanovi), že na to, o čem to je, to i tak nebylo nejhorší.

• 19.11.2017  11:44

K nevíře. Přál jsem si to, ale výsledek mě i tak překvapil. Druhou sérii jsem doslova vdechnul. Víc takovejch seriálů, který člověka napínaj od začátku série do konce. A zas ta hudba ... Jo!

• 17.11.2017  10:30
    Maudie (2016)

Trochu větší dávka emocí :-) O to větší, když je to podle skutečnosti. Pro někoho kýč, pro mě to byl silnej zážitek.

• 16.11.2017  13:34

Tak tohle byla ukecana a utahana "Noc v New Yorku" ... chapu, ze si chtel jako Captain America odpocinout, a tak si sam zreziroval tohle, ale nejak to prehnal :-)

• 3.11.2017  08:21
    Nenávist (2004)

Já tam pořád viděl ty parodie, co se k tomu točili ... a protože to zrovna není nejsilnější snímek, tak jsem tomu pocitu podléhal celkem často :-)

• 29.10.2017  10:47
    Chatrč (2017)

Rozhodne to neni film pro ty, co maj problem s virou v Boha. Je to takova Bozska agitka :-) Ja si to uzil od zacatku do konce. Kycovite naivni, az by si clovek pral uverit.

• 1.5.2017  14:27
    Ochránci (2017)

Za snahu ... Ale nacpat vsechny filmy o hrdinech do hodiny a pul je moc i na me. A jeste by to chtelo trochu zapracovat na efektech. Tak snad priste lepe.

• 12.3.2017  13:49
    Černé zrcadlo (TV seriál) (2011)

Nebylo to zly ... ale nic pro me. Dal jsem prvni 2 dily, je to na me moc absurdni, vlastne mi vadi, ze to neni serial, jako serial ... je to zkratka divny.

• 10.3.2017  09:21

Dost zvláštní film. Drsná Finka se nechá přijmout do koncetráku, aby byla se svojí láskou - SSákem, fotografem ... a přitom se nebojí ničeho, nikoho a už vůbec ne dělostřelectva :-D Je to divný, ale mělo to něco do sebe :)

• 10.3.2017  09:13
    Ploty (2016)

Takhle nudný a dlouhý konverzace jsem ještě neviděl ... po 10 minutách jsem to přetáčel kupředu a pořád to pokračovalo a pokračovalo, až jsem to vzdal. Hvězda za aspoň za Denzela.

• 14.1.2017  14:24
    Stranger Things (TV seriál) (2016)

Už jsem ani nevěřil, že seriál může mít takovej spád. Nemluvě o zasazení seriálu do mejch srdcovejch 80. let (takže hudba to ještě vyšperkovala). Super schopnosti, paralelní svět, akce, sranda ... Pecka :-)

• 3.12.2016  21:20

Tohle mělo spád! Dvě hodiny filmu utekly, aniž bych se díval, kolik zbejvá do konce minut. Akce i sranda ... k tomu nějaký nadpřirozeno a čáry (kouzla). Prostě super.

• 15.10.2016  20:19

Utahany dve hodiny s asi 3 akcnima scenama, za ktery to ma ty 2*.

• 14.6.2016  14:44

Často se mi nestává, abych na podobný film z politického prostředí, tak dlouho myslel. "Vlčí smečka" byla zřejmě trochu jiná. Naivita, sebejistota a pocit neohroženosti, jako Nikita S. Chruščov měl, ho stála post. To, jak si člověk nemohl být jistý spojenectví s nikým, jak důležité bylo pojistit si vlastně kohokoliv, kdo mohl být někdy užitečný v budoucnu či spíše nebezpečný ... moc se to od současnosti neliší. V prostředí Sovětského svazu to má, ale tak trochu jiný rozměr. Opravdu povedený historický film!

• 14.6.2016  14:33
    Chappie (2015)

Tak tady mám pocit, že to je trochu "podhodnoceno" :-) Je to takový to sci-fi, u kterýho máte pocit, že už v podstatě tak moc sci-fi za pár let nebude. A aspoň jsem se dozvěděl o kapele Die Antwoord, ze který je ten "záporňáckej" pár. A závěr mi dal i naději na pokračování ... ;-)

• 14.6.2016  14:24
    Deadpool (2016)

Pobavilo to. Je fakt jinej než ostatní komiksový hrdinové :-) Ale zas takovej odvar, na jakej to vypadalo na sociálních sítích, to podle mě nebyl. Ale 4* si to zasloužilo :-)

• 14.6.2016  14:10

V současnosti je pro mě Rebel Wilson zřejmě nejzábavnější herečka. Díky čemuž jsem mohl dát 3* i téhle hodně nenáročný komedii. Její hlášky, scénky, ksichty ... to je na tom filmu to nejlepší :-)

• 14.2.2016  19:19
    Škatuláci (2014)

Přesně to, co jsem čekal od tvůrců "Kořalíny" a Normana, opravdu stylovej animák! ;-)

• 17.1.2016  18:59

Pořád jsem čekal na trochu víc akce ... a ta nepřišla ... Ale příběh o zrodu přátelství, jeho síle, ať už vzniklo z co možná nejabsurdnější situace, ten tam byl. A za ten 3*.

• 17.1.2016  17:14

Až na pár částí filmu, jako například boj se sentinelem bránícím věznici (což působilo extrémně uměle), neni co vytýkat! Oblíbenej žánr "meče a magie" s trochou moderních "vtípků" jako kecičky o iPadech, selfie po zhulákání se lektvarem atp. Jo, líbilo se mi to, takže 4* z 5.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8