ESNYR

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15
    • 6.6.2018  09:51
    Backstage (2018)

Přes zmatený děj, kdy třeba jsem nějak nepobral že jsou ze slovenska a nebo proč je to několikrát velmi důrazně zmiňováno i když všichni mluví česky a přes podivný příběh, který v mnoha chvílých nedával smysl (Hugo, nevěra a nevěra, rodiče a spoustu dalšího) se přece jen jedná o slušný "taneční" film. Kdyby zůstalo jen u tance a soutěže (bez těch podrazů ze všech stran) asi bych dal víc jak jednu hvězdu. Takhle ale nemůžu nijak omluvit nepochopení spousty věcí a hlavně si myslím že takto se nikdo nechová, nemluví a nejedná z dalšíma lidma. Další zbytečný film.

• 1.6.2018  20:00
    Deadpool 2 (2018)

Deadpool dojel na svou vlastní vlnu hejtů která vznikla po prvním filmu. Obsahuje víc vtipu, víc hlášek, víc nechutností, víc postav a víc všeho ostatního. Přišlo mi to jako slepenec dílů "Pat a Mat ve filmu" kde se vzalo několik scének a slepily se k sobě. A ten závěr ? Vážně se to celé zvrhlo v šaškárnu typu Rychle a zběsile, kdy se mlelo o rodině ? Vážně ? Deadpool 2 nefunguje. Jednička mi přišla slabá ale dvojka je prostě klasická dvojka u které se všechno přežene.

• 31.5.2018  10:03

Dojení krávy která už mele z posledního. Už episody 7 a 8 tomu moc nepomáhají a darebák jedna taky nepřinesl zrovna vlnu osvěžení. SW už nemají co nabídnout. Bobyho a Obivanův příběh, budou jen natahovat nevyhnutelnou smrt předaleké galaxie ve které kdysi dávno existoval zlořád v černé helmě.

• 1.5.2018  20:14

Překvapilo mě že se to tam vyčistilo tak hustě že přemýšlím jak to chtějí v pokračování narovnat. Beru časové linky a kameny jsou mocné aby se to dalo všechno zase nějak dokupy, ale přesto jsem byl překvapený jak moc ty postavy pročistily. No a ještě kino docela zašumělo když se oběvil "strážce" oranžového kamene. Vysvětlení co a jak, bylo sice tak filmové že jsem mu ani nechtěl věřit ale na to že se tahle postava podařila tajit až do uvedení, je majstrštyk od studia. Thanos je docela řízek který se z tím moc nemaže. Neodvažuju se ani odhadovat jak to bude pokračovat.

• 24.4.2018  23:08
    Štiky (TV pořad) (2018)

Jméno Ornela Štiková samozřejmě znám, protože v práci poslouchám rádio a ať už přeladíte kamkoliv, tak minimálně 2x za směnu je tam nějaké plkání o "celebritách" a jejich problémech. To že je to vyšplouchaná tupá kráva mi bylo taky celkem jasné, ale co mi jasné není, je tento pořad. Proč ? Vydržel jsem 20 minut i když jsem věděl že to bude utrpení - ale musel jsem to alespoň nějak zkouknout abych byl v obraze.

• 8.4.2018  21:34

Knihu jsem nečetl a vlastně ani tento film mi ji nijak extra nedoporučil. Po velmi (mnohdy až nezdravě) nadšených reakcích o všem možném i nemožném co kniha umožňuje, jsem se trochu začal těšit, protože i já patřím k "starším" ročníkům a pamatuju dobu kdy jsem na prvního Terminátora šel do kina jako už mírně odrostlé dítě. Kniha tohle, kniha tamto, v knize se určitě najde něco pro takové a takové lidi a takhle a tohle a tamto a................ No tak hlavně musím jako první věc určitě zmínit že nejsem vyloženým znalcem filmů, her, seriálů a komiksů, takže pro mě něbylo zrovna snadné poznat asi 500 narážek na všechno možné. Co mě na filmu překvapilo asi nejvíc, bylo to, že žádné z těchto pomrknutí, nemá žádný význam v ději, což jsem podle narážek stovek nadšených komentátorů knihy, vlastně očekával. Hrdina jezdí v DeLoreanu, takže jsem čekal nějaké využití toho že to auto umí létat a cestovat časem. A nic. Očekával jsem že když už má díly z Kitta, tak to bude využito. A nic. Myslel jsem si že tohle bude prostě důležité a bude na to primárně sázet právě příběh. A nic. Takže pokud by na Everest nelezl Batman ale třeba Willow, nic by se nezměnilo. Pokud by natančily na hudbu z filmu Horečka sobotní noci ale třeba na Hříšný tanec, nic by to nezměnilo. Pokud by hrdina nejezdil v DeLoreanu ale měl třeba Mercedes SL, nezměnilo by to děj ani v nejmenším. Poznat milion a půl všech možných odkazů nedělá film dobrým. Dále mi přišlo že ůkoly byly nějak divně nezajímavé. Automobilový závod - odměna je jedne z klíčů. Hmmm ........... Tancování se zombíkama v hotelu - odměna je jedne z klíčů. Hmmm ............. Získání posledního klíče jen proto že si zahraje hru ? Kurva to bylo fakt napínavý jak svině. Vlastně nevím co si o tom filmu mám myslet. CGI je vymazlené a vážně se mi líbilo že to bylo herně situované, stejně jako by mě zajímal celý ten svět OASIS, ale nešel jsem na CGI intro ke hře a nešel jsem na prezentaci VR konceptu pro budoucnost. Šel jsem na film. A ten mě zklamal.

• 24.3.2018  23:03

Kdyby byl Hurvínek udělán animačně ve stylu loutky (jako tomu bylo u Strings) asi bych přihmouřil svoje oči a udělil nějaké body za kreativní zpracování LOUTKOVÉHO světa. Jenže tady působí postavy prostě nepatřičně, protože všichni véme že jsou to dřevěné loutky a ne "živé" postavy. Že je příběh hloupý a dělaný pro děti je asi v pořádku - ale stejně si musím pořád připomínat že jsem už mimo tuhle hranici a nehodnotit podle toho - ale není v pořádku demence scénáře, dělající z postav imbecily žvatlající a neustále haleksjící a nebo padající a nešikovné, hloupé, negramotné .................... Děti nejsou tupé stádo debilů aby je tohle mohlo bavit déle jak 8 minut které tak akorát stačí večerníčkovému formátu. 2 děti se kterými jsem tohle nadělení viděl, to přestalo bavit asi po 20 minutách a starší z nich (12 let) se vyjádřil ve smyslu že mu vlastně vadí hlavně to že je to animované, protože Hurvínek je přece dřevěná loutka na provázkách a ne nějaký kreslený maňásek (tedy to co jsem psal na začátku) Docela dlouho jsem zvažoval odpad, protože pokud tohle nebavilo ani děti, tak je něco špatně. Vlastně nevím jak bych to měl přesně hodnotit - jsem už dospělý a není to pro mě, ale zase na druhou stranu jsem to viděl, takže ............... 1 hvězda. Asi je za odvahu to zkusit prodat jako animák. Loutky už asi nemají to kouzlo jako dřív. Škoda.

• 24.3.2018  09:45

Nemám nejmenší ponětí o čem ty tři díly byly, takže na to kašlu. Musí existovat nějaký čtvrtý díl nebo čtvrtá kniha která by vysvětlila všechny ty předchozí, protože si jinak nedokážu vysvětlit jak je možné že to nedává smysl a netuším co se tam vůbec dělo a kvůli čemu a proč a co a kdo a .... proč všichni pořád umíraly, když (teda jestli jsem se zorientoval alespoň v něčem) se stačilo domluvit a udělat nějaké testy ??

• 16.3.2018  08:35
    Annihilation (2018)

Docela jsem se ztrácel v ději a konci jsem neporozuměl. V začátku filmu, jsem pořád nemohl pochopit proč k tomu majáku nejdou po pobřeží, nebo k němu neplují nějakou lodí, než aby se plahočily xy dní přes evidentně nebezpečnou oblast kde zmizelo několik desítek lidí. Flashabcky byly otravné a dlouhé.

• 16.3.2018  08:32

Mohl bych mít asi spoustu blbých poznámek a spoustu blbých keců o všem možném ale nebudu tomu dávat špatné hodnocení když mě to i přes pár do očí bijících chybek, jednoduše bavilo. Takžééé ..... 4 hvězdy (no možná 3 ale nebudu hnusnej až tak moc)

• 14.3.2018  12:31
    Oscar 2018 (TV pořad) (2018)

Postupem let se z toho stala fraška, jako z každého podobného ocenění (je jedno jestli to nazvete slavíkem, globem, lvem, oscarem a nebo jakýmkoliv jiným názvem) V začátcích se oceňovalo jen pár kategorií a byla to událost která znamenala opravdové ocenění nějakého herce / herečky / fimu. Dnes se rozdávají plešatí kluci snad i za nejlepšího svačináře a z prestižní ceny kterou dříve dostalo za rok tak 5 lidí, se stala ozdobná dekorace kterou má doma i taxikář jen proto že odvezl na plac asistenta vojína číslo 2 který je ve filmu 28 vteřin a kamera jej zabírá plných 16 vteřin z detailu a 12 vteřin z povzdálí. Oscaři se rozdávají jak na běžícím pásu a když se dívám na ty "oceněné" musím se ptát za co vlastně tito ocenění tu sošku dostávají. Jediná věc která mě napdá je že tyto ceremonie se dělají jen proto že reklama je výdělek který zaplatí i 300 sošek a tak je rozdávají každému koho to ještě zajímá. Děkovné řeči se z několika minutových dojemných (opravdových, protože před 50 lety dostat Oscara znamenalo že jste vážně nejlepší) proslovů smrskly na 30 vteřinové "děkuji" a rychle jedeme dál, protože za 4 hodiny trvání programu, se musí tady těch sošek rozdat ještě dalších 48 a není čas se dojímat. Korunu tomu nasazují všichni kteří cenu nedostal, protože .... rasismus, sexismux, xenofobie, a další a další obviňování díky kterému je ubližováno desítkám chudáků kteří se do roztrhání těla snaží podat co nejlepší výkon a nakonec utřou hubu. ¤ na konec už zbývá jen dodat že ty srance které dostávají Oscary si to vážně zaslouží, protože ta cena už dávno ztratila svoji váhu a je tak jedno kdo a za co ji dostane. Takže gratuluji dalším 849 oceněným kteří si ji doma můžou vystavit a hrdě se tak zařadit k 5 943 662 oceněným kteří ji mají doma taky. Fakt prestižní cena .... opravdu .... Hvězdu neuděluji ani jednu, protože není za co. Pitvoření a hloupé řeči nemám jak ocenit.

• 13.3.2018  12:27
    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)

Tak Honzík se nám vrátil ze záhrobí (klidně bych odpřísáhl že jsem viděl nějakou reportáž o tom že zemřel) Stačilo mi 5 minut abych pochopil že scénáristé nebyly vybráni náhodně ale že nám jejich příjmení mají napovědět jak je to s tímto pořadem doopravdy. Nemůžu pochopit omezenost lidí (ehmmm........) kteří jsou ochotní se do krve hádat kvůli tomu že je to pravdivý pohled a ne jen nahraná ptákovina z amatérskými herci. V dnes shlédnutém díle, jsem zaznamenal povědomou tvář. Myslím že tu ženskou znám z nějaké reklamy.

• 13.3.2018  09:04

Filmy by se měly hodnotit pouze v momentě kdy je vidíte poprvé, max podruhé nebo potřetí. Pak už asi záleží na tom jakou máte náladu nebo jak dlouhá doba uplynula. Posledního skauta jsem neviděl dobře 10 let, protože nejsem zrovna ten typ člověka který všechno vidí 10x za rok protože ....... je to dobrý film. Včera jsem na to narazil na jedné stránace a z úsměvem jsem si to pustil. A jak už jsem psal na začátku, filmy by se měly hodnotit pouze v momentě kdy je vidíte poprvé ....... Možná je to mnou, možná časem který uplynul, možná tím že se filmy posunuly jinam, možná jen tím že jsem prostě mnohem starší než když jsem to viděl poprvé. Dost často jsem se přistihl při tom že se nedívám na film ale sleduju texty a obrázky okolo videa a v jednom okamžiku jsem dokonce odešel (na záchod) a video jsem ani nestopl. Hlášky nějak ztratily na kadekci, postavy se chovaly "zvláštně" otravně, příběh mi přišel hodně slabý. Hodnoti to momentálně nemůžu, protože bych dal tak 3 hvězdy a to jen proto, že tuto akční komedii mnoho let považuju za "dobrej kousek". Moje hodnocení tady udává 5 hvězd - už několik let to mám ohodnoceno ale komentář jsem tu neměl, což mě docela překvapilo - a já těch 5 tam nechám. Je to ale hodně starých a zaprášených 5 hvězd, které bych dnes už nedal.

• 26.2.2018  20:22

Další smyšlená blábolovitá verze něčího života. 90% filmu neodopvídá skutečnosti a to že to natočil někdo jehož jméno je snad posvátné tomu nedodá žádnou větší hloubku. Kdo ten příběh zná (četl jsem knihu, takže vím že tenhle film je kravina) tak ten se nemůže z hodnocením dostat na víc jak 2 hvězdy. Je mi jedno kdo podal jak skvělý a dechberoucí výkon a nebo se při filmování ztrhal aby vypadal přesvědčivě, protože pokud točím životopisný film, tak mám hledět na to aby to bylo skutečně podle událostí které to ukazuje (nebo spíše má ukazovat) Například postava Marka Wahberka ve skutečnosti neexistovala a události které se odehrají ke konci příběhu se nestaly tak jak ukazuje film ale úplně jinak + samotný Getty byl ve svém vyjádření taky zobrazen jinak než ve skutečnosti. 1 hvězda. U inforace k filmu byl odstranil "životopisný" Tohle nemá se skutečnýmy událostmi nic společného. Děj neodpovídá ani v časové rovině ani v emoční rovině a už vůbec ne pravdě.

• 26.2.2018  20:14
    Kód Enigmy (2014)

Odebral bych z informací filmu slovo "životopisný" protože to se skutečným Turingem má společné jen jméno a prostředí (druhá světová válka a luštění stroje) Turing byl jen jedním z mnoha, kteří se zasloužily o rozluštění a určitě nebyl součástí jediného týmu který Enigmu zkoušel rozluštit. Pracovaly na tom i rusové, japonci, a další snad půlka světa (dokonce mám pocit že si ty informace nějak vyměňovaly) I ta linka z homosexualitou je silně přitažená za vlasy, protože Turing, myslím oficiálně nikdy nepřiznal že opravdu je homosexuál a snad byl i ženatý a měl děti (pokud teda i tyto informace nepochází z nějakých 90x převzatých dezinformací) Co mi dále vadilo bylo ztvárnění samotného Turinga. Byl to určitě génius a chytrej člověk ale rozhodně se nechoval jak mentálně retardovaný a nebyl tak afektovaný jak ho ztvárnil B.C. Nemám rád když se překrucuje pravda a v životopisných filmech se vymýšlí milion "zajímavějších" situací než jak to bylo doopravdy. Takže 1 hvězda.

• 18.2.2018  20:50

Nejhorší příběh. Srovnání S1-E1 a S4-E3 musím nevyhnutelně dát odpad. Nedává to smysl a vymýšlí se hlouposti, zbytečné dějové linky a spousta věcí prostě nevyzní reálně. Chaos a zmatenost scén je prostě hrůza hrůzoucí.

• 16.2.2018  11:12

Nechci ani tak mluvit o filmu samotném, jako o tom co je na úplném začátku. režisér nám zděluje že film je sice poskytnut zdarma a že jej samotné studio uvolnilo pro mnoho legálních (i nelegálních) stránek ale také říká něco, co jsem si už několikrát sám přál. A to že pokud se vám film líbil, ta můžete přispět libovolnou částkou na jejich stránkách. Tento - poměrně zajímavý - koncept placení za film, je rozhodně dobrou cestou, která v budoucnosti může mít velký potenciál točit i filmy od fanoušků, nebo filmy jen tak z legrace a nebo filmy které třeba nemají zrovna zvučné jména a velké hvězdy ale mají co nabídnout. Kdyby tento koncept podpořilo několik studií (bohužel se to nejspíš netane) rozhodně by to znamenalo nový směr natáčení nezávislých snímků. Uvidíme kam tam ta myšlenka bude směřovat. Rozhodně mě to zaujalo. No a k samotnému filmu ? Je to pokračování které je slušné a i když nedosahuje kvalit prvního dílu, je pořád na co koukat a nad čím přemýšlet. Toho kdo viděl první film, tento druhý nijak neurazí.

• 13.2.2018  01:40
    Blade Runner 2049 (2017)

Stejně jako nudný první film je nudný i ten druhý. Táhlý epos o hledání táty replikátora, prokládaný táhlou lovestory hologramu a replikanta, obohacený o tak "úchvatné" barevné filtry, že jsem si po hodině šel dát procházku se psem abych si narovnal švidrající oči reálným prostředím. Jediné co musím režisérovi přiznat je to, že dokázal dokonale napodobit nudu z prvního filmu. Pravý génius. Nemám za co bych dal byť třeba jednu hvězdu takže na to kašlu. Triky jsou na špičkové úrovni - to ale neomlouvá to všechno ostatní.

• 3.2.2018  17:28

Fandit nebylo komu a jediný kdo si snad zasloužil nějakou pozornost byl Michael Caine, který jako jediný uvažoval inteligentně a znal svou míru. Začátek byl dost chaotický a bylo trochu těžšší se orientovat v tom v jakém časovém období se zrovna nacházíme a závěr byl zase moc překombinovaný. Ve filmu se toho zase tak moc nedělo a strašně rád bych viděl ten samý film o kterém se tu rozepsaly všichni kdo dal víc než 3 hvězdy. Asi jsem si spletl názvy, nebo viděl televizní zpracování nebo co. Odhalení všech těch podvodů a triků mi přišlo dost odfláknuté a závěrečné zdělení že jsou dva a ne jeden mi vyvolalo na tváři úsměv protože jsem to čekal už tak od půlky filmu.

• 3.2.2018  11:04

Když na mě během týdne vyskočil asi po 59 trailer na druhý díl, řekl jsem si že je potřeba vidět první, abych případně pochopil pokračování. Transformers má Míša takže se musel vymyslet jiný přiblblý koncept "superrobotů" který by ospravedlnil vykrádání Hasbra. No tak teda k filmu. Už někde v polovině jsem pochopil že lidstvo je mentálně na nejnižšším stupni vývoje, protože místo toho aby postavily pořádnou obranu, zeď a hlídky u jediné díry ze který tydle potvory vylízají, staví zdi kilometry daleko u díry mají akorát pípátko které je upozorní že se něco děje a staví obří roboty kteří místo toho aby normálně bojovaly dělají milion super efektivních otoček, manévrů a zbytečných pičovin.které mají za následek akorát to, že si milé potvůrky v klidečku drtí město na prach a robotům se akorát smějou. Zajímalo by mě jak je možné že lidi nejsou schopní postavit za pár let jednu zeď ale ve městech stojí úplně vymazlený moderní mrakodrapy. Ty kráso tolik nesmyslů v jednom filmu je opravdu vzácné vidět. Představitelé hlavních rolí bych ještě snad dokázal zkousnout ale to by se film nesměl tvářit tak vážně. Hrdinské proslovy už vyloženě nenávidím a ve filmech bych je zakázal nějakým zákonem.

• 3.2.2018  09:13

Čekal jsem film o hašení požárů, odvaze, hrdinství a teamu který i přes veškeré nebezpečí chrání město před peklem. Dočkal jsem se jen typického amerického filmu o všem možném jen né o ohni. Pár záběrů na přírodu a závěr byly sice na 5 hvězd, ale jako celek je to zoufalá snaha vytvořit příběh který nemá co vyprávět. V jakém koliv dokumentu o hasičích je více "emocí" než tady v téhle nudné podívané. Mě nezajímají vztahy v rodinách ani to jestli tamten má raději psy nebo kočky a nebo že žere raději zelí než vepřové. Mě zajímala jejich práce. A o té se toho extra moc nedozvíte. "Krok po kroku sledujeme tragický, ale zároveň dojemný príbeh hrdinov, odkazujúci na skutočné udalosti, ktoré sa odohrali v Arizone počas letných mesiacov v roku 2013" Příště méně "krok po kroku", pane režísére a nastudovat si skutečné události. Tohle je jen volně insirováno touto událostí. Osudy několika účastníků byly malinko jiné.

• 3.1.2018  10:50
    Zvědátoři (TV pořad) (2017)

Buď jsem chytil nějaké slabší díly nebo tomu nerozumím tak jako ostatní. Těch pár dílů mi nepřišlo nijak dobrých a vysvětlení mnoha zajímavých témat jsem už někde slyšel popřípadě mi to jejich vysvětlení moc problém neobjasnilo. Uznávám že podobných pořadů by se mělo vysílat víc (a ne jen na YT) ale zase na druhou stranu si musím tak nějak upřímně přiznat že věcem kterým nerozumím asi nebudu rozumět ani po složitém vysvětlování. No nebudu to házet do kopru jen proto že něčemu nerozumím, takže za 3 a možná zkusím ještě nějaké náhodné díly. Třeba se to zlepší. Možná jsem opravdu narazil na témata které mi moc neříkají.

• 29.12.2017  19:51
    The Orville (TV seriál) (2017)

Zatím bych řekl že ty 3 hvězdy jsou přesné. Není to parodie jak jsem se obával ale taky to není žádný velkolepý seriál. Co mi trochu vadí - ale dá se na to po pár dílech zvyknout - je moc umělé CGI. Jde to hodně poznat. A pořád si nemůžu zvyknout na vzhled lodi Orville. Ty zadní "oblouky" jsou tak prapodivné. Parta je slušná, nežene se to do nějakých dramatických rovin a je tu slušný humor.

• 27.12.2017  23:43
    Bright (2017)

Vždycky jsem si říkal jak by asi mohla vypadat velkolepá fantasy zasazená do současnosti ve které by nebyly tyhle věci tajné (Hellboy) a nebo mystické (všelijaké seriály a "Béčkové" pokusy) No a heleďme se jak se to vyvrbilo v zajímavou podívanou. Noomi Rapace jako elfka konečně vypadá k světu (hmmmm elfky jsou sexy) Will Smith přestal experimentovat se svýma dětma a Joel Edgerton oholil plnovous a nasadil masku hláškujícího orka. Co se týká příběhu tak mi přišel dobrý a nebyla to vyloženě táhlá patlanina jak by se mohlo zdát (jo jasně příbeh není originální ale je dobře podaný) Pokud bude pokračování nějak šikovně navázané na tuhle jízdu, tak sem s ním. Seriál bych z toho nedělal. Došlo by k vyplácání potenciálu a natahování děje. A to jak známe nevede k dobrým koncům. Slušné 3 placky.

• 13.12.2017  21:11

Někdy mi připadá že ty fanfilmy jsou lepší než ty vysokorozpočtové mega super výsledky které nám servírují velké filmové společnosti (nebo spíše bude za chvíly servírovat jen jedna jediná společnost, protože to vypadá že Disney skoupí úplně všechno)

• 10.12.2017  12:09

Takovej sranec jeden jen tak nevidí. Milion zpomalovaček, WW se neustále tvářila jak na srazu idiotů, Batman byl fakt jako unavený týpek který to dělal jen proto že musel, Flash byl otravný jak vřed na prdeli, Aquamen byl sice jakž takž snesitelný ale nemám se u něj čeho chytit páč nemám tušení kdo to je, Cyborga bych milerád prozkoumal blíže ale nemáme čas takže šup ho na plac a diváku poser se, no a záporák byla tuna klišé a navíc furt mlel něco o matce o které namám ani náznak co je zač. Nefunguje to. A asi nikdy ani nebude, protože DC je parta intagrálů na entou. Nohy tomu podráží i hodně - ale hodně - špatné CGi které jde poznat na první pohled. 1 hvězda a to jen proto že jsem dneska v dobré náladě.

• 4.12.2017  18:06

Veselý blogbástr, kde se pro ránu nejde moc daleko a kde hláškujou všichni. Tohle se asi stane mým nejoblíbenějším MCU filmem. Jen aby se to zase nějak nepokazilo. Marvel jede ve velkém stylu a nezbývá než se těšit na celou tu infinity záležitost.

• 18.11.2017  18:01
    Rick a Morty (TV seriál) (2013)

Dopadlo to přesně jako Family Guy a South Park. Hnusná animace by se snad ještě dala vydržet ale nerozdýchám ty trapné vtipy a charaktery zralé na pěst.

• 8.11.2017  09:10

Nechápu význam tohoto díla a jeho existenci.

• 4.11.2017  21:46
    Malý Sheldon - Pilot (E01) (epizoda) (2017)

Působilo to na mě asi jako Joey který navázal na seriál Přátelé. Není to špatné ale už to není ono a upřímě, po mnoha dílech TBBT jsem začal tohodle člověka upřímě nesnášet a to byl taky důvod proč jsem se sledováním skončil někde u konce 4 série. Mladému Sheldonovi sice přeju úspěch ale moc mu nevěřím. Po prvním díle hodnotit nebudu a taky tento seriál nebudu nijak sám vyhledávat. Když na něj někde natrefím tak možná zkusím další díl. Moc tomu ale šance nedávám.

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15