ESNYR

Česko

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16
    • 6.11.2018  15:24
    Na stojáka (TV pořad) (2004)

Narazil jsem na to na YT a opravdu netuším, čemu jsem se tam měl zasmát. Zkusil jsem asi každého z aktérů (netuším kolik jich tam je a jak moc jsou kteří aktivní) a to v několika jeho výstupech (dohromady jsem teda viděl asi tak 30 scének) a ne. Není to vtipné ani zábavné a i ta otravná blondýna po pár scénkách ztratí kouzlo tupé barbíny. Když jsem se dozvěděl, že tahle šou míří do kina, polilo mě studené "cosi" co se ani nepokouším identifikovat. Pokud je za tohle někdo ochotný platit, tak je mi líto naší humorné povahy. Ta už zřejmě skončila, protože vystavět "humor" na sprostých slovech aničem jiném, je opravdu smutným faktem dnešní zkurvené doby. Není se co divit tomu že "dopis KSČM" sklidil nejvíc potlesku. Smutné.

• 4.11.2018  21:03

Těžko se hodnotí po prvním díle, ale myslím že histore v tomto případě ukazuje, že valná většina seriálů po pár dílech sklouzne níž, než je nastavena laťka prvních dílů. Klidně si zavěštím, protože počítám že okolo 5 , 6 dílu, se kriminální případy odsunou stranou a začnou se řešit osobní vztahy a rodiné problémy, protože česká seriálová tvorba, nic jiného neumí. Sledovat nadále nehodlám, a pokud mám možnost hodnotit jednotlivé díly, tak tento díl stál za starou bačkoru. Nesympatické postavy jsou tady asi ten menší zádrhel v celém konceptu seriálu.

• 2.11.2018  18:49
    Moje zprávy (TV pořad) (2018)

Myslím že se můžeme do budoucna těšit na to že tento chlapík, převezme Klenot TV, Barbaru, Vztahy, Tajenku, Ostříháno a další. Jedno tomuto pánovi ale uznat musím. Aby si splnil sen, tak si tu televizi koupil. Takto se plní sny. Gratuluji. Pokud jsem snad před pár lety prohlásil že Barrandov je dno televizního vysílání, tak zrovna za to bych se chtěl omluvit, protože to co je Barrandov zač teď, je na hony vzdálené tomu jak kvalitní byla tato televize před 5, 6 lety.

• 1.11.2018  17:42

Někde v půlce, odešla 4 člená rodinka, a ke konci vstalo a zmizelo dalších asi 30 lidí. Já seděl dál, protože jsem byl úplně paralizovaný tou neskutečnou hovadinou. Hodnotím tak, jak se vyjádřila jedna paní s dítětem, kteří odcházely dlouho před koncem "Naposledy jsem byla v kině na českou pohádku. Že se ti zloději neštítí za takovej hnus chtít peníze"

• 1.11.2018  17:30

Mám pocit, že tvůrci až moc kalkulativně sázejí na to, že většina lidí bude hodnotit spíše na základě písní a proslavenosti skupiny, než aby hodnotily životopis jednoho člověka. Mrzí mě třeba to, že na popud členů Queen, nebyl vyobrazen jeho skutečný život, kdy byl prý až neskutečně protivný, náladový a kolikrát díky drogám naprosto nepoužitelný. Jediná věc na kterou se tak dá zaměřit, je výkon Rami Maleka, který to zvládl dobře a po počátečních obavách kvůli jeho obsazení, mu musím smeknout pomyslný klobouček. Závěr a LIVE AID, je jen třešničkou na dokonale upláceném dortu, který sice může vypadat na podstavci dokonale, ale po ochutnání, zjistíte že je to prostě normální dort a je jen nafintěný a přeplácaný tak aby vypadal 100x lépe než chutná. Až moc velká snaha tvůrců zabodovat právě tím že jsou to Queeni, mě dost utvrdila v tom, že opravdový životopis bez přikrášlování, nikdy neuvidím. Kdyby chtěly točit o Freddiem, nemotaly by do toho Queen ale ukázaly to, jaký byl mimo jeviště a nebo doma v soukromí (a podle všeho to byl vážně kretén) Pokud hodnotím životopis, tak to bude maximálně za 3 hvězdy, protože jak už to bývá, je film až moc zaujatý tím, že Freddie Mercury byl členem skupiny Queen. Můžeme jen litovat, že zakázaly Sacha Baron Cohenovi, natočit drsnější verzi. Možná by potom pár lidí přehodnotilo svůj pohled na tohoto člověka. Ty 3 hvězdy jsou podle mého slušné, ale kdyby ukázaly i tu hnusnou stránku, dal bych klidně víc. Ovšem koncert LIVE AID, byl něco naprosto úžasného. Mám doma 3 VHS a můžu si je klidně pouštět pořád dokola (jako i LIVE AID z 2005)

• 17.10.2018  01:07
    Venom (2018)

Zařadil bych to někam za Batman v Superman, jak co se týká tmy (polovinu filmu není nic vidět) a nepřehlednosti děje (vlastně ani pořádně nevím o čem to mělo být), tak i příběhem, ve kterém se mi jako divákovi neznalém předlohy, nikdo ani nesnažil nic vysvětlovat. Prostě tady je nějaký sliz a spadl sem v raketě (nevím co to bylo za raketu, nevím co zkoumala, nevím kde přišla k asi 5 slizounům, nevím prostě nic) Venom je špatně natrikovaný a jakmile začne boj, připomíná ze všeho nejvíc Bayovy přeplácané Transformery, kdy nevíte co se děje, kdo koho mlátí a kam se ztratilo pár dalších postav, které tam ještě před 5 vteřinama byly, aby to skončilo střihem na úplně jinou scénu ve které nemám tušení proč, se oběvuje ženská verze venoma a celé to končí přeplácaným trikovým maglajzem, při kterém jsem si vybavil tančící zelené želé z filmu Flubber. Venom sám pak vypadá jak halloweenský kostým, a vůbec z něho nešel ani strach ani nějaké obavy. Venom je odfláknutá sračka, která si zaslouží tak maximálně odpad. ¤¤ Pokud budeme pozitivně a nadšeně hodnotit tyhle pokusy od studia, které už několikrát dokázalo pohřbít kvalitní námět, nemůžeme se divit, že vznikají takové sračky jako je Venom. Marvel studio, se musí určitě strašně stydět za to, že to někdo spojuje právě s jejich značkou.

• 12.10.2018  01:08
    Let Me Help You (amatérský film) (2014)

Notyvole ........ Kolega režisérských es z ČR se rozhodl všem těm neumětelským křivoručkám ukázat jak se dělají horrory a tak se chopil kamery, papíru, translátoru zvuků a natočil něco co by na festivalu (ne) závislých amatérů, určitě pobralo spoustu pochvalných pokývání hlavou. Ale abych jen nekopal do talentu, tak musím uznat že natočit film v ČR, dát mu anglický název, anglické titulky, a vypustit ho na světlo světa, je přinejmenším dobrý výchozí bod na cestě do velkého holyvůdu. I když to mělo jen 15 minut (a to včetně titulků) tak jsem u toho dost trpěl a po 5 minutách jsem začal uvažovat o přetočení, což je v tak krátkém formátu ale docela blbost, takže jsem to těch 15 minut vydržel. Je to amatéřina, takže hvězdy udělovat nebudu. Jednou jsem natočil videjko z dovolené, kde jde vidět jak se moje manželka prochází po pláži a následně vklouzne do vln. Možná to nazvu "Angel of sea" a připíchnu to do svého režiserského portfolia. Natáčel jsem to přece já. Možná přihodím i kolonku "scénárista" protože jiné videjko ze svatby, jsme tak trochu zinscenovali, aby to bylo hezčí.

• 11.10.2018  19:43

Druhý díl Tadova dobrodružství, kde teda ale nezvolily zrovna dobrou vedlejší postavu v podobě mumie a taky mě dost vysejřoval slovenský dabing. Závěr je čisté klišé a tak se snad můžeme těšit na další díl. No proč ne.

• 11.10.2018  19:41

Pokud máte doma nemocné dítě, tak mu pusťte tohle + druhý díl, a máte od něj (relativně) na delší dobu klid. Animace není nic efektního, ale je to pro děti, tak neočekávám motion capture.

• 8.10.2018  10:54

Někam až do půlky, to bylo zábavné a slušně našlápnuté k zasmání, prostě takový pohodový animák u kterého víte že je to třetí díl, a nečekáte zázraky a kvalitu přesahující první díl. Někde od půlky to začalo docela dost upadat do nezáživna a závěrečných zhruba 20 minut už bylo hodně špatných. Co se týká případného čtvrtého dílu, asi bych doporučil studiu ho nedělat.

• 4.10.2018  09:28

Pocházím z věřící rodiny, i když já sám věřící nejsem. Mí rodiče jsou (řekněme až fanaticky) věřící natolik aby uvěřily každému slovu v tomto filmu. Neodsuzuju je za to. Je to jejich pohled na věc a ne můj. Mě ten film nudil a když jsem zjistil že je "podle skutečné události" uvědomil jsem si svoji averzi na podobné bláboly. Přišlo mi to až přehnaně určené právě věřícím. Nezabývá se to jiným pohledem na věc. Nehodnotím. Neviděl jsem začátek a ani konec.

• 2.10.2018  02:21

Dávám tomuto "Králi" českého jůtubu, pár měsíců než si uvědomí, že tou neskutečně otrocky ponižující prací, kdy celý měsíc musí vstávat v nekřesťanskou hodinu, nevydělá ani tolik, kolik si před tím vydělal za týden aniž by hnul prstem a nebo vstal z postele. Pak se můžeme těšit na další veleupřímné video "Jak jsem se vrátil, protože jsem Vám chyběl". Odmítám hodnotit něco, co má z filmovou databází společného asi tolik jako hovno v kanále. Jinak odpad.

• 29.9.2018  11:51

Co k tomu mám asi tak napsat. Moje dětství a Diney ve vrcholné formě, kdy ještě nezačal kopírovat jiné studia. Takže za 5 a nestydím se přiznat že jsem Ariel miloval asi půl života.

• 22.9.2018  10:35

Podle celkem slušných reakcí a celkem dobrého hodnocení, jsem si myslel že česká komedie přece jen dokáže lidi rozesmát a vypadat dobře. Netrpěl jsem u toho tak moc jako jiní ale taky jsem se u toho moc nenasmál. Vystavět film na otřepaném klišé jak velké rozdíly jsou mezi ženou a mužem, opět nevyšel. Jelikož se tomu přece jen dalo občas pousmát, tak nebudu moc krutý a dám 2 hvězdy. I když ......... děj filmu mi přišel místy dost zmatený a nepůsobil nijak kontinuálně. Občas mi přišlo že autoři na sebe jednoduše vršily nápady které považovaly za zajímavé.

• 18.9.2018  13:38

Mnoho lidí tu už vyjádřilo své pocity, nedostatky, efekty, postavy, příběh a všechno to, co v novém Predator : Evoluce, filmu je, nebo není dobře, či špatně. Asi nemá smysl neustále papouškovat že tohle nebo tamto je na houby, nebo že tohle byla super scéna. Nový predátor nemá být rýmejk, rebut, nebo spinof a nevím jak se to všechno jmenuje. Je to další příběh a mnoho lidí to asi úplně nepochopilo, takže jejich hodnocení se odráží v tom že predátor není neviditelný a nehraje tam Arnold. Je to ten druh filmu, který se snaží zapadnout do doby ve které vznikl. Snaží se být vtipný a zábavný, snaží se mít v hlavní roli drsnou ženu, která umí všechno a snaží se oslovit generaci, která se narodila v době kdy první predátor už dávno kina neokupoval a druhý díl začal pomalinku zapadat mezi ostatní stovky filmů. Nemůže být stejný, ta doba už je pryč a kdo si to neuvědomuje, tak by do toho kina neměl chodit. Já čekal trapnou snahu o moderní pojetí krvavého akčňáku ve kterém budu muset protrpět spoustu nevtipných a hloupých věcí. Stalo se tak napůl. Není to film roku, není to starý predátor, není to průser a není to ani žádná pitomost. Ty 3 průměrné hvězdy si to zaslouží, protože tohle je průměrný film, a že tam hraje roli monstrum které známe už 30 let na tom nemůže nic změnit. Doba vyměkla a tak se ve filmech hláškuje a dělá sranda. Taková je doba a takový je i predátor. Vzniknout v jiné době, asi by měl větší úspěch.

• 8.9.2018  01:04

Chce to velkou dávku odvahy a vzpouzení se systému, v roce 2018 uvést do kin "černošský" film, když se ve světě neustále hlasitě vykřikuje o nerovnosti ras a pohlaví ve filmech. Black Panther není vysloveně špatným filmem, jen asi měl přijít dřív a nebo naopak mnohem později, až se ve světě nebude řešit milion stupidních problémů. Mě je jedno že v tom hrají jen černoši (v asijských filmech taky málokdy narazíte na jiné herce než ty s šikmýma očima) stejně jako je mi jedno že je to podle komixu. Jednoduše mě to moc nebavilo. Asi to bude tím že nejsem černoch ? Možná. (oceňuju snahu některých uživatelů se na film nedívat rasistickým okem ale normálně se vyjádří ve smyslu že to byl prostě slabý film. ¤-¤ Zajímavý komentář : Sygauras, která trochu jinými slovy popsala to co na filmu vadilo i mě. Jen bych to já osobně asi nepopsal tak ostře ¤-¤ 2 hvězdy. No, možná i 3 ale ta třetí by byla hodně slabá. Tento film mi připadal spíchnutý hodně narychlo aby se částečně zavřela huba těm, kdo neustále mají problém z obsazováním herců jiných ras. Do prkýnka kdy už si všichni uvědomí že v Hollywoodu je bělošských herců mnohonásobně víc než černošských a nebo asijských. Logicky tak běloši hrají valnou většinu rolí a obsadí tak mnohonásobně větší podíl rolí ve filmech.

• 6.6.2018  09:51
    Backstage (2018)

Přes zmatený děj, kdy třeba jsem nějak nepobral že jsou ze slovenska a nebo proč je to několikrát velmi důrazně zmiňováno i když všichni mluví česky a přes podivný příběh, který v mnoha chvílých nedával smysl (Hugo, nevěra a nevěra, rodiče a spoustu dalšího) se přece jen jedná o slušný "taneční" film. Kdyby zůstalo jen u tance a soutěže (bez těch podrazů ze všech stran) asi bych dal víc jak jednu hvězdu. Takhle ale nemůžu nijak omluvit nepochopení spousty věcí a hlavně si myslím že takto se nikdo nechová, nemluví a nejedná z dalšíma lidma. Další zbytečný film.

• 1.6.2018  20:00
    Deadpool 2 (2018)

Deadpool dojel na svou vlastní vlnu hejtů která vznikla po prvním filmu. Obsahuje víc vtipu, víc hlášek, víc nechutností, víc postav a víc všeho ostatního. Přišlo mi to jako slepenec dílů "Pat a Mat ve filmu" kde se vzalo několik scének a slepily se k sobě. A ten závěr ? Vážně se to celé zvrhlo v šaškárnu typu Rychle a zběsile, kdy se mlelo o rodině ? Vážně ? Deadpool 2 nefunguje. Jednička mi přišla slabá ale dvojka je prostě klasická dvojka u které se všechno přežene.

• 31.5.2018  10:03

Dojení krávy která už mele z posledního. Už episody 7 a 8 tomu moc nepomáhají a darebák jedna taky nepřinesl zrovna vlnu osvěžení. SW už nemají co nabídnout. Bobyho a Obivanův příběh, budou jen natahovat nevyhnutelnou smrt předaleké galaxie ve které kdysi dávno existoval zlořád v černé helmě.

• 1.5.2018  20:14

Překvapilo mě že se to tam vyčistilo tak hustě že přemýšlím jak to chtějí v pokračování narovnat. Beru časové linky a kameny jsou mocné aby se to dalo všechno zase nějak dokupy, ale přesto jsem byl překvapený jak moc ty postavy pročistily. No a ještě kino docela zašumělo když se oběvil "strážce" oranžového kamene. Vysvětlení co a jak, bylo sice tak filmové že jsem mu ani nechtěl věřit ale na to že se tahle postava podařila tajit až do uvedení, je majstrštyk od studia. Thanos je docela řízek který se z tím moc nemaže. Neodvažuju se ani odhadovat jak to bude pokračovat.

• 24.4.2018  23:08
    Štiky (TV pořad) (2018)

Jméno Ornela Štiková samozřejmě znám, protože v práci poslouchám rádio a ať už přeladíte kamkoliv, tak minimálně 2x za směnu je tam nějaké plkání o "celebritách" a jejich problémech. To že je to vyšplouchaná tupá kráva mi bylo taky celkem jasné, ale co mi jasné není, je tento pořad. Proč ? Vydržel jsem 20 minut i když jsem věděl že to bude utrpení - ale musel jsem to alespoň nějak zkouknout abych byl v obraze.

• 8.4.2018  21:34

Knihu jsem nečetl a vlastně ani tento film mi ji nijak extra nedoporučil. Po velmi (mnohdy až nezdravě) nadšených reakcích o všem možném i nemožném co kniha umožňuje, jsem se trochu začal těšit, protože i já patřím k "starším" ročníkům a pamatuju dobu kdy jsem na prvního Terminátora šel do kina jako už mírně odrostlé dítě. Kniha tohle, kniha tamto, v knize se určitě najde něco pro takové a takové lidi a takhle a tohle a tamto a................ No tak hlavně musím jako první věc určitě zmínit že nejsem vyloženým znalcem filmů, her, seriálů a komiksů, takže pro mě něbylo zrovna snadné poznat asi 500 narážek na všechno možné. Co mě na filmu překvapilo asi nejvíc, bylo to, že žádné z těchto pomrknutí, nemá žádný význam v ději, což jsem podle narážek stovek nadšených komentátorů knihy, vlastně očekával. Hrdina jezdí v DeLoreanu, takže jsem čekal nějaké využití toho že to auto umí létat a cestovat časem. A nic. Očekával jsem že když už má díly z Kitta, tak to bude využito. A nic. Myslel jsem si že tohle bude prostě důležité a bude na to primárně sázet právě příběh. A nic. Takže pokud by na Everest nelezl Batman ale třeba Willow, nic by se nezměnilo. Pokud by natančily na hudbu z filmu Horečka sobotní noci ale třeba na Hříšný tanec, nic by to nezměnilo. Pokud by hrdina nejezdil v DeLoreanu ale měl třeba Mercedes SL, nezměnilo by to děj ani v nejmenším. Poznat milion a půl všech možných odkazů nedělá film dobrým. Dále mi přišlo že ůkoly byly nějak divně nezajímavé. Automobilový závod - odměna je jedne z klíčů. Hmmm ........... Tancování se zombíkama v hotelu - odměna je jedne z klíčů. Hmmm ............. Získání posledního klíče jen proto že si zahraje hru ? Kurva to bylo fakt napínavý jak svině. Vlastně nevím co si o tom filmu mám myslet. CGI je vymazlené a vážně se mi líbilo že to bylo herně situované, stejně jako by mě zajímal celý ten svět OASIS, ale nešel jsem na CGI intro ke hře a nešel jsem na prezentaci VR konceptu pro budoucnost. Šel jsem na film. A ten mě zklamal.

• 24.3.2018  23:03

Kdyby byl Hurvínek udělán animačně ve stylu loutky (jako tomu bylo u Strings) asi bych přihmouřil svoje oči a udělil nějaké body za kreativní zpracování LOUTKOVÉHO světa. Jenže tady působí postavy prostě nepatřičně, protože všichni véme že jsou to dřevěné loutky a ne "živé" postavy. Že je příběh hloupý a dělaný pro děti je asi v pořádku - ale stejně si musím pořád připomínat že jsem už mimo tuhle hranici a nehodnotit podle toho - ale není v pořádku demence scénáře, dělající z postav imbecily žvatlající a neustále haleksjící a nebo padající a nešikovné, hloupé, negramotné .................... Děti nejsou tupé stádo debilů aby je tohle mohlo bavit déle jak 8 minut které tak akorát stačí večerníčkovému formátu. 2 děti se kterými jsem tohle nadělení viděl, to přestalo bavit asi po 20 minutách a starší z nich (12 let) se vyjádřil ve smyslu že mu vlastně vadí hlavně to že je to animované, protože Hurvínek je přece dřevěná loutka na provázkách a ne nějaký kreslený maňásek (tedy to co jsem psal na začátku) Docela dlouho jsem zvažoval odpad, protože pokud tohle nebavilo ani děti, tak je něco špatně. Vlastně nevím jak bych to měl přesně hodnotit - jsem už dospělý a není to pro mě, ale zase na druhou stranu jsem to viděl, takže ............... 1 hvězda. Asi je za odvahu to zkusit prodat jako animák. Loutky už asi nemají to kouzlo jako dřív. Škoda.

• 24.3.2018  09:45

Nemám nejmenší ponětí o čem ty tři díly byly, takže na to kašlu. Musí existovat nějaký čtvrtý díl nebo čtvrtá kniha která by vysvětlila všechny ty předchozí, protože si jinak nedokážu vysvětlit jak je možné že to nedává smysl a netuším co se tam vůbec dělo a kvůli čemu a proč a co a kdo a .... proč všichni pořád umíraly, když (teda jestli jsem se zorientoval alespoň v něčem) se stačilo domluvit a udělat nějaké testy ??

• 16.3.2018  08:35
    Annihilation (2018)

Docela jsem se ztrácel v ději a konci jsem neporozuměl. V začátku filmu, jsem pořád nemohl pochopit proč k tomu majáku nejdou po pobřeží, nebo k němu neplují nějakou lodí, než aby se plahočily xy dní přes evidentně nebezpečnou oblast kde zmizelo několik desítek lidí. Flashabcky byly otravné a dlouhé.

• 16.3.2018  08:32

Mohl bych mít asi spoustu blbých poznámek a spoustu blbých keců o všem možném ale nebudu tomu dávat špatné hodnocení když mě to i přes pár do očí bijících chybek, jednoduše bavilo. Takžééé ..... 4 hvězdy (no možná 3 ale nebudu hnusnej až tak moc)

• 14.3.2018  12:31
    Oscar 2018 (TV pořad) (2018)

Postupem let se z toho stala fraška, jako z každého podobného ocenění (je jedno jestli to nazvete slavíkem, globem, lvem, oscarem a nebo jakýmkoliv jiným názvem) V začátcích se oceňovalo jen pár kategorií a byla to událost která znamenala opravdové ocenění nějakého herce / herečky / fimu. Dnes se rozdávají plešatí kluci snad i za nejlepšího svačináře a z prestižní ceny kterou dříve dostalo za rok tak 5 lidí, se stala ozdobná dekorace kterou má doma i taxikář jen proto že odvezl na plac asistenta vojína číslo 2 který je ve filmu 28 vteřin a kamera jej zabírá plných 16 vteřin z detailu a 12 vteřin z povzdálí. Oscaři se rozdávají jak na běžícím pásu a když se dívám na ty "oceněné" musím se ptát za co vlastně tito ocenění tu sošku dostávají. Jediná věc která mě napdá je že tyto ceremonie se dělají jen proto že reklama je výdělek který zaplatí i 300 sošek a tak je rozdávají každému koho to ještě zajímá. Děkovné řeči se z několika minutových dojemných (opravdových, protože před 50 lety dostat Oscara znamenalo že jste vážně nejlepší) proslovů smrskly na 30 vteřinové "děkuji" a rychle jedeme dál, protože za 4 hodiny trvání programu, se musí tady těch sošek rozdat ještě dalších 48 a není čas se dojímat. Korunu tomu nasazují všichni kteří cenu nedostal, protože .... rasismus, sexismux, xenofobie, a další a další obviňování díky kterému je ubližováno desítkám chudáků kteří se do roztrhání těla snaží podat co nejlepší výkon a nakonec utřou hubu. ¤ na konec už zbývá jen dodat že ty srance které dostávají Oscary si to vážně zaslouží, protože ta cena už dávno ztratila svoji váhu a je tak jedno kdo a za co ji dostane. Takže gratuluji dalším 849 oceněným kteří si ji doma můžou vystavit a hrdě se tak zařadit k 5 943 662 oceněným kteří ji mají doma taky. Fakt prestižní cena .... opravdu .... Hvězdu neuděluji ani jednu, protože není za co. Pitvoření a hloupé řeči nemám jak ocenit.

• 13.3.2018  12:27
    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)

Tak Honzík se nám vrátil ze záhrobí (klidně bych odpřísáhl že jsem viděl nějakou reportáž o tom že zemřel) Stačilo mi 5 minut abych pochopil že scénáristé nebyly vybráni náhodně ale že nám jejich příjmení mají napovědět jak je to s tímto pořadem doopravdy. Nemůžu pochopit omezenost lidí (ehmmm........) kteří jsou ochotní se do krve hádat kvůli tomu že je to pravdivý pohled a ne jen nahraná ptákovina z amatérskými herci. V dnes shlédnutém díle, jsem zaznamenal povědomou tvář. Myslím že tu ženskou znám z nějaké reklamy.

• 13.3.2018  09:04

Filmy by se měly hodnotit pouze v momentě kdy je vidíte poprvé, max podruhé nebo potřetí. Pak už asi záleží na tom jakou máte náladu nebo jak dlouhá doba uplynula. Posledního skauta jsem neviděl dobře 10 let, protože nejsem zrovna ten typ člověka který všechno vidí 10x za rok protože ....... je to dobrý film. Včera jsem na to narazil na jedné stránace a z úsměvem jsem si to pustil. A jak už jsem psal na začátku, filmy by se měly hodnotit pouze v momentě kdy je vidíte poprvé ....... Možná je to mnou, možná časem který uplynul, možná tím že se filmy posunuly jinam, možná jen tím že jsem prostě mnohem starší než když jsem to viděl poprvé. Dost často jsem se přistihl při tom že se nedívám na film ale sleduju texty a obrázky okolo videa a v jednom okamžiku jsem dokonce odešel (na záchod) a video jsem ani nestopl. Hlášky nějak ztratily na kadekci, postavy se chovaly "zvláštně" otravně, příběh mi přišel hodně slabý. Hodnoti to momentálně nemůžu, protože bych dal tak 3 hvězdy a to jen proto, že tuto akční komedii mnoho let považuju za "dobrej kousek". Moje hodnocení tady udává 5 hvězd - už několik let to mám ohodnoceno ale komentář jsem tu neměl, což mě docela překvapilo - a já těch 5 tam nechám. Je to ale hodně starých a zaprášených 5 hvězd, které bych dnes už nedal.

• 26.2.2018  20:22

Další smyšlená blábolovitá verze něčího života. 90% filmu neodopvídá skutečnosti a to že to natočil někdo jehož jméno je snad posvátné tomu nedodá žádnou větší hloubku. Kdo ten příběh zná (četl jsem knihu, takže vím že tenhle film je kravina) tak ten se nemůže z hodnocením dostat na víc jak 2 hvězdy. Je mi jedno kdo podal jak skvělý a dechberoucí výkon a nebo se při filmování ztrhal aby vypadal přesvědčivě, protože pokud točím životopisný film, tak mám hledět na to aby to bylo skutečně podle událostí které to ukazuje (nebo spíše má ukazovat) Například postava Marka Wahberka ve skutečnosti neexistovala a události které se odehrají ke konci příběhu se nestaly tak jak ukazuje film ale úplně jinak + samotný Getty byl ve svém vyjádření taky zobrazen jinak než ve skutečnosti. 1 hvězda. U inforace k filmu byl odstranil "životopisný" Tohle nemá se skutečnýmy událostmi nic společného. Děj neodpovídá ani v časové rovině ani v emoční rovině a už vůbec ne pravdě.

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16